Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

axi81
21. dub 2010

Luci, když přišla mě, tak už každému 😀

Malá se narodila o 5 týdnů dřív.

brumdinka
21. dub 2010

ahojte, axi to mě mrzí 😢

jinak já určo do přirozenýho, jJiřík tak šel taky a do 3 hodin od prvních stahů byl venku - jen tak tak, že mě stihli dovézt do špitálu (je to 35 kiláků od nás) a dle pohotovosti sem prej měla moře času 😀 říká se, že druhej porod (teda jestli nějakej vůbec bude 😅) jde rychleji než první - tak to abych si rezervovala rovnou postel v porodnici 😀

lucie.krajcarova
21. dub 2010

holky, tak jsem si přečetla začátek této diskuze, bylo to v červnu 2009, a pouze 2 holky jsou těhotné ☹(( ale našla jsem tam něco pozitivního :

Pravidlo č. 1 Test bude vždy pozitivní
Pravidlo č. 2 MY budeme taky vždy pozitivní
Pravidlo č. 3 Zprávy budou vždycky pozitivní
Pravidlo č. 4 VŠECHNO bude pozitivnííííí!!
Pravidlo č. 5 Když něco nebude pozitivní, najdeme na tom něco pozitivního 😀

julie123
21. dub 2010

Luci, je to je pekny!!! 🙂

Koukam ze tech cisaru je tu nejak moc...prijde mi ze ted kazda druha rodi cisarem, jak je to mozne? Lucie, ty jsi mela planovany cisar?

axi81
21. dub 2010

Luci, třeba je jich víc a jen sem nechodí... Nesmutni, blbou náladu si tady šířit nebudeme. Máme doma všechy už jedno zlatíčko, takže druhé je prostě bonus!! 🙂 A ten bude! 😵 Jakmile tady budeme smutnit a depkařit, nebudeme si schopné psát o jiných věcech, než kdo má jaký hlen, kdy má ovulaci, jaké má menstruační příznaky...
Nevím jak u vás, ale my se teda sexu rozhodně nevěnujeme tak často a poctivě, jako tomu při snažení o první...v tom taky může být zakopaný pes 😀 Pak jsou samozřejmě další příčiny, zdravotní a jiné komplikace, ale všechno se dá přece vyřešit! Jsme ženské a bojovat máme v povaze. Jak za ty prdelky, co už doma máme, tak za ty, co teprve budou!! 🙂 😵

helcenka
21. dub 2010

Holky, žádný smutky. To je blbost.
A souhlasím s axi, my jsme se teda ani o první mimi zas tak nesnažili, rozhodně jsme milování nijak nevěnovali více času než předtím a mimi přišlo hned druhý měsíc. A teď teda taky žádný rekordy netrháme. Hlavně nám to časově nevychází moc v době ovulky. 🤐 Protože teplotu neměřím a nic nesleduju. Ale ovu bezpečně poznám. Vždycky, potvůrka, přijde v nevhodný den...... Ale letos snad stihneme. 😀
Tak dobrou a hezké sny.

lucie.krajcarova
21. dub 2010

Julie, ano plánovaný císař kvůli poloze KP, nakonec byl ještě neplánově o 4 dny dřív 🙂 takže jsem si užila i kontrakce 😀

jo jo žádné smutky, souhlasím 🙂 dostala jsem náhledy profi foteček Martínka, to mi zvedlo náladu 🙂 a souhlasím, že je nějak míň času a příležitostí.. takže to asi tak má být 😉

axi81
21. dub 2010

Luci, tak nezapomeň se s nimi pochlubit na fotoblogu! Ať závidíme 🙂

julie123
22. dub 2010

Axi, krasne jsi to napsala!! 😵 Pravda, zadny smutneni.... i kdyz me to taky docela sebralo kdyz se hned nezadarilo ☹

julie123
22. dub 2010

Luci, tak to je skvely ze ti udelali cisar, rodit prirozene KP bych teda taky nechtela 😅

lucie.krajcarova
22. dub 2010

Axi, už jsem včera zkoušela vložit fotky, ale jsou bmp, tak s tím formátem musím něco udělat, aby mi to sem šlo.
Julie, jj nejdřív jsem se bála, ale pak jsem se modlila, abychom toho císaře stihli 🙂))) fakt jsem ho chtěla 😀 nechtěla jsem být tak dotrhaná.

brumdinka
22. dub 2010

holky souhlas s axi, vyprdněte se na měření a snažení jen v době ovulky - máte to dělat vždy a všude 😀 a neřikejte mi, že se nepovede 😉

lucie.krajcarova
22. dub 2010

Brumdi, vzhledem k tomu, že vůbec nevím, kdy mám ovulaci, když nemám menstruaci, tak se tím taky neřídím 😝

julie123
22. dub 2010

Teda tady to moc zivy neni ☹ 😉

Dneska bylo kraaaaaaaaaaasne 🙂 Jsme furt tapali venku 😵

lucie.krajcarova
22. dub 2010

Julie, to víš, je hezky, to musíme být venku a využít toho 🙂 no my ještě moc neťapem, teda Martin sám ne.. akorát 4 měsíce chodí kolem nábytku 😒

vrtule83
22. dub 2010

Ahoj, už jsem tu parkrát byla, ale nestíhala jsem vás číst. Také se chceme druhé dítko. Možná se i zadařilo. Pokud zítra nedostanu MS tak už je to podezřelé, takhle dlouhý cyklus nemívám.
Hlavně vás chci poprosit o hlasování pro mojí cácorku 😎 . Nevím jestli to není v rozporu s pravidly, no kdyžtak to admini smažou 😉 . Děkuji všem moc

http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/4365/

lucie.krajcarova
23. dub 2010

ahojj Vrtule, asi tě znám z jiné diskuze, jsi mi povědomá.
tak co dnes? bylo krásně. akorát náš malej byl protivnej... ale když jsme byli nakupovat, tak jsme se zastavili i autíček a koníčků - za 10 kč a malý si to tam celý prošel, byl z toho unešený i bez peněz 🙂 a já si uvědomila, jak velkého kluka už mám 😅

vrtule83
23. dub 2010

Ahoj Lucie, tvé jméni i fotka mi nic neříkají 😎 ale díky za reakci, já se stěhuji do rubriky těhotenství 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
24. dub 2010

jo tak se stěhuj. se mi zdálo, že jsi sem dala jen ten odkaz na hlasování....

lucie.krajcarova
25. dub 2010

Axi, tak jsi mi to přivovolala: včera jsem snad dostala menzes, dva dny jsem malinko špinila, včera víc, dnes je to taky slabé. je to fakt nezvyk. no a te´d zas nevím, kdy se má pít kontryhelový čaj. jen do ovulace, takže cca 14 dní?

brumdinka
25. dub 2010

ahoj luci, jo jo tak těch 14 dní 🙂 jinak mě dnes taky MS dorazila na den přesně, tak mám radost, že se mi snad konečně srovnal cyklus 🙂

užijte si krásnou neděli 😉

julie123
25. dub 2010

Luci, Brimdinko, se pridavam taky 🙂 Dnes dorazila konecne ms!!! 😵 Dnes jsem 47 DC takze si fakt dala na cas....ma druha ms od porodu 🙂
Jaky jste si uzili vikend? Bylo nadherne! Jen ten nas broucek nejak to slunicko nemusi ☹

lucie.krajcarova
25. dub 2010

děvčata, to bude snad tím blížícím se úplňkem ne? náhodička 🙂

o víkendu jsme trochu odpočívali a dnes řezali a rovnali dřevo. malý byl zlatý. když je venku, tak o něm nevímte 😀 akorát pak MUSí do vany 😉

julie123
25. dub 2010

Bude uplnek jo? no ze by to na to melo vliv? Hm...

jeeeeeee fakt? ani o nem nevite? To ja musim malyho neustale hlidat, porad by neco jedl, vse co venku najde strka do pusinky ☹ my mame ekzem, je to sileny ☹ takze se furt silene skrabe, takze ho musim rozptylovat... takze stav ze bych o nem ani nevedela fakt neznam, skoda nekdy by to bodlo 😉

julie123
25. dub 2010

koukam nejak ujizdim na "takze" 😀 😀

julie123
25. dub 2010

Luci, jak Vas tape? Jakub se me furt chce drzet 🙂 Kdyz chce tak ujde pekny kus sam, ale kdyz jsem pobliz tak vzdy chnapne ruku a jde 😀 ... a ze ja treba lezim, spim (po ranu) ho nezajima... chytne prst, stoupne si a jde 😀

pompo
25. dub 2010

Ahojky,jsem tady nová a koukám že je tady dost zajímavých diskuzíí 🙂

julie123
25. dub 2010

Ahoj Pompo, snazis se o druhe mimi? 🙂

brumdinka
25. dub 2010

holky, že by to bylo uplnkem 😀 jinak malej taky řádil celej den na zahrádce a pak hned do vany - byl špinavej jak prasátko 😀 😀

pompo
25. dub 2010

Kdepak pokouším 😝 ...už čekám 3 🙂