Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

starhys
11. kvě 2010

jj,už jsem si chtěla jít koupit i test a už lékarnu zavřeli,tak snad zítra,ale mám strach,že tam uvidím jen jednu / .TeĎ furt,tak tajně doufám,že jsem těhu!!! 😔
Psala jsis někdy graf,já se v něm nějak nevyznám? 😒

tyrisa
11. kvě 2010

Ne,na gragy já nejsem ani nebudu,ještě by mě to více rozhodilo.Zkoušela jsem zkouman na netu něčí ovulační a vůbec jsem z toho nic nepochopila...... 🙄

mataharyy
11. kvě 2010

tyris, byl to blbej den taky jsem jak pako... Už mi asi přeskočilo, jsem se rozbrečela u knížky 😀 To je počasím, já už začínám plakat s deštěm 😅 To je za to že se k tomu tak pnem... Je to prostě nějaká "vada" duševní, nebo nevím 😕 😖

lucie.krajcarova
12. kvě 2010

Holky, nesmutněte... určitě to přijde!

brumdinka
12. kvě 2010

holky klídek, moc to řešíte - neřešte a užívejte - a ono to příde ani nebudete vědět jak 😀

jinak já vysadila HA v říjnu, v lednu sem 2 měsíce nedostala MS a testy negativní, tak sem šla na vyvolávačku a je fakt, že s kontryhelem a listovkou k tomu se mi krádně nahodil cyklus a mám to ted= jak hodinky 😀 - pravidelně 25.

tyrisa
12. kvě 2010

Mamka si kupuje bylinky v nějakém speciálním obchodě,tak mi ten kontryhel sežene.Že my to máme v životě těžší,než chlapi....to je taková nespravedlnost,oni si vlastně nemají ani na co stěžovat.......chjo

brumdinka
12. kvě 2010

tyris - říkám furt, že chci bejt v příštim životě chlap 😀 😀 né Jirka mi říká, že sem už ted 😀 - njn mám poněkud chlapské logické myšlení 🙂 😀

jiank mrkněte a neřešte
http://doma.nova.cz/clanek/laskaasex/sex-podle-...

starhys
12. kvě 2010

Ahojte, tak jsem si ráno dělala test a jen jedna / 😢 ,tak teď jen to dlouhé čekání na MS, už mě to nebaví stejně jako to počasí!!!!

lucie.krajcarova
12. kvě 2010

tyrisa, kontryhel jsem koupila normálně v lékárně. škoda že nebydlíš blíž, zbyl mi tu a nevím, co s ním 🙂

tyrisa
12. kvě 2010

To neva,mamka mi volala,že už ho koupila..... 😉
Jsme byly na bazéně s Michalkou,tak jí tedka dám spát a jdu dělat kynuté knedlíky s jahůdkamy co mi zbyly....doufám,že se podaří.

helcenka
12. kvě 2010

Ahoj,
manža přijel z práce a vzal malýho na hoďku ven a pak zase jede. To je teď děs. Pořád práce, brigoška, a aby toho nebylo málo, jede zítra na služebku. Tak s malým vyrazíme zítra do mateřského centra a pak k mamce. Alespoň budu mít volnější den, protože je to teď maraton, jsme celý dny venku a pořád někde couráme. Alespoň včera odpo jsme strávili dvě hoďky na novém hřišti, tak jsme nemuseli někam daleko.
Břicho už mě od včera tolik nebolí, zato se mi udělalo dnes špatně po svíčkové, cítím to ještě teď. Asi mi nějak nesedla. 😝

Jéé a knedlíky s jahodama, to je mňamka. My milujeme knedle z tvarohového těsta, ale ne vždycky se mi povedou. 🤐

Teď využiju toho, že chlapi nejsou doma a jdu skočit do vany. 😀

mataharyy
12. kvě 2010

Fíha, jahodové knedle, má rajská se může jít bodnout 🤐
Už neřeším, dlabu na to a když nic tak si ten test udělám za pár dní/týdnů zas 😎

tyrisa
12. kvě 2010

Já jsem dělala testík ještě dnes a byl negativní,takže fakt jistotka.
Jinak knedlíky nevyšly...odpadla jsem s malou,takže zítra 😀

vendulka
12. kvě 2010

Ahojky holky, jen za dnesek zdravim, byly jsme ve cviceni ve vetrniku, pak ve meste, pak jsem sla k mudr., pak s manzelem na jidlo a domu a tam jsem padla a az ted jsem se nejak zvravorala a jdu koukat na preslapy 😀

tyrisa
12. kvě 2010

ujíždím na takže...co? takže se mějte 😉

vendulka
12. kvě 2010

takze ahoj 😀 😀 😀

tyrisa
12. kvě 2010

😀

lucie.krajcarova
12. kvě 2010

Holky, jsem v šoku! volali jsme švagrovcům, že 10.12. čekáme mimčo a oni opáčili, že oni 11.12.!!!!! no to je gól!!!!! akorát, že oni čekají třetí, mají skoro tříletá dvojčata 😀

tyrisa
12. kvě 2010

ha haaaa,tak to je sranda 😀

starhys
12. kvě 2010

Dnes přešlapy skončili na prd.... jdu radči do postele. Dobrou 😨

vendulka
12. kvě 2010

luci, tak to je dobre 😀 😀 😀 😀 😀

mataharyy
12. kvě 2010

lucie, to je bezva 😀 budete moc dělat kojenecké seance 😎

vendulka
13. kvě 2010

luci, tak kdo ted porodi driv 😀

helcenka
14. kvě 2010

Ahoj holky,
jsem nějaká nastydlá, tak se budu o víkendu kurýrovat. Dokonce se mi po letech vyrazil i opar.
V pondělí jdeme na zápis do školky, tak nám držte palce.
Pokud možno hezký víkend, i když má celý propršet. Tak třeba to nevyjde. 😉

mataharyy
16. kvě 2010

Ahoj, tak nám konečně naskočil net, asi funguje jen když je hezky 😅 Dnes jsem dostala MS, takže snad příště 🙂

tyrisa
16. kvě 2010

To se máš,já pořád nic...ani bolesti.Začalajsem pít ten kontryhel,tak uvidím......

mataharyy
16. kvě 2010

No mám a nemám... Teď mám dojem že mě to položí, mám křeče jak hrom ☹ Tak třeba se nakonec objeví // 😉

tyrisa
17. kvě 2010

To už asi nee.Mám 12 dní zpoždění,to už by se dááávno něco ukázalo......

lucie.krajcarova
17. kvě 2010

Tyr, to si to teda užíváš 😲

mataharyy
17. kvě 2010

Kdo ví... Třeba ne, mě se u Adriána prvně // ukázali když jsem byla ve 4tt 😉