Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
27. črc 2010

😀
díky bohu,že my už mlíko nemáme.Ale to byl taky boj,připravit mlíko a čajík

vendulka
27. črc 2010

tak na mliku mi neprijde nic sloziteho a namahaveho nachystat 😀 a caj N. nepije

vendulka
27. črc 2010

tak beruska je vykoupana, namazana a uzse laduje mlikem, pak ji vycistim zuby, dam si delat veceri a skocim si do sprchy ja a ve 20h se chci koukat na telku, tak snad to stihnu 😀

wjerushka
27. črc 2010

ufff, tak my dnes tatínka taky máme v trapu, akorát s epřiběhl domů převlíct, najíst a pádil na tenis. Já na chvíli zasedla k netu, ale večerní prograsm mi tu připomíná hromada prádla na vyžehlení, tak mám dnes o zábavu postaráno 😅 Jinak já bych chtěla druhý právě i proto, jak se manža hezky chová ke Krýšovi. Od mala pro něj nebyl problém ho nakrmit, přebalit vykoupat, docela se mu věnuje, jen je teda línej chodit s ním ven. Když jsem přestala kojit a přešli jsme na UM, tak sním klidně jel sám i k rodičům a zvládl to celý víkend. Taky se mu to dost vyplácí, protože, jak přijde z práce, tak malej ať dělá co dělá, praští tím a mažek taťkovi a nehne se od něj 🙂

nlenka
27. črc 2010

já sem Jurkovi dávala sušený mlíko a pak místo čaje distával slabší ovocnou šťávu.
Tak dneska díky za pokec a hezký večer.

nlenka
27. črc 2010

wjeushko,díky tobě sem si vzpomněla,že sem dneska nějak pozapomněla na žehlení 😅
ale ono tam bude i zítra

wjerushka
27. črc 2010

@nlenka hmm to jsem si přesně říkala včera 😅

vendulka
27. črc 2010

tak ja am vyzehleno , ja se snazim pravidelne jak se vypere a uschne, tak se to snazim hendka i vyzehlit bo pak je toho mraky,ale posledni dobou si to usnadnuji tim, ze rucniky a uterky nezehlim, stejne tak nase obleceni ne, pokud to neni teda jak kdyz se to vytahne krave ze zadkua zehlim jen N., nam fakt jen ojedinele a jak je to hnedka jednodussi 😀

wjerushka
27. črc 2010

@vendulka TZak já už nežehlím pyžama, trencle, tepláky, ručníky a stejně toho máme hormadu, jenže je fakt, že mě se do toho nikdy nechce, fakt žehlení nesnáším. kvůli Krýšovi musím žehlit večer a to na to prostě nemám náladu. Dřív, když jsem žehlila vždycky odpolko chvíli, tak jsem taky neměla problém. No nic, jdu se na to vrhnout tak ahoj a díky za pokec 😉

vendulka
27. črc 2010

@wjerushka tak at ti to jde od ruky, ja zehlim vetsinou, kdyz n. pres den spi

petronelie
27. črc 2010

ahoj holky, tak jsem tu. Zdrželi jsme se dnes s Davídkem v Tescu, měli akci na Lambrusco a ketchup od Heinze, koukala jsem na nějaké věcičky, nakonec jsme odešli s teplákama za kilčo.

Já mám žehlení celkem ráda, čeká tu na mě jeden koš 😀

A vánoční dárky pro dospělé moc neřeším, DAvídkovi kupuju už teď, vyhrála jsem v aukci mašinku tomáše 😀

Co se týče druhého mimi, je mi to jedno, budu moc ráda za kluka i holčičku, hlavně, ať je zdravé. A líbí se mi židovská jména a jména s příběhem, holčička by asi byla Ester.

Jste tu někdo ? 🙂

vendulka
27. črc 2010

@petronelie Ester je pekne jmeno 🙂

vendulka
27. črc 2010

ja jsem tu 😀

petronelie
27. črc 2010

a ještě holky, my tedy kupujeme pořád Nutrilon, chci mu ho dávat, dokud bude chtít.
A Vendulko, Davča mi hollandie nechce, bude to asi tím, že jsem celý těhu jedla bílý neslazený activie, teď jich v lednici máme 12 ks 🙂 A pak kupuju velkýho Lipánka nebo Pribináka, a pak na ně Davídkovi chodím 😀 Ovoce kupuju čerstvé každý den, na to si potrpím 🙂

vendulka
27. črc 2010

taky mame Nutrilon a holandie nam nevadi, mala ji snad skoro vsechny jogurty co jsem ji zatim dala,ale ta holandie je dobra na ty probiotika...ja taky kupuji Lipanka, Pribinacka a nebo aj ty kostiky

vendulka
27. črc 2010

manzel rikal, ze ve 21h bude doma, tak sjem zvedava moc casu uz nema 😀

petronelie
27. črc 2010

vendul,můj manžel šel dneska s kamarádem na pánskou jízdu, normálně jezdí domů kolem 18 hod max.

vendulka
27. črc 2010

tak ten muj kolikrat prijde i ve 3h rano z prace a v 5h jde znova 😉 chodi na 6h

starhys
27. črc 2010

no vy jste se teda za celé odpoledne teda rozkecali!! Už se těším na zítra,tak se jdu na to dobře vyspat!!! Dobrou 😔

lucie.krajcarova
27. črc 2010

teda, tady to fakt jede 🙂
holky, řekněte, co všechno děláte pro to, abyste otěhotněly?
u mně to bude toto:
kyselina listová
femigard
od MS do ovulace: kontryhelový čaj.

slyšela jsem o nějakém cvičení podle Mojžíšové, ale moc o tom nevím...

starhys
28. črc 2010

ahojky já jsem pila kontryhel a kyselinu listovou a měřila jsem si poslední tři měsíce pravidelně teplotu,abych věděla kdy mám plodné dny a hlavně abych se pokusila o holčičku,tak se uvidí jestli to vyšlo! 😵

vendulka
28. črc 2010

@lucie.krajcarova no ja askorat brala tu listovku jinak nic...
proste jsem to nechali byt

jinak ahojky vsem

lucie.krajcarova
28. črc 2010

ČAUKY. starhys, taky se budem pokoušet o holčičku. jaké máš metody??? 🙂

vendulka
28. črc 2010

tak pak dejte recept jak se dela holcicka, i kdyz my to mame teda natrenovane, tak snad se na podruhe opet zadari 😀

julie123
28. črc 2010

Teeeeeeeeda holky, ja tu chvili nejsem a tolik stranek 🙂 Porad to tu tak zkomiralo ...... no jen at to nasazeni vydrzi 😉

@nlenka tak jak? 🙂 Delala jsi testik?

julie123
28. črc 2010

Luci ja beru listovku a Ccko 🙂

vendulka
28. črc 2010

@julie123 sem vtrhnu a hendka se toho tu tolik napise, ze? 😀

lucie.krajcarova
28. črc 2010

ahoj Julie, ccko je céčko??? to beru vlastně taky 🙂

vendulka
28. črc 2010

jo a vlastne jsem MM koupila vit.E aby jedl,ale jakmile to prestal jist, tak jsem otehu, takze si myslim, ze ty vitaminy asi tomu moc nepomuzou 😀 ,ale asi zase jak u koho

wjerushka
28. črc 2010

Ahoj holky, tak dopolko jsme strávili na hřišti, je tu krásně, sluníčko a žádný úmorný vedro. teď se ted azačalo trochu mračit, ale neva. Odpolko jdeme na návštěvu. Krýša se nabaštil a už spí 🙂 Já mám teda nachystanou listovku a skočím si koupit nějaký vitamíny po budoucí maminky. Pak mi gyndař říkal, že až uplny ta pauza, tak se mám zastavit rpo utrogestan. brala jsem ho i před Krýšou, měla jsem nepravidelný cyklus a otěhotněla jsem, takže jsem ho pak brala ještě první trimestr.
Holčičky se myslím dělají tak dva tři dny před ovu ne? Někde jsem to čekla, že klučičí spermie jsou rychlejí, ale nemají dlouhou životnost, takže kluci jsou když je přímo ovu a holčičí pomalejší, ale vytrvalješí 🙂 No já bych chtěla holčičku, protože, když jsem čeklala Krýšu, tak mi doktor řekl, že to bude na 90% holčička 😀 Takže máme nevyužitý růžový oblečky, kterých je mi líto, že se tu jen válej ve skříni. Ale když to bude zdravej kluk, zlobit se nebudu. Nechám to náhodě 😉