Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
27. črc 2010

teda nejak to blbne, s mi to tam objevilo znova ten prispevek 😀

vendulka
27. črc 2010

@lucie.krajcarova jo to mne by taky bodlo, kdybychom za tri roky byli bez hypo...ale nemame to z ceho doplatit 😔

lucie.krajcarova
27. črc 2010

vendulko, tak to my bychom si klidně i odtrhli od pusy, abychom to měli splacené rychleji 😀 my nesnášíme dluhy. akorát to vyjde v době, kdy budeme mít rodinu, takže výdaje větší a příjem malý, u mně jen rodičovská. tak doufáme, že tu dobu nějak přežijem...
Leni, jak to máš daleko do Prahy?? myslím že víc než já ne? mohla bys nastoupit na dohodu o pracovní činnosti a pak, až ti skončí smlouva u pjišťovny, rovnou uzavřít smlouvu zaměstnaneckou. my jsme to taky tak dělali u zaměstnanců, co si ještě vybírali dovolenou ve staré práci, ale rovnou nastoupili u nás.

nlenka
27. črc 2010

mi asi půl mega plus půjčka na auto,cca 120 000 kč

lucie.krajcarova
27. črc 2010

tady to dnes jede, baby, vůbec nic nestíhám dělat, jen číst 😀

lucie.krajcarova
27. črc 2010

my máme taky další půjčky, celkem to dělá 1,3 mil, takže taky dost..

vendulka
27. črc 2010

@nlenka no ja nevim na kolik by to vyslo mesicne, kdybychom to chteli mit spaleceno treba za pet let,asi by to bylo horentni suma 😅

vendulka
27. črc 2010

@lucie.krajcarova no ja jen cekam az se mi vyspinka beruska a vyrazime ven....

vendulka
27. črc 2010

@lucie.krajcarova no neznam nikoho kdo by mel rad dluhy... 😀 ,ale uvidime za ty dva roky, jak nam bude koncit fixace jak na tom budeme financne a jestli bude druhe dite, tak bychom si to treba nechali nejak pozmenit

nlenka
27. črc 2010

Luci,to asi ano,ale pracovala jsem v České pojišťovně. A ta má několik agentur,já spadala pod agenturu Praha. Nabídli mi,ať se mrknu na net a kdyby se mi tam něco líbilo,tak že mě protlačí do konkurzu. Jenže pouze pokud by to bylo v Praze a já už nechci. Radši bych šla někam blíž.
No,do Prahy je to od nás cca 30 km,takže jako od vás. Jezdila jsem autem do Staré Boleslavi,tam na bus do Prahy a pak metrem. Do hoďky jsem byla v práci.

nlenka
27. črc 2010

Holky,mrkněte se do fotoalb,tam má album laloona. To je ta holčina co hledala tatínka pro své děti v pořadu Hledá se máma a táta. Pamatujete,asi před měsícem to končilo.Nevíte,jak se jmenuje?Zajímavé koho tady člověk nepotká

nlenka
27. črc 2010

tak nic,už tam nemá aktivní album 😖

brumdinka
27. črc 2010

ahojte, teda vy jste toho nakecali 😀 kdo to má číst 😀

nlenka
27. črc 2010

meleme a meleme 😀 😀 😀

brumdinka
27. črc 2010

nlenka - no já se pokusim to dneska dočíst 😀

jinak sem našla zajímavej článek
http://www.novinky.cz/zena/deti/207020-za-rozpa...

vendulka
27. črc 2010

@nlenka ja se na to album divala,ale nevim, jestli to byla ona, ja ten porad nesledovala, jen kdyz jsem na to videla ukazku

nlenka
27. črc 2010

vendulko,já myslím,že ano,protože jí tam holky i přály k výběru tatínka a někdo psal,že prohlíží a je tam známá tvář

vendulka
27. črc 2010

@nlenka no vida, tak tu mame celebritu 😀

nlenka
27. črc 2010

no už asi né,zalekla se 😖 .Co sem stačila přečíst,tak momentálně leží v nemocnici,mimčo asi zlobí. Ale je tam v 8 nebo už 9 měsíci.

vendulka
27. črc 2010

a uz enma jako zadne album jo?jsem si vsimla, ze tam mela snad dve?

nlenka
27. črc 2010

nemůžu vůbec nic najít ☹

vendulka
27. črc 2010

tak to neva...treba se to tu jeste objevi

vendulka
27. črc 2010

chjo, manzela ma dneska s¨dlouho v praci a tak musim malou koupat sama, byly jsme na pisku a ma ho vsude 😀

nlenka
27. črc 2010

sem ná tom opět úplně stejně a vyhlídky do příštích dnů nejsou jiné.Já mám Juáše dole u babičky,skoro o něm nevím,že je doma 😎 . Ten příjde,jen když něco potřebuje,ale taky se ještě nekoupal 😅

vendulka
27. črc 2010

no manzel ma prej do konce tydne jezdit,takze ani nevi, do kdy bude v praci,ale je mi to tak nejak jedno, nic zasadniho v planu nemam, tak se to snad nejak zvladne, jen s tim koupanim je to trosku na prd, ve dvouch to jde lip,ale zvladnu to i sama, to zase ne ze bych nezvladla... 😀

nlenka
27. črc 2010

vůbec nezaškodí,když nám chlapi někdy pomůžou viď? 😉

vendulka
27. črc 2010

to teda ne...ale nez se doprosovat kolikrat, tak lepsi udelat sama 😀

vendulka
27. črc 2010

ja ted tak nejak premyslim, proc to duhe dite chci, jestli to treba neni tim, ze by to byla nahrada za N., jako ze uz neni male miminko a chtela bych nejake takove na nuhnani a nebo chci proto, ze chci treba dve, tri deti...

nlenka
27. črc 2010

a těch keců 😒 .My jsme si to rozdělili,jeden ho koupe,druhý maže a utírá.A jelikož se manža nerad patlá krémy,tak ho koupe. I když je fakt,že už se Jurka už nejraději koupe sám.Jezdí tam traktorem,bagrem a zacáká celou koupelnu 🙂

vendulka
27. črc 2010

@nlenka tak u nas je to naopra, tak zhruba prvni rok manzel koupal a ja natirala a ted jsem si to po tom roce otocili, takze ja meju a manzel chysta mliko a utira a kremuje 😀
jo ty kecy, treba proc ji musime denne koupat atd...jako v tech vedrech ji nebudu koupat 1x tydne, ze? 😀