Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
29. bře 2010

sme se rozjely no 😀

axi81
29. bře 2010

Pěkný večer, holky. Tak mám pro malou navařeno zas na 10 dní a sleduju primu. Ten nový seriál mi příjde nějaký jalový. 😝

axi81
30. bře 2010

Dobré ráno všem. Dnes jsem vstala zadkem nahoru a je to znát... 😠 😒

brumdinka
30. bře 2010

axi - jo já taky, sem nějaká přejetá a nastydlá, navíc sme se včera doma pěkně rafli 😖 tak si jdu radši na chvíli lehnout

axi81
30. bře 2010

Taky si chci lehnout! ☹ Taky jsem nějaká nemocná a bohužel i malá. Rýma přešla v kašel. Zatím naštěstí bez teplot. 🙂 A jsem si jistá, že kdybych nebyla doma až do víkendu sama, tak bych se určitě taky rafla... 😀

vendulka
30. bře 2010

ahojky...taky koukam na ten serial a celkem dobry
tak at je vam holky brzo dobre 😉

lucie.krajcarova
30. bře 2010

ahoj holky, brzo se vylečte, zase bude krásně 🙂 my jdem dnes na plavčo.
jo jak piju kontryhel, tak chodím dost často čůrat, je močopudný. máte to taky tak?
Je to divné, už je to týden, co jsem byla na gyndě, a furt jsem to nedostala.. a prý se mi to připravuje 😖

axi81
30. bře 2010

Luci, nechci sýčkovat, ale to by taky mohlo být... 😵

vendulka
30. bře 2010

mozny je vsechno, mi to taky chvilku trvalo nez mi po vyvolani dosla...ale bylo by to pekne, kdyby Lucka byla tehulka 🙂

lucie.krajcarova
30. bře 2010

Vendu, v to už ani nedoufám... už chci cyklus, aby mohla být ovulka.

vendulka
30. bře 2010

ja budu muset zitra s malou k dr, ma na brisku a na hrudnicku strasne moc pupinku, nejsem si jista, jestli to jsou potnicvky?mozna nejaky ezem..nevim, na rucce a na raminku se ji udelaly takovy hnusny dva fleky, tak sjem to 3 dny mazala 3x denne infadolanem a zmizelo to,ale na tom brisku a hrudnicku nic, jednou je to dobry, jednou to vyrasi jakoby vic, tak tam zitra radeji zajdu, mame ho kousek, tak jak pojedeme od zubare a od mamky, tak se tam stavim, ma na odpoledne

lucie.krajcarova
30. bře 2010

Teda, vendu, držím palce ať to není nic vážného. te´d nějak řádí neštovice ☹(

vendulka
31. bře 2010

Ahojky
Luci nestras me s nestovicema,to doufam nebudou...
sakra at uz je odpoledne a mame to za sebou¨jinak u zubarky dobry, byla prijemna a kazy nemame, tak zase na kontrolu v listopadu

lucie.krajcarova
31. bře 2010

vendu, a jak se malá chovala u zubaře? my zubaře zatím ani nemáme ☹(((

vendulka
31. bře 2010

jo uplne v pohode,nejdrive si s ni dr hrala, pak jsme se bavily o cisteni a tak a pak se ji podivala do pusinky, to se ji moc nelibilo,lae zvladly jsme to, ji aj pujcila to zrcatko s kterym se kouka do pusy a v pohode, takze si mala zahrala taky na zubarku 😀

lucie.krajcarova
31. bře 2010

Vendu, tak to je super, snad nám to půjde taky tak! kdy přesně je narozená malá?

vendulka
1. dub 2010

Ahojky
luci nath je 14.3.2009 😉

axi81
1. dub 2010

Ahoj holky. Co nového? Koukám, že Vendulka zvládla s malou zubaře, tak super, že to bylo bez problémů. Nás to čeká zítra. Zatím se ještě bojím asi 1000x víc než malá 😨
Dva dny jsem teď byla totálně nepoužitelná, asi střevní chřipka. No, měla jsem to poprvé a doufám, že naposledy! A snad jsem to nepřenesla na malou. Ta mě poslední dobou zlobí, že mi nechce kromě mlíka skoro nic jíst. A to bylo pro nás krmení vždycky naprostá pohoda. Snědla vše a krásně a teď mám problém do ní dostat jogurt, banán, přesnídávku, oběd...prostě nic... ☹ Nevím, co s ní je.
Jo, a dnes jsem si přinesla kontryhel a už se mi luhuje první hrníček 🙂 Tak všem přeji krásný den!

