• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
jeeeeeeeeeej, paajinka, ty si našla // na teste? :wink: no, to je super...gratulujem :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky,

tak jsem moc štastná, malý začal chodit, sice zatím trochu ale aspon konečně začal! jinak mu ted rostou stoličky, tak jsem zvědavá co nás čeká..zatím je v pohodě, s manželem prospí celou noc, jen tam nesmím být já..

Fiallinko,

držím palce hlavně at ti to čekání rychle uteče..brala jsi puregon? mě teda čeká toto, a moc senetěším...
1. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dijanko, díky :slight_smile: , no jo, jsou tam, pořád tomu nevěřím, ale byly tam i dnes... :grinning:
1. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je niečo...a podarilo sa na prvý šup, či?
1. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky!!
neějak nestíhám!! moc gratuluji všem těhulím :slight_smile:
u mně aspo%n jedna novinka, už mám menzes, takže se na to můžeme vrhnout. no a přišlo to samo, i když kojím i v noci. takže gynekoložka neměla pravdu, že musím přestat kojit. jsem ráda, malý mě ještě potřebuje. jo a ode dneška sedí, tak jsem ráda.! když on zvládl dřív chodit kolem nábytku než sedět :grinning:
1. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
paajinko, velká gratulace. Tiše závidím :slight_smile:
Tak ať je všechno v pořádku a trošku nás taky nakaž těma // :grinning:
1. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak to je fajn. Tak teď jenom vychytat ovulaci a bude tady další těhule!!!
1. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Chcela by som poprosit o radu.Mavam bolestivu ovulaciu,ktoru viem podla priznakov presne urcit.Tentokrat som ju mala medzi 10-13-tym januarom.Mens mam nepravidelnu,kedze este kojim...Pred par dnami som dostala vsetky priznaky menstruacie-strasne bolesti prs,nafuknute brucho,nervozita a podobne..Namiesto menstruacie som mala ale asi pät dni kazde rano silny biely neutralny vytok,nepachol a bolo ho moc...Vcera to zrazu prestalo,toto som este nezazila...Od nedele som zacala byt citliva na pachy,zrazu nemozem citit mäso a rybu.Pred troma dnami som testovala a test bol negativny.Neviem si toto vsetko vysvetlit. :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ked je test negtívny moežš byť tehotná kamarátka bola tehotná termín sme mali spolu a test jej nikd neukázal // ani ked skúsila v 10tt aj tak bol bez druhej čiarky
1. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky.. taky bych vám to moc přála... :slight_smile:
dijanko, podařilo se vlastně napodruhé.. měla jsem 3 MS, ale po první jsme se nesnažili...
soni, pravda, i pokud je test negativní, můžeš být těhu, určitě bychsi zašla k MUDr. a řekla mu to, udělá ti krevní test...
2. únor 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjky. soničko, testni ještě za pár dní. nebo jiný druh testu. já byhc ještě za mudr nešla.
2. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, uz jsem zas tu, chvili jsem vas necetla. Ja dostala ms po 45 dnech, a rozhodla jsem se, ze ted uz se nam to povede :slight_smile:. Beru Sarapis a merim BT. Minule jsem si aspon spravne otypovala ovulku, ale byli jsme u nasich, tak to bylo na houby :wink:. Ted uz to vyjde. Musi! Nechci byt tehule pres zimu, jednou mi to stacilo. Byla jsem v tehotenstvi priserne zimomriva. Tak at mam vetsinu v lete :slight_smile:.
2. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verusko, tak držím palečky :slight_smile: taky by e mi to teď líbilo přes léto :grinning:
2. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by se líbilo, aby to bylo tentokrát stejně jako minule. Malá se narodila v listopadu a šlo to. Když už byla šikovná bylo léto a to jsme si dost užily i užili. Tak snad se brzo zadaří jak vám tak i mě :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny? škoda že tu je tak mrvo :frowning2:
4. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde všechny jste?
5. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlásím, že druhé mímo hned tak nebude, ket nevyšel - mel, chiw, doufám, že budete úspěšnější. Na jednu stranu vím, že zas tak o moc nešlo, ještě máme dva pokusy ivf, ale je mi to líto, mám strach, aby ten druhý mazlík ještě někdy byl...
6. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Fialli, právě jsem to četla, je mi to líto, ale netrap se tím, chápu, že to mrzí, ale jeden úspěch máš za sebou a to je velká pravděpodobnost, že další dopadne také dobře a Ty se toho druhého bobka dočkáš. Přebolí to a Ty se budeš brzy těšit na další IVF a mimi, které z něj určitě vzejde :wink: :wink: :wink: , věřím tomu!!!
6. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak menzes sa vcera dostavil,meskanie bolo asi stresom,akurat sa stahujeme :wink:
Mozno sa nam v novom byte zadari hned ako darcek k "novemu zaciatku"

Fialinka to je mi luto :frowning2: Verim ale,ze sa ti splni aj tvoj sen...
7. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, fialinka, to je mi moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc ľúto, že sa to nepodarilo na prvý šup, ale neboj,veď máš ešte dva pokusy....určite to vyjde teraz,som si tým istá :wink: kedy máte ísť zas?
ja som mala dostať mrchu v piatok, ale doteraz neprišla...neviem, čo si mám o tom myslieť, lebo včera som mala také bolesti, akoby už-už mala prísť a nič...vo štvrtok idem k dr., tak som zvedavá, čo mi povie...určite mi dá zas nejakú vyvolávačku alebo nejaké lieky na vyvolanie mrchy a zas pôjdeme do ďalšieho kola.... :confounded:
7. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po delší době se zas hlásím.

fial, je mi líto, že se nepovedlo, ale alespoň nemusíte řešit co se zbylými :wink: :dizzy_face: u mě zatím nic nového, čekám na tu únorovou kontrolu, ale už se to pomalu blíží :sunglasses:

jinak beruška nám dělá jen radost, z poslední doby má nová slova a znaky - prosím, auto a jejda :slight_smile: a zvlášť jejda říká moc hezky až komicky, zvlášť když něco provede je to moc legrační :sweat_smile:
7. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Honzik rika Ajejejej, a to je taky suprovy. Ja zatim nic, ale nejak verim, ze to tento mesic proste vyjde...
:sweat_smile:
7. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte aj my sa snažíme už druhý mesiac, tento si ale tam hore zo mna poriadne vystrelili, som mala v stredu na teste // vo štvrtok / a v piatko krámy ako hrom som nestíhala vložky meniť, a to cyklus že 25dnový taký som nemala nikdy v živote a predtým bol 32dnový tak sa možem "tešiť" aký dlhý bude další :unamused:
7. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiallinko moc mě to mrzí, ten příští určitě dopadne
7. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirip, teď sem se dívala a vy máte úplně malinkatou holčičku. To je teda odvaha :grinning:
Chci se zeptat jestli kojíš, nmestruaci už asi máš, jak píšeš.
Já naši malou ještě kojím a menstruaci jsem měla zatím jen 3x a nejsem si jistá jestli to otěhotnění, kvůli kojení, vůbec půjde. Jen doufám, že jo :sunglasses:
Jinak Dianko já sem před prvním těhotěnstvím taky měla problémy s menstruací. Byla sem 2x na vyvolávačce a nakonec jsem začala pít pravidelně kontryhelový čaj. Cyklus se mi upravil a do 4 měsíců jsem otěhotněla. Ale fakt to začalo pomáhat. Dostala jsem se z nějakých 50 až 43 dnů na pěkných a pravidelných 35 apod. Šlo to fakt rychle ani sem tomu nechtěla věřit. Ty vyvolávačky většinou nic neřeší :wink:
8. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem začala obíhat postupně zas všechna kontrolní vyšetření, ještě musím na oční pozadí a ten celodenní tlak. Už mám i termín na nefrologii, kde se to všechno sejde a kde se pak dozvím konečný ortel, zda můžeme jít do mimi nebo ne....Únor bude rozhodující, už se to všechno blíží. Začínám být dooost nervní :wink:
Jinak koukám, že tady je všechno taky ve stavu očekávání, tak všem držím palečky :sunglasses:
9. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chiwule, držím pěsti. Jen to s tou nervozitou nepřeháněj, aby jsi měla pěkný tlak :slight_smile:
Všechno bude v pořádku!
10. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, Fiali, to je mi moc líto.. my teď máme v dubńátkách Janičku, co jí to vyšlo, zatím to vypadá na dvojčátka :slight_smile: a to neměla žádné příznaky těhu..
u nás zatím nic, je brzy,. holky jak nejdřív se dá udělat těhu test?
10. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s těma kombinézkama, tak kupte větší velikost, my máme 74 a ještě bych potřebovala 80, myslíím, že zima bude dlouhá, nebo spíš jako neppřijde brzy... u srpnového mimi bych vzala tak 68. jsou nádherené. akorát já chtěla třeba hnědou, ty světlé se dost špiní.
10. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, to mělo být jinam..
10. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek