Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
29. bře 2010

tak ja kdyz ji dam v obleceni i s plinou tak sedi pekne,ale kdyz ji tam posadim s nahou prckou, tak se ji tam nelibi, tak asi ji je velky jeste ten nocnik nebo nevim
jinak axi, muzes se pridat... 😉

axi81
29. bře 2010

Malá je na nočník taky ještě malá...pořád ji ještě nohy plandají ve vzduchu 😀 A když ji tam neposadím šikovně, možná by i propadla... 🙂 První dva pokusy poplakávala a pak už dobrý. A sama dá najevo, jestli jsem ji tam posadila pohodlně nebo ne.

vendulka
29. bře 2010

tak to je sikula, ja ho zatim koupila jen tak,.aby ho mela a ze obcas zkusime, i kdyz bych byla rada, kdybychom byly do leta bez plin,no uvidime, treba me mile prekvapi
a kdy se zacnete snazit?

vendulka
29. bře 2010

koukal jsem do alba, ze se mala narodila driv, tak hlavne, ze je v poradku, co se stalo, ze jsi rodila drive?

vendulka
29. bře 2010

my se narodily o 11 dni driv...i kdyz prvni termin jsme mela 19.3.,ale to ve 12tt opravili na 25.3. a stejnak se narodila 14.3. 😀

axi81
29. bře 2010

My to necháváme na přírodě už od porodu. Ale vzhledem k tomu, že tatínka máme pracovně po republice, vídáme se jen o víkendu a taky s ohledem na můj cyklus necyklus to moc nadějně nevidím... ☹ Úkol je teď jasný - dát do pořádku tělo. A jestli třeba štěstí popřeje...

A jak jsi na tom ty, Vendulko?

axi81
29. bře 2010

To je jako moje segra a asi další dvě kamarádky 🙂

Mě rupla voda... 😅

axi81
29. bře 2010

Mluvili něco o zánětu, po porodu jsem měla ATB, ale co za zánět to bylo, to dodnes nevím...tři dny před porodem jsem byla na kontrole a nic. Vše ok. Ani žádné problémy jsem neměla...

vendulka
29. bře 2010

no my nejdrive zacatkem pristiho roku, ted jeste ne 😉

vendulka
29. bře 2010

ja mela po vysazeni HA taky problemy s cyklem, nejdriv mi vibec nedosla MS a pak silene dlouhe cykly,ale na dovolene se zadarilo 😵

vendulka
29. bře 2010

ja taky par dni pred porodem byla na KO a ze vse v poradku, den pred porodem jsem byla an monitorech v porodnici a ze se taky nic nechysta a nad ranem me tam meli, ze rodim 😀

brumdinka
29. bře 2010

veruska - a na to si přišla jak, žes tam měla miminko, když si měla testy negativní 😅

jinak těhotenství neni nemoc a dokud to jde, tak klidně budu chodit do práce, kdybych ovšem nějakou nejdřív měla 😝
s malym sem do poslední chvíle lítala uplně všude, dokonce lezla v 5 měsíci po horách 😀

a období vzdoru to je něco, to si ještě užijete 😀

cat, helci - náš malej je to samý, od září jde do školy, ale zřejmě bude muset mít individuální plán - jelikož je až moc chytrej (dle poradny je na úrovni 9 letýho dítěte), tak sme na něj zvědavý, co tam bude dělat jelikož to co se učí v první a druhý třídě dávno umí 😀

maian - jo já si taky plánovala další tak po 3, 4 letech, malýmu je 6 a snad se brzo povede aspon ted´ a nemyslim, že by si děti byli na "obtíž" ono je to totiž uplně o něčem jinym než o věku - já mám třeba obě sestry ode mne starší o 10 a 12 let a rozumíme si perfektně a můj muž má bráchu od sebe jen 5 let a nemůžou se ani cejtit 😝 😀 takže o tom to vážně neni 🙂

axi81
29. bře 2010

Koukala jsem zpátky a přečetla si, že ještě nejsi "aktivní" 😉 Já měla pravidelně "MS" jen při HA. Jinak nikdy. Když jsme se snažili o malou, tak to byl rok permanentně na hormonech - pokus/omyl. V listopadu jsem měla zamlklé těhotenství, od té doby to vypadalo s cyklem nadějně (nadějný byl i fakt, že jsem byla těhotná - i když jsem o tom vůbec nevěděla; šla jsem k dr kvůli tomu, že mám už 3 týdny silné měsíčky a ten mě poslal rovnou na revizi), ale poslední MS jsem měla vlastně někdy v lednu... 😒

vendulka
29. bře 2010

no ja byla jeste v 8m na horach 😀 kazdej se na me dival jako na pako, ze co kdyz porodim 😀
teda to amte doma sikovnyho Jirika...tak to mu to pujde jako po masle ta skola 🙂

vendulka
29. bře 2010

v lednu?to je docela davno...a co ti s tim dela dr, nic?

