Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

kadlinecka
25. říj 2010

@wjerushka no tatinek jezdi kamionem a o vikendu pomaha to se stara o malyho a bere si ho i obcas do prace ale ja neumim odpocivat ja jdu a uklizim nez abych si sla lehnout

mataharyy
25. říj 2010

@kadlinecka neboj ono se to časem tak nějak upraví, uděláte si jakýs takýs režim a budete OK a hlavně když tatínek funguje o víkendu 😉
Ale jak říká @wjerushka někdy je fakt lepší relax než čistá okan 😎 I pro malého je lepší když si fit a odpočatá 😵

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@vendulka tak to máš dobré, že malé tak neroste noha. malému za léto o cenťák, to je přesně jedno číslo.. a to je sakra znát.. takže mu budu muset změřit nohu aktuálně, abych věděla, jestli vzít velikost 23 nebo 24. ale stejně to musíme vyzkoušet..

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@wjerushka taky máte nějakou střevní chřipku? zrovna mi to říkala ségra, asi to řádí všude 😖
tak my na hřiště chodíme furt, malého to tam baví a já se taky provětrám. jinak je každý den na zahradě. potřebuje se vylítat.

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@kadlinecka čauky vítám tě 🙂 tak jsem zvědavá, kdy tedy to druhé dítě... na vašem místě bych ještě chvíli počkala 😀 musím říct, že už se mi zdá Martínek rozumější, i když vztekat se taky umí. takže kdyby se mimi narodilo za 9 měsíců, tak už bych se toho tolik nebála 🙂

vendulka
25. říj 2010

@lucie.krajcarova no právě se bojí,aby ji teď o hodně neskočila nohy, když delší dobu nic,ale má v té bodě hafo místa, tak snad to bude dobrý
jen teda nevím ,jak ji tu nohu v té zimní botě kontrolovat 😖 , leda tak obkreslit nohu na papír a zkoušet dávat dovnitř jako vložku

vendulka
25. říj 2010

@kadlinecka vítej mezi nás a snad se ti bude mezi námi líbit

vendulka
25. říj 2010

je fakt, že než se zadaří a než se to donosí těch 9m, tak ej to doist slouhá doba,ale stejnak teď si enjsem jistá,. jestli by Nath do té doby byla úplně bez kočárku a bez plínek,ale snad to je otázka roku no...
ale je pravda, pokud to chci stihnout do konce mateřské, čas tlačí 😔

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@kadlinecka Takové dítě jsme měli taky,na návštěvách zlatý. ale bylo to tou společností a že měl pozornost. hodně se to zlepšilo, když se začal plazit a lézt, to bylo kolem 7 měsíců. to byla velká změna, hodně ho to zabavilo.

kadlinecka
25. říj 2010

hlavne yt na materske 4 roky je docela sila utika mi to starsne pomalu.uvidime bud se podari prijde driv a nebo se pocka nebo zustanem u jednoho

lucie.krajcarova
25. říj 2010

@vendulka přesně takhle to dělám, obkreslím nohu na papír. horším mi přijde změřit to místo v botě.. občas se mi povede vyndat tu vložečku, ta se dá změřit dobře.

vendulka
25. říj 2010

@lucie.krajcarova tak u těch podzimních ta vložka jde vydělat u zimních bphužel nejde 😖

lucie.krajcarova
25. říj 2010

jj to je problém. dětem se blbě nahmatává palec.. a ještě tam mají mít aspoň cenťák mezeru..

mataharyy
25. říj 2010

Tak jak jsem teď kupovala ty boty po netu tak jsem narazila na měrku nohou http://www.detskeboty.cz/meridlo-nozicky/meridl... tou by mělo jít změřit botku i nohu 🙂 Jináč nadměrek u bot by měl být 12mm u zimních bot a tak malého dítěte 15mm tak uvidíme jak boty padnou až příjdou 😅

wjerushka
26. říj 2010

Tak to vypadá, že se snad Kryštof z tý virozy vylízal. Dneska je zatím bez teplot a průjmu, tak uvidíme, co s ním udělá oběd. Měl těstovinky s krutím masičkem. 😉
Já mám právě Kryšovi zatím strach objednávat boty přes net. Jdu sním tady do obuvy, kde mu změří nohu a i botu a vím, že mu to fakt padne a je to OK
Tak si jdu uvařit kafčo apustit se do matiky. V sobotu píšem 😝

mataharyy
26. říj 2010

@wjerushka no já bych mu je taky raději obula a koukla, problém je že tu je opravdu blbej výběr obchodů, do bati už znova nejdu, deichman má jen jeden druh a ten se mi opravdu nezamlouvá no o tescu nemluvím a john garfield tak tam mají boty s nízkým nártem a nemám šanci mu tam žádné vybrat 😖 Takže zůstává jen net, ale nohu jsem mu měřila a podle toho jsem s podporou po mailu vybrala takové které by mu měli být dobře, tak uvidíme 😅

wjerushka
26. říj 2010

@mataharyy Tak to zas chápu. My tady právě máme těchobuví docela dost, tak není problém vybrat boty v obchodě. Jasně po netu je to levnější, ale když připočítáš poštovný a to, že máš starosti, jak nohu správně změřit, tak se ten rozdíl skoro smívá. A když vyhmátneš boty v akci, tak tam žádnej není

mataharyy
26. říj 2010

@wjerushka no je to na prd když není kvalitní obuv v dosahu, je to oproti praze opravdu divné že není z čeho vybrat 😅 No ale co, nějak si poradíme kdyby boty nepadli tak je vrátíme a pro přístě budeme vědět 😵 Ale doufám že to bude v pohodě... 😅

wjerushka
26. říj 2010

No tak jeslti tojde takhle, tak je to v poho. AKorát to pak teba bude dýl trvat, ale co už. Aspoň, že se dají ty botky sehnat přes net, když se pro ně nedá zajít do obchodu 😉

mataharyy
26. říj 2010

Jo taky si říkám, zlatej net. No déle by to trvalo zvlášť proto že je objednávám z čech na slovensko a než se dohodnou pošty... No zatím jsem měla při takovejch nákupech štěstí tak snad se nás bude držet i teď 😵

wjerushka
28. říj 2010

Tak vyxmýšlíme jak naložit s volným odpolednem. V 6 jde manža na malou kopanou, tak do tý doby. Venku je bohužel dost zima a zamračeno, tak to asi procházka padá. Manža by šelnejraději do cukrárny, ale mě se teda moc nechce. Myslela jsem si,ž e podnikneme něco 😉
@lucie.krajcarova Tak co Luci, nějaké novinky? Byla jsi u toho doktora?

lucie.krajcarova
28. říj 2010

@wjerushka tak už jsem k němu nemusela, v úterý jsem začala špinit. a dneska, jak jsem vypila kontryhel, se to rozjelo pořádně.
u nás svítí sluníčko, to je krásné 🙂

lucie.krajcarova
28. říj 2010

@wjerushka tak už jsem k němu nemusela, v úterý jsem začala špinit. a dneska, jak jsem vypila kontryhel, se to rozjelo pořádně.
u nás svítí sluníčko, to je krásné 🙂

wjerushka
28. říj 2010

@lucie.krajcarova tak škoda, že to nevyšlo. Ale zase už víš na čem seš a skončilo to nervozní čekání. Podaří se příště. My jsme teda po cestě domů zmokli, vyrazili jsme na výstavu. Sice tu není zima, ale jinak teda nic moc počásko

lucie.krajcarova
28. říj 2010

@wjerushka jj skončilo, už ty dlouhý cykly nesnáším! snad se s kontryhelem zlepší.

mataharyy
28. říj 2010

@lucie.krajcarova tak snad příště už nedorazí z jiného důvodu než je cyklus na nic 😵

vrkocka
28. říj 2010

Holky,,taky jsem cekala,ze by se tento mesic mohlo zadarit(priznaky+BT vysoka),,,,ale dnes rano jsem pospinila,,,takze to vypada,ze......dostala bycjh to po 24dnech,,jinak mivam 29-30

vrkocka
28. říj 2010

ten kontryhel je dobrej?

mataharyy
28. říj 2010

@vrkocka jo kontryhel je fajn a případně nedám dopustit na ten femigard 😉 Jináč uvidíš třeba to byl jen takovej pokus, ale mrcha nedorazí 😉

vrkocka
28. říj 2010

@mataharyy no minuly cyklus to bylo to samo,,,ale ty prsa me ted boli silene a to pred ms nikdy nemivam

mataharyy
28. říj 2010

@vrkocka tak zkus testík a když nic tak počkej jestli dorazí kdyby ne tak znovu testni a uvidíš 🙂