Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

janik8774
autor
13. zář 2009

A z ledna mám syna. 😀

meleri
13. zář 2009

jo já zas z listopadu...štír..prý nejhorší znamení..... 😅

janik8774
autor
13. zář 2009

ale já mám na mysli měsíc otěhotnění.
Ty máš měsíc březen otěhotnění.To taky není květen - září.
Taky jsem si říkala,že bych mohla jít znova do ledna.

fiallinka
14. zář 2009

no vidíte, a já jsem kdesi četla, že nej j únor a my máme Juráša z února 🙂

meleri
14. zář 2009

jo tak to jo..to jsem popletla..jasně, březen, počat byl na výročí naší svatby..takže pěkně nám to vyšlo..

janik8774
autor
14. zář 2009

meleri -
já mám taky štíra - 31.10. Ale je zlatíčko.

meleri
14. zář 2009

Janík, jé tak to my jsme 15. 11. a je taky zlatý..já jen že štírka je moje tchýně. 😅 ale např. můj strýc byl štír a byl zlatý..takže je to asi kravina ty horoskopy...i když tomu člověk dycky asi trochu věří..

pajinka111
14. zář 2009

Ahojík,no já otěhotněla 3x ,vždy za rok v červenci,bohužel neuspěšně-2 x potrat a pak v červnu a z toho mám dcerku,ted jsou tady těhotné 2 kamarádky a obě otehotněly červen a červenec..možná na tom něco bude 😉 ..ale myslím že až to přijde ,tak to přijde..

meleri
14. zář 2009

Pajinko,

to je mi líto s tím potratem.. ☹
no v létě je to takové lepší... 🙂 co v zimě, to každý jenom zaleze a spí a je rád že je v teple.. 😅

meleri
14. zář 2009

tý jo celou dobu nadávám na léto jak je vedro,a dneska je první studený den a už bych chtěla zpátky červenec.. 🙂

janik8774
autor
14. zář 2009

Nevím jak u vás,ale u nás byl červenec deštivý a to celý. 😠

fiallinka
14. zář 2009

kdybych si mohla vybrat, jako že nemůžu, tak bych chtěla otěhotnět v září - 1. trimestr ještě bez viróz, zimu prospat a a pak ještě za příjemného jara se s břichem vláčet dá 🙂...když si vzpomenu na to, jak jsem v létě měla strašně opuchlé nohy a obrovské břicho, tak mi úplně naskakuje vyrážka 🙂

meleri
14. zář 2009

Janik, Fialinko,
tady bylo "nádherných" 40. dycky jak to hlásili ráno v rádiu při počasí tak se mi chtěla zvracet... takže klasická opékačka. 😒
já bych zas brala zimní dítě, mě to vyhovuje, stejně v tom šestinedělí budu zas hotová, a to mi fakt přijde že v zimě se únava snáší líp než v těch vedrech..kéž by zas březen vyšel, nebo klidně i dřív, takový leden..🙂

janik8774
autor
14. zář 2009

U nás bylo "nádherná" potopa.
To že u nás pršelo bylo způsobené tím že u vás bylo hezky.Teplý vzduch proudil k nám a u nás se ochladil a pršelo.
Občas tady bylo jak ve skleníku - velká vlhkost.
Tak vám pěkně děkujem. 😀 😀

fiallinka
15. zář 2009

může za to Meleri 😀

pajinka111
15. zář 2009

Ahojík všem..to mi měli potopu doma a vlastně z ničeho,žádný potok tady neteče,jen máme velikou zahradu ta je dost do kopce a když byla prutrž,tak se vola valila přes zahradou přes dvůr a zadem do domu,naštěstí byla vola jen v předsíni a pak průtrž ustávala..bylo to poprvé co sme tu měli vodu.
První dceru jsem porodila v březnu,bylo to uplně pohodové,celou zimu ani nikdo nevěděl že su těhotná,byla pod bundou až sem přijela miminkem🙂
Včera mi poprvé píchnul mudr Pregnil,tak su zvědavá kdy dojede ovulka,od ledna jsem měla ovu jen jednou a možná by mohla být ted..schválně si nekoupím tampony 😉 u dcery to zafungovalo,prostě sem to nějak tušila nebo co a nic sem si nekoupila a byla sem v tom..naštěstí jinak bych musela lítat po kamarádkách o víkendu a prosit o pomoc 😀 ..

janik8774
autor
15. zář 2009

U mě to bylo obráceně.Já jsem si udělala zásobu vložek a tamponu a otěhotněla jsem. 😀

meleri
15. zář 2009

jo holky tak dneska je u nás temno jako v hrobě, leckdo by nadával ale já jsem ráda že to zas..ané slunce chvíli nesvítí a můžem zas ven. 🙂

tož já už nevím jak to u mě bylo, myslím že jsem nějakou zásobu vložek měla..u mě to prokázal brutální hlad..

