Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
25. srp 2010

@nlenka ale ja tam uz od tebe mam, ze se ti to libi 😉

nlenka
25. srp 2010

tak to ani nevím,kam sem klikla.Možná se může hlasovat jen jednou a proto to nenabídne znovu.Tak to mi spadl kámen ze srdce ... 🙂

vendulka
25. srp 2010

asi jo, diky ti moc...

lucie.krajcarova
25. srp 2010

@vendulka už to mu rozumím, k tomu hlasování je třeba přidat tohoto uživatele veselá kavárna do přátel - to se mi líbí, a pak je pod fotkou aktivní hlasování - to se mi lbíí 🙂
holky, jak jste se dnes měly? mě dal ráno malý lekci.. chvíli jsem ho nechala běhat nahatého, no a připosral se mi v jednom pokoji.. kdyby to bylo jen na koberci, tak nic neřeknu, stejně je brzy budem čistit. ale to na knížkách a na zdi se mi fakt nelíbilo ☹((( no ale pak už bylhodný, dokonce chvíli vydržet být venku sám, a pak jsme se spolu dívali na dvd znakujeme s miminky, docela se mu to líbílo. a jak jsme dnes jeli do Neratovic,tak koukal na děti, jak plavou v bazénu. a v lidlu mi říkal mimi a ukazoval čepici, když viděl dětské plenky s obrázky miminek 🙂 docela mi dělal radost.

vendulka
25. srp 2010

@lucie.krajcarova aha, ty jsi sikulka, ze jsi na to kapla... 😉
teda to muselo byt neco, ja jeste ten nocnik po dovolene nezkousela, no asi se do toho taky pomalu pustime, rok a pul uz skoro mame, tak s chuti do toho, skoda, ze uz nebudou vedra

lucie.krajcarova
25. srp 2010

vendulko, nám z nočníku zdrhá.. zkouším dětské prkénko na wc, ale zatím tam neudělal nic 😉

kutcher
25. srp 2010

Ahojik děvčata, tak jsme se začli taky pokoušet, no snad nám to půjde rychle, i když bych teda radši před 2. prckem trochu víc zhubla🙂

vendulka
25. srp 2010

@kutcher tak to na sebe nenecha dlouho cekat

vendulka
25. srp 2010

@lucie.krajcarova tak na to zatim nemam odvahu

lucie.krajcarova
25. srp 2010

ahojky Kutcher, vítej do skupiny 🙂
vendulko, jestli ti vydrží na nočníku, tak nemusíš. nám zdrhá, tak mám prkýnko jako zálohu.. že se třeba bude chtít opičit po nás 🙂

vendulka
25. srp 2010

@lucie.krajcarova no prave ona sedet na nocniku nechce, zacne se vztekat a brecet a stoupa si ze chce jit pryc

kutcher
25. srp 2010

@vendulka no nevim, nevim, předtím to trvalo rok, ale snad - jenže průšvih je, že mám ještě moooc mlíka a malej přes den dost ožužlává, což může taky snažení brzdit. A co se nočníku týče, mohla bych vyprávět - mladej začal ze dne na den chodit sám ve 23 měsících, předtím řev, hysterie, no hrůza, takže jsem se na něj vyprdla, ale je pravda, že začal chodit od doby, kdy jsem mu pořídila královský nočník od FP, ale baterky jsem z něj vytáhla hned 1. den. Teď dokonce běží sám od sebe na záchod si hačnout na nočník. Když čůrá, tak misku vyleje do záchoda, sklopí prkýnko, spláchne, stříkne osvěžovačem, jde do koupelny, tam si opláchne ručičky a otře si je a pak se běží pochlubit. Když kaká, tak si mě zavolá, abych ho přišla otřít. Je jak robot, kolikrát ani nevím, že byl na záchodě :D

vendulka
25. srp 2010

@kutcher tak tomu nocniku bych se rada vyhnula, chci aby si zvykal na normalni a pak rychle presedlat na WC...no tak snad to tak dlouho trvat nebude... 😉

kutcher
25. srp 2010

@vendulka, no právě já do něj šla proto, že se podobá záchodu a už zkouším z něj tu redukci dávat normálně na záchod, takže snad bude brzo chodit na velkej. Ten noční je teda perfektní, nemám takovej ten co detailně kopíruje záchod, ale ani bych ho nechtěla, má to zbytečnej design a dost stojí, náš jsem koupila novej za 80kč ze zrušené prodejny a paráda teda a @lucie.krajcarova tobě děkuji za přivítání.

vendulka
25. srp 2010

@kutcher jako ten nocnik od FP za 80,-??

kutcher
25. srp 2010

@vendulka no jo, ale to jen proto, že zkrchovala firma s dětským zbožím, tak jsem koupila tenhle nočník, tašku pro mimi Emitex za 12kč spoustu plen... balík za 2kč, no nádhera, co ti budu vyprávět.

wjerushka
25. srp 2010

@kutcher Ahojky, zdravím tě 🙂

Tak u nás nočník asi nebude nikdy. krýša už přišel, jak si na něj má sednout sám, ale taky si hned stoupne a zase sende a pořá ddokola. Sedět na něm dlouhonevydrží, takže je zázrak, když něco chytíme, musí se mu hodně chtít a udělat to v tý chvilce co dřepí, jinak jde všechno mimo
@lucie.krajcarova Tak na koberci jsme už to měli taky, ale zdi a knížky nás zatím minuly.... 😅

lucie.krajcarova
25. srp 2010

@wjerushka asi budem brzy malovat! loni nám ze´d počmáraly dvojčata od bráchy, te´d "maloval" náš malej, prostě pokojík už dlouho růžovej nebude 😢

lucie.krajcarova
25. srp 2010

@wjerushka on to samozřejmě rozmatlal rukama, ne že by kadil do výšky 😝

kutcher
25. srp 2010

@lucie.krajcarova - my jsme koupili magnetickou barvu na zdi - vypadá normálně, jen se na ní dá kreslit, pak se to jen setře. Taky na ní drží magnetky. Není nejlevnější, ale investice teda skvělá. @wjerushka ahojik, neboj, taky příjde období, kdy na to budeš vzpomínat jen s úsměvem a jako na naprostou banalitu.

vendulka
26. srp 2010

@kutcher teda tak to muselo byt super takove ceny, to teda jsi mela stesti...

vendulka
26. srp 2010

@lucie.krajcarova no u nas se zatim po zdi necmara bo nema pastelky k dispozici 😀

lucie.krajcarova
26. srp 2010

@vendulka u nás čmáraly dvouletá dvojčata 🙂 ale martínek se už po průpiskách a pastelkách taky sápe..
ta magnetická zeď není špatný nápad, kde se ta barva kupuje?

vendulka
26. srp 2010

@lucie.krajcarova tak ja mam pastelky a propisky jen na stole u PC a k tomu se ani nedostane, pokud si ji u pocitace nevezme nekdo na klin

kutcher
26. srp 2010

@lucie.krajcarova já ji koupila z katalogu na objednávku v nějaký piďi prodejně s barvami. Existují i nemagnetické, po kterých se také dá kreslit, ale mně to nedalo, ty magnetky mně nedaly spát :D @vendulka ano, byla to paráda, vzala jsem 450 balíků plen různých velikostí a značek, jen ten odvoz byl síla a teď mám ucpanej sklep - kdybys viděla ceny těch kočárků a nábytků, tak by to s tebou švihlo. Já mít prachy, tak jsem mu tu firmu ještě na nohy postavila XD

vendulka
26. srp 2010

@kutcher skoda, ze u nas taky neco takoveho neni, to si clovek potom poridi vyb avicku za par korun, no o zacpanym sklepe mi ani nemluv, mam to v byte v komore, no snad se to jeste vyuzije,aspon neco

wjerushka
26. srp 2010

Ahoj holky
@lucie.krajcarova tak to je mi jasný, že nekadil do výšky, já to jako myslela tak, že krýša ještě nepřišel na to, že je to matlací. Akorát si párkrát utřel do koberce zadek, zdrhl mi, než jsem ho vzala pryč a pak se posouval v sedě po koberci 🙂

No my malujeme dlouho, tužka a pastelky ho berou tak dva měsíce. Zatím si akorát pokreslil stolek v pokojíčku, jinak dobrý. Vymalováno má tou nemagnetickou barvou, ale dá se to omýt. Tu magnetickou nám malíři rozmluvili, jednak, že je drahá, pak, že se na ni lepí hodně prach a po čase to ty magnetizující schopnosti ztrácí. Tak jsme od ní nakonec ustoupili. Ale asi taky záleží jak která barva. 😒 Mě by se to ted alíbilo i tak, ale manža nechtěl.

nlenka
26. srp 2010

Ahoj holky,zdravím novou kolegyňku kutcher.
Dneska jsem byla u doktora,moc radosti mi zrovna neudělal.Prohlídl,vše v pořádku,výsledky za dva týdny. O mimču jsme se bavili a jediný co mi dal,tak byl graf do kterýho si mám každý den zapisovat baz.teplotu a pak s tím grafem přijít. Prý s tím pak něco uděláme,ach jo ... 😖 . Takže dva měsíce budou zase v tahu a výhled na mimčo nikde. I když musím konstatovat,že Femík užívám už třetí měsíc a postupně snižovat délku cyklu.Začínala jsem na 36,pak 33 a teď naposledy 29. Takže docela úspěch. 😅

S tím nočníkem,držím vám palce,protože je to běh na dlouhou trať. Ani bych nespočítala,kolik Jurka dostal plácnutí na zadek. Na nočníku taky nechtěl sedět,pořád se vztekal.Ale pak jsem mu přestala dávat plínku,párkát se počůral a zvlášť v zimě ho to docela studilo. 🙂
Když už o tom mluvíte,tak se musím pochlubit,že už chodí na záchod sám a sám se dokáže i utřít zadek.Ještě před týdem mě volal na utření,ale jak se nám blíží ta školka,tak si to vzal asi k srdci a zvládá to sám.To jsem moc šťastná. 😀

kutcher
26. srp 2010

@wjerushka No asi se k tomu prach dostane víc, ale když to postříkáš roztokem na tyhle barvy, tak není problém a barva se chová normálně, tak v tom problem nevidím. Máme ji na zdech 2,5 roku a furt magnetizuje krásně...

kutcher
26. srp 2010

@nlenka Děkuji tobě i ostatním za přijetí 🙂