Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
26. kvě 2010

ahoj Leni,, teda to jsem nevěděla, že něco takového existuje. a k čemu ta hormonální injekce byla?

nlenka
26. kvě 2010

Ahoj, no to je místo HA,může se dávat hned po porodu (já jí dostala po cca 10dnech).Opakuje se každého 1/4 roku. Ze zečátku to bylo fajn s malým mimčem, že jsem na to nemusela myslet,žádné tablety,prostě paráda.Ale je to hnus,někde sem dokonce četla,že jedna holka z toho měla plné vaječníky cyst. Nejhorší je,že se o tom moc nedozvíš,pokud se neptáš,což já sem neudělala,mohla jsem si ty starosti ušetřit. A dokonce má jedna injekce účinnost až rok!!!!!!!!!! 😖
Prostě už nikdy....

brumdinka
26. kvě 2010

ahojte, Leni jé tak to mi mrzí, také sem netušila, že něco takovýho existuje 😅 ale zkus to brát z tý lepší stránky, ona většinou příroda ví co dělá a kdyby si nepotratila tak mohlo bejt mimi třeba postižený nebo bys o to přišla v pozdějším stadiu atp......

takže hlavu vzhlru a neboj, však se povede 😉

lucie.krajcarova
26. kvě 2010

Leni, no já se divím, že ti to dovoolili píchnout, přece jenom v době kojení je cyklus hodně rozhozený. já ho nedostala až do martínkových 9 měsíců a pak zas nic. ta účinnost je dost dlouhá, pokud pak chceš druhé dítě..

nlenka
26. kvě 2010

Luci, já sem si řikala,že by to do roka od poslední injekce mohlo vyjít. No,vyšlo a jak to skončilo.
Jo a s tím kojením to u nás nebylo tak žhavé.Jiřík byl malinkej,měl 2450 gramů,prakticky nejmenší miminko v porodnici.A moc chutí k jídlu neměl,samozdřejmě že hned dostal žloutenku a byl asi na dva dny v inkubátoru.Sestřičky ho kmily rovnou z flašky,takže se naučil sát z velké dírky na dudlíku a když mi ho přinesly,tak jen brečel a brečel. Já měla nervy jak provazy a tak kojení skončilo po návratu z porodnice.Vlastně jen díky lenosti sester ☹
Ale jinak děkuji za podporu,není to lehké,alespoň vím že mi někdo rozumí.Jste fajn 🙂

tyrisa
26. kvě 2010

Ahoj děvčátka....tak dneska jsem byla na gyn. na injekci,protože už se mi to zdálo dlouho...no,udělala jsem dobře,mám 3 cm cystu a proto nemám MS.Tak jsem dostala vyvolávačku a až ro dostanu budu brát nějaké prášky.
Co vy? nějaké novinky?

lucie.krajcarova
26. kvě 2010

Tyris, tak aspoň tak, víš, na čem jsi! držím palečky.
Leni, koukám, že už je to dlouho, co je malý na světě, to je ale trápení, když se druhé nedaří.. 😒

nlenka
27. kvě 2010

Ahok,všechny zdravím.
Jj,Luci, mateřská se mi pomalu chýlí ke konci. Neřekla bych ,že se nedaří,prostě to nevyšlo.Musíme se snažit,teď alespoň víme,že to jde. Ono je to asi s největší pravděpodobností moje vina. Měla sem chřipajznu a jen co sem se z toho trošku dostala,tak sem šla sekat trávu. Samozdřejmě sekačkou,ale ta tráva byla velká a tak jsem si docela mákla.A večer začala špinit, za dva dny na to jsem už dostala MS a znovu chřipku. Prostě blbka blbá!!!! ☹

lucie.krajcarova
27. kvě 2010

Leni, tak to se spíš šetři, ať jsi zdravá, to bude pro mimouška nejlepší. ale jinak si myslím, že pokud dítě nemá být, tak nemá, za to velká námaha nemůže... mnohdy to maminka ani neví, že je těhotná. v brzkém stadiu nevadí ani alkohol (ten první měsíc), takže za to určitě nemůžeš. vajíčko asi nebylo v pořádku,to by nebylo ani mimi. další pokus určo vyjde 😉

julie123
29. kvě 2010

Nlenko, soucitim s tebou, prave se mi stalo uplne to same ☹ .... //, HCG stoupalo...a pak spineni a ted silene krvaceni ☹ O miminko jsme prisli 😢 Preji hodne sil!!! Ja jsem to dost obrecela, ale asi to tak melo byt 😢 🙂
Nerikal ti doktor jestli se muzes hned snazit nebo musite pockat? Dik 🙂 A at se brzy zadari !!! 😵

anitta
29. kvě 2010

ahojky
my jsme na tom naprosto stejně v sestém týdnu špinění a hned krvácení a konec 😔
taky jsem měla chřipku a asi to bude ten prblém ale je fakt že příroda víc co dělá nedá se nic dělat musíme zkoušet dále
nám dr řekla že za dva měsíce můžeme začít znovu.. ale počkám než začne prcek chodit abych ho nemusela tahat a pak se do toho pustíme 😉 tak za půl roku 🙂

nlenka
31. kvě 2010

AHoj holky.
Julie,děkuji za podporu. Já jsem to taky obrečela,ale je to asi tak,že kdyby se to narodilo a bylo nějak vážně nemocný nebo nedejbože postižený,tak ani nevím jestli by jsme se uměli postarat. Prostě to tak mělo být,ale nevzdáváme to. 🙂
Doktor mi řikal,ať počkám do další MS a kdyby se to zpozdilo o týden,tak ať příjdu na krevní testy. Že se na nějaké těhotenské testy mám vyprdnout,koupit si místo nich zmrzku a pak k němu přijít. Možná mi chtěl vlít trošku naděje do žil,abych nezoufala,ale prostě tam nic neviděl. Což je logické.
Máme prý začít od začátku a o žádném omezení nemluvil. Já jsem jen ráda,že jsem nemusela na "vejškrab" do nemocnice,z toho sem něla větší hrůzu.

deina79
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
julie123
31. kvě 2010

Lenko, tak to jsi me potesila, ze se muzem snazit hned 🙂 Ja jsem byla teprve v 5tt, tedy na konci 5tt, kdyz sem zacala krvacet. Snad se brzy zadari 😵

Holky nevite jak je mozne ze nekdo musi na revizi a nekdo ne?

brumdinka
31. kvě 2010

ahojte, juli tam jde asi o to v jakém stadiu je plod, pokud je to v začátku jako u vás tak se nemusí - každopádně držim palec, at´se povede 😉

lucie.krajcarova
31. kvě 2010

Nlenka, to je fajn, vlastně žádné omezení 🙂 žádné čekání 🙂
Julie, nejčastěji se chodí na revizi po zamlkém potratu - embryo umře, ale tělo ho zatím nevylučuje.. samo by k tomu došlo až za pár týdnů, ale když se přijde na to, že srdíčko nebije, tak je lepší jít hned na revizi. myslím, že právě u samovolného potratu se plod potratí sám... velké krvácení...

ale pojďme pryč od tohoto tématu, trošinku vás poplivu, ať se k nám těhulím brzy přidáte, tfuj tfuj tfuj 😀

julie123
1. čer 2010

aha...tak u nas to byl samovolny potrat, dik 🙂

starhys
8. čer 2010

Ahojky já jsem taky potratila v 6 tt,začala jsem krvácet,srdíčko už prej nebylo a tak jsem zůstala na vyčištění,ale doktor mě hrozně moc podpořil a říkal,že můžeme za 3 měsíce zkoušet znovu,ale že si mě pohlídá a tak mě pak napsal prášky na udržení,které jsem myslím brala až do 3 měsíce a teď máme krásného a zdravého klučíka. Tak holky nezoufejte určitě se to povede a bude to dobré. 😵

mataharyy
9. čer 2010

Ahoj 🙂
Dnes je roční výročí tohoto tématu 😀
Já taky brala prášky když jsem měla křeče ze začátku utrogestan (nebo tak nějak se tomu nadává 😎 )

mataharyy
11. čer 2010

Ahojte,
tak u nás se s napětím bude očekávat že MS už nedorazí 😀 Tak uvidíme, ale jsem zvědavá, když se mi to tak "perfektně" rozhodilo, co a kdy (ne)příjde 😨

lucie.krajcarova
12. čer 2010

Matahary, fakt? a kdy měla přijít?

tyrisa
12. čer 2010

Tak držíme palce,aby z toho něco bylo....Co je s Helčou?neví někdo?Má smazáno i snažení......snad ne to nejhorší...☹(((((

lucie.krajcarova
12. čer 2010

Tyris, vím, nejso to dobré zprávy, Helča je z toho špatná 😢

mataharyy
14. čer 2010

Tak dnešním dnem už se zpozdila, tak uvidíme čím to je a co z toho bude 🙂
A co je s Heli?? 😕

nlenka
14. čer 2010

Ahoj holky, všem přeju hezký den.
Omlouvám se ,že jsem tady dlouho nebyla,ale nějak nebylo o čem psát.Ale dneska už mám. V sobotu jsem měla dostat MS,ale pořád nic. Vím,že mi doktor řikal,že si mám místo testu raději koupit zmrzku,ale nějak sem to nevydržela,koupila si ho. No a před polednem udělala a co myslíte?Jsou tam dvě čárky!!!!!!!!!!Teda ta druhá je jen takový slaboučký stínek,ale je tam patrný na první pohled. 🙂 🙂 🙂 .
Psala jsem to manželovi,ale zatím neodepsal,tak snad se někde nevyboural.Ani nemůžu uvěřit.
Jo a ještě jedna věc.Můj zaměstnavatel mi oznámil,že je moje místo zrušené a proto dostanu k 9.7. výpověď. Doufám,že to doktor stihne a mohl by mi napsat rizikové těhotenství,aby nemusela být a pracáku.

Jinak mataharyy,doufám,že se budeš radovat jako já.Zatím není čas na oslavy,ale určitě to klapne.
😀
Mějte se

mataharyy
14. čer 2010

Gratuluju 😵 😵

julie123
14. čer 2010

Nlenka, obrovska gratulace!!! 😵

Helcenko, moc me to mrzi 😢

starhys
14. čer 2010

Ahojte,moc mě to mrzí o Helči,právě jsem to dočetla u jiných témat.Tak ať to má brzy za sebou.A já zase čekám na MS, měla být už v pátek,ale test si nechci dělat,protože bych byla zase zklamaná.Počkám do pátku,určitě to dostanu,ale kéž by,skákala bych radostí!!! Tak se mějte 😉

lucie.krajcarova
14. čer 2010

Nlenka, to je super 🙂))) držím palečky.
Starhys, bude fajn, když to vydržíš!!!!!! je větší pravděpodobnost, že to vyjde, když si to uděláš později.

mataharyy
15. čer 2010

Helcenko, je mi to líto, tak snad ten dnešek zvládneš a bude brzo líp. Držime palce 😉