Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
29. zář 2010

Jéje holky, to je mi líto, co si zažíváte. Sand se brzy situace uklidní a nedojde k nějakým vážnějším škodám. Já teda stále doufám, že bude příští rok lepší než ten letošní

lucie.krajcarova
29. zář 2010

@nlenka jé to je hrůza, ach jo!!!! teď už snad neprší, tak voda klesne!!! držím palečky!!!

silente
29. zář 2010

A kdo nám ještě neposlal hlas (a chce tak učinit 😀 ), prosíme zde:
http://www.latkove-pleny.cz/foto-soutez/

lucie.krajcarova
1. říj 2010

aho holky, jak je?

vendulka
1. říj 2010

ahojky
v celku dobrý, dneska u nás svítí sluníčko, tak doufám, že ještě bude až se malá po obědě vyspí, že bychom skočily chvilku ven
nasbíráme pár listů a budeme třeba o víkendu barvit

wjerushka
1. říj 2010

Ahoj, tak jsem si myslela, jak se pěkně rozcházím a dneska mi Krýša na ten vyvrklej kotník křápl a pak na mě koukal jak jojo, když jsem skákala po jedný noze a skučela. No už jsem domluvená s manžou, že skončí dřív v práci a vezme ho na chvíli ven, ať se nám pořádně vyřádí. A zítra jdu poprvé do školy 😒
@vendulka Jé jak barvíš listy? Normálka to patláš vodovkama a pak obtiskuješ? Že bychom se v týdnu s Krýšou trochu zaopičili 😉
@lucie.krajcarova A jak je u Tebe? 🙂

vendulka
1. říj 2010

@wjerushka ještě nevím jak to budeme dělat,ale asi list napatlu temperama a budeme obtiskovat na papír 😉

lucie.krajcarova
1. říj 2010

@wjerushka Jéé copak se ti stalo? tak posíláme od Martínka malá a taky pofoukáníčko.
jáí jsem se ráno vztekla. náš kluk si prostě s hračkama nehraje, tak furt něco tahá. zvykla jsem si na rozkrámované hrnce. ale když odšroubovává sklenice, trhá časopisy a rozmontovává nářadí, to už je na mě dost. tak dostal na zadek... ach jo. hrají si už vaše děti samy? jeho nebaví ani kreslení... bedna plná hraček je jen na rozházení po pokoji..

vendulka
1. říj 2010

@lucie.krajcarova tak naše Nath taky ráda kramuje a tahá hračky i nehračky,ale naštěstí se umí i sama zabavit ne teda celej den,ale třeba na hodinku jo...no já toho mám taky někdy plný kecky, když se třeba dobře nevyspím a mám blbou náladu...poslední dobou mi přijde, že spíš zkouší co může a co ne

vendulka
1. říj 2010

včera se v dětským koutku v palvání porvala s jednou holčičkou, obě chtěly tu samou hračku, tak se tam o to přetahovaly, mlátili se a i do vlasů si vjely...ale nic vážnýho to nebylo, takovéí to děcké vztekání, když chce děcku někdo něco sebrat

lucie.krajcarova
1. říj 2010

@vendulka a jak si třeba hraje? ještě jsem se chtěla zeptat na jméno, když je malá Nathalie, máte cizí příjmení? je to takové neobvyklé 😉

vendulka
1. říj 2010

@lucie.krajcarova jak si hraje?Třeba hooodně ráda telefonuje, takže ji dám mobil a tak tu chodí po ybtě a volá halooo halooo, nebo si jezdí s kočárkem, hraje si s panenkou, plyšákama, staví kostky, listuje knížkama, staví komín a nebo ráda sedí u mě na klíně u PC a buď ťuká do klávesnice a nebo si hraje s propiskama v hrníčku co máme na stole
ne nemáme cizí příjmení 😉 jen se mi nelíbí, že má každej Natálku, tak jsem to chtěli trošku odlišit (tedá já jsem chtěla 😀 ),ale zase tak neobvyklé to není, je jich v ČR celkem dost 😉

vendulka
1. říj 2010

a pak u nás ve cvičení je kluk a jmenuje se Aron, hnusný jméno...a pak mi přijde, že se už ani nedávají moc tady ty jména co byl za nás,ale právě takový světoví 😀

