Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lindda
16. čer 2009

cafte tak aj my pomalicky zaciname snz myslela som ze sa budem konecne tento rok v zime lyzovat ale ka bud etehu tak opat nie 😀

janik8774
autor
17. čer 2009

meleri -
dovedeš si představit dvojčata k tvému Šamšulkovi? Já teda ne.Já bych to nevzládla.
Když se rozmrazí tak se mohou přestat vyvijet,nebo nepřežije.Ty rizika tam jsou.Proto se rozmražuje víc aby se vybrali ty nejlepší.S tím si hlavu nedělej.
Mě bude letos už 35 a už si myslím že je opravdu dost nejvyšší čas.Nechci být mámou ve 40.
Tím že mám malé dítě tak si věk nepřipouštím.Kolikrát musím přemýšlet kolik mi vůbec je. 🙂

meleri
17. čer 2009

Janik,

jenže asi nemám na výběr, jak píšeš, že se rozmražuje víc, no a kdyby náhodou dvě přežily, tak nedám jedno vyhodit, to řeknu radši o zavedení obou..já jsem takový typ, že mě prostě trápí už jen myšlenka, že v mražáku jsou..takže s tím nějak plýtvat bych asi nechtěla. a myslím si že si nechat rozmrazit jedno je asi risk, že bude poškozené..takže asi půjdem do dvou..
35 let ještě dobré..horší by bylo 50 😅

meleri
17. čer 2009

jinak jsem se nakoukla do tvých fotek a máš fakt moc krásného syna!

janik8774
autor
17. čer 2009

meleri -
kdybych neměla na výběr tak jak píšeš tak bych to asi taky udělala,ale mě nejde o nic.Já jich mám ještě 13.
jak jsem četla tak i po IVF zamrazej jedno a zavedou dvě.To mi taky nepřipadá jako nejlepší řešení.Ale dělaj to.
jo,jo syn se povedl.Snad se povede ještě holčička. 🙂

meleri
17. čer 2009

Janik, třináct, to je krásné! my jich máme šest ještě. dvě nám zavedli, no a jedno tedy umřelo nějak v tom 9 tt.
já si to všechno moc beru od té doby co mám syna.. dřív mi to bylo jaksi jedno, ale tedkom na ty zmražené embryja často myslím a i na to dvojče, a mám fakt blbý pocit no a nemohla bych je někomu darovat...ale zase šest dětí.. 😝

tak ti držím palce ať vyjde dcerka. 🙂

meleri
18. čer 2009

tý jo holky napiště něco.. 🙂

lindda
18. čer 2009

ahojte my sme sa dens boli kupat bolo super myslela som ako dobre maly zaspi a prd spekuluje este aj teraz 😅

janik8774
autor
19. čer 2009

eloana -
tak jak ti dopadla krev?
Byla si ve středu na krvi?

hedvikaa
19. čer 2009

Ahoj holky co to znamená když mám bazání teplotu už týden 36,8C a brutalne me bolej bradavky ale dneska sem si delala teho test a nic se tam neukázalo jo a má nekdo zvás umele oplodnení me by strašne moc zajýmalo jak to probýhá a jestly o bolý. 😢

janik8774
autor
19. čer 2009

hedvika-
Že by?
Zkus si to najít na netu,ale jestli se nepletu,tak pokud neklesne bazální teplota tak je to díky těhotenství.
A o bradavkách ani nemluvím.
Kolikátý den po ovulaci to je? Neměla si to už dostat? Který test sis dělala?Nebereš nějaký podpůrný hormony? Né každý je hodně citlivý.
Jestli to tak je tak blahopřeji.

meleri
19. čer 2009

Hedviko,

držím palce at je to těhotenství. Umělé oplodnění jestli bolí no záleží jak co...zavedení embryja například ne..ale nepříjemné je odsávání vajíček (dělá se to v narkoze). spíš je to nápor na psychiku...pro mě ze všeho nejhorší bylo to čekání po transferu embryja..těch čtrnáct dní..pokaždé sem myslela že se už zblázním!

hedvikaa
19. čer 2009

JANIK8774-Já sem si delala tehotenský test a nic tam nebylo a já beru CLOSTYLBEGYN ale nic my to nedelá a MS mám dostat aš 1,7,2009 tak by to ještě nemelo bejt ono tak se u vydí a kdy pak bych sem si mela udelat test 😖

hedvikaa
19. čer 2009

MELERI Jo dekuji ale já vůbec nevým kdy si mám udelat teho TEST tak my prosím porad dekuji.

hedvikaa
20. čer 2009

Ahojda JANIK8774 tak dneska sem mela BZ teplotu 36,9c tak to teda nechápu ale fakt na testu se my ukazala jen jedna čárka a nic jyného já si myslým jestly sem si ten test nedelala moc brzo co myslýš a kdy bych sem si ho mela udelat prosím porad te my nekdo dekuji předem. 😔

janik8774
autor
20. čer 2009

hedvikaa -
na test je to ještě brzo,to až tak za týden a to ještě záleží na testu.Nejcitlivější test je 7day - ten je na 20 nějakých jednotek HCG a můžeš si ho udělat 6-8 dní po početí,mamatest je až v den menstruace a je na 25 jednotek HCG
Počkej až do 31.6. a pak si udělej test a nebo pokud budeš mít podezření tak se rovnou objednej na krev.
Z krve se to dá už zjistit v den menstruace.
kdy si měla poslední menses?

dckami
20. čer 2009

holky, vy se máte, že vám zůstaly mrazáčky, my nemáme nic - jenom poslední pokus IVF.

Tak se sanžím radovat se z naší školačky, teď jí bylo 7, dostala křečka. Dneska je u nás doma je pozdvyžení: ráno jsem zjistila, že křečice porodila asi 3 mláďata 😀 . Jsem z toho fakt "nadšená". Před chvílí jsem se na ní byla podívat a ona jedno sežrala. Fakt hnus 😠 Elí je na víkend u babičky, tak jsem zvědavá,jak se jí bude líbit, že se jí zvěřinec rozrostl 😀 .

Kéž bychom se i my brzo rosrostli. 😉

janik8774
autor
20. čer 2009

dckami - tak to je fakt dobrý.
Takže jste koupili 4v1. 🙂

dckami
20. čer 2009

jo, kdyby jenom 4v1 😀 , když jsem jí dávala žrádlo, tak vylezla z pelíšku a má jich tam minimálně 6-8. 😵 Tak to budeme mít doma veselo.

Udělali jsme si krásnou procházku v lese, máme i pár houbiček, tak jsem je nechala na sušení.
Zítra jedeme ke tchýni na oběd a potom na návštěvu ke kámošce - má dvojčátka po ivf, je jim 5 týdnů, tak se na ně moc těším. 😵

Přeji krásný večer.

janik8774
autor
20. čer 2009

dckami
co s tím budete dělat?

meleri
20. čer 2009

Hedviko promiň já ti poradit neumím, já nikdy neměla "normální" snažení, takže u nás to bylo vše po zkumavce, a v tom případě se testuje dva týdny po transferu..ale snad je to normálně týden po termínu menstruace?

Dckami,
držím palce...a jinak neuvažovali ste o dárcovství embryjí tedy já nevím vůbec jak to probíhá, ale přinejhorším mít embryjo darované...my o tom kdysi uvažovali, přišlo nám to lepší než adopce...ale držím palce a´t to vyjde ten poslední pokus!!!

smilers
20. čer 2009

Ahojky vsem, jen jdu pozdravit dckami a zeptat s ejak se vede a samo i eloanu 😉 jinak hedviko pokud je to v prirozenem cyklu, tak se vetsinou testuje tyden po vynechani MS 😉 drzim palce at je to ok, pri IVF se testuje vetsinou ten 12-14DC od ET 😉

hedvikaa
22. čer 2009

Ahojda je tady nekdo

meleri
23. čer 2009

no nějak to vázne... ☹

dckami
23. čer 2009

ahoj, já jsem tady. 😉
U nás je hnusné počasí, od rána prší a je zima 😖 Na léto to venku opravdu nevypadá...

Meleri, do dárcovství vajíčka jsem zatím neuvažovala, manžel je zcela OK, zatím to necháme. Na podzim to zkusíme přes ivf a mluvila jsem s našima, tak by mi ještě zaplatili další pokus (asi 50 tis.). 😅
Musím říct, že teď celá rodina žijeme radostí z křečků a na osobní neúspěchy toli nemyslíme. Na léto se chystáme vyrazit k moři, tak si pěkně odpočineme a snad se to do třetice podaří. 😉

denka28
23. čer 2009

ahojte, pridavam sa...

prve babo sa nam narodilo vdaka ivf, co by bolo este ok, ale... narodil sa v 30tt, co je uz horsie. a strasne sa bojim ist na ket alebo to skusat prirodzene, lebo neviem ako by to tehotensvo dopadlo zasa ☹ som z toho dost nestastna

hedvikaa
24. čer 2009

Ahojky Holky tak ta BZ teplota je pořád 36,8C tak co pak to asi je a mužu si už udelat tehotenský test už ta teplota takle druhej tejden moc vám dekuji a jakej je test lepší. 😉

meleri
24. čer 2009

Dckami,

no tak blbé počasí moc náladě nepřidá to je pravda...

moc moc ti držím palce a´t to už konečně vyjde...tak trochu tě znám z jiných diskuzí, vím že už to zkoušíte dlouho..padesát táců to je dost teda..:((((
jo člověk se musí na něco upnout....prostě nějak tu radost ze života vytřískat musí...a moře vám závidím, to je to nejkrásnější!

Denko,

tak to chápu že máš strach...já zas proležela půlku těhotenství v nemocnici...malý se pak narodil v 36 tt. taky mám hrozný strach, ale zase si říkám že napodruhé už přece nemůžeme mít takovou smůlu a toho těhotenství si užijem!! 🙂

Hedvikoo,
promin já se v tom nevyznám. nikdy sem to neměřila..snad to znamená že je to dobře když neklesá?

hedvikaa
25. čer 2009

Ahojda Holky tak sem si dneska delala tehotenský test a nevyšel tak teda nevým co to má bejt ta teplota že je pořád 36,8 36,9C tak už fakt tomu nerozumým 😢

sweetberry
25. čer 2009

ahojte smiem sa pridat ? 🙂