Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
28. črc 2010

@wjerushka to se nejak dr seknul 😀 nam teda od zacatku tvrdili holcicku a je to tak 🙂 😵

wjerushka
28. črc 2010

@vendulka No taky to pak s manžou málem švihlo, když vylezl kluk 🙂 On si kluka strašně přál. A je fakt, že o klučičím jménu bylo od začátku jasno, kdežto na holčičím se prostě nemůžeme dohodnout. Nakonec jsem teda manžovi ustoupila, takže jsme měli mít Nikolku. Jo a jeden můj kolega mi říkal, proč se dohadujeme o holčičce, když budeme mít jasnýho kluka 😉 On ted ana mě taky poznal, že jsem těhotná, to ještě nikdo nevěděl

lucie.krajcarova
28. črc 2010

wjerushka, k čemu přesně je utrogestan? jinak martínka jsme počali téměř po měsíci po poslední MS, takže měl být holčička 😅 i podle čínského kalendáře to vycházelo, ale prd 😀

lucie.krajcarova
28. črc 2010

jo a u nás taky u velkého utz říkali, že asi holka.. ale nebyli si jistí. takže my to měli až do konce jako překvápko. a jaké klučičí jméno máte vybráno? my se na žádném neshodli.. ale teď se to změní, když se nenarodí v prosinci, tak bych si mohla prosadit Ondřeje..

wjerushka
28. črc 2010

@lucie.krajcarova To je prášek, působí právě na úpravu cyklu, podporuje ovu a v prvním trimestru podporuje udržení plodu. Co si tak pamatuju z příbalovýho letáku. Já ho právě bral ana úpravu cyklu a on z toho byl Krýša. Nám to s ovu taky nesedí, to bychmusel amít ovu tak 3 týdny 🙂 Klučičí jména máme Vojtu, Jáchyma a Šimona, záleží, kdy by s emimi narodilo, aby nemělo svátek a narozeniny moc u sebe - na to hodně dá manža. Ondžej je moc pěkný, ale nám se nehodí právě k přijmení

petronelie
28. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem konečně tu. Ještě řeším s jedním pánem přes internet, aby nám tu změřil patogenní zony, jsem trošku pošahaná....a chci si to nechat změřit, vedle domu máme trafačku a na domě wifi vysílač....máme díky tomu net zadarmo, ale byla jsem hrozně proti, protože je to "záření" 😀
Takže před druhým mimi si chci všechno nechat přeměřit a pochystat 😀

Jinak Luci, já brala jen listovku a utrogestan jsem brala někdy v prvním trimestru, můj dr. to dává maminkám po 30 jako prevenci na udržení těhu.....říkal, že hrozně moc maminek prostě potrácí :-/ Jen kolem mě, každá druhá kamarádka....☹ Ale většinou to napodruhé dobře dopadne.

Jinak já netuším vůbec, kdy mám ovulaci.....vím, že minule jsem byla u dr. a radoval se nad mým folikulem, ale já těmhle věcem moc nerozumím. Jsem hypochondr, tak rozumím nemocem....ale počítání ovulace a plodných dnů je pro mě španělská vesnice.

Podle čínského kalendáře nám vycházela holčička, v 17tt mi dr. řekl, že to vypadá na holčičku, koupila jsem předraženou přebalovací podložku krásně růžovou....za tři týdny jsme se dozvěděli na velkém utz, že to bude kluk, tak podložka putovala ke kamarádce 😀

Co máte k obědu? Davídek spí, tak si asi dám to co normálně nejím....guláš s knedlíkem,vařila babi 🙂

starhys
28. črc 2010

Ahojky mě taky Dr. napsal utrogestan na udržení Filípka,kvůli tomu prvnímu potratu a tak jsem zvědavá jestli mě dá něco i dnes. První mimi jsem chtěla splnit sen manželovi mít klučinu,protože nese příjmení a tak se dělal v plodných dnech a Teď chci splnit sen zase sobě a tak jsme holčičku dělali den před ovulací. Taky jsem těm teplotám moc nerozumněla,ale ukazála mi to sousedka a po třech měsících měření jsem tomu chápala a věděla kdy přijde ovu,kdy Ms a hlavně,že jsem těhu,ještě dřív než jsem si dělala test. Tak uvidíme jestli se to povedlo a opravdu to bude holčička!

nlenka
28. črc 2010

Ahoj děvčata. Tak už jsem taky tu, absolvovala jsem menší nákup.Taky jsem se stavěla u doktora (nezvedá mi telefon) a jak jsem předpokládala,tak má dovolenou. No to bych pochopila,ale má jí až do 6 srpna. A pak tam bude nával,takže jestli sem těhotná,tak se k němu dostanu až v druhém trimu! 😀 😀
Julie,test si dělám každý den (sem asi ujetá 😅 ). Pokaždé se tam objeví druhá čárka,ale pořád se mi tomu nechce nějak věřit.Dokud to nebude od Dr. potvrzené,tak sem nevěřící Tomáš! Předtím sem měla jen obyčejné proužky (mama test byl vždy tmavší) a dneska jsem si koupila taky mamatest,ale tyčinku. Je skutečně vidět,ale pořád není tak silná jako kontrolní proužek. Když sem to tak počítala,tak podle předposlední MS bych měla být v 6 týdnu,ale to by už mělo být vidět pořádně né? 😖

No jinak s tím pohlavím mimča. My bychom chtěli zase holčičku,ale co bude,to bude.Manžel poprvé chtěl holku a já kluka.Na ultrazvuku se ukázal kluk a když sem to manželovi volala,tak sem brečela do telefonu,že to bude kluk.Myslela sem si,jak bude zklamaný,ale nyní by ho za nic nevyměnil.

petronelie
28. črc 2010

nlenko, ahojky....to tě tedy dr. napíná, že 🙂

Jinak já jsem v tom 17tt manžovi volala,že čekáme holčičku a on říkal,že je taky rád (rozumějte...u něj v rodině nikdo kluky neumí 😀DD....krom jeho tatínka, Dády milovaného dědečka), ale bylo cítit zklamání. Já jsem byla zklamaná hodně, toužila jsem po chlapečkovi a už od začátku jsem mimču říkala Davča. Tak jsem břísko pojmenovala Deniska a když jsem šla třeba do vany a říkala jsem manželovi, že se jdeme s Deniskou koupat.....tak říkal " je to stejně David"...a měl pravdu.

Odpoledne vyrazím s Dádou do obchodů, potřeboval by nějaká nová trička s dlouhým...tak snad někde budou.

nlenka
28. črc 2010

my sme mu do poslední chvíle říkali Kvído. 😀

petronelie
28. črc 2010

Jinak já, pokud Bůh dá a zadaří se druhé, si pohrávám s myšlenkou nechat se překvapit 😀 a pokud to nevydržíme, tak překvapíme všechny kolem a nikomu to neprozradíme 😀

nlenka
28. črc 2010

ale prozradíte,vždycky se někdo prokecne.Taky sem si řikala,že to nikomu neřeknu,ale vydželo to jen do Vánoc,kdy jsme to všem oznámili a bylo po překvapení. 😖

petronelie
28. črc 2010

tak holky, já se zatím loučím, vzbudil se Davídek a po obědě pojedeme na jukandu do obchodů. Snad na něco kápneme. Na MMB jsem byla zklamaná.Hezké odpolko.

lucie.krajcarova
28. črc 2010

Petronelie, to bylo moc krásné s tím koupáním!
Nlenka, úplně tě chápu s těmi testy 🙂

nlenka
28. črc 2010

Haló,je tu někdo?

lucie.krajcarova
28. črc 2010

Leni, tu som 🙂

brumdinka
28. črc 2010

teda holky já vás nestíhám číst, tak se omlouvám, že nereaguju 😅

nlenka
28. črc 2010

tak já už sem tady taky,
konečně sem dožehlila tu ohromnou kupu prádla,na pár dní mám zase klid 😎

lucie.krajcarova
28. črc 2010

to já dožehlila včera, musela jsem to dělat na 3 dny 😅

nlenka
28. črc 2010

Luci,neprší u vás?Manžel je tam za prací a potřebuje,aby konečně zapršelo a mohl jet domů

vendulka
28. črc 2010

tak my jsme doma, byly jsme s holakam venku a bylo to prima
ja jsem od zacatku byla presvedcena, ze ej to kluk, ja totiz nic jineho nechtela a kdyz mi ve 21tt rekli, ze je to holka, tak jsem byla dost zklamana a docela dlouho mi trvalo nez jsem si na to navykla,ale ted bych moji berusku nevymenila za nic na svete a druhe chci taky holcicku 😀
@petronelie jo taky mym v planu, ze si nechame rict jen my a ostatnim ani muk...az se to narodi 😀

wjerushka
28. črc 2010

Ahojda, tak my jsme vynávštěvovaní, Krýša si pěkně zařádil s Valentýnkou, jsou to draci dohromady, ale bylo to super. Já si teda taky myslím, že když rodiče pohlaví zanjí tak se prokecnou. Třeba jen náhodně začnou o mimču mluvit v tom rodě, co je. A kamarádka to třeba nechtěla vědět a prokecl se doktor. Jak jí dělal ultrazvuk, tak řekl, že je klučina zdráv abylo to jasný 🙂

vendulka
28. črc 2010

nas se pokazde ptali jestli vime co to je a jestli to chceme rict

nlenka
28. črc 2010

to je asi doktor od doktora.Mě se zeptal jednou,možná dvakrát. A má váš doktor ultrazvuk přímo v ordinaci? Náš doktor né, má vyhraněný tři hodiny v nemocnici kam si zve své pacientky,jedenkrát týdně (jestli né jednou za 14 dní)

wjerushka
28. črc 2010

Můj má a jsem za to ráda. To je taky důvod, že k němu chodím. On je dost takový svéráz. No já k němu chodím už dlouho a tak se ke mě chová fakt příjemě a lidsky, ale první dojem z něj byl, že je to morous a tváří se jak buldoček. Já si ho trochu získala tím, že na ko po šestinedělí jsem k němu nakráčela s Krýšou v náručí a poděkovala jsem mu za jeho péči v těhotenství

nlenka
28. črc 2010

jjo,tak to chápu.Náš je taky takovej morous,ještě horší sestra.Když projdu přes ní bez řečí,tak k němu je to úplná pohádka.Ale taky k němu chodím asi 13 let.
ULZ je asi finančně náročný,ale dost se divím,že ho nemá.Přitom tam má takových ženských,snad půlku okresu

vendulka
28. črc 2010

ja co byla u byvale dr, tak ta nemela a nova myslim ma ...ale jeste jsem to nejak nezjistovala,ale myslim, ze jsem slysela, ze jo

wjerushka
28. črc 2010

Tak můj má sestřičku hroně milou a ochotnou. I do teleonu je hrozně příjemná. Navíc je to první sestra, co mi brala krev a mě se u ní nedělalo blbě 🙂 A jinak je docela příjemný, že jsem nemusela na křivky utz a ozvy do nemcnice, všechno si dělal sám

lucie.krajcarova
28. črc 2010

Nlenka, zatím neprší, ale mračí se to celé odpoledne..

vendulka
28. črc 2010

my kdyz byly venku ,tak asi na 2 minuty sprchlo a bylo po vsem...