Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

helcenka
10. kvě 2010

Ahoj holky,
Luci tak velká gratulace, konečně je to oficielní. 😀
Tak to asi podobný termín mít nebudeme,co? Já koupila ještě jeden test, protože v sobotu mi první den nebolelo břicho, ale včera to začalo nanovo a to docela dost. Tak jsem ho dneska udělala a pořád tam // jsou. Dokonce testovací je mnohem silnější. 😀 K doktorovi jdu příští středu, tak snad to bude OK. Mám docela strach, protože při prvním těhu jsem neměla žádné problémy.
Co se týká mateřské, tak tu první mi posílal na účet normálně zaměstnavatel ve výplatním termínu, takže ke každému 10. v měsíci jsem ji měla na účtě. A řadí se mezi velké organizace, máme kolem 60 zaměstnanců. 😉
Včerejšek byl fakt prima i počasí se vydařilo. Zato dneska je od rána zataženo, nejradši bych pořád spala.
Jdu skládat prádlo, ať udělám alespoň něco, když malej spí.

lucie.krajcarova
10. kvě 2010

díky moc! Axi, z platu jo, ale když jí ho nevyplatí, tak to je jedno ne? jde o to, aby dostávala výplatní pásku.
Heli, tak to je paráda!! jaký ti vychází TP? no já furt nechápu, že jsem tu druhou čárku měla tak slabou, přitom jsem testosvala ještě později než u prvního, to bylo v 7tt.. a byla to i ranní moč, nechápu nic 🙂 jo Heli, a nebyla tak náhodou od tvé mateřské změna? to je právě ono, vyplácí to sociálka a proto ji tolik maminek nedostalo včeas - bylo to nové.... já ji dostávala od loňského března.

brumdinka
10. kvě 2010

ahojte, luci - no super zpráva, jak to všechny děláte 😀 😀

helcenka
10. kvě 2010

Luci, o žádné změně nevím. Protože kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě nastupovala na mateřskou s druhým dítkem loni v květnu a mateřskou ji vyplácel také zaměstnavatel, vlastně až do listopadu loňského roku. Jenže ji měla menší než rodičák, tak ji část posílal zaměstnavatel a část sociálka, kde si zažádala o doplacení.
Já ji měla celou vyplácenou od zaměstnavatele v roce 2008, každý měsíc jsem dostávala normálně pásku.
Jinak termín od lékaře budu mít až příští týden, já ho vypočítala na 12.1.2011 - podle MS.

lucie.krajcarova
10. kvě 2010

no Heli je to fakt divné... že by každá firma měla jiný postup?

mataharyy
10. kvě 2010

luci, ne každá firma, ale co člověk to postup a nárzor, pak aby se v tom někdo orientoval 😠 Podstata věci že kdyby došlo k tomu že firma krachne, tak to bude platit socka a v případě že by tě (nedej bůh) vyhodil, což vlastně nemůže, když jsi v ochrané lhůtě, tak splňuješ podmínky a stejně ti to budou platit, pak už je asi jediná otázka v tom kolik že by ti platili 😅 Já dělala v malé firmě, takže to šlo přes socku, naštěstí, má šéfová je na tohle opravdu talent, to bych asi peníze až do rodičáku neviděla... 🙄

mataharyy
11. kvě 2010

Dobré poledne, tak je to jasný těhotná nejsem 😢 MS sice v nedohlednu, ale ten cíťa test je jasnej, další už dělta nebudu... Tak už jen čekat... 😖

vendulka
11. kvě 2010

matahary to je divne, test negativni a MS nikde ☹ ,tak priste 😉 😵

mataharyy
11. kvě 2010

No doufám že příště, ale to by se mezi tím musela dostavit ta mrcha a zatím si spíš připadám těhotně než že bych měla dostat MS... Ale i to už se mi stávalo a vždy přišla, takže opravdu jen čekat a když nic, tak jen co dostanu pojištění, půjdu si pro vyvolávačku, brrr nesnáším jí 😖

lucie.krajcarova
11. kvě 2010

Matahary, tak buď máš zpoždění, nebo měla zpoždění ovulace!!!!

mataharyy
11. kvě 2010

Já bych řekla že jsem celá taková zpožděná 😀 Spíš hlodá červ, v devatenácti mi jeden (vůl) doktor řekl že jsem neplodná, pravda rok na to jsem otěhotněla 😵 ale i tak... Zas na druhou stranu když jsem otěhotněla s Adriánem, tak jsem poslední MS měla 24.5.08 a otěhotněla jsem až (cca) 16.7.08 takže ovulace u mě asi není vázaná na MS 😀 Nebudu klesta na duchu, prostě se to podaří a basta, jestli teď nebo za měsíc už není tak podstatné (tedy teď by to bylo lepí 😵 ) 😀

lucie.krajcarova
11. kvě 2010

Teda Matahary, jak tě taková blbost může žrát, když máš krásného Adriánka? to máš jak já, ovulace měla zpoždění 14 dní.

