• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
@kutcher Aha, vidíš, tak to jsem nevědla, že je roztok na tyhle barvy. No mě se to právě moc líbilo taky, manža byl pak proti, tak co se s ním budu dohadovat zbytečně
@nlenka Tak třeba to pak půjde ráz naráz. Tak femík dobrý, ju? Já začala s užíváním tento měsíc, tak uvidíme. Měla jsem celkem nepravidelný cyklus, tak kdyby se mi takhle krásně upravil, tak super
26. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka tak to ti doktor moc neporadil... ach jo. zas jsme v tom sami.. a který femík bereš? já mám femigard. jsem na to zvědavá... první menzes už po 20 dnech od zákroku, tak kdoví, kdy další..
26. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
27. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Aaahoooj
27. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nikdo? :grinning:
@kutcher je ted sjem si vsimla, jak jsi mlada :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, já jsem tu. dnes jsem byla u zubařky kvůli bolesti rostoucí osmičky, no mám radost, bude muset ven, roste úplně nakřivo.. :cry:
27. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka Hmm mladá a blbá xD
27. srp 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova to je mi lito, mne rostly 3 osmicky za raz a uplne v pohode
27. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher proc blba :grinning:
27. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka dvě mi vyrostly taky bez problémů, ale tato až toto léto. a zatím je venku půlka. ještě ž nejsem těhotná,neumím si představit, že si nevezmu brufen, nebo že mi nedají narkozu..
27. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova a kdy jdes na trhani?
27. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále, že občas mám ještě trochu hovězí nápady a MM do mě musí trknout, abych si to uvědomila. A promiňte, že jsem tak pomalá, mám dotykovej telefon s novou klávesnicí, takže ta písmenka jen marně hledám.
27. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Já jsem na zubaře děsnej srab xD
27. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Á koukám, že čučíte na ulici co? :grinning:
27. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka ještě nevím, mám tam zánět a ten bolí, takže ten se musí nejdřív zahojit..
kutcher, pomalá nejsi, však tady není žádné velké tempo :slight_smile: ale je hezké, jak jsi krásně mladá. a určitě plná energie :wink:
27. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Jsem ráda, že ti to připadá krásné - já jsem samozřejmě ráda mladá, ale v mateřských vodách je to silně diskriminační. Hodně maminek na mě kouká shora, jako že jsem asi neschopná vychovávat dítě a málo která mi věří, že byl malej plánovanej, přitom ještě nedávno to nic divnýho nebylo. Mno, už se těším, až si zítra nasbírám mnišský pepř na ovulku.
27. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec, děláš, jako bys byla stará bába bez života :slight_smile:)
27. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher no je to takove nezvykle mit v dnesni dobe tak malda dite,ale co ja ho mela v 25...taky docela brzo na dnesni dobu...ale myslim, ze cim je zena mladsi na dite, tim je asi vic akcni, vic toho vydrzi :grinning:
27. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher Tak mě to přijde fajn, maldý maminky. Jsou asi víc v pohodě já si přijdu orpoti nim děsně ustrašená, co tak poznávám. A navíc děti Ti odrostou a budeš si ještě maldá užívat života. :slight_smile:
@lucie.krajcarova Ty chudáku malej, já mám osmičky naštěstí v pohodě, ale manža s nima čas od času má trápení a skučí jako pes. Jenže se zubaře děsně bojí, takže vythnout si je nechce nechat
27. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher jj asi to máš těžší, ale co, taky znám mladé maminky, já jsem z nich děsně nejstarší :slight_smile: co je to za pepř na ovulaci????
27. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka No já jsem taková napůl děsně akční - adrenalin mně leze z uší a pak mně v tý škebli cvakne a najednou jsem flegmouš 1. kategorie - ale jak tady píšete, tak jsem opravdu, co se výchovy týče, trošku víc bezstarostná. Už jen ten mnišák a budu mít i 2. starůstku z krku :wink:
27. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova Drmek obecný alias mnišský pepř obsahuje věřte tomu nebo ne ženské pohlavní hormony, zlepší sílu a načasování ovulace - přírodní hormon babky kořenářky bez nutnosti mít recept od Dr. :slight_smile:)
27. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, náhodou jsem nakoukla a vidím, že probíráte mou milovanou bylinku! Pro ty, co nechtějí sbírat po lesích, doporučuji Mastodynon :wink: Jemu vděčím za moji malou holčičku. A teď jsem ho tento cyklus opět nasadila ... no uvidíme ..... Každopádně přeji všem hodně zdaru a štěstí! :slight_smile:
27. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímavé, zkusím si o tom něco přečíst!!
27. srp 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o tom slyším poprvé. No jdu hledat na netu a sbírat informace :slight_smile:

Jinak jedeme dnes na pouť a je táááááák hnusně, že nevím, jeslti z ní budeme něco mít. Aspoň Krýšu jsem chtěla povozit na kolotoči
28. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Latinsky je drmek Agnus castus, pod tím se Vám to bude asi lépe hledat. Mně tehdy ty kapičky doporučila kamarádka a jsem jí moc vděčná a moc jim věřím :slight_smile:
http://www.asiprag.cz/index.php?pg=mastodynon&PHPSESSID=d39013f660e075266bcb0548b6bd6d23
28. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si drmek pěstím ve velkým sama a suším ho na čaje nebo z něj dělám kapky - domácí je účinější, než ten filtrovanej...
28. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme vypouťovaní doma. Nakonec to počasí úplně nejhorší nebylo. V So jsme odjížděli za deště, ale pak se vyčasilo, že jsme šli odpoledne omrknout s Kryštůfkem pouť a večer jsme zvládli i zábavu. Sice jsme měli propostku jen do půlnoci a děda hlídal Kryštůfka, ale i tak jsme si podlouhé době někam vyrazili. Zábava byla na zámku venku na nádvoří, takže jsem šla nabalená jak někdy v listopadu, ale jinak dobrý,vyjasnilo se, nepršelo. Oproti něktrým -náctkám, co tam byli v tílečku a mini jsem vypadala, jak snžný muž :grinning: Brácha tu kapelu zvučí, tak nám nechal zahrát písničku, když jsme došli :wink: V Ne jsme vyrazili ráno na morový průvod, co tam byl po 6ti letech a to teda byla kosa, hrozně foukalo. Po průvodu jsme domů valili pro deku do kočárku pro kryštůfka a zase na pu´t. V SO i V Ne se dvakrát svezl na kolotoči a shoupl se na houpačkách. Moc se mu to líbilo, hrozně se smál, kopal nožičkama a užíval si to. Nakonec nám ta pouť přece jenom klapla.
29. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je zajímavé s tím drnkem. co přesně způsobuje nebo léčí?
wjerushka, to jste měli moc hezký víkend. já taky, včera se malý vzbudil až v devět, pak jsem sama jela kámošce na svatbu a potkala tam lidi, co jsem 4 roky neviděla. super relax bez rodiny :slight_smile: pak večer přišly sousedky, tak jsme si udělaly bezva babský a dětský dýchánek. a martínek byl celý den moc hodný, asi proto, že jsme byli oba doma. moc hezký den. a dnes to bylo taky prima, i když ne tak akční :slight_smile:
29. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova No prave ze tim, ze ma v sobe hormon, tak upravuje MS, Ovulaci a tu ovulaci i zesili, takze je vetsi pravdepodobnost, ze otehotnis!
29. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek