Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

anitta
4. bře 2011

@vendulka to ti povím

mataharyy
4. bře 2011

@anitta koukám to je taky kousek do zbírky taková tchýně... Moje tchýně vždy nadávala že to dětsko taháme jak cigáni, nebo když si manžel dal pivo (jedno) tak začla s tím že chlastáme... 😀 Ještě že už u nich nežijem... Když mi umřela teta, malej měl čtyři měsíce, tak mi začla říkat že tam nepojedu, že to všichni pochopěj, že s dětskem nepojdeu čtyřista kilometrů autobusem, tak jsem řekla že nevím co řeší, že tam pojedu a ona mi dva dny říkala že je dobře že tam nepojdedu, že to nedělá dobrotu, že takhle tahat dítě... Pak mi to i zakázala, abych jela, jenže to už jsem byla na cestě na bus 😀

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy -tak to je taky síla teda 😅

mataharyy
5. bře 2011

@vendulka to je tchýně... co dodat 😎 Jináč můj plán nějak krachuje, dnes asi fakt už neporodím... 😀 A to jsme šli v karnevalovém průvodu přes půl vesnice, pak jsem tančila na náměstí a nic... Takže to vidím tak že příští víkend to jistí 😀

vendulka
5. bře 2011

@mataharyy - to přijde, neboj 😉

mataharyy
6. bře 2011

@vendulka to je jediná útěcha, že vím, že to přijít musí 😀

nlenka
7. bře 2011

Ahoj dámy.
Tak koukám,že @mataharyy je ještě celá.Ale Maty neboj,nejdýl do tří týdnů to máš určitě zasebou 😀.
My jsem strávili víkend u těch tchánovců,no,docela to šlo.Akorát s manžou jsme měli v sobotu tichou domácnost.Teď už spolu zase komunikujeme,ale dneska nejspíš odjíždí pryč a vrací se zítra. Někdy nám odloučení fakt prospěje

kutcher
7. bře 2011

Ahoj holky, tak po delší době na vás jdu juknout, jak žijete?;)

silente
7. bře 2011

@kutcher - ahojky! Blahopřeji k těhu 😉 Žijeme, sem tam někdo těhulí, sem tam někdo bulí, prostě život 😀 Hezky se drž, nepřepínej se a hodně odpočívej, ať je vše jen a jen v pořádku! 😉

lucie.krajcarova
7. bře 2011

@kutcher Jéé krásně se to tu rozrůstá, moc gratuluju 🙂

vendulka
7. bře 2011

-ahojky
-
@mataharyy -tak jak to s tebou vypadá? 😀

@kutcher -mocinky gratuluji...koukám, že se to tu moooc pěkně rozrůstá 😵 😵 ,mám radost

vendulka
7. bře 2011

@lucie.krajcarova - si mě o fousek předběhla 😀

vendulka
7. bře 2011

- jinak já jsem doplánovala oslavy na víkend a na pondělí a už jen nakoupit pár maličkostí - hlavně těch důležitých jako je svíčka a balící papír a je to 😵
-v pátek si jdu nechat udělat halvu,abych byla na fotkách kočka 😵 mjen by to chtělo ještě něco udělat s kily a ksichtem 😀
- no a taky jsem byla dneska na endo, krev v pořádku, jen mám teda šíleně vysoký tlak a dr mi k tomu nic neřekla, mám 155/95..může to dělat problémy v těhu a u porodu?Nebudu muset pak na CŘ? 😅

kutcher
7. bře 2011

@vendulka
@lucie.krajcarova
@silente Teda holky, ráda vás vidím, děkuju, děkuju, já otěhotněla až ve chvíli, kdy jsem přestala měřit ovulace, testit atd. jen teda ten drmek jsem bumbala, hnus je to, ale pomohl.

vendulka
7. bře 2011

@kutcher - no a tak to právě funguje 😀

kutcher
7. bře 2011

@vendulka Njn, tak každá to asi víme, ale hůř se to provádí, že?🙂

vendulka
7. bře 2011

@kutcher -přesně tak, těžko na to nemyslet 😉

lucie.krajcarova
7. bře 2011

@kutcher teda že by to bylo fakt tím drmkem? 🙂

kutcher
7. bře 2011

@lucie.krajcarova Možný to je...

silente
7. bře 2011

Já nedám na Mastodynon dopustit 😉

@kutcher - hlavně se šetři, prosím! 😉

kutcher
7. bře 2011

@silente Ty jsi taková hodná dušička, děkuju, že se staráš. Neboj, od 28.2. se skoro nehnu z postele, za to mám 4kg nahoře!

wjerushka
7. bře 2011

@kutcher Jé další těhulka. tak ať vše dobře dopadne, vidíš, už listopad
@vendulka Takž eo víkendu velká sláva? Tak to se pak pochlub, jak Ti to na oslavě slušelo.
@lucie.krajcarova To je dost, že se ukážeš 😉

vendulka
7. bře 2011

@wjerushka no nevím, jestli se bdu chtít fotit 😀

kutcher
7. bře 2011

@vendulka
já byla na CŘ kvůli tlaku, dohrabala jsem se až na 177 na 111
@wjerushka Kujů

vendulka
7. bře 2011

@kutcher aha, takže se mi může stát, že půjdu taky na CŘ? To se chodí proč kvůoli tomu tlaku, že ybch toi nemusela udýchat nebo co?Z CŘ mám neskutešnou panickou hrůzu 😅 😢

kutcher
7. bře 2011

@vendulka Ono totiž u těch těhulí se ten stav mění strašně rychle, takže ti hrozí mrtvice, praskání žil a cév, okamžité usmrcení nebo poškození dítěte z nedostatku přívodu kyslíku. Já se bála, až když mě vezli na sál, bavili se o mně, jako bych byla hluchá: přece nedostane mrtvici takhle mladá, a to dítě se nehejbe, atd. atd.

vendulka
7. bře 2011

@kutcher -bože... 😅 budu s tím muset něco udělat 😠

kutcher
7. bře 2011

@vendulka No, mně ještě měsíc po těhu chtěli cpát dopegyt, ale já ho odmítla a před těhu jsem měla tlak výstavní i v těhu byl ok, jen poslední měsíc mě bolelo za očima, ale řezu se neboj, dítě neotlačený, hlaďounký, má krásně kulatou hlavičku, žádný trauma a ty budeš bez porodních bolestí, je teda pravda, že následující týden bylo problém se pro to dítě ohnout:D

vendulka
7. bře 2011

@kutcher- hele, tak já raději ty porodní bolesti, s epi se to dalo 😀 no je zbytečné to teď řešit, jen jsem chtěla vědět co mě s vysokým tlakem v těhu může čekat 😔
-jinak já během těhu měla max 120/90 a jak jsem byla poprvé na monitorech v porodnici, tak jsem měla tyk tak nějak vysoký jako teď mám,ale to bylo stresem, strach a syndromem bílého pláště-já bych asi neměla na to jít pod částečnou narkozu a pod celkouvou taky ne, nevím co je pro mě horší, vidět co se kolem mě děje a nebo se bát, že se z celkové neproberu 😲

mataharyy
7. bře 2011

@kutcher Jééé gratulace veliká 😵
@vendulka v klídku, to že teď máš tlak vysokej neznamená že pak bude taky... žádnej stres a uvidíš 😉 jináč ono je to taky proto že vysokej tlak (mimo jiné) je známka preeklampsie (či jak se to píše 😅 ) a ta je o tlamu, každopádně moje máti u (zatím/snad) posledního sourozence měla tlak vysokej, otejkala jak hrom, ležela v nemocnici s tím že má nájezd právě na tu pree... a nakonec rodila normálně 😉 A císaře se fakt neboj, je to zbytečnej stre dopředu a ten není žádoucí, pak si kde co vsugeruješ 🙂
Jináč teda hlásám stále v celku, otevřená skoro na čtyři, rodila bych až bych brečela 😀 i doktor dnes prohlásil že už by se patřilo porodit a to jak jsem zjistila se mi někdy v průběhu těhu změnil termín takže jsem dned "teprve" 37+2... No a pro "velký úspěch" mám málo železa, takže mi napsali prášky a dvakrát deně budu dlabat tablety 🙄 no když to pomůže tak proč ne... ale strašně nerada dlabu prášky 😒 No co už