axi81
29. bře 2010

Taky jsem pro aktivní těhotenství, když to jde. Já sice byla na rizikovém a PN, ale i tak jsem chodila do práce a nějak zvláště se nešetřila. Týden před porodem jsem ještě lezla po horách... Je fakt, že mi celé těhotenství tvrdlo břicho, ale to mě nějak neomezovalo. Cítila jsem se vlastně skvěle. A krásně... 😵

vendulka
29. bře 2010

tak ja se taky citila skvele,az na ty nevolnosti a zlucnika,le byla sjem lina chodit do prace...chtela jsem si pekne uzit tehu v klidku a pohode a tak jak chci

axi81
29. bře 2010

Vendul, ještě jsem za ním nebyla. Je mi to trapné. Furt stejný problém, kvůli kterému mě tam měl před otěhotněním co 14 dní...folikulometrie, ultrazvuk, injekce, recepty a furt dokola.

vendulka
29. bře 2010

ja byla v patek na slucaku a asi za 4 hodiny co jsme dorazili domu jsem jela do porodnice 😀

vendulka
29. bře 2010

no jo,ale to by ti mela nejak poradit, pomoct a nejak to urovnat ne?ja bych ji otravovala teda, od toho tam je, ne? 😅

vendulka
29. bře 2010

no to mi pripomelo, ze se mam objednat ja ke gyndr 😝 🙄

axi81
29. bře 2010

Já mám jít na preventivní v červnu, tak to nadnesu. Teď to chci zkusit nastartovat přirozeně... To by v tom byl čert..!!! 😠 😉 Navíc v květnu máme svatbu, tak to nechám až pak.

brumdinka
29. bře 2010

holky - já byla 2 dny před porodem ještě na zkoušce a to mě Jirka nechtěl pustit, jela sem vlakem a tak u říkám no co stejně mě povezou do Chebu do špitálu, tak to budu mít aspon ze školy blíž, kdyby něco 😀

axi - přesně tak od toho tam je, klidně otravuj 😉

jinak já si momentálně musim srovnat cyklus, po tom co sem začaly pít kontryhel vypadá, že snad už to bude v pohodě a to sem to měla po vysazení HA loni pravidelný a letos od ledna 2 měsíce nic a ted´zas vypadá, že se to umoudří 🙂

vendulka
29. bře 2010

je svatba, tak to gratuluji 😵

lucie.krajcarova
29. bře 2010

ahoj kočky! veru, tak bych řekla, že je fajn, že už je to pryč.. asi by to nebylo to pravé.. zase se můžete začít snažit. Jinak mě nabízela gyndařka rizikovku taky od začátku, to je fajn mít na výběr. a teď u nové doktorky taky. nebudeš měnit doktora?

Axi ahoj!!!! máme stejně staré děti!!!!! kdy se narodila vaše beruška? Martínek je 12.4. 🙂

axi81
29. bře 2010

Luci, malá je o den STARŠÍ!! 🙂 😉

Brumdi, můžu se zeptat, jak piješ ten kontryhel, když chceš srovnat cyklus? Vím, že se pije od ovulace na nárůst sliznice, ale když já ovu nemám..? Když prostě nemám pořádný cyklus..? ☹ Poradíš? 😨

Vendulko, díky 🙂

brumdinka
29. bře 2010

axi - já sama nevim, ted´ sem začala, nejdřív sem nemohla ms dostat a testy byly negativní, tak sem šla na gyndu a doktor mi řek, že bud´počkáme, ale pokud chci ještě dítě, že by byla lepší vyvolávačka, aby se to umoudřilo; ta mi přišla po 5 dnech, no a další měsíc zas pár dní zopoždění, tak sem si koupila kontryhel, dala si šálek a druhej den tu byla ms 😀 ted´to piju a má se pít asi tak do půlky cyklu - do tý ovulace, ale jak to poznám kdo ví - zas tak extra sem se nikdy nezkoumala 😀

no nic, mějte se krásně, já mažu pro malýho do školky, zejtra ho čeká zubař - vylezl mu první druhej zoubek, ale hned za mlíčnákem a roste mu dost křivě a ten mléčnej nechce vypadnout 😝 naše mamka to okomentovala, že sme mu asi moc poctivě čistili zoubky, že je má tak pevný, že ani mlíčný nechtěj pryč 🙂

vendulka
29. bře 2010

my mame ve stredu zubare, tak jsem zvedava co mala na to

axi81
29. bře 2010

Brumdi, díky, taky jsi mi připomněla, že se mám objednat na preventivní k zubaři. Objednala jsem i malou na prohlídku v 1 roce, tak bude mít s tím svým jedním tesákem premiéru 😀

axi81
29. bře 2010

Vendul, tak pak popovídáš...