vendulka
1. dub 2010

axi, to je naprosto v pohode 😉
aspon ta prvni navsteva 😀

lucie.krajcarova
1. dub 2010

Vendulka si poměnila profil a nemá tam mimi, proč? malá je přesně o měsíc starší než Martínek, to si budu dobře pamatovat.
axi, to budou zoubky. koukala jsi do pusinky? Martinovi se klubou 4 zuby najednou - nahoře. dva se už prořezaly. no a skoro nejí ☹ ale on obecně jí fakt málo... ta střevní chřipka musela být hnusná ☹ jo a zubařem se nestresuj, jinak to dítě pozná a bude mít taky strach..

axi81
2. dub 2010

Luci, v tuhle chvíli mám strach já! Zubaře fakt nesnáším. I když nemám absolutně žádné problémy (ťuk ťuk ťuk), vždycky se strašně klepu... Malá to zvládne určitě líp než já 😅 Dnes mi mimochodem dělá radost, vypila ráno všechno mlíko, podělila jsem se s ní o snídani (chleba s máslem sýrem) a teď zblajzla celou přesnídávku. Tak snad to už bude lepší. Je možné, že jsou to zoubky, ale ona si do pusy nenechá vlézt, tak to nemůžu zkontrolovat. Třeba zubař něco objeví. A je fakt, že už ji týden trápí rýma, tak i to ji asi na náladě nepřidá.
Dnes jsem se probudila do zasněženého rána 😠 To je fakt aprílové počasí.
Luci a co ty? Už přišla MS? 😉

vendulka
2. dub 2010

ja k zubari taky nechodim bo se jich bojim, jak cert krize ,ale toto bylo v pohode,ale az pujde do tuheho, tak bude chodit tatinek 😀

mscat
2. dub 2010

ahojte holky

tak jsme se před chvílí vrátili z procházky a jsem ted celkem smutná z toho kolik maminek s kočárkama jsem potkali.samé malé miminka tu jsou..,.a já bych tak taky chtěla 😅 😔 ..ale já vím že někdy bude..ale ted tak to jaro...to je nejlepší když začíná teplo a chodí se na procházky s dětičkama 🙂 bych si už dokázala představit ,že by jsme s malým už vozili kočárek s bratříčkem nebo sestřičkou 😅

brumdinka
3. dub 2010

mscat - jo to já taky, malej ted´dělá králíčky maminku, tatínkaa, bratříčka, sestřičku - a ta sestřička nám chybí 😅 no ale zřejmě si budu muset říct sousedovi, jelikož my sme se krutě pohádali a už pár dní spolu nemluvíme - Jirka se tváří jak kakabus 😀

no nic, tak se mějte moc hezky a užijte si velikonoce 😉

axi81
4. dub 2010

Holky, přeji vám všem krásné Velikonoce! Ať je vás na ty příští minimálně o jednoho víc... 😵

brumdinka
5. dub 2010

Taky vám všem přeju hezké velikonoce a bacha na zadky 😀

mscat
5. dub 2010

ahojte

Krásné Velikonoce přejem Všem 🙂

brumdinka:noo..malý taky říká že holčičku by chtěl 😅

joo tak to my jsme ted taky nějak na nože...už mě děsně rozčiluje.urýpaný..kdo je na to furt zvědavý no ne? 😀 😠

helcenka
5. dub 2010

Ono je snad něco ve vzduchu nebo co, my jsme se doma ve čtvrtek tak zhádali, dva dny byla tichá domácnost, teď už je to lepší, ale ještě žádná sláva. 🤐
Manža byl teď tři dny doma, tak už se docela těším, až zítra vypadne. Nějak nejsme zvyklý, aby byl takhle dlouho doma, tak nám to leze oběma na nervy. 😢
Ještě že jsem před MS, jinak by z toho nic nebylo...
A u nás chce malej jedině sestřičku, bratříčka prý doma za žádnou cenu nechce, tak jsem ji u taťky objednala. 😀

brumdinka
5. dub 2010

ahojte, už ste vyšlehané, abyste neuschly 😀

helcenka - taky znám, u nás je to ale spíš tim, že od ledna sem bez práce a nemůžu na nic natrefit - prostě sem moc dlouho doma 🙂 jinak u nás tichá domácnost vydržela tejden - od včerejška už v pohodě 😉

lucie.krajcarova
5. dub 2010

ahoj, veselé velikonoce! my jsme zpět z chalupy,bylo fajn. jen jsem si neodpočinua od malého. jo a MS stále nemám ☹