mataharyy
11. kvě 2010

Mě to nežere, jen to semínko... jestli třeba nebylo to těhotenství náhoda. Sice vím že ne, ten doktor byl fakt vůl, druhej doktor mi říkal že bych mu měla jít omlátit těhotenskej průkaz o hlavu 😀 Ono to klapne, prostě dřív nebo později když dřív, tak fajn, když později tak alespoň Adrián bude moct déle užívat jedináčkovství 🙂

vendulka
11. kvě 2010

matahary, tak uvidis no...ten dr byl teda asi nejakej amater vul, ne? 😠

mataharyy
11. kvě 2010

Znáš mudr šťoural gynekolog amatér? Tak asi něco v tom duchu... Já měla kliku na ně 🙄

tyrisa
11. kvě 2010

Ahoj,já jsem na tom stejně MS pořád v nedohlednu a testy negativní.Jsem fakt zvědavá jak dlouho to bude tentokrát,než to příjde... 😒 Minule to bylo 42 dní.

mataharyy
11. kvě 2010

Tak můžeme střídavě svorně nadávat na MS a těhotenské testy 😉 Za pár dní už budu mít zpoždění dva měsíce... 😅 😖

tyrisa
11. kvě 2010

Hmmm,to jo 😠 ,Ve středu budu mít týden spoždění,člověk nemůže jít ani v klidu na bazén,aniž by se furt nestresoval,jestli náhodou už....Někam jedu a jsem jak debil,pořád na WC kontroluju.
Volala jsem doktorce,ta prý...dám vám hormony na upravení cyklu....do prčic,já zas nechci brát nějaké svinstvo,už tam radši nevolám,bo bych ji poslala někam 🤐

tyrisa
11. kvě 2010

sry...zpoždění - se píše 😕

mataharyy
11. kvě 2010

To chápu, proto to nechám tak a uvidím, žádnej doktor, to by zas bylo vyvolávačka, za pár týdnu stopovačka 😀 Budu sám sobě lékařem 😝

tyrisa
11. kvě 2010

Taky si říkám,že je to nejlepší řešení....tak dej pak vědět,až ti to dojde,ju?

mataharyy
11. kvě 2010

Určitě dám vědět, to pak tady budu lamentovat 😅 ale počítám že si ještě nějakej ten pátek počkám 🙄

vendulka
11. kvě 2010

holky, teda enmate to jednoduchy s tou MS, jsem zvedava, jak me naskoci cyklus 😅

tyrisa
11. kvě 2010

To už je na založeni nové diskuze.....ČEKÁME NA MS 😠

julie123
11. kvě 2010

Ahoj holky no tak ja se hlasim do nove diskuse 😀 Ja mela prvni ms po porodu zacatkem brezna a dalsi dorazila az po 47.dnech!! Sem rada ze nejsem sama komu to tak hapruje... myslite ze je to tim kojenim? Nebo jak je to mozny ze pred porodem jsem to mela uplne v poho pravidelny 😅 Nekojim teda uz skoro mesic...

tyrisa
11. kvě 2010

Já nevím já to mám po vysazení HA

mataharyy
11. kvě 2010

julie já to měla před porodem, po porodu se to srovnalo (nekojila jsem ☹ ) a teď zas tohle a čím déle od poslední MS to je, tím více na sobě pozoruju těhotenství, myslím že bych si měla najít nějakou další činost, která mě zaměstná v okamžicích kdy to malej nestíhá, nebo se zblázním 😅 😀

tyrisa
11. kvě 2010

Maty,to neřeš,já jsem se dnes taky přistihla,že si připadám jak těhotná a zítra jdu pro jistotu duše koupit test.Prostě to tak máme u nás je vynechaná menstruace = těhotenství,asi jsme tak nastavené 😒

starhys
11. kvě 2010

Ahojky Tyris,já jsem na tom úplně stejně jako ty už to bude týden co mám zpoždění MS a připadám si úplně stejně jako ty furt jen čekám a kontroluji!!!! 😖

tyrisa
11. kvě 2010

Je to na zblbnutí,co? ☹
Já už ani pomalu nevím co chci,prostě psycho a dnes to je nějak horší...... 😔