Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

kajulka001
17. zář 2010

diky 🙂

wjerushka
17. zář 2010

Ahoj holky🙂

@kajulka001 Já je mám doma, užívám je. My teda zatím měli nařízenou pauzu. Ale srovnal s emi cyklus, před tím jsem ho mívala dost nepravidelný, teď už druhý měsíc po sobě +/-2 dny. Což je dobrý. Jeslti to napomáhá otěhotnění, to nevím, to teprve zjistím 😀

kajulka001
17. zář 2010

aha no ja to taky myvam dost nepravidelny az na tenhle mesic to bylo na den presne...premyslim ze si je koupim kolik stoji?

vendulka
17. zář 2010

vítám nové tváře a přeji bzké najití //

kajulka001
17. zář 2010

ahoj vendulka dik za privitani a doufam ze ty // najde brzo vic nas tady

veverka.r
17. zář 2010

Najít // jak najít, ale aby se fakt udržely 😉

vendulka
17. zář 2010

tak já ještě asi dlouho neuvidím // a kdo ví jestli 😕 😀

silente
17. zář 2010

@kutcher - jj, sleduju, bohužel. Co že jsi tam zabrousila? 😕 Malá teď od čtvrtka bere už jen dva druhy léků, takže úspěch. Snad nám před Vánoci rozepíší další snižování 😵 Je to zlatíčko naše šikovné, věřím, že to vše zmizí a bude vše už jen ok. Ale o očkování ať přede mnou radši nikdo nemluví 🙄 😠 😀 😀 😀

Vítám nové tváře 🙂

kutcher
18. zář 2010

@silente Ale, tak úplně náhodou jsem zabrousila po koníku, mrkla tam a pročetla si jejich fakt drsnej příběh. A tvojí malé přeji, ať se z toho úplně uzdraví, musí to být hrozný takhle vidět svoje zlatíčko.

kajulka001
18. zář 2010

ahoj holky jak uz jsem psala 16 jsem to dstala ale 15 rano jsem si delala testik a byl tam naznak slabe carky ale kdz jsem to dostala tak jsem si rikala ze se mi to asi zdalo ale mam to slabsi nez myvam boli me prsa a to me nebolivaj tak nevim 😕 jestli uz se neslduju az moc 😒

silente
18. zář 2010

@kutcher - děkujeme 🙂
@kajulka001 - samo, že Mrcha může dorazit i v těhu. No uvidíš za pár dní. Zkusila bych testit znovu po skončení Mrchy.

kutcher
18. zář 2010

@kajulka001 Tetka mršku měla až do 8. měsíce, tak uvidíš... snad se zadaří.

kajulka001
19. zář 2010

no uvidime zkusim za pardni ale nevim 😕

veverka.r
20. zář 2010

Ahoj holky tak sem ms dostala v sobotu 😠 Takže další měsíc bez úspěchu. ☹

vrkocka
20. zář 2010

Ahoj holky,taky se snažíme o druhé mimi.Měříte si některá bazalní teplotu?Díky Zuzka

tyrisa
20. zář 2010

Ahoj holky,hlásím se po delší době.....pořídila jsem si miminko čivavky,tak mám program na většinu dne.
Jinak tento měsíc to vypadalo nadějně,beru Proveru a 14tého jsem podle testíků měla ovulku i mě píchlo na pravé straně ráno,zkusili jsme to,jenže jsem pak začala krvácet druhý den....volala jsem na gyn. a doktorka mi hned nasadila Noretistheron i na příští měsíc,ale u něj se nesmí otěhotnět 😖 ,tak radost,že by to mohlo vyjít vystřídala obava,aby to náhodou nevyšlo. Aaaach jo.ještě,že mám alespoň teď to psí mimino,jinak bych zešílela.V únoru to bude rok co jsem vysadila........

vendulka
20. zář 2010

ahojky po víkendu...

silente
20. zář 2010

Krásné slunné ráno!
Kšá všem chmurům! 🙂
@veverka.r - to znamená, že máš před sebou nový měsíc, novou naději, hlavu vzhůru 😉
@vrkocka - neměřím, ale doporučuji fertilityfriend.com, to hezky pomůže s vyplňováním apod. 😉
@tyrisa - jééé, psí mimi, to musí být paráda 😵 A neboj, co se má stát, to se stane 😉
@vendulka - ahojky! Jo a gratuluji k bobku v nočníčku 😀

vendulka
20. zář 2010

já jsem teda měřila a nevím, jestli to k něčemu moc pomůže,když to ovulku ukazuje se spožděním, až druhý nebo třetíí den,ale i podle teplot se dá trošku poznat a vysledovat po čase, já na to fertilityfriend.com nechodila, kamarádka mi to tam zapisovala, bo nejsem nikterak dobrá v ANJ

