Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
5. srp 2010

@nlenka teda tak to je sila to vstupne a stoji vubec za to ta ZOO?

mataharyy
5. srp 2010

@vendulka nejde o kvalitu spermií ale o jejich množství a ono to není tak horké, prý je mnohem horší když na to skočíte jen při plodnejch dnech, asi jsou pak ty spermije jak lenochodi 😀 Co vím tak naposled jsem šla do Pražské zoo za 110,- studentskej lístek na prolou ISIC 😅 a normálně to bylo tuším kolem 150,- nebo tak, jenže to už je cca dva roky 😲 Teda to jsem stará rachomejtle 😀

mataharyy
5. srp 2010

Tak to je pořád stejné. Jo zoo za to stojí, je to fakt chce kočárek nebo to vozítko co tam mají, aby to člověk prošel s dětma celé... Ono to dost utahá i dospělého, zlatá lanovka 😵

nlenka
5. srp 2010

no,jelikož je to pro nás nejblíž,tak asi za to stojí.Nevíc sem se těšila,že uvidíme to malé gorilí mládě,ale prd.Byli tam jen dvě velké a chrněli. Bylo po obědě,takže byli asi najedené a trávili.Nicméně tam balo takových lidí,že sem je sotva zahlédla.Alespoň děti se procpali dovnitř.
Je fajn,že tam mají k půjčení kočárky nebo trakaře.Je to asi výlet na celý den,pokud chceš projít celý zoo. Buď seš odvážná a z dolní části se necháš vyvýst lanovkou nebo si mákneš a vyfuníš ohromnej kopec.

starhys
5. srp 2010

Ahojky nějak jsem tu nestíhala poslední dobou být a tak nestíhám ani dočítat. Ale do pražské zoo se taky chceme v září podívat a příští týden má manžel dovo,tak pojedeme do olomouce do zoo a hlavně se podívat na pendolino to Filda miluje! Mě bylo celý týden tak děsně,že jsem to včera dr. řekla a tak už beru jen jeden utrogestan na noc. Ale mimi povyrostlo a už ho máme i na fotce z ult. A co se týče plácání u nás je ruka ve vzduchu pořád,ale už mě přijde,že to nemá žádný učinek,kolikrát se jen zasměje a uteče se schovat pod stůl a čeká co bude,tak u nás platí víc domluva a pořád vysvětlujeme a docela to jde.Přišlo mě,že čím víc jsme na něho řvali my,tím se víc vztekal a tak teď po domluvě je to lepší. 😉

mataharyy
5. srp 2010

Tak to já se řadím k těm lenochodnějším, takže nahoru vždy lanovkou (minule jsem jela se ségrou, dvouletou a musel jsem jí jináč uplácet aby se nechala donutit k cestě lanovkou...) a dolu po svejch, cestou je tam ta hospoda, tak pivo a limonáda to vždy jistí 😀

mataharyy
5. srp 2010

Právě jsem mluvila s kamarádkou tak je od rána v porodnici a vyvolávají jí porod, už třetí 😅

vendulka
5. srp 2010

@mataharyy tak at to ma rychle za sebou a netrapi ji uz 😉 drzime palce 🙂

vendulka
5. srp 2010

no k te ZOO ja v te nasi ted taky vzdycky vejdu naoru vlackem a z kopecka jdeme dolu, je to tak lepsi, jak tlacit kocar do kopce 😎

lucie.krajcarova
6. srp 2010

jéé tu je mrtvo. my už jsem doma ze Slovenska, bylo moc hezky, taková předdovolenka. akorát ta cesta domů byla dlouhá.. 460 km, proloženo nákupem, takže jsme byli na cestě 8 hodin ☹

mataharyy
7. srp 2010

Ahoj holky,
luci jo ta cesta je děs 😖 ale jednou za čas se to dá
Jináč dnes jsem v 7tt srdíčko tam je a vše se zdá být OK, 23 jdu na odběry, tak se těším, jen není kdo by hlídal, takže jdu s Adriánem, to bude nářez 😅

nlenka
7. srp 2010

Ahojky.
Lucko a jak bylo?
My vyrážíme za dvě hodiny s kamarádama do kina na Kajínka,už se těšim. Dlouho jsme nikde nebyli,takže se už nemůžu dočkat. Pak dáme někde večeři,škoda jen že budu řídit.A taky to počasí,fakt děs.Zatím ahoj

mataharyy
7. srp 2010

Tak ať se vám to vydaří a pak dej echo jakej byl Kájínek 🙂

vendulka
8. srp 2010

@nlenka ja na nej vcera mela jit taky,ale nedopadlo to s hlidanim, takze dej vedet, jestli an to jit a nebo to stoji za prd

nlenka
8. srp 2010

Ahojky.
No,mě se to líbilo.Bylo nás šest a půlce se to líbilo,půlce moc né.Jde o to,že sem si původně myslela,že to je autentické,ale jak sem si přečetla v dnešních novinách,tak je tam pár věcí vymyšlených. Asi měli hned na začátku filmu napsat kdo je kdo.Jmenovali tam Novotného (navíc ta postava je vymyšlená) a já jsem za celou dobu nevěděla jakou tam hraje úlohu,akorát že do všeho kecá.
Určitě je to zajímavé,podívat se i do tajemství útěku,života z vězení. Vůbec toho nelituju,že jsem na to šla.Ale třeba budete mít jiný názor.
Možná to bylo tím počasím,ale u nás v kině bylo snad do posledního místa obsazeno. Určitě se na to běžte podívat. Zatím ahoj

vendulka
8. srp 2010

@nlenka jo u nas sou kina an to taky skoro vyprodany...kazdopadne diky za recenzi 🙂

nlenka
8. srp 2010

Ahoj holky,musím si sem jít postěžovat. ☹
Máme s manžou nějakou manželskou krizi.Takhle hnusnýho sem ho nikdy neviděla,jak byl zlej. Řekl mi,že se chce rozvést a že doufá,že se mnou dítě už nikdy mít nebude. 😢
Vím,že to řekl ve vzteku,ale nejhorší chvíli si snad vybrat ani nemohl.Zrovna teď,když sme se tolik snažili o miminko. Nejradši bych odjela někam hodně daleko a dlouho ho neviděl,vůbec nevim co mám dělat.

vendulka
8. srp 2010

@nlenka to me mrzi, my mame taky tak trosku krizi a obcas mi tak leze an nervy a se*e me, ze mam ja 100 chuti pozadat o rozvod, tak doufam, ze nas da dovolena tak nejak zase do normalu a klidu
drz se ,at se to rychle spravi a je zase hej 🙂

lucie.krajcarova
8. srp 2010

ahoj holky, tak jsme zpět z víkendu. jeli jsme na chalupu manž. rodičů. Leni, a taky jsme se pohádali.. asi je něco ve vzduchu.. u nás je to tak, že manžel se mě před rodinou nikdy nezastane, jako že by souhlasil s mým názorem.. noa pak ještě si koupil vzduchovku a bylo mu úplsně jedno, že s tím nesouhlasím.. a pak chce ještě motorku. vůbec ho nepoznávám, mám pocit, že je z něj puberťák 😔
Leni, mám stejné utíkací myšlenky.. ale absolutně nemám kam.. rodiče 360 km daleko... sestra moje nejdražší, která mi nahrazuje nej kámošku, je až v Irsku.. strašně mě to mrzí. třeba by mi pomohlo jen se vypovídat, že by mě ségra pochopila, ale takhle se cítím fakt sama a zbytečná 😢

vendulka
9. srp 2010

Hezke pondeli vsem.... 🙂

mataharyy
9. srp 2010

Ahoj holky, tak koukám že víkend v klidu nebyl skoro nikde 😖 U nás byl problém v sobotu, ale naštěstí jen chvilkovej, tak jsem ráda už je vše OK, snad, tak uvidíme co bude o víkendu až manžel zas přijede domu 😔

lucie.krajcarova
9. srp 2010

ahojky.
NLeni, jak jste na tom? my jsme si včera o všem popovídali, spíš mě teda manža vyslechl a chvíli brečel i se mnou... prostě se mnou nejspíš ještě cloumají hormony v šestinedělí.. takový stav jsem měla vážně poprvé a snad i naposledy... Motorku pořizovat nebude a se vzduchovkou uvidíme...

lucie.krajcarova
9. srp 2010

Matahary, co se u vás stalo?

vendulka
9. srp 2010

no asi to s tema chlapama nemame jednoduche 😒

mataharyy
9. srp 2010

no nic až tak hroznýho, s odstupem dvou dnů je mi jasný že to bylo naprosto o ničem a mou vinou, ale tak mě v tu chvíli nasr... 😅 Manžel totiž domu jezdí v pátek kolem páté a do práce odjiždí v pondělí v šest ráno, teď o víkendu byl na melouchu, přes jeho bratrance, kterej svou zodpovědností a ohleduplností teda zůstal trčet asi ve středověku a když se domlouvá něco přes něj tak je okolí vždy nasr... 😅 No takže v sobotu ráno v sedm odešel a když jsem mu v pět volala jestli stihne autobus v šest tak řek že ne a že teda přijede tím v osm, tak jsem mu šla v půl deváté naproti a manžel nikde, tak jsem byla tak nasr. no a bylo po půl desáté když se milostivě dokodrcal domu, tak mě nasralo že malej ho celej den neviděl, neb když odcházel tak spal a když se vrátil tak spal zas, pak mě štvalo že ani nenapsal sms-ku že přijede později a tak jedno s druhým se sešlo, malej byl protivnej celej den, vůbec nespal, mě bylo blbě měla jsem toho plné zuby a tak... Takže jsem byla protivná a on pak taky, naštěstí to nebylo tak dlouho, protože v jedenáct psal kamarád že se jim konečně narodilo mimčo, tak mě to přešlo 🙂 Jenže v neděli šel zas, vrátil se teda v šest, ale další víkend jde taky a ten potom asi taky, mě to tak leze krkem i když vím že ty peníze potřebujem, jenže u nás jsou dvě místnosti bez podlah a dvě před demolicí, tak mě to tak štve 😒 Asi mi lezou hormony na mozek, nebo nevím 😅

vendulka
9. srp 2010

@mataharyy tak hormony to asi enbudou , to by me vytocilo taky a byl by u nas ojen na strese...vsak vcera me ten muj tak ytak nasral, ze jsem mu malem flakla mezi futrama, prej ze jde od 8,30-10h na fotbal, okej, bylo 11h on nikde, bylo 11,30 on nikde, tak jsem mela strach, jestli se mu po ceste v aute neco nestalo bo bylo po desti, milostive si prisel ve 12h, me rekl ze jsem histericka a kdyz jsem se ho ptala ze me mohl poslat smsku, ze teda bude dyl, tak mi rekl prej na co...tak asi tak

mataharyy
9. srp 2010

🙄 Koukám normální postup

vendulka
9. srp 2010

@mataharyy jo jo

lucie.krajcarova
9. srp 2010

jj matahary, vůbec se ti nedivím, mně by to vytočilo taky 🙂
vendulko, tak nějak podobně.
dnes ale budeme mít pěkný večer, prej si něco budu vybírat přes net, překvápko. a pak se spolu kouknem na veselý film 😀

nlenka
9. srp 2010

Ahojky všem.
Asi sem to sem neměla psát,ale nějak sem v tu chvíli neviděla žádné východisko a taky nebylo komu se vypovídat.Tak se prosím na mě nezlobte.
Už je to dobrý, omluvil se,ale já mu i přesto neodpustila. To co všechno řekl dost bolelo a už si to taky uvědomil.Já jsem si taky nebrala moc servítky.Nejvíc mě štve,že se vždycky odvolává,jak se vrátí k mámě na jih 😖 .
Navíc ještě spadnul do sklepa,takže byl celej sedřenej,naražený žebra a nebylo mu nejlíp.
Ale jak sem tak četla,tak to jinde není jiné.
Ale taky se vytrestal sám,včera spal na gauči v obýváku 😀 a bolej ho záda. Dneska jsme spolu vůbec nepomunikovali,pak přišel kolem páté z práce,taky nikdo nemluvil. Ale pak sám přišel a odprosil.
Jo a abych nezapomněla,dneska jsme byli s našima na zámku Berchtold,pro malé děti doporučuji. Bylo tam hezky,časem přidám fota. Mějte se a ahoj