Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
26. črc 2010

Holky, živíte ve mě naději .
Jo a maty,červenec je možná osudovej,jeden syn se v červenci narodil a že by druhý vzniknul? 🙂

mataharyy
26. črc 2010

@nlenka fííha to tě obdivuji, já bych asi začla jančit a hledala doktora na záskok 😅 Ale jasný, hlavně chladnou hlavu 😉 Tak uvidíš, budu ti držet palce 😵

nlenka
26. črc 2010

Já už sem ani nedoufala,spíš se upínala k dalšímu snažení,takže mě pár dní nerozhází. Tenhle test sem dělala asi před dvěma hodina,takže zítra ráno si udělám další a uvidím co tam bude nebo nebude. Abych řekla pravdu,tak MS ještě doznívá ...

mataharyy
26. črc 2010

jasný 😀 u nás jeden syn v červenci vzniknul a v tom samém týdnu, ale o dva roky později další // takže doufám že vše bude OK a budeme mít dvě děti, co budou mít narozeniny v jednom týdnu 😵

lucie.krajcarova
26. črc 2010

ahoj Petronelie, to je fajn, že jsi tady 🙂 úplně tě chápu, mně je o pár let víc a ty biologické hodiny se mnou pěkně cloumají.. 😔
Leni, myslím, si, že těhotná jsi 🙂 a v kterém týdnu asi? abys netestovala moc brzy, že by se vajíčko neuhlízdilo. tak koukám, že kdyby se Petronelie nepřihlásila, tak tu zůstanu sama... jak se to obrátilo...
Matahary, a ta známá v 5. měsíci - to bylo první dítě? u druhého si neumím představit, že by nic nezpozorovala...

lucie.krajcarova
26. črc 2010

¨Leni, doktora nehoň, stejně bys byla na začátku... dřív než v 6tt bych nešla - kvůli srdíčku..
akorát jsme si s mužem řekli, že tentokrát to opravdu nikomu neřeknem, až se to povede, až teprve bude po triple testech.. takže jedině holky na netu to budou vědět...

petronelie
26. črc 2010

nlenko, tak uvidíš, nech se překvapit.

holky, děkuju za přivítání 🙂

mataharyy
26. črc 2010

luci ne třetí dítě, jen oni se o něj nesnažili, naopak nechtěli další, takže neměla ani důvod nad tím nějak dumat... Prostě selhala antikoncepce 😉

lucie.krajcarova
26. črc 2010

Mataharyy, tak to je bomba 🙂 no nechápu 🙂 ale hlavně jí asi nevynechala MS, to by si všimla 😀

petronelie
26. črc 2010

Luci, tak Tě budu aspoň podporovat jako netěhule 🙂 a pak zůstanu netěhule sama 😀

Jinak já jsem si při Davídkovi taky říkala....pěkně v klidu, k dr. zajdu až přijde ten čas.... a pak jsem začala špinit a šup...už jsem tam byla, v 5. tt 🙂 Naštěstí vše dobře dopadlo....ale pamatuju si ty nervy při čekání na srdíčko 😀 Doktora jsem pak obejmula 😀

petronelie
26. črc 2010

mata,luci: tak to je fakt super....to muselo být překvápko 🙂ale moje mamka to měla podobné, nejdřív jí řekli, že to je prasklá cysta, pak z toho bylo mimi a cysta, čekali, zda mimi vytlačí cystu či obráceně...a nakonec to bylo dvojče 😀

mataharyy
26. črc 2010

luci, nevynechala právě o to větší to byl šok, prý nemohla ani slézt z toho křesla 😀
petronelie tak to je taky dobrý 😀

kvakulka
26. črc 2010

@mataharyy Sice budeme mít jen roční odstup, ale víme jistě, že naše druhé mimino bylo počaté ve stejný den v únoru 😕 😕 😕 - mám stejný předpokládaný datum porodu 😅 - oba 5.11. Zvláštní, no...

lucie.krajcarova
26. črc 2010

teda Petronelie, ty jsi ze dvojčat jo? maminka to tedy od začátku měla veselé 🙂 holky, díky že jste taky veselé, hned je mi líp 😉
Petronelie a tedy zatím neplánujete? my teď máme asi tříměs. pauzu... aby se tělo vzpamatovalo...

petronelie
26. črc 2010

Luci, já nejsem ze dvojčat,ale mám bráchy dvojčata o 8 let mladší.

Luci, já plánuju,ale manžel ne....tak se o tom zatím můžu jen bavit 🙂

petronelie
26. črc 2010

kvakulko, to jsi dobrá, že to takhle víš....já vůbec netuším, kdy jsme počali Davídka a dvě čárky na těhotenském testu byly krásné a nečekané překvápko 😀

Jinak co se týče pohlaví, přáli jsme si kloučka, v rodině jsou samé holčičky a co se týče druhého, ráda bych dalšího chlapečka 😀

lucie.krajcarova
26. črc 2010

Petro, aha tak 🙂 určitě máš tříletou rodičovskou, tak máš ještě čas.. Petro, tak já ti dám chlapečka a ty mi budeš přát holčičku jo? 🙂
Kvakulka, tak to je dobré 😀 ale děti určitě nebudou jak přes kopírák 🙂 budeš mít zabíračku 😝 😒

petronelie
26. črc 2010

Luci, ok...domluveno 😀
A mám tříletou rodičovskou, ikdyž je to úplně putna, stejně chodím do práce 😀, prostě pořád potřebuju něco dělat....s druhým už si ten luxus nebudu moct dovolit. Proto obdivuju ženy jako kvakulka 🙂 Moje kamarádka Lenka má 11 měsíční holčičku a v listopadu bude rodit, tak je na tom podobně 🙂

petronelie
26. črc 2010

A Luci,koukala jsem na modrou střechu....jsme na tom podobně, taky jsme si dům stavěli sami...teď stavíme dvougaráž...tedy manžel a jeho rodiče, já tam moc platná nejsem 🙂 Máme celkem spoustu společného, škoda, že nebydlíme blíž 🙂

brumdinka
26. črc 2010

ahojte - nlenka - ano je možné být těhotná a zároven mít MS, já to takhle měla u Jiříka, taky když sem šla k doktorovi, když sem MS nedostala a vyšli mi 2 čárky, tak už sem byla pomalu ve 3.měsíci 🙂 prostě máš dva vaječníky a pokud se tio mimi usadí ve vajíčku z jednoho, tak z toho druhýho ještě klidně můžeš mít Ms nebo tak nějak to je - přesně zdravotnicky fakt nevim 😀

mataharyy
26. črc 2010

@kvakulka tak to je dobrý, třeba se trefíš a budete slavit narozky obou v jeden den 😀 U nás den ne, ale v tom týdnu, rozdíl tří dní. U Adriána vím přesnej den neb jsme měli před svatbou a moc příležitostí nebylo a teď vím taky bezpečně kdy, neb manžel jezdí domu jen o víkendu a ten důležitej víkend byl moc unavenej, takže sobota je jasná 😎 Ale koukám jste to taky vzali fofrme, to budeš mít skoro jak dvojčata 😵

nlenka
26. črc 2010

všem díky za podporu 🙂

nlenka
26. črc 2010

Luci,ještě nic není potvrzené,zatím sem v tom pořád s tebou a teď vlastně i s Petrou. 😉

wjerushka
26. črc 2010

Ahoj holky, tak nějak během víkendu jsem nakukovala do vaši diskuze a dnes jsem se odhodlala zeptat, jestli bych se mohla přidat? Nedávno jsem si ještě nedovedla představit mít děti a teď si to nedovedu představit bez dětí. 🙂 Určitě bychom chtěli Krýšovi pořídit ještě minimálně jednoho sourozence a rptože mu bude rok a půl. tak už plánujeme, kdy to bude 🙂

mataharyy
26. črc 2010

@wjerushka Ahoj, vítej dnes samé nové tváře 🙂

nlenka
26. črc 2010

AHojky,taky tě tady vítám. Za chvíli v tom budu mít úplnej hokej 😀

wjerushka
26. črc 2010

@mataharyy @nlenka díky holky, no já jsem přečetla pár posledních příspěvků, pěkně jste se rozdiskutovaly, tak se budu rozkoukávat. každopádně Leni přeju Ti ať to vyjde.

Jinak se řadím k netěhotným Petře a Lucce.
@lucie.krajcarova Taky máme pauzu, takže čekáme, až zas budeme moct "kutit" další mimčo 😉

lucie.krajcarova
26. črc 2010

Petro, a kde přesně bydlíte? my jsme poměrně mobilní 🙂 můžem zajet na návštěvu. manžel teď právě dodělává zámkovku, on je strašně akční.
Wjerushko, ahoj! měla jsi zamlklý potrat?

lendam
26. črc 2010

@lucie.krajcarova Lucie, na biologický hodiny se vykašli a buď hlavně v klidu. Já mám první dítě ve 40 letech a opravdu si to užívám / i když jsem ho chtěla už vlastně od 38 let 🙂/ Teda ty jsi akční taky, 3500 příspěvků 🙂

wjerushka
26. črc 2010

@lucie.krajcarova jj měla. Docela mě to rozhodilo, u prvního jsem se sice museli trochu snažit, ale otěhotnění a těhu bez problémů.