• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
ahojky, hlásím návrat z dovči, bylo super!!! ale malinko jsme se chytli s manžou. a nějak mě to vzalo. trochu i proto, že se ve svém těle necítím dobře... mám větší břícho, prostě ještě úplně nezmizelo po nedokončeném těhu, furt vypadám těhotně... jsem z toho vážně špatná. dokonce jsem chvíli uvažovala i o tom, že dítě ještě ne, nejdřív se dostat do kondice. protože tolik, co vážím te´d, jsem ani nikdy nevážila. naštěstí manža mi to rozmluvil, dítě te´d a návrat do kondice pak, budu to muset absolvovat jen jednou...
vendulka, fakt blbej den :frowning2:
24. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie.krajcarova jé, tím se netrap, kolik vážíš, mimčo to bude potřebovat a pak se to bude shazovat uvidíš... :wink:
24. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente no vesele mi teda nebylo :pensive:
24. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendulka jj to jo, jenže já ještě těhotná nejsem... po tom potratu mi zůstaly skoro 4 kg a to je dost... no pokusím se udělat co nejvíc pro svou postavu i pro druhé mimi, tak snad bude nějaký kompromis. nchtěla bych přibrat víc, než u prvního.
24. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie.krajcarova prosím tě, 4 kg? :grinning: to nemůže být ani vidět :grinning:
24. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendulka jj v plavkách je vidět vše.. jak chodíme s holkama na plavčo, tak to neřeším, jsou tam i silnější maminy. ale na pláží jsem si připadala fakt divně... vážím nejvíc, co jsem kdy vážila.... asi si najdu další cvičení. jednou za týden zumba a pak ještě něco..
24. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie.krajcarova taky jsem chtěla chodit někam cvičit, spíš fitko,ale nemám kdy, manžel dělá vetšinou do 22h, někdy přijde dříve třeba ve 20h a někdy později, a dělá i soboty, takže nemám kdy a hlavně kvůli malé, nevím, kdo by ji hlídal
25. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie.krajcarova - vítej z dovči!
25. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@vendulka to máš pravdu. můj manža naštěstí chodí domů rozumně. říkal, že klidně můžu být dva večery pryč, tak si to nějak zařídím.
25. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak po odmlce se hlásám odedneška mám zase internet takže hurá :dizzy_face:
Jak se máte? U nás je pohoda až na to že mi hrabe z vlastního dítka, je tak protivnej a cvičí s náma až se nestačím divit. Vše dělá na just, bych ho opravdu občas praštila :rolling_eyes: Manžel jezdí na víkend domu a už ho dnes má taky dost :sweat_smile: Jináč jsem ve 14tt a vše zatím v pohodě :dizzy_face:
26. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy ahoj a gratulace,to jekrásné!!! já chci taky :slight_smile: náš taky zlobí, ale zatím se moc nevzteká, tak to jde. ale on je živý až dost, tak zlobí zas jinak!
26. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie.krajcarova neboj taky se dočkáš :wink: Jo tak to naše zvěřátko se vzteká a jak pěkně, šlehne sebou o zem začne rotovat a vřeštět, mlátí do všeho a všech kolem, no na palici. Když mu něco řekneš, tak ač naprosto s jistotou vím že chápe co po něm kdo chce, tak udělá pravej opak, už schází jen aby si u toho dupnul :unamused: Už nevím co s ním :zipper_mouth:
26. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky z Beskyd. Přivezla jsem si podvrknutý kotník a pěknoý nachlazení, takže se mi ten prodlouženej víkend moc nevyvedl. I když trochu času sami pro sebe s manžou jsem měli, aspoň jsem si promluvili co jak dál si každý z nás představuje
27. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy Moc moc gratuluju, snad bude těhu v pohodě anebudou Tě už moc zlobit nevolnosti :wink:
27. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@wjerushka teda, tak rychle vykurírovat...ale tak hlavně, že jsem si promluvili s manželem, to taky pomůže :wink:
27. zář 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy téda, už 15tt, úplně si vzpomínám na sebe, jsi tak jak já, já měla TP 25/3 :grinning:
27. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka tak zatím to vypadá dobře :wink: :slight_smile:
28. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
co máte dneska v plánu?Já ani nevím, manžel je do večera v práci, venku hnusno, vůbec nevím co budeme dělat
28. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla jsem jít tady za barák do kavárny,ale za prvé nevím jestli není zavřená a za druhé nerada bych,aby tam malá něco chytla, je teď tolik nachcípaných dětí
28. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
o jo,ale vis jak???
28. zář 2010 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka však uvidíš...zatím je ještě čas...
28. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo...tyden....akorat mam uz pres tyden svedavku a praska mi kuzicka na.....az ke konecniku..nevim jestli to neni dusledek brani atb,,ze tu mikrofloru nabouraji nejak :frowning2:
28. zář 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka to nevím, to bohužel neporadím, nemám s tím zkušenosti
28. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, takyje u vás tak hnusně? Tady celý den leje jako z konve :unamused: No aspoň mi není líto, že ležím v posteli a potím se. No zase si to musím užít, zítra jde manža do práce a já budu sama na kulíška
28. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@wjerushka ne u nás svítí sluníčko a je tu šílenej pařák :grinning: ,dělám si srandu :wink: je tu hnusně až běda :angry:
tak se vypoť ať jsi brzo fit jak rybička
28. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi už plaveme.Teda skoro,pár metrů od baráku, níže položené domy už odčerpávají.Povodňová komise zasedla a hasiči makají jak šrouby.Má to jít ještě o metr nahuru,hrůza.Kdo to neviděl,tak by tomu ani nevěřil.Ovšem jsou tady i takový machři,kteří se to zkouší projet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jen včera za hodinu se utopili dvě auta.A to Jizera tak o metr stoupla. Jurku jsem po delší době dala dneska do školky,protože odpoledne potřebuju jet nutně do Prahy a zrovna si ho musím vyzvednout po obědě.Kůli těm zaplavám je plná kanalizace,takže nemůžou splachovat. :frowning2: Chudák a tak se tam těšil,že tam bude spát.
29. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrkocka - grafík vypadá nadějně, tak ať teplotky neklesnou :wink: A ATB skutečně mohou způsobit svědivost apod. Doporučuje se proto spolu s ATB brát vždy probiotika. Tak se po nějakých mrkni. Ona totiž ATB zničí střevní mikrofloru a stolice pak není, co to bývalo :wink: :grinning:
@mataharyy - blahopřeji!
29. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@nlenka jéé, vy taky jste zatopení, to snad ne?
29. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@nlenka soucítím, tak snad se to nějak umoudří... Tady je zas pohotovost, od posledně neodvolali druhej povodňovej, tak se jim to asi teď hodí :sweat_smile: Jináč je to děs jsem zvědavá co nás čeká příští rok :fearful:
29. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek