Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

evulina77
17. únor 2010

Chiwule to je mi líto, ale asi to tak má být, co naděláme, že?
Dijanko gratuluju ke zmizení cyst. Jak se ti projevovaly? Nebo ti je našla doktorka?

dijanka
17. únor 2010

evu 77, no poviem ti, že najskôr som nedostávala mrchu,...chodila mi šej-haj a to len po injekciách...potom som jej hovorila, že chcem byť tehu a akosi sa nedarí, že si nemôžem vypočítať, kedy mám plodné dni, tak mi nasadila hormon. lieky...clostylbegit a duphaston,mávala som také divné bolenie vo vaječníkoch no a po 2 mesiacoch keď sa mi nedarilo otehotnieť, tak mi robila utz. no a tam zistila tie cysty.... 😠 najskôr na jednom, potom to zmizlo, vytvorila sa na druhom, potom zas zmizla a vytvorila na inom a tak...stále dookola....dr. mi hovorila, že tie cysty mám na 90% z clostylu, tak uvidíme....vraj už stimulovať nebude....

evulina77
17. únor 2010

aha, tak to jo
tak snad si se jich zbavila 🙂

chiwule
18. únor 2010

tak jsem dneska byla na KO vyšetření na nefrologii a všechny výsledky testů jsou v normě! Hurááá! Dokonce mi mudra snížila dávku léků na tlak a změnila i léky. Za týden jí mám zamailovat a podle toho jak bude vypadat reakce tak mi řekne co mimís 😉 😀 tak alespoň něco pozitivního no ne? 😵 to bychom mohli stihnout i březnový pokus, možná...

evulina77
18. únor 2010

chiwule gratuluju. My se taky budeme tento měsíc opravdu snažit, tak snad to dopadne 😀

lucie.krajcarova
18. únor 2010

-Chiwule, to je super. navíc když si můžeš se svou Dr. mailovat, to je bomba.

lucie.krajcarova
22. únor 2010

děvčata, kde jste? jsem teď u našich, tak si užívám volna, kámošek a péče 😉

dijanka
23. únor 2010

ahoj lucka, to máš pravdu, akosi sa to tu zastavilo.... 😖 aj ja kukám každý deň a nič...tak si vždy poviem, že to by bolo asi blbé si písať sama so sebou.... 😀 😀 😀 ako sa máš? čítam, že vegetíš,....tak to je super...

evulina77
23. únor 2010

Ahojte, taky mě to docela mrzí, že to tady nejede. Ale snad se to nějak rozjede, co? 😀

dijanka
23. únor 2010

evu, tak ako dopadlo snažilkovanie? 😉

fiallinka
23. únor 2010

Holky, omlouvám neúčast, ale založila jsem tu novou diskuzi, kde se řeší 2. dítě + ivf a ket, přiznám se, že to je fakt něco jiného - řeším CARy, injekce, embrya...prostě tady to pro mne asi není. Tož nezlobte se a držím palce 🙂

lucie.krajcarova
23. únor 2010

čau holky, tak já tu budu psát každý den, ať je naše téma nahoře!!
Fialí, to tě chápu,v tomto se vůbec neorientuju, trošku teda jo, ségra na tom taky byla a má mimi,ale není to moje parkera 😉

veruska007
24. únor 2010

Caute,
tak co novyho?
Ja uz jsem mesic bez ms, ale mivam hodne dlouhy cykly po prvnim tehu. Dobrala jsem jedno baleni Sarapisu, ale cyklus mi to nezkratilo. Tak jsem si dnes uvarila cajik z kontryhelu... toz uvidime 🙂

lucie.krajcarova
24. únor 2010

ahojky, to je fajn, že dnes je odkaz hned na první stránce.
Veru, taky už to čekám, bude to měsíc, ale mívala jsem delší cykly, tak vůbec nevím.. a podle hlenu to teda vůbec nepoznám 😅

evulina77
24. únor 2010

Lucko, tak tě beru za slovo a taky budu aspoň jednou denně tady psát.
Třeba se nám povede tohle téma trošku rozpohybovat.
Jinak my jsme minulý měsíc vynechali, byli jsme nemocní celá rodina a tak sem si říkala, že to raději odložíme.
Takže tehle cyklus už zase v plné polní, snad se zadaří. Začala sem minulý měsíc měřit bazální teplotu, abych zjistila, jestli ovuluju a vypadá to že jo. Trošku sem se uklidnila, protože tu naši malou přísavku ještě kojím a vypadá to, že ještě dlouho budu 😀 Takže sem se rozhodla, že tento měsíc otěhotním a basta.

lucie.krajcarova
24. únor 2010

Evi, a měříš teda obyč. teploměrem jo? já teď čekám nečekanou návštěvu, pobolívá mě břicho, takže asi bude další šance za 14 dní...

veruska007
25. únor 2010

Tak ja jsem tento mesic poprve poctive merila, digitalnim teplomerem, akorat kdyz jsem mela strevni chripku, tak jsem vynechala. A ovu byla vcera... vecer pred tim jsme snazilkovali, tak doufam, ze nam to vyslo 😵 . I kdyz jsem v odborne literature cetla, ze i tak je pravdepodobnost 16 %.

lucie.krajcarova
25. únor 2010

Teda Veru, kdyby vám to vyšlo, tak to vychází na kluka ne? i když tomu taky nevěřím.. my nic nehlídali, už jsem pomalu měla dostat menzes, a povedl se Martínek.
a jak jsi spokojená s teploměrem? když si měřím teplotu digitálním, tak mi vyjde pokaždé jiná hodnota ☹(( tak nevím, nakolik se jim dá věřit.

evulina77
25. únor 2010

Luci já měřím digitálním teploměrem a v puse, je to rychlovka. Vždycky když malá začne ráno vyřvávat z postýlky, dám do pusy teploměr, změřím a pak teprve jdu k ní. Je to úplná pohoda 😉
Důležitý je měřit jenom jednou a zaznamenat a pak už né. Ona teplota se hodně mění, jde o to změřit hned jak otevřeš oči. Já používám http://www.fertilityfriend.com/
Ještě je dobrý teploměr nechat na místě chvilku po zapípání, prej se teplota ještě může pohnout.
Normální teploměr je asi přesnější, ale na to nemám čas 😀

evulina77
25. únor 2010

Jinak venku to už vypadá hodně jarně (nebo si to spíš tak moc přeju?), nějak mě to nabíjí energií a strašně se těším až budeme moct zhodit zimní bundy a kozačky. Tenhle rok úplně to jaro cítím. To by v tom byl čert, aby se nazadařilo 😎 😀 😉

evulina77
25. únor 2010

Tak si tady dneska píšu sama se sebou a musím vám říct, není to vůbec špatný 😉
Tak snad zítra budu mít víc štěstí...

lucie.krajcarova
25. únor 2010

Evi, to ne, já tě čtu, souhlas že je venku jaro, je to bezvadné!!!!

lucie.krajcarova
26. únor 2010

ahoj přeju hezký den! náš malý už zase pěkně spinkal, ve 23 dostal mlíko a pak se vzbudil v 6, dostal MM a pak bohužel už nezabral. ale jsem vděčná, že už spí dlouho v kuse. Jak u vás, Evi, Fialli, Veru, spinkají děti už skoro celou noc v kuse?

veruska007
26. únor 2010

Ahoj,

taky tomu teplomeru az tak neverim - mam dva digitalni a teplota se mi na obou lisi i o cely stupen! (ne desetinku)! No, ale sledovala jsem i hlen, tak ted jsem to vedela.

Jo, podle te tabulky nam to minule vubec nevyslo, mela to byt holka... a na prvnim ultrazvuku ve 13tt ponali, ze je to kluk.
Taky jsem dloudo nevedela, ze jsem tehu - 2 mesice! Mela jsem cystu a i kdyz jsem si delala testy, byly negativni, dokonce ani doktorka do te doby nic nepoznala... a to mi delala utz. kvuli cyste kazdy tyden. To bylo prekvapko...

lucie.krajcarova
26. únor 2010

Verusko, zajímavý průběh prvního těhu 🙂 tak třeba jsi zas těhu teď ne? ale asi to bude trochu složitější než u prvního 😅

evulina77
26. únor 2010

Verusko007 v tom není problém, musíš měřit jenom jedním. U měření bazální teploty jde o křivku teplot a o určení ovulace a jedno jestli ti měří o stupeň nahoru nebo dolů, ale jestli ti po ovulaci teplota stoupne.
Vyber jeden a tím měř, jenom ráno a jednou a moc o tom nepřemýšlej 😀
Někde sem tu radu četla na internetu a řídím se jí.
Pro mě je důležitý, jestli ovulaci mám a víc neřeším.

evulina77
26. únor 2010

Jinak naše malá spinká od zhruba osmé večer do tak plus mínus dvanácti, pak kojím a pak se budí kolem páté šesté, pak zase kojím. Někdy ještě vytuhne, někdy už chce vstávat. Takže u nás ještě není prospaná celá noc.
Ale mě to nevadí, kolem půlnoci chodíme spát a ráno mi to až tak moc neva, zejména když ještě vytuhne 😀
Ale dá se to, jen nevím, jak ji budu odstavovat, ona se fakt nedá. Když nechci dát, tak řve jak tur a klidně i hoďku 😠

lucie.krajcarova
26. únor 2010

Evu, tak s tím nočním spaním to máme podobné, akorát už jednou dávám UM, pomalu ho zvykám. pravda je, že to UM přijal až poslední měsíc, hajaja a sunar mu chutnají.

evulina77
26. únor 2010

Já se nějak nemůžu odhodlat začít malé dávat UM, nějak se mi do toho nechce. Kdyby se zadařilo, tak bych chtěla kojit i v těhotenství, pokud to teda půjde. Příjde mi to to nejlepší, co pro ni můžu udělat a co si budeme povídat, je to i nejlevnější varianta.

veruska007
27. únor 2010

Ja uz nekojim, maly vubec nechtel. Tyden jsme bojovali, ale kdyz jsem ho prilozila, tak me jen kousnul a utekl a cekal u dveri 😀 . Vecer maly usina kolem sedme, vstava mezi 4 - 5h rano a uz neusne. Taky bych si dokazala predstavit, ze budu spat dyl 🙂.

Ty teplomery mi fakt prijdou ne zcela spolehlive, sledovani hlenu se mi zda prukaznejsi. Treba vcera jsem se merila. Ale teplota se mi nezdala, tak jsem hned strcila teplomer jeste jednou... a byla tam hooodne rozdilna teplota. Nicmene graf vedu a do dvou tydnu se rozhodne...