• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
@vendulka tohle nevím úplně do detailů. Vím, že když jsem se zajímala o to, kam dát Krýšu, tak mi na pracáku řekli, ž ene do státní školky, jinak bychpřišla o rodičák, takže asi by Ti ho půl roku už nevypláceli nebo by si ho musela vrátit. Určitý řešení by bylo dát malou do školky a být na mateřský s druhým :wink: Já mám malýho v únoru, tady ho ale stejně asi od září do školky nevemou, školky jsou tu dost přeplněné, takže spíš počítám, že půjde o rok později
27. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka taky tomu neverim, ze by mi ji ted na pristi rok vzali...ale k zapisu to zkusime jit...no taky to tak chci, dat ji v tech 3,5letech ne-li ve 4 do skolky a mezi tim byt s druhym doma,ale vis jak, clovek mini, zivot meni :grinning:
27. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste me tak trosku navnadily,ze si najdu asi aspon nejakou brigadu, ale az po lete, po dovolene :grinning:
u ans je problem ten, ze my dohromady se vsim co musime zaplatit (najem, hypo, telefony, net atd...) dela nejakych 13 tis., a asi tak dalsich 12 tis., utratime za v podstane nic, jako benzim, porad jezdime nekam na vylety, jako tudle jsme jen tak jeli do hati( z Brna) jen tak, nic jsme tam nekoupili, pak hafo nechame v Mc donaldu a a KFC a to je porad neco, korunka ke korunce a ve finale je to silena suma..a.le ja jaksi si nedokazu nektere veci odeprit :grinning:
27. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka jj, to já půjdu s Krýšou k zápisu taky. Některý školky (třeba ta u nás), pak dává plus body za to, když už tam dítě jednou přihlášený bylo, takže v těch 3,5 letech budeme mít už docela šanci. No my bychom sourozence brali oba, poprvé to nedopadlo, tak snad se zadaří. Když ne do konce rodičáku, tak třeba i později, ale víc, jak 5 let bych mezi dětmi mít nechtěla.

Peto, tak jeslti budete rozjíždět firmu, tak mnoho štěstí. Obdivuju lidi, co mají odvahu jít do podnikání :wink:
27. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka koukam, ze to ame tak nejak podobne namyslene, :grinning: s tou skolkou jsem to tak slysela i u nas... :wink: taky bych vic jak 5 let asi nechtela, nejpozdeji, kdyz pujde mala do prvni tridy,abych mela uz narozene miminko :grinning:
27. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka se mi libi jak rikas Krystofovi krysa, to zni super :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, tak uvidíš :slight_smile:

jinak na nočánek chodí, sice není nadšenej, ale babičky jsou neoblomné :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul 13 tisíc, to bych si pískala i s rodičákem :slight_smile:

wjerushko, my už firmu máme.....zatím to celkem jde :slight_smile:, ale jsou to starosti
27. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Díky, to víš, já si to chtěla zkrátit, Kryštof nebo Kryštůfek je dost dlouhý. Ale spousta lidí pak slyší Ríša a myslí si, že máme Richarda :grinning:
27. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjerushkjo, kryštof je krásné jméno. Já už od dětství chtěla mít Davida, jmenovali se tak i moje panenky :slight_smile: Jen holčičí bych nevěděla....a děláme si srandu,že druhej kluk by byl zase David :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie Tak to jo, právě na ty starosti bych neměla nervy, já jsem raději zaměstanec
27. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjerushko, my máme rádi adrenalin...a hlavně manžel dělá obor, ve kterém je opravdu dobrej :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aky se radeji necham zamestat,ale nerikam, ze by se mi nelibilo mit svoji firmu, peknej novej RD, zahradu, pekne auto...no sni se dobre,ale realita je bohuzel jina :grinning:
27. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie no ejnze rodicak je hendka v trapu a pak pak zijeme z manzelova platu, z ktereho se plati ten najem, hypo atd...rodicak mame tak na jidlo na mesic plus na utratu pro malou....
27. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, díky za podporu. kde ses toulala? jinak když ti malou vezmou do školky, tak zůstat doma s druhým dítětem, to bych chtěla já :slight_smile:
Petro, a jakou to máš práci a jak jsi ji sehnala? u nás to sice nehrozí, vůbec neikdo nám nemůže pravidelně hlídat, ale taky bych občas chtěla vypadnout mezi lidi.. o peníze zas tak nejde..
a je paráda, že ti David čůrá do nočníku.. u nás se z nočníku zdrhá :confounded:
a jaký máte bazén?
27. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ale tak nejak vsude mozne, nejak jsme tady nevedela co psat, kdyz se jeste nesnazime o mimco a chci zatim jen ja :grinning:
27. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulka, to máte hezké poplatky. my platíme 14 tis jen hypo :sweat_smile:
27. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my 18 :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova teda to je celekm dost teda...no asi hodne vydelavate :grinning: ja si enumim predstavit, ze ybchom tolik meli platit, nam najem + hypo dela 10500,- :unamused:
27. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kolik ti vasi chlapi vydelavaji? :grinning: :grinning: :grinning:
no asi zbytecne utracime, ale nevim za co teda... :angry:
27. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, práci jsem sehnala na inzerát, šla jsem do výběrového řízení. Jinak ale někdy to není jednoduché, kolikrát jsem byla unavená, pak ještě doma s Davčou. Ještě že je tak hodnej :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, serial skoncil obed mam udelany, tak my jdeme bastit a pak dam malou spat a budu mit opet chvilku pro sebe a jak se vyspi, tak asi skakneme nekam ven,tatu mame az do noci v praci :frowning2:
27. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko, u nás se z manželova a mého platu zaplatí účty a žijeme z rodičáku...my toho zas moc neprojíme, nejsme klasická česká rodina :grinning:
27. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se taky loučím, jdu pracovat a ozvu se zítra nebo večer. PAPAPa
27. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme teda 11 hypo a se všemi poplatky za bydlení jsme na těch 18. Z rodičáku ted aplatíme taky veškerý běžný nákupy, jídlo, drogerku, pro malýho věci.
U nás se teda na nočníku taky moc nesedí, leda že by zorvna běžel teleshoping :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie tak my toho taky moc neprojime,ale ono porad kupovat na kazdy den jogurty (kupuji jen holandie pro amlou) ovoce no celkem to naskace a nekupuji zrovna to nejlevnejsi jidlo, ktere neni moc dobre a sem tam nejaka ta sladkost, restaurace... :grinning:
27. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u ans docela dost taky spolkne auto a benzin...
27. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie tak peknou praci a vecer se tesim...
27. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co by jste chtely holky jako druhe miminko?Parecek?Mne by to bylo uplne jedno,ale asi bych o kapku vic brala zase holcicku :grinning:
27. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dámy. Jen tady člověk chvíli není,tak má o počteníčko postaráno co? :grinning:
My teda klasickou hypotéku nemáme,ale půjčku,kterou sme museli vyplatit strejdu z baráku. Leasing na auto a nedávo jsme si museli vzít spotřebitelskej úvěr na pračku a ledničku.Tak nějak se prostě rozhodly,že se prouchají v jeden den a bylo vymalováno. Celkem to dělá cca 19000,. .
Nemít rodiče,tak se každý měsíc paseme. :unamused:
27. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek