Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
11. říj 2010

ahojky při pondělku, tak snad to venku už konečně vypadá na to babí léto... 🙂

lucie.krajcarova
11. říj 2010

@wjerushka teda tolik hrnců, to potěší 🙂))
venku to vypadá hezky, i když je docela zima 🙂

mataharyy
11. říj 2010

Čaute,
tak jakej byl víkend?
U nás je nádherně, pravda ne nejtepleji, ale slunko svítí, hádě momentálně spinká po procházce, tak doufám že mu to chvíli vydrží 😵 a pak zas ven, dokud je pěkně 😎

vendulka
11. říj 2010

@mataharyy ahojky u nás víkend celkem pohoda, v sobotu byl manželk v práci,ale navečer jsme si vyrazili do města a do kina a koupili malé už nějaké vánoční dárky a včera dopo doma a odpo venku, takže paráda bych řekla a počasí je celkem prííííma

wjerushka
11. říj 2010

Uff, já mám nervy na pochodu. V sobotu slavíme s manžou narozky, letos kulatiny, tak jsme se dohodli na společné rodinné oslavě a už mi to začíná lést na nervy. Každej si pořád něco vymýšlí, pořád měníme počet pokojů pro ty zdaleka, další zase chtějí mít ten salonek snad s koupelnou a kuchyní, už mi to fakt leze na nerv. Ještě nědky budu něco tahle slavit ani omylem 😝 😠 🙄

vendulka
11. říj 2010

@wjerushka tak ať to úspěšně zvládneme a oslava se vydaří...jo ty rodinné oslavy vždycky stojí za to co se týče organizase 😠 ,taková malá svatba, co? 😀

lucie.krajcarova
12. říj 2010

čaUKY čauky, koukám, že wjerushka se nenudí... ty jo, asi bych je do tohoto kecat nenechala 😝

mataharyy
12. říj 2010

Čaute, tak po pěkném víkendu pondělí jak hrom, vše bylo OK, ještě když jsem malého ve tři přebalovala, byla pohoda a když jsem ho v šest svlékla málem jsem měla smrt, natekl mu pindík jak hrom, nenechal si na něj sáhnout, prostě děs, tak hurá na pohotovost, má ho zapálenej, takže mu to doktorka čistila, dostal antibiotika, nějakou mast a ve středu kontrola ☹ Když jsem si myslela že je to dobrý a usnul otočím se a celou postel pozvracel, takže jsem převlékala co se dalo no deka nám po jeho zákroku zůstala jen jedna... Mezi půlnocí a půl jednou jsem do něj horko těžko narvala prášky a usoudila že je čas jít spát nebo ráno budu KO, v půl čtvrté ho tak prohnalo že i ta poslední deka padla za vlast... Nakonec bylo 4:48 když jsem si lehala s tím že alespoň tři hodinky spánku no a v 5:10 mi volá kamarád že kousek od nás mu kleklo auto, tak jestli může přijít než mu pojede autobus. Prostě když se daří tak se daří, mám v sobě tři kafe, je mi zle, trhaně jsem teď "spala" necelé dvě hodinky a mám dojem že jsem na tom ještě hůř... No co nás ještě dneska čeká, to snad nechci ani vědět 😔

vendulka
12. říj 2010

ahojky

@mataharyy to mě mrzí, ať je malému brzo hej 😉

vendulka
12. říj 2010

sorry za zmizelou fotku,ale mám to kvůli šmírákům tady na MK

wjerushka
12. říj 2010

Ahojda, tak já tu dnes měla tři děti - hlídala jsem kámošce její dva kluky a oba to přežili 🙂 A já taky 😀
@lucie.krajcarova No já si dotoho kecat taky jako nějak nedám, ale prostě ty poznámky a věčný dohady mě štvou
@vendulka No my svatbu měli malou, byla to spíš formalita, brali jsme se po 7 letech, tak, abychom to měli úředně otvrzené. Zvlášť babička dost těžko nesla, že spolu jen tak žijeme 😉 Takže na tý oslavě budou vlastně skoro všichni, co na svatbě - o pár lidí míň. Ta Ti taky nedají pokoj? Toje dost nepříjemný
@mataharyy Teda, to jsi měla fakt drsnou noc. no snad už je malýmu líp a Ty to časem doženeš 😉

lucie.krajcarova
12. říj 2010

@mataharyy tak to je den.. je mi moc líto. večer ti pomohl manžel ne? hlavně ať jste všichni fit.

mataharyy
13. říj 2010

manžel by pomohl, jenže je od pondělí do pátku v práci... 😅 Ale už je to v pohodě, až na to že si brání čištění a krémování, ale hádám už to bude OK 😵

vendulka
15. říj 2010

ahojte 😎

wjerushka
15. říj 2010

Ahoj holky, tak dnes jsem byla na ko s rovnátkama a doktor mi říkal, že se blížíme finále 😕 Což mě překvapilo, už je mám tak dva roky a pořád se k ničemu neměl, tak jsme se s nima pomalu smiřovala do důchodu 🙂 Tak uvidíme, kdy to finále bude
@mataharyy Tak už je malýmu líp? To je fajn.

mataharyy
15. říj 2010

Jo už je pohoda, dnes přijel dom i manžel takže až na zítřejší návštěvu tchýně mám pohodu 😵

vendulka
16. říj 2010

hezkou sobotu a celej víkend 🙂

lucie.krajcarova
16. říj 2010

@wjerushka teda, dva roky rovnátka, to bych si snad už nezvykla. já si to odbyla v dětství 😝
u nás je fajn, sice bílá obloha, pršet by ale nemělo, tak můžem být venku.
dítě jsem dala už podruhé spát a pořád tam vyvádí.. nevím,c o se děje. ráno sice spal neobvykle až do devíti. ale te´d už je fakt dlouho vzhůru.. a když ho nechám dole, tak se motá a padá... ach jo.

vendulka
16. říj 2010

potřebuji radu, či zkušenost , názor, který
http://aukro.cz/item1275389230_velky_kombinovan...
http://aukro.cz/item1265226865_kocarek_s_otocny...

jde mi o to, jestli vzít jen sporťák (golfáč) a nebo komplet, hluboký + sportovní verze...

díky

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka no já na malého měla kombinaci hluboký+sporťák a při první příležitosti jsme sáhli po golfáči, je menší skladnější, lehčí... Ale to jen má zkušenost 😉

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy no ale to je kočárek pro panenky 😀 😀 😀

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka aha, na odkaz jsem nekoukala jen z toho co jsi psala 😀 😅 No v tomto případě je to asi skoro jedno, lepší kombinace, omrzí po delší době 🙂 a panenkové miminko může růst 😎

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy díky 😉 😀 taky jsem spíš pro kombinaci...

mataharyy
16. říj 2010

😉 😀 😀

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy a kdy jdeš na nějakou KO nebo UTZ?

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka na kontrolu 29. a na UTZ asi tak týden, čtrnáct dní na to, už asi na 3D a možná zjistíme co čekáme 😵

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy jéééé, 3D to bylo parádní, já na tom byla 2x (z toho jednou zadara 😀 )
a na co se cítíš?

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka no já si s Adriánem platila nadstandard, takže jsem měla fotky a videa zadara teď mě to bude stát 66,7 Eur, ale zas co je to památka 😵 No cejtim já se neodvažuji ani dumat, ale pokud srovnám průběh těhotenství tak je jiné než to první, tak mi okolí říká že to bude asi holka, tak uvidíme 🙂

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy teda to je docela pálka a to jde takto si to zaplatit?na to se teda někdy až budu třebas těhu zeptám...nemuselo by to být špatné
tak záleží jestli to neříkají, že by chtěli,aby ste měli páreček a nebo třeba na to fakt vypadáš...já strašně chtěla kluka a tak sjem si to vsugerovávala až z toho je holčička 😵
a jak je jiné toto těhu,Je ti víc špatně nebo právě naopak?

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka No teď míň, ale ono je to těžké, teď nemám tolik času nad tím dumat, lítám kolem malého pracuju takže mi ani nepříjde že jsem těhu, až na to že jsem víc unavená a čas od času se mi zvedá žaludek... No myslím že zaplatit jde vše, já ale měla soukromého doktora a ten nadstandard mě stál 5000 Kč za celé těhu, měla jsem v tom fotky, 3D UTZ při každé kontrole, plastové zrcadla atd. 🙂