Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
13. bře 2010

Ahojky holky, tak mame dneska za sebou prvni cast oslavy a zitra nas ceka druha 😉
jsem celekm zmordovana, tak se jdu dneska konecne natahnout...
v tydnu snad na vas budu mit vice casu 🙂

vendulka
15. bře 2010

ahojky, nejak to tu vazne 😒

lucie.krajcarova
15. bře 2010

Vendulko, a jaká byla oslava, užívala si to malá? vlastně nevím, co vlastně máte??? sluníčko je takové univerzální jméno 😝

vendulka
15. bře 2010

luci, jo oslava byla super a prednedavnem jsem mela jeste fotku a aj jmeno male...
myslim, ze oslavu si uzila jak ja , tak ona, no rposte vsichni, spokojenost... 😵

evulina77
15. bře 2010

Luci, ten kontryhelový čaj dělám ze žičky sušeného kontryhele, kupuju ho v lékárně.
Vendulko, letí t, co? Ještě před nedávnem to byly miminka... Někdy je mi z toho smutno, že za chvilku budeme mít po mateřské a za chvilku půjdou z domu do velkýho světa 😀

vendulka
15. bře 2010

evulina, to mi povidej, sjem to i obrecela, byla tak malusenka a ted je to velka slecinka...no uz aby bylo druhe,ale to si clovek nepomuze, bo stejnak taky vyroste 😀

vrtule83
15. bře 2010

Ahojky, o tom jak to utíká mi ani povídejte. Dneska jsme měli zápis do školky. To tak letí. Až ji tam odvedu poprvé tak to asi ořvu.
A ten kontryhelový čaj, dá se to pít? Není to nějaký blivajz? Mě moc chutnal čaj z maliníku, ale to až v těhu.

evulina77
15. bře 2010

Vrtule, já nejsem moc na bylinkové čaje, ale tohle se dá. Jako že bych si vysloveně pochutnávala to ne, ale dá se to docela v klidu vypít. Už to tak nějak počítám do své snídaně. A je pravda, že se mi tento cyklus posunula ovulace (měřím BT) z nějakýho 22 DC na 15DC.
Jejda školka, to mi ani nepovídej ☹ 😀

brumdinka
16. bře 2010

vrtule - no asi budu muset vyzkoušet, snad to pomůže.

jinak holky dnes se mi v noci zdálo, že sem objevila 2 čárky a mimi tam bylo 🙂 tak doufám, že dobudoucna nezůstane jen u snu 😀

a o tom, jak to utíká mi ani nemluvte, ještě nedávno byl Jiříček malinkej a dneska máme za sebou zápis do školy a v září nastupuje 😅 mi to příde neskutečný, že už půjde do školy.

evulina77
16. bře 2010

Jo, sny jsou fakt srandovní. To můj sen, kterej se týká plození dětí, je ten, že jsme čekali třetí a nakonec z toho byli dvojčata. A musím se přiznat, že by mi to asi ani nevadilo. Manželovi sem to raději neřekla, ještě by se vyděsil 😀

lucie.krajcarova
17. bře 2010

Evu, ty máš sny 🙂 a vážně by ti nevadily 4 děti?

lucie.krajcarova
19. bře 2010

tak děvčátka, nový koník už funguje, tak můžete naskočit 🙂
jo ve středu jsem měla jít na gyndu - už u nás, našla jsem si místní doktorku. ale bohužel tam nebyla.. jsem fakt smutná, protože jsem neměla menzes od 26.1.... tak si počkám do další středy.. 😖

veruska007
19. bře 2010

Ahoj, Luci. Jsem na tom podobne. Na gyndu jdu za tri tydny. Taky jsem musela zmenit doktorku, moje sla na materskou.
Tady je grafik, vyznate se v tom nekdo? Ale delala jsem si testiky a jsou negativni... toz nevim..

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

lucie.krajcarova
19. bře 2010

Veru, ten odkaz nějak nechápu, nejde otevřít.

lucie.krajcarova
20. bře 2010

ahoj, krásný den všem!!

brumdinka
20. bře 2010

ahopjte, tak sem toto téma v novém koni našla - ale až přes vyhledávač 😀

lucie - já měla poslední menses 31.prosince, pak sem byla až 20.února na gyndě s tim, že testy sem měla negativní a šoupl mi vyvolávačku, no a ted´čekám na MS a doufám, že tam nebudu muset na tu vyvolávačku znova - no asi budu muset vyzkoušet ten kontryhel, aby se mi ty cykly upravili 🙂

veruska - ten odkaz mi nejde otevřít 😅

lucie.krajcarova
20. bře 2010

Brumdi, to je fajn, že jsi nás našla. já už si svoje témata dala do oblíbených a pak, když je hledám, tak jsou psána fialově, je to líp vidět.
Jj zrovna jsem si taky koupila kontryhel a budu ho poctivě pít.

brumdinka
20. bře 2010

luci - já si ho teprve pudu koupit, chystám se na to v pondělí až pudu ze školky 🙂

jinak už vás mám taky v oblíbených - tak hravě najdu 😉

veruska007
21. bře 2010

To je skoda, byl to odkaz na grafik. Mne to funguje... ale ne pres Konika ☹. Mam uz vic jak 3 tydny zpozdeni, teploty nad 37... a testy negativni. K doktorce jsem objednana az za tri tydny, toz nevim, co si myslet 😠 .

lucie.krajcarova
21. bře 2010

Veru, no to máš jak já.. ale včera jsem byla protivná, dnes mi nic nešlo a pak mě začalo bolet břicho, tak trochu, bylo mi nepříjemně. ta bolest byla jen na levé straně. tak nevím, jestli to nakonec nebyla ovulace.. nikdy předtím jsem si takové bolesti nevšimla, že by byla jen na jedné straně.

veruska007
22. bře 2010

No, ja mela ovulku skoro pred mesicem. Jsem si tim jista, tentokrat jsem poctive sledovala vse dle PPR. Jen ms meska. Tak nevim, co si myslet.

lucie.krajcarova
22. bře 2010

veru, tak to by mohlo být pěkné překvápko...

veruska007
23. bře 2010

Njn, ale testy negativni. BT 37,2. Pekny kocourkov ☹

vendulka
23. bře 2010

Veru, to mas pravdu, kocourkov...a u dr jsi byla?

lucie.krajcarova
23. bře 2010

Veru, to je škoda. mně zítra čeká ta gynda, tak jsem zvědavá, co mi řekne.... je to hrůza, už na to mám jen 9 měsíců.. jinak budu muset za rok do práce..

veruska007
23. bře 2010

Jo jo, taky se nam mimco musi povest uplne nejpozdeji v cervenci. No, nebo holt pujdu do prace. K doktorce jdu az za dva tydny. Snad to do te doby vydrzim.

brumdinka
24. bře 2010

ahojte, tak mě mešká menses, ale test je negativní, tak doufám, že zas nebudu muset na vyvolávačku, mám ten cyklus hnusně rozházenej 😝 tak sem si koupila kontryhel a listovku - tak snad to pomůže 😅

lucie.krajcarova
24. bře 2010

ahoj, tak jsem zpět z gyndy, paní doktorka je moc sympatická, asi jen o něco starší než já. prý se mi to tam zase chystá 🙂 mám se rozmyslet. kdybych přestala kojit, tak mi může dát nějaké tabletky na urychlení. myslím, že mám ještě chvíli čas.

Veruško, jak jsi přesně přišla na červenec? u mně platí, že stačí, abych byla na začátku těhotenství, až budou malému 2 roky, hned by mě poslala na rizikovku. takže nejpozději únor 😉

brumdinka
25. bře 2010

holky, jak často a jak dlouho pijete ten kontryhel, já si ho totiž udělala jen včera malej hrneček a dneska už mi přišla ms 😅 😝
ale jestli to takhle pude dál, tak to vypadá, že by se mi cyklus konečně umoudřil 😀

veruska007
25. bře 2010

No, maly se nam podaril v cervnu, narodil se v breznu. Cerven +cca 6 tydnu... cervenec. Max. zacatek srpna 🙂. Tak se nam musi mimco podarit.

Ja jsem docela z toho sveho cyklu zoufala, BT vysoka, ovulka byla, ... test negativni. K doktorce jeste dva tydny. No, skoro se bojim, ze se zblaznim, nez se toho dockam ☹.