Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

darla333
1. kvě 2010

Ahojte vsetky, ja som tu nova. Citala som si zopar prispevkov a nevedela som kam sa mam od radosti pripojit ale rozhodla som sa ze sem lebo tu vas je akosik viac. Mam cerstvych 24 rokov a 3 a pol rocnu dcerku, ktoru sme pocali uplne prirodzene. No uz dva roky sa snazime o druhe babatko a stale nic. Neviem preco vlastne sa nam nedari, ked to prve bolo bez problemov. Obavam sa ze chyba je vo mne, lebo som prekonala dost zapalov ktore moja gynekologicka podla mna moc neriesila. Povedala mi ze mam mozno vzrasty po dlhom a narocnom porode a preto mavam bolesti pri pohlavnom styku, no poradila mi len brusne tance ☹ . No a to je tak pre mna 😖 . Citala som si v inych prispevkoch ze vzrasty mozu vlastne zablokovat vajickovody. Viete o tom niekto viac? Dakujem za skoru reakciu.

darla333
1. kvě 2010

🙂 🙂 🙂 myslela som zrasty..., nie vzrasty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ach ta nocna hodina 😀 😀

murka_75
2. kvě 2010

Ahojte, pridala som temu v kategorii Tehpotenstvo - Vypocet pohlavia dietatka resp. rizika potratu. Tiez by som chcela druhe dietatko. Nepoculi ste o Jonasovej metode ? Skusal to niekto ?

lucie.krajcarova
2. kvě 2010

ahoj, vítám nové maminy! bohužel o těch tématech nic nevím..

julie123
2. kvě 2010

Ahoj Luci, tak jak se vyviji // ? 🙂

lucie.krajcarova
2. kvě 2010

čauky Julie, další test jsem si nedělala, už na sobě cítím určité příznaky, jako že si musím držet břicho, když pčíknu, nebo přes den zívám 🙂 zítra budu volat na gyndu.

tyrisa
2. kvě 2010

Ahoj,já jsem se koukala na různé stránky o Jonášově metodě,dělala jsem si i výpočet,vyšlo mi 18.4. zkusili jsme to,příští týden ti dám vědět jestli to vyšlo,ale co já vím je nejlepší zajít k astrologovi,který ti to vypočítá přesné a třeba na rok dopředu,takže já jsem to zkusila jen takhle 🙂

axi81
2. kvě 2010

Luci!! Super zprávy!! 😵 Držím pěstičky!!! 🙂

lucie.krajcarova
2. kvě 2010

Axi, díky! nakonec jsem teda tu menzes neměla, když to trvalo jen pár hodin 🙂

vendulka
3. kvě 2010

ahojky...
tyrisa, jo kamoska to taky mela vypoctene od astrologa a nez ji to doslo, mela to odkudsy z Prahy, tak uz byla tehu 😀
ja jedine co jsem pro to udelala bylo, ze jsem si merila BT a asi to aj pomohlo

tyrisa
3. kvě 2010

😀 tak to je fajn,vlastně ani nezjistila,jestli ten výpočet od astrologa funguje..... 🙂
Já na bazalku moc nejsem,jak už jsem psala,nemám trpělivost na to si vést celoměsíční grafy a pak je vyhodnocovat za stejných podmínek.Všude je uvedeno,že je nejlepší na to tak nemyslet a prožívat,když chceš otěhotnět,příjde mi to paradoxní,protož při tomto měření v podstatě na to myslíš každý den a snažíš se měřit ve stejnou hodinu a když ti nestoupne teplota tak seš akorát nervní.Nebo měříš jako blbec celý měsíc,nastavuješ si budíka a po měsíci zjistíš,že máš anovulační cyklus.....já bych to nedala.Ale někomu to vyhovuje.

vendulka
3. kvě 2010

tak me to nijak neotravovalo, ja jsem si to mereli ,kdyz jsem rano vstavala do prace...jsem chtela jen chvilku,abych zjistila, jaky mam cyklus bo po vysazeni HA mi neprisla dva mesice MS, tak jsem chtela zjistit jak funguji a mezitim jsem otehu 😉

lucie.krajcarova
3. kvě 2010

tyris, a jak dlouho to už zkoušíte? a toho 18.4. ten pokus, budeš testovat?

helcenka
3. kvě 2010

Hezké pondělí přeji všem.
Po pracovním víkendu mě čeká celý pracovní týden. Máme konečně lodžiové okno a netáhne nám do obýváku. 😉
Ale ten binec budu uklízet snad donekonečna. Včera jsem uklidila, dneska manža vymaloval a můžu začít nanovo.
Zítra nebo ve středu očekávám MS, už mě pobolívá podbřišek a v kříži. Já teplotu taky neměřím, protože přesně vím, kdy mám ovu. Ale i kdybych to nevěděla, tak bych stejně neměřila. Při prvním prckovi jsem ovu nepoznala a teplotu taky neměřila. A vyšlo to po dvou měsících. 😀
Přeji všem hezký týden, snad vykoukne sluníčko. Vůbec nevím, kdy zase nakouknu, tenhle týden mám spoustu aktivit a práce. A luci,gratuluji. Taky chci dvě čárky.

tyrisa
3. kvě 2010

Vysadila jsem antikoncepci v únoru po třech letech,pak jsem čekala na MS skoro dva měsíce,teďka jsem měla poslední 7.4 a zkoušeli jsme to 18 a 19tého,podle toho Jonášova výpočtu,ale jen z netu.S malou jsem otěhotněla hned,tzn.poznala jsem svého partnera 15.12.05 a otěhotněla 8.1.06.takže fakt první pokus 🙂
Samozřejmě,že budu testovat,už jsem to nedočkavě zkoušela včera,byl negativní 😒 ,ale je to brzo,nejdříve ve středu by mi to mělo něco ukázat ,tak vám dám vědět.

vendulka
3. kvě 2010

tak jsem jen tak ze zvedavosti koukala na to co to je ta jonasova metoda, holky neni to tak trosku blbost? 😀 😀

julie123
3. kvě 2010

Ahojky 🙂

takze za chvili dve nove tehulky? 🙂 Drzim vam palce holky!!!!! 😵 😵 😵

ja chci taky // 🙂 !!!!!!!!!!

Vendulko, ty se jeste nesnazis, ze? Proc ne?

Jonasova metoda...moc o tom nevim, hodte nejaky link 😉 si to snad taky spoctu 😀

lucie.krajcarova
3. kvě 2010

tak na gyndu jdu příští týden 🙂

tyrisa
3. kvě 2010

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...
No prý to nemá nic společného s ovulací,ale jak jsem pochopila,když se narodí holčička je luna v nějakém postavení ,proto je třeba vědět hodinu atd...a to ti spočítá v který den je luna stejně jako to bylo při tvém narození.Tyto dnz jseu prý plodné,někdy to vychází i na MS 🙂

julie123
3. kvě 2010

tyriso, dik 🙂 tak za 5 dni mam plodny den tak se budem snazit ostosest 😉 🙂

Luci, tak at je vse v poradku!!!!

vendulka
4. kvě 2010

Ahojky holky
JULIE123 ne my s jeste nesnzime,zatim ne 😉

brumdinka
4. kvě 2010

ahojte, tyris tak to je zajímavý měření, jinak já na měření bazalky a grafů taky zrovna nejsem, takže momentálně to neřešim, řešit to začnu až pokud se do konce října nepovede (tj.rok po vysazení HA)

lucie - tak tyhle příznaky mám neustále + sem ted´byla u kamarádky, co čeká mimi v listopadu a mám stejný příznaky jak ona 😀 ale těhotná nejsem 🙄 😀

brumdinka
4. kvě 2010

p.s. - ted´sem koukala na ten link a koukám je to i přesně na minuty 😀 na tak to už vidim jak 14.května ve 12:53 otravuju manžu, že chci holčičku 😀 😀 😀

tyrisa
4. kvě 2010

Já to mám příští měsíc na 17tého 23:44,to už mám dávno půlnoc 🙂
JInak zítra ráno testuju,tak jsem zvědavá,ale žádný příznaky nemám,ani předmenstruační,nic mě nebolí.

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

no holky, co se týče pohlaví, já už ničemu nevěřím.. podle všech "statistik" jsme měli mít holčičku, no a víte, jak to dopadlo 😀
Tyris, tys nedostala menzes, že chceš testovat?

tyrisa
4. kvě 2010

Dnes mám dostat a nic se neděje,takže budu ráno testovat,Vždycky mám 2 dny předtím tlak v břiše, někdy i křeče,ale teďka nic.Je možné,že ještě nemám srovnaný cyklus,ale radši to zkusím ať mám jistotu a MS mě pak nezaskočí.

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

ted a tyri, že by,????? že byhcom se pak sešly opět ve stejném tématu?????? právě jsem si vypočítala TP a vychází mi to na moje narozky 5.1. to snad ani není možné...

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

jo Tyri, teˇdjsem si všimla, že bydlíš v Ostravě. v které části? já jsem vyrostla ve Výškovicích 😉

julie123
4. kvě 2010

Luci, tak silvestrovske prekvapko 🙂

Holky kolik chcete vlastne deti?? Ja bych strasne rada mela 3 spunty, snad to bude mozne 😵

tyrisa
4. kvě 2010

Já vím Luci,když jsem tu psala poprvé,už ses mě ptala,ale ještě jednou 😀 -z Poruby.
Mě kdