Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
28. říj 2010

@vrkocka jj kontryhel je opravdu dobrý, udělá pěkně vysokou sliznici, aby se mohlo vajíčko zavrtat. no a když se nezavrtá, tak je pak hodně krve 🙂 ale je fakt dobrej. měl by i zkrátit cyklus, tak to zkusím.
Maty, femigard mi už došel..

tyrisa
28. říj 2010

A já měla dneska migrénu,takže se nemám vlastně čím chlubit 😒 Jinak mám zpoždění 4.den,ale čekám do neděle na testování páč jsem měla tu ovulku 21.den cyklu,snad to nedostanu ☹ Chjooooo Břicho mě vůbec nebolí...divné.

tyrisa
29. říj 2010

Už mám druhy den BT 36,7....tak asi nic nebude ☹ ,nejvyšší jsem sice měla 37 a to jeden den...ale stejně je to nízko....už mě to taky neba.

sloto
29. říj 2010

ahojte, môžem sa pridať do tejto témy?som maminkou 20 mesačnej Nikolky a s manželom by sme chceli k Nikolke súrodenčeka aby nám bolo doma ešte veselšie. Práve sme sa začali snažiť a dúfame, že sa nám čo najskôr druhé bábenko podarí 🙂 tak nám držte palčeky....

vendulka
29. říj 2010

@tyrisa držím aplečky a těším se v neděli na pozitivní zprávičky

@sloto vítej a přeji,aby se brzo zadařilo

sloto
29. říj 2010

vendulka dakujem za privítanie. veru dúfam, že to snaženie nebude trvať tak dlho ako pri prvom bábenku. tam sme sa snažili rok a pol.... chcela by som bábenko skôr ako mi skončí prvá rodičovská dovča. ale tak ja som optimistka

tyrisa
29. říj 2010

Vendulko,kéž by,ale už mě začalo bolet břicho..... ☹
Ahoj sloto,vítám Tě a držím palečky,ať se miminečko co nejdříve podaří 🙂

vendulka
29. říj 2010

@sloto tak snad to teď půjde rychleji, hlavně na to nemyslet a nechat tomu volný průběh a půjde to,. uvidíš

@tyrisa tak teřba bolí z těhu a ne že se blíží MS...mě včera taky nějak bolelo břicho,ale Ms nedošla, zatím...

jsemzvědavá jak budu mít dlouhé cykly po tom, co jsem teď vysadila HA

lucie.krajcarova
29. říj 2010

@tyrisa teda zpožděníčko, že by? určitě nemáš rozhozený cyklus jako já, takže je to nadějné 😉 😉

mataharyy
29. říj 2010

Jéé holky tak držím palce ať MS nedorazí a místo ní // 😵
Já jsem se právě vrátila od doktora a je to jasný do třetice se budem snažit o holčičku 😀 Neb je to kluk jak buk 😎 prostě u nás se holky dělat neumí 😀
@sloto vítej mezi náma, tak snad to půjde rychleji než naposled 😉

petronelie
29. říj 2010

Ahoj holky,

jak se máte?

Vendulko, v tématu děti a finance bylo rušno,že? No každý to vidí jinak 🙂
A vysazuješ HA? Takže snaženíčko? Já HA neberu,ale u nás jedině že by manželovi ujely nohy 😀

Lucko, s tím kontryhelem mě něco trklo!!!! Začala jsem ho pít někdy v březnu a v květnu jsme se začali snažit o Davídka a od doby,co jsem ho brala, jsem měla ty dva cykly hrozně silnou menstruaci. Nevěděla jsem čím to je, teď už vím 😉 A otěhotněla jsem hned 😉

Mataharry, gratuluji k chlapečkovi. Náhodou já bych klidně brala druhého chlapečka 🙂 , kluci mě prostě baví 😉

wjerushka
29. říj 2010

@mataharyy Jé toje ale novinka🙂 Tak to moc gratuluju ke klučíkovi. Hlavně aby byl zdravý
@sloto ahojky, taky mám 20měsíční batole, ale klučíka, tkaže jsme na tom stejně 😉

vendulka
29. říj 2010

@mataharyy gratuluji k chlapečkovi, já mám za to, že u nás se zase neumí kluci 😀

@petronelie no trošku dusno to bylo,ale ať každý dělá, jak umí a uzná za vhodné 😉 .Ne u nás žádné snaženíčko není, jen už nechci brát HA, měla jsem pocit, že kvůli těm hormonům nemám moc chuť na sex, a asi jo čoveče 😀 ,no i když bych náhodou byla těhu, není se čemu divit, nějak zapomínáme na ochranu 😀 😔 ,spíš na ni není čas 😀

vendulka
29. říj 2010

já sem teda nkdy nic nepila, jen na začátku těhu ty těhulovský čaje,ale nechutnaly mi

sloto
29. říj 2010

wjerushka veru tak sme na tom rovnako. uvidíme, ktorej sa skôr zadarí 😉

mataharyy
29. říj 2010

Holky díky 😵 Jasný je jedno jestli kluk nebo holka, hlavně ať je vše v pohodě, jen to byl druhej pokus na holčičku, tak máme ještě ten jeden 😀 co s naším štěstím budou dvojčata, nebo tak něco 😀

vendulka
29. říj 2010

@mataharyy a vy chcete tři děti?

mataharyy
29. říj 2010

@vendulka no kdo ví, zeptej se mě až budeme mít to druhé jaké to bude 😉 Ale jo třeba tři... kdo ví 😵

vendulka
29. říj 2010

@mataharyy tak ať to kalpne, mně přijde, že v dnešní době i to jedno dítko je luxus

mataharyy
29. říj 2010

@vendulka no je a není, záleží na situaci, tak vše záleží na tom jak se budou věci mít 😉 Nechceme tři děti za každou cenu a na jejich úkor, to ani náhodou, uvidíme jak to bude, zatím máme spoustu spoření, práci... Tak teď nad tím můžem uvažovat, v případě že se něco změní tak to přehodnotíme... Já bych si klidně pořídila domácí školku, ale... 😅 to bych asi musela být dítě movitějších rodičů 😀 Navíc něco jiného je kdyby jsme platili nájem a tak, zatím platíme hypotéku, ale za pár let budeme už za dům platit "jen" 105 Eur, tak to taky bude o jiném... Jak říkám uvidíme to je hudba budoucnosti 🙂

vendulka
29. říj 2010

taky my máme hypotéku ještě asi tak na 20 let, takže asi tak...jako myslím si, že druhé se celkem dá, máš spoustu věcí po prvním, jako na mimčo,ale pak ,když chodí do školy, a to jsou různé kroužky a tak, a to taky něco stojí,ale je pravda, že pak ženská taky chodí do práce a je zase více korunek v rodinném rozpočtu

lucie.krajcarova
29. říj 2010

@petronelie jj kontryhel má teda sílu 🙂)))) tak snad to k něčemu bude.
@mataharyy gratulace ke klukovi 🙂 to je dobrý, že už mluvíš o třetím 🙂)))) já bych si z celého srdce přála hoolčičku. i když dnes večer mě malý pusinkoval jak o život, tak jsem si užívala mazlení. ale je to výjimečné. holky jsou na to víc.

vendulka
30. říj 2010

ahojky holky, přeji hezký víkend

@lucie.krajcarova tak moje holčička teda moc mažlící tip není, teď už se nenechá ani pochovat,ale pusinku dá, když si řeknu,ale to se ji musí chtít 😀

tyrisa
30. říj 2010

Taky vám přeji hezký víkend....dnes ráno jsem to dostala.....příští měsíc zase provera a jelikož mám ovu tak pozdě,takže provera mi ji zablokuje ach jooooo 😠 😠

mataharyy
30. říj 2010

Ahoj,
přeji pěkné slunečné sobotní dopoledne 🙂
@vendulka tak to u nás je taky hypotéka ještě na dlouho, ale protože jsme brali dva úvěry a ten jeden bude za pár let doplacen tak smotná hypotéka pak bude těch 105 Eur, mezi tím doplatíme i ostatní půjčky z mládí a budeme bohatí 😀 Ne dělám si srandu, fakt záleží jak to bude 🙂
@tyrisa tak zas to ber z té druhé strany, pak už budeš v pohodě a hurá za miminkem 😉 😵

tyrisa
30. říj 2010

Beru...akorát nás dnes naboural nějaký dědula....to je den....už raději nikam nejdu a nic nedělám.... 😲

wjerushka
30. říj 2010

Čau holky, tak mám za sebou písu z matiky a na čtvrtu zase valím do školy.Teď budu čekat na výsledky, jeslti jsem to dala nebo ne. Do půl osmé 😝 Jinak jsem dnes taky začala špinit, po týdenním zpožděním, zrovna jsem si koupila těhu test. Tak si ho schovám na příště

wjerushka
30. říj 2010

@tyrisa Tak to je smůla, snad to nejsou nějaký velký škody a půjde to snadno opravit z jeho růča

nlenka
30. říj 2010

ahoj holky,
mataharyy gratuluju ke klučíkovi, to bude doma veselo co? 😀

Mám od včera nějakou depku,kamarádka se mi svěřila že má měsíc zpoždění,takže se asi rozrostou.Má dvouletou a 14-letou holku a těšila se do práce. Teď má depku z toho,že budou mít třetí dítě.Má to někdo starosti,jak já bych chtěla být na jejím místě. ☹ . ☹
Tyrisa, v tomhle dušičkovým čase je lepší nevyjíždět,takovýhle kloboučkáři jsou nejhorší.

tyrisa
30. říj 2010

Ach ach....ono to bylo na parkovišti,děda vyjížděl a nečuměl do zpětného.... 😖