Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

dooscoby
19. říj 2010

moja krpata si dala nacas.....ja som prenasala tyzden aj par dni ale je mozne kedze mam nepravidelny cyklus ze sa trosku sekli

tyrisa tak to sme na tom skoro rovnako....som ostala nehotna po cca.3 mesiacoch 🙂 randenia

lucie.krajcarova
19. říj 2010

AHOJ holky, vítám novou maminku, zas je nás tu víc 🙂
tak u mně furt nic, 37. den cyklu, ani menzes ani těhu, ach jo..
ale manžel mi zprovoznil noťas, tak bude snad sloužit jako novej 🙂
náš martínek se narodil o 7 dní dříve, málem jsme toho císaře nestihli 🙂 a moje mamka všechny děti přenášela.. v každém případě jsem měla jen jeden termín, podle utz, protoze podle ms to hodně nesedělo - ani byla zpožděná ovulace.

vendulka
20. říj 2010

@lucie.krajcarova a co budeš ještě čekat nebo zavoláš mudr.?
jinak ahojky všem

vendulka
20. říj 2010

dneska teda nikdo, jo?
tak se jdu naobědvat a trošku poklidit byt bo zítra máme plavání...nějak se to krátí ty hodiny...sem si na začátku říkala, tý jo 10 lekcí a zítra už máme 7...no škoda, že přes zimu s ní nechci chodit, tak zase na jaře
ale možná budeme chodit tady k nám, udělali nám tu v létě novej palvecký a sportovní areál a nebo zajedeme kousíček za Brno do Kuřimi, tam je novej aquapark

wjerushka
20. říj 2010

@vendulka My jdeme dneska. Ale už taky končíme, máe to do prosince. Bydlíme hned vedle veřejného bazénu, tak můžeme s malým chodit tam.

vendulka
20. říj 2010

@wjerushka nám palvání končí 11.11. 😀 a přemýšlím, že bychom tento víkend v neděli třeba zkusili ten aquapark a pak se stavili ke tchánovi na návštěvu bo tam bydlí (v tom městě)

nlenka
20. říj 2010

Ahoj holky.Tak jsem tady po delší době opět znovu.
U mě bohužel není nic nového.MS chodí jak má,minulý měsíc 27.DC a tento měsíc 29.DC,takže všechno v pořádku.Na radu doktora jsem si po dva měsíce měřila bazální teplotu a v pondělí jsem objednaná i s grafem a uvidíme co mi řekne. S tou ovulkou je to nějaký divný,to bych jí podle teploty musela mít tam 2x-3x do měsíce.Snad mi něco dá,aby to kněčemu vedlo.Jinak stále nezaměstnaná,ale jinak v pohodě. 🙂
Teda,podle manžela jsem se asi zbláznila a trpím vánoční horečkou,byt se nám začíná plnit vánočníma dárkama. Jinak se všichni mějte,ahoj Lenka 😀

vendulka
20. říj 2010

@nlenka taky už mám pár vánočních dárků, hlavně pro malou 😵

lucie.krajcarova
20. říj 2010

tak nakonec k mudr jdu dnes, tak uvidíme, co bude..

vendulka
20. říj 2010

@lucie.krajcarova držím palečky

wjerushka
20. říj 2010

@lucie.krajcarova taky držím palce a pak dej echo
@nlenka No mě manža loni vykládal, jak to nesmí nechat na poslední chvíli, jako by objevil nějakou novinku. A to mi nadával, když jsem měla v září první dárek. A teď má opět spoustu času, takže to bude zase řešit na poslední chvíli a zase bude vykládat, jak to příští rok musí zvládnout dřív. taková never ending story u nás

lucie.krajcarova
20. říj 2010

@wjerushka to není jen u vás, u nás se taky všechno "honí" 🙂
holky dík, dám vědět.

lucie.krajcarova
20. říj 2010

holky, tak jsem zpět od doktorky, sliznici mám obrovskou asi 13 mm... takže buď menzes nebo těhu. příští týden by to mělo být vyřešeno, jinak mám přijít...

vendulka
20. říj 2010

@lucie.krajcarova no takže jsi an tom stejně tak jak jsi tam šla...no tak musíš počkat...ale držím palečky na těhu 😉
kdy budeš testovat?nebo to necháš na dýl?

lucie.krajcarova
20. říj 2010

@vendulka jj volala jsem tam dnes, že to zruším,a le doktorka mě přesvědčila, že se podívá přes utz. tak jsem ráda, že jsem tam šla. a testovat asi nebudu, počkám si na příští středu. pokud bych byla těhu, tak už na tom utz bude něco vidět 😉

vendulka
20. říj 2010

@lucie.krajcarova taky pravda 😉

tyrisa
20. říj 2010

Luci,tak držím palce ať už Ti ta MS nedorazí...... 😉

wjerushka
20. říj 2010

@lucie.krajcarova Jé Luci, takmoc držím palce, at je to těhu 🙂

petronelie
21. říj 2010

Ahoj holky,jen nakukuju...nebyla jsem dlouho....nechtělo se mi, měli jsme smutnou rodinnou událost a v práci hodně práce a kolující virozu v rodině. Jak se máte? Lucko..že by?

petronelie
21. říj 2010

Jinak já jsem přenášela skoro 2 týdny.

vendulka
21. říj 2010

ahojky holky, to byl zase den
sem sic htěla ušetřit cestu do palvnání, tak jsem si našla na netu, jak mi krásně navazuje autobus a šalina do plavání, všchno nízkopodlařní, tak jsem si říkala, super, nemusím letět někam daleko na šalinu,ale k baráku na autobus.Tak jsem se vydaly na zastávku a přišly jsme trošku dřív a jel jiný bus, tak jsem si říkala nevadí,svezeme se tímto, no byl plnej děcek ze školy(asi jeli někam na exkurzi),takže jsme se tam nevlezly atak jsem 10 minut čekala na ten nízkopodlažní.Přijížděl, zamálava jsem, že budeme nastupovat, vevnitř už byly 3 kočárky ,ale místo i pro nás (jako nebudu čekat dalším 20 minut na další bus), tak jsem tam nastupovala, a řidička mě normálně zavřela do dveří i s kočárkem, tak jsme se tam začala rozčilovat, jestli je piča nebo co...a ona, že na mě mávala, že tam nepůjdeme., že jsou tam další 4 kočárky, tak jsem ji řekal, že mě to nezajímá, místa je tu dost a že já s enedívám, jestli si tam něco mámvá a že spěchám, a autovus cojen předtím, že byl narvanej, že se tam všichni nevlezli a ona, že je to autobus pro lidi a ne jen pro kočárky!!!!Tak sem říkala, že mě to nezájímá, že autobus je stejnak plnej duchen,kteří jedou do Globusu a mají hovno na práci, ty maminky se tam žačaly taky rozčilovat, že mají posílit spoje, že je to neúnosné...no naštětí koza jela,ale byla jsem otrávená hendka po ránu, a zvažuji že napíšu na podnik pěkně ostrej mejl, bo to mám pořád nějaké problémy s cestováním autobusem nebo trolejbusem Neskutečný fakt...
jinak plavání super, dneska sjem i zkoušela Nathy jestli bude plavat sama a v rybičce a destičkách jsem ji nechala, z počátku šla ke dnu jako sekera,ale pak se snažilo vyrovnávat a celkem se udržela...

tyrisa
21. říj 2010

Ještě,že už jezdíme autem 😕 😕 😕 uffffff,to by mě taky nasr... a ještě to byla řidička...to bych od ženský teda nečekala....asi nemá děti pinda jedna.

wjerushka
21. říj 2010

Tak prpto je mi jihlava taková sympatická. Kam člověk potřebuje,t ak dojde pěcho do půl hoďky. A když potřebuju dál, tak taky raději autem, než mhdčkem. Když náhodou musím MHD (to jsm měli auto v servise), tak jsem vytočená jako vendy. Ono je to asi všude stejný

lucie.krajcarova
21. říj 2010

teda Vendulko, to je zážitek, hnus! na tuto stranu jsem ráda, že ve městě nebydlím a mhd nejsme závislí.... asi bych se rozčilovala víc než te´d. a stížnost napiš!

@petronelie čauky, dlouho ses neozvala, kočko 🙂)))) no já nevím, co bude.. asi bych šla nejradši do práce, už jsem konečně našla správné jesle pro malého 🙂)))

vendulka
21. říj 2010

@lucie.krajcarova napsala jsem, tak jsem zvědavá co mi napíší
teda ty chceš do práce?

petronelie
21. říj 2010

Vendulko,to jsem taky zvědavá.
Já mhd nepoužívám, bydlíme na vesnici,ale mám to ještě v živé paměti....

Luci,jen nepovídej 🙂

Holky,Daví kašle a teplotkuje,tak si jdu dát sprchu a zapluju k němu.

Papa

lucie.krajcarova
22. říj 2010

ahojky. no fakt, šla bych ráda do práce na částečný úvazek..

lucie.krajcarova
22. říj 2010

ahojky. no fakt, šla bych ráda do práce na částečný úvazek..

vendulka
22. říj 2010

@lucie.krajcarova tak aby ti to vyšlo 😉 a je to spíš, že se ti stýská po práci nebo že tě to doma neba?
mně to kolikrát doma nebaví,ale do práce teda nee 😀

tyrisa
22. říj 2010

Sledujete ty ztracené děti ? ☹ Ach jo,na tu Aničku myslím skoro pořád,taková princezna.....

lucie.krajcarova
22. říj 2010

@vendulka spíš mě to doma neba... klidně bych zkusila nějakou brigádu nebo něco nového... třeba jen na chvíli.. prostě potřebuji tak nějak vypadnout...
tyri, je to strašné s těma dětma... doufám, že se najdou živé!!!!