vendulka
20. zář 2010

@vrkocka to znám, tam jsem si to taky psala,ale tam to envyznačí ovulku nebo už jo?Je to hodně dávno co jsem tam byla 😀

vrkocka
20. zář 2010

jj měla by

wjerushka
20. zář 2010

Ahoj po víku, my jsme oslavovali🙂 Dokonce jsme splácala i dosrt, ale zařekla jsem se, že je to naposledy. Vypadal dost hrozně, chutnal nějak průměrně a ty nervy, co jsem s tím měla, no končím. Upéct buchtu to jo, ale dorty si budu objednávat.
Dnes dopoledne jsme byli na hřišti a vypadá to, že i odpolko povalíme ven, dokud je pěkně. DOma můžeme trčet v zimě
@vrkocka Já jsem bazální teplotu měřila před kryštofem, ale pak to nějak vyšumělo. Zapisovala jem si to do grafů, co mi okopčial kamarádka, jenže pak jsem měla cykly dost nepravidelný a nebavilo mě to, že z toho nic nevidím, tak jsem toho nechala. Na tohlejsem asi moc líná
@tyrisa Jé psí miminko, tak uvidíš. Aspoň se nějak zaměstnáš 😉

vrkocka
20. zář 2010

@vrkocka ukazuje se Vám?

vendulka
23. zář 2010

Ahojky tak my jsme konečně dneska už doma
musím vám popsat náš(nebo spíš můj) šíleně CRAZY DAY
Ráno vstávačka v normálu, vš probíhá jak má...asi tak 5 minut jen, dělám Nath mlíko a najednou mi zvoní mobil, jdu to vzít a moje babička, že prej jedou do Brna a jestli jsem doma a co a jak, že nám veze vajíčka , tak ji říkám, že máme plavání a pak mám vyřizování ve městě,že doma budu až tak mezi 15-16h...prej že jo, že zavolá až budou an cestě k nám.No a dál vše v normálu, snídaně, chgystání věcí do plavání, oblíkání a cesta na šalinu.Jedu šalinou a na zastávce, kde bydlí můj taťka si vzpomenu, že jsem mu měla vzít slovník, co si chtěl ode mne půjčit a aha, já ho zapoměla. tak mu chci volat, že jsem blondýna a mám ho doma a že jak se domluvíme, šmátrám ,šmátrám v kabelce a mobil nikde, HA je doma na stole, super,a to mě měl volat manžel a bába co s těma vajcama...no tak plavání ok, pak rychle vyřizování po městě a hurá na šalinu a dom.V Řečkovicích normálně vydělám Nath z kočárku a jdeme domů, já po straně u silnice, aby mi tam náhodou nevlítla a ona po straně u baráků...jdeme jdeme koukám na ni a najednou vedle ní, tak 15cm od její hlavy spadl ze střechy dvoupatrovýho baráku šutr a úplně se o zem roztříštil , v tu chvíli se mi udělalo tak zle, černo před očima a chtělo se mi i zvracet, moc enchybělo a měla díru v hlavě, ještě teď mi je blbě.no pak hurá doma, mám vyslečenou Nath, sebe tak z poloviny a najednou mobil a bába, že je už u abráku, že mám jít s malou dolů, no paráda, takže zase oblíkání a valit dolů 4 patra a pak zase nohoru....dnešek stojí s prominutím totálně za hovno...
to sjem tu ráno ještě uklízela jak vzteklá, že jsem myslela, že půjde bába nahoru, tak tu šůruju (bo tu byl fakt boredel) myju zem, ve městě sháním něco na pohoštění a nakonec musím jít dolů, takže veškerá námaha na nic...supeeeer

tyrisa
23. zář 2010

Jééé tako to ni nezávidím.......hlavně ten šutr béééééé,mě by asi trefilo...

wjerushka
23. zář 2010

@vendulka Teda ufff to byl den. Po tom šutr bych byla zralá na pořádnýho frťana, klepala bych se asi ještě teď.

Tak my jsem sbalení a zítra razíme směr beskydy na prodloužený víkend. Pojedou s námi taky oba dědové a babička a jedna tetka s přítelem. Ale třeba díky tomu, že bude kolem Kryštůfka tolik lidí budeme mít s manžou čas sami na sebe 😉

kajulka001
24. zář 2010

ahoj holky par du jsem nic nepsala dnes rano malej vstal a je pekne nachlazenej takze lezi na gauci kouka na pohadky a delame jeden caj za druhym 😒

silente
24. zář 2010

@vrkocka - neukazuje, hází to odkaz na hlavní stránku
@vendulka - šmarjá panno! Tak to by mě fakt opláchlo! 😲