wjerushka
1. říj 2010

@lucie.krajcarova Jak jsme byli v těch beskydech, tak se mi Krýša rozběhl za taťkou po silnici. No a já mazala za ním a stoupla jsem tam do díry no a skončilajsem s podvrknutým kotníkem 😅 Ale díky za to malá, je to mnohem lepší 😀 Krýša si sám vyhraje od malinka, taky s náma, ale umí se zabavit i sám. On je dost takový klidný dítě, tak se zaměstná. Ale to krámování znám taky, párkrát už taky dostal přes pdíno, když pořád lezl, kam neměl

mataharyy
1. říj 2010

No tak Adrián tahá co může už volal i tísňové linky, takže telefon už má zakázanej, včera vytrhnul šestku z ovladače na telku, tak ani tento "telefon" už není... Jináč hrnce, lžičky a samé "hezké hračky" to je jeho, počítač, klávesnice atd. Jináč mám taky dojem že zkouší co všechno zvládnu, už je toho pravdu povedajíc málo 😅 ...
Jináč jména to je kapitola. Mám v přibuzenstvu hodně zvláštních jmen: Tygran, Nathaniel, Noemi, Jasmína, Timotej, Teodor no je jich hodně, máme víc než dost příbuznejch 😀

lucie.krajcarova
1. říj 2010

Vendulko, tak to tiše závidím.. naše dítě neposedí. a když mi sedí na klíně a čteme knížky, což ho baví, tak si nehraje sám, že... prostě mám šíleně živý dítě a někdy si s ním nevím rady. mrzí mě, že ani na tom písku nevydrží déle než 10 minut a to se furt ohlíží, jestli jsem s ním venku - on je na zahradě.. jj ovladače taky schovávám, nebo by je schoval malej 😀 mobil mu dávám, jen když chci, normálně na něj nedosáhne. horší je, že si vždycky někde najde tužku a už nám počmáral x zdí. raubíř jeden. a na papír se mu kreslit nechce.
@wjerushka a už to tak nebolí? držím palečky. a taky závidím takové hodné dítě!

@mataharyy tak to tam Adriánek pěkně zapadne 🙂

vendulka
2. říj 2010

@lucie.krajcarova tak písek to je u nás kapitola sama o sobě, to já jsem měla vždycky problém ji z tama dostat...vydržela by tam i celý den a vůbec nekoukala jestli tam jsem nebo ne, kolikrát si šla kam chtěla (naštěstí je to hřiště oplocené) a maminka ju nezajímala, jen když se potřebovala někam dostat (klouzačka,houpačka...)

jinak všem přeji krásné slunečné dopoledne....nám tady krásně svítí sluníčko, byly jsem už i venku a na návštěvě a odpoledne půjdeme ještě ven a teď jdu dělat obídek

wjerushka
2. říj 2010

Ahoj holky, já jsem přifuněla ze školy akorát jsem vyloužila Kryštůfka a uložila ho ke spaní. Ze školy jsem otrávená jak šváb, měli jsme 6 hodin matiku a tři hodiny účetnictví a celý den v čudu. 😝 Ach jo, do čeho jsem se to zase navezla. 😅

vendulka
4. říj 2010

Ahojky....
tak jaký byl víkend?
@wjerushka a co to děláš za školu?asi dálkově, že?

lucie.krajcarova
4. říj 2010

čus, my řezali dřevo do krbu a včera jeli nanávštěvu na chatu do podkrkonoší. super. třeba se tam jednou sejdem na lyžích. jinak odpoledne jdem na první hodinu cvičení pro batolata, tak se těším!
manžel dnes zaspal a nechal doma mobil, tak jsem tu jak na ústředně 🙂

vendulka
4. říj 2010

@lucie.krajcarova jé, tak si užijte cvičení a dej vědět jaké to bylo 😉

wjerushka
4. říj 2010

Ahoj,
@vendulka dělám tady v Ji finance a řízení, je to kombinovaná forma. Poprvdě pořád přemýšlím, jestli mi to stojí za to nebo ne. Za tím jsem na vážkách. Do školy budu chodit v sobotu

@lucie.krajcarova Jé to se máte, že něco takovýho u vás je. Tady je skoro všechno až od dvou let. Jenom jsem zjistila, že je tu dětský klub Macík, dnes jsem se tam chtěla vypravit zeptat se, na netu mají, ž eje od 1 roku, ale bylo tak hnusně, že jsme raději zůstali doma, i když to bylo dlouhý dopolko.

Dneska spí Krýša po obědě poprvé bez dudlíku. Docela se s tím srovnal, žádný velký řev se nekonal, jen chvíli brblal. Třeba překecám manžu, že to zkusíme bez dudlíku i na noc

vendulka
4. říj 2010

@wjerushka tak držím palce s tím dudlíkem, já zatím dávaám dudlík, nijak nevidím zatím potřebu ji ho nedávat..ale po novým roce asi začneme bez, tak uvidíme

nlenka
4. říj 2010

Ahoj holky,koukám že se všem daří vcelku dobře že? To je fajn,jen tak dál. 🙂

Já jsem byla v pátek už na úřadu práce,byla jsem se zaregistrovat.Nikdy sem tam nebyla,takže jsem si přišla divně.Sice si dělám ze sebe srandu,že sem socka,ale do smíchu mi pravda není 😅 . Práci hledám usilovně,i po kamarádech,ale když někde nechtějí jazyky,tak alespoň znalost nějakého zákona,vyhlášky nebo podobnou blbost.
Už jsem obvolala i pár inzerátů,prý se ozvou,ale asi těžko.

Jinak my jsme o víkendu tapetovali Jurkovi pokojíček,pak si tam sám přestěhoval všechny hračky z obýváku,takže tam konečně máme uklizeno.Ještě musíme smontovat velkou postel a postavit jednu zeď a může sám vegetit v pokoji.
Hezký den všem! 😉

lucie.krajcarova
4. říj 2010

@wjerushka jj cvičeníčko je fajn. je to takové rodinné, většinou tak 3-6 maminek s dětmi. dokonce jedna paní přímo z naší vesnice, tak se musíme seznámit 🙂)

lucie.krajcarova
4. říj 2010

@nlenka být na pracáku je normální, moc to neřeš., taky jsem tam byla, když jsem přijela z pracovního pobytu v Irsku. asi každý si tím občas projde. jen tam nezůstat dlouho. držím palečky 😉

vendulka
4. říj 2010

@nlenka držím palečky, ať něco dobrého najdeě, a v jakém oboru hledáš?
na pracáku já už byla několikrát 😀

mataharyy
4. říj 2010

Ahojte,
tak na pracáku už jsem taky byla několikrát a ta "příjemná" paní byla na ránu místo pozdravu 🙄
Jináč s dudlíkem jsem to řešila tak že jsem si řekla že buď ho bude mít do roka, nebo do prvního zubu a pak konec, no a protože mu ptrvní zub narostl nějak po roce bylo vystaráno nejdřív jsem zkoušla ho postupně odbourávat, ale to bylo na nic, tak jsem ho jednou ráno vzala a vyhodila, trvalo jen jeden den než ho přestal hledat a byl klid 😉 No a od čtrnácti měsíců už ho nemá 😵

wjerushka
4. říj 2010

@nlenka držím pěsti, ať něco brzy najdeš. Ona se v dnešní době ta práce shání dost obtížně.
@mataharyy Tohle fakt zbožňuju, namyšlený baby, který sedí na úřadech a dávají jasně najevo, jak je hrozně obtěžuješ. Ale od čeho tam jako sedí na těch zadcích? Samo, že ne všichnijsou takoví, ale pořád mi přijde, že ti příjemní úředníci jsou v menšině

Tak odpolední spaní bez dudlíku pohoda, teď teda usilovnej řev. On má Krýša přesně od roku dudlíka jenom na spaní, chtěla jsem mu ho vyhodit úplně, ale dost dlouho, asi tři měsíce mu lezly horní zuby, prořezávaly se mu na dvakrát, tak jsem neměla to srdce a dala jsem mu ho. Teď už zoubky snáší v pohodě, tak by to šlo, ale zase se na to manžovi zdá malej

mataharyy
4. říj 2010

No já jsem mu ho právě taky dávala protože mi ho bylo líto jak řve, tak jsem ho vyhodila abych nebyla v pokušení 😅 A děs to byl opravdu jen jeden den 😵
Jo ty úřednice jsou fakt hrozný jako by nechápali že se může stát cokoliv a člověk zkončí na pracáku a ne jen proto že nechce pracovat. Tak to dopadá když má doživotní jistotu práce, pak se podle toho chová 😠