Pajinko,

to je mi líto s tou potopou to musí být strašné..my to zažili v Ostravě roku 1997, teda né my osobně ale hodně známých bylo potopených atd...

majinka2
15. zář 2009

holky můžu se přidat ??????? 😀

fiallinka
15. zář 2009

hmm, tak u mně to prokázal hyperstimulační syndrom 🙂, těhu příznaky se dostavily až mnohem později 🙂
Maji: no jasně 🙂

dagina
15. zář 2009

Ahojky maminy, pár dní jsem tady nebyla, a tady je nakecáno 😅 . Jsem se k vám nenápadně vloupala 😵 .

Díky všem za info ohledně zvládnutí dvou děti brzy po sobě 😅 .

Si říkám - do konce roku mám HA, pak už na to asi kašlu, a příští rok někdy koncem... na KET.

A vy už se všechny tady snažíte?? Meleri, ty též??????? 😉

janik8774
autor
15. zář 2009

dagino,
snažíme tím že čekáme na KET.
To je docela paradox - bereš HA a zároven píšeš že příští rok budeš mít KET.U vás je asi nezjištěná neplodnost?
Lucinku máš z umělka?

meleri
15. zář 2009

Fialinko,
jej hyperstimulační syndrom to je hnus, kvůli tomu mi to napoprvé nevyšlo.

Cauec Majinko,

jasně! 🙂))))

Dagino,

no já sem si to sice hodila jako že sem snažilka, ale do listopadu to máme zakázané, kvůli císařskému řezu. ale určitě do toho pak hupsnem...

u nás byla nezjištěná neplodnost... a do dnes nevědí proč to nejde no.. 😒 ale když se už jednou povedlo tak věřím že se povede zas!

jajdaelda
15. zář 2009

ahoj holky...mohu se k vám přidat?
My tedy začneme se snažením od nového roku,ale nechce se mi zakládat novou diskuzi,když už tady podobné téma je a jak jsem koukala,tak ne všechny jste snažilky 😉
jinak koukám,že s několika z vás mám podobně starýho prcka,tak i to je super...

meleri
15. zář 2009

ahoj Jajdeldo,

jo můj Sam má 10 měsíců zrovna dneska... 😵

fiallinka
16. zář 2009

Tak bych řekla, že my se tu skoro všechny "snažíme" tím, že čekáme do nového roku, ale proč bysme se na to nepřipravily, že 🙂?
jajdaekla: ahoj, Juráš je 9.10. 🙂

pajinka111
16. zář 2009

Ahojík,mužu se zeptat?je pokaždé před ovulkou bílkový hlen,nebo být někdy nemusí?protože nemám skoro žádný hlen,jen trošku krémový.Tak si říkam kde je to vajíčko z toho praskajícího folíku co viděl mudr na ultrazvuku..no to druhé říkal že muže ještě povyrust a pak prasknout..už si říkám že je to od pondělka co mi píchnul mudr pregnyl 2x5000 jenotek už dlouho že pořád není ovulace,teplota je taky nízko..ach jo..asi bych se měla přestat sledovat,jenže mě moc trápí že už je mi 37 let a taky beru předposlední cyklus clostil a nedaří se..čím dýl,tím budu starší a půjde to hůř,jestli vůbec..mám dnes nějakou šíleně negativní náladu

jajdaelda
16. zář 2009

meleri...tak to jsou přesně o měsíc 😉 ani se mi nechce věřit, že za chvíli mu bude rok,tak nějak rychle to uteklo

fiallinka ......koukala jsem na fotky a Jurášek je moc krásný mimčo..no mimčo...už chlapík 😉

janik8774
autor
16. zář 2009

pajinko
tak s tím ti já neporadím.Možná že čím víc se sleduješ je to tím horší.
Tady jsou skoro všichni před 40 cítkou. 😀 😀 😀 A řešíme stejný problém.Neboj nejsi v tom sama.

fiallinka
16. zář 2009

Paji neboj, tak stará zas nejsi 🙂...a ten hlen někdo nemá skoro žádný, podle toho se to spolehlivě nepozná...
jajda: Díky za pochvalu, Kubík je taky frajer 🙂