• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
Holky, živíte ve mě naději .
Jo a maty,červenec je možná osudovej,jeden syn se v červenci narodil a že by druhý vzniknul? :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka fííha to tě obdivuji, já bych asi začla jančit a hledala doktora na záskok :sweat_smile: Ale jasný, hlavně chladnou hlavu :wink: Tak uvidíš, budu ti držet palce :dizzy_face:
26. črc 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už sem ani nedoufala,spíš se upínala k dalšímu snažení,takže mě pár dní nerozhází. Tenhle test sem dělala asi před dvěma hodina,takže zítra ráno si udělám další a uvidím co tam bude nebo nebude. Abych řekla pravdu,tak MS ještě doznívá ...
26. črc 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný :grinning: u nás jeden syn v červenci vzniknul a v tom samém týdnu, ale o dva roky později další // takže doufám že vše bude OK a budeme mít dvě děti, co budou mít narozeniny v jednom týdnu :dizzy_face:
26. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petronelie, to je fajn, že jsi tady :slight_smile: úplně tě chápu, mně je o pár let víc a ty biologické hodiny se mnou pěkně cloumají.. :pensive:
Leni, myslím, si, že těhotná jsi :slight_smile: a v kterém týdnu asi? abys netestovala moc brzy, že by se vajíčko neuhlízdilo. tak koukám, že kdyby se Petronelie nepřihlásila, tak tu zůstanu sama... jak se to obrátilo...
Matahary, a ta známá v 5. měsíci - to bylo první dítě? u druhého si neumím představit, že by nic nezpozorovala...
26. črc 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Leni, doktora nehoň, stejně bys byla na začátku... dřív než v 6tt bych nešla - kvůli srdíčku..
akorát jsme si s mužem řekli, že tentokrát to opravdu nikomu neřeknem, až se to povede, až teprve bude po triple testech.. takže jedině holky na netu to budou vědět...
26. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nlenko, tak uvidíš, nech se překvapit.

holky, děkuju za přivítání :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ne třetí dítě, jen oni se o něj nesnažili, naopak nechtěli další, takže neměla ani důvod nad tím nějak dumat... Prostě selhala antikoncepce :wink:
26. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mataharyy, tak to je bomba :slight_smile: no nechápu :slight_smile: ale hlavně jí asi nevynechala MS, to by si všimla :grinning:
26. črc 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak Tě budu aspoň podporovat jako netěhule :slight_smile: a pak zůstanu netěhule sama :grinning:

Jinak já jsem si při Davídkovi taky říkala....pěkně v klidu, k dr. zajdu až přijde ten čas.... a pak jsem začala špinit a šup...už jsem tam byla, v 5. tt :slight_smile: Naštěstí vše dobře dopadlo....ale pamatuju si ty nervy při čekání na srdíčko :grinning: Doktora jsem pak obejmula :grinning:
26. črc 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mata,luci: tak to je fakt super....to muselo být překvápko :slight_smile:ale moje mamka to měla podobné, nejdřív jí řekli, že to je prasklá cysta, pak z toho bylo mimi a cysta, čekali, zda mimi vytlačí cystu či obráceně...a nakonec to bylo dvojče :grinning:
26. črc 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nevynechala právě o to větší to byl šok, prý nemohla ani slézt z toho křesla :grinning:
petronelie tak to je taky dobrý :grinning:
26. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Sice budeme mít jen roční odstup, ale víme jistě, že naše druhé mimino bylo počaté ve stejný den v únoru :confused: :confused: :confused: - mám stejný předpokládaný datum porodu :sweat_smile: - oba 5.11. Zvláštní, no...
26. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Petronelie, ty jsi ze dvojčat jo? maminka to tedy od začátku měla veselé :slight_smile: holky, díky že jste taky veselé, hned je mi líp :wink:
Petronelie a tedy zatím neplánujete? my teď máme asi tříměs. pauzu... aby se tělo vzpamatovalo...
26. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já nejsem ze dvojčat,ale mám bráchy dvojčata o 8 let mladší.

Luci, já plánuju,ale manžel ne....tak se o tom zatím můžu jen bavit :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, to jsi dobrá, že to takhle víš....já vůbec netuším, kdy jsme počali Davídka a dvě čárky na těhotenském testu byly krásné a nečekané překvápko :grinning:

Jinak co se týče pohlaví, přáli jsme si kloučka, v rodině jsou samé holčičky a co se týče druhého, ráda bych dalšího chlapečka :grinning:
26. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, aha tak :slight_smile: určitě máš tříletou rodičovskou, tak máš ještě čas.. Petro, tak já ti dám chlapečka a ty mi budeš přát holčičku jo? :slight_smile:
Kvakulka, tak to je dobré :grinning: ale děti určitě nebudou jak přes kopírák :slight_smile: budeš mít zabíračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
26. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ok...domluveno :grinning:
A mám tříletou rodičovskou, ikdyž je to úplně putna, stejně chodím do práce :grinning:, prostě pořád potřebuju něco dělat....s druhým už si ten luxus nebudu moct dovolit. Proto obdivuju ženy jako kvakulka :slight_smile: Moje kamarádka Lenka má 11 měsíční holčičku a v listopadu bude rodit, tak je na tom podobně :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Luci,koukala jsem na modrou střechu....jsme na tom podobně, taky jsme si dům stavěli sami...teď stavíme dvougaráž...tedy manžel a jeho rodiče, já tam moc platná nejsem :slight_smile: Máme celkem spoustu společného, škoda, že nebydlíme blíž :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - nlenka - ano je možné být těhotná a zároven mít MS, já to takhle měla u Jiříka, taky když sem šla k doktorovi, když sem MS nedostala a vyšli mi 2 čárky, tak už sem byla pomalu ve 3.měsíci :slight_smile: prostě máš dva vaječníky a pokud se tio mimi usadí ve vajíčku z jednoho, tak z toho druhýho ještě klidně můžeš mít Ms nebo tak nějak to je - přesně zdravotnicky fakt nevim :grinning:
26. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka tak to je dobrý, třeba se trefíš a budete slavit narozky obou v jeden den :grinning: U nás den ne, ale v tom týdnu, rozdíl tří dní. U Adriána vím přesnej den neb jsme měli před svatbou a moc příležitostí nebylo a teď vím taky bezpečně kdy, neb manžel jezdí domu jen o víkendu a ten důležitej víkend byl moc unavenej, takže sobota je jasná :sunglasses: Ale koukám jste to taky vzali fofrme, to budeš mít skoro jak dvojčata :dizzy_face:
26. črc 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem díky za podporu :slight_smile:
26. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,ještě nic není potvrzené,zatím sem v tom pořád s tebou a teď vlastně i s Petrou. :wink:
26. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nějak během víkendu jsem nakukovala do vaši diskuze a dnes jsem se odhodlala zeptat, jestli bych se mohla přidat? Nedávno jsem si ještě nedovedla představit mít děti a teď si to nedovedu představit bez dětí. :slight_smile: Určitě bychom chtěli Krýšovi pořídit ještě minimálně jednoho sourozence a rptože mu bude rok a půl. tak už plánujeme, kdy to bude :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka Ahoj, vítej dnes samé nové tváře :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,taky tě tady vítám. Za chvíli v tom budu mít úplnej hokej :grinning:
26. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy @nlenka díky holky, no já jsem přečetla pár posledních příspěvků, pěkně jste se rozdiskutovaly, tak se budu rozkoukávat. každopádně Leni přeju Ti ať to vyjde.

Jinak se řadím k netěhotným Petře a Lucce.
@lucie.krajcarova Taky máme pauzu, takže čekáme, až zas budeme moct "kutit" další mimčo :wink:
26. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, a kde přesně bydlíte? my jsme poměrně mobilní :slight_smile: můžem zajet na návštěvu. manžel teď právě dodělává zámkovku, on je strašně akční.
Wjerushko, ahoj! měla jsi zamlklý potrat?
26. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Lucie, na biologický hodiny se vykašli a buď hlavně v klidu. Já mám první dítě ve 40 letech a opravdu si to užívám / i když jsem ho chtěla už vlastně od 38 let :slight_smile:/ Teda ty jsi akční taky, 3500 příspěvků :slight_smile:
26. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova jj měla. Docela mě to rozhodilo, u prvního jsem se sice museli trochu snažit, ale otěhotnění a těhu bez problémů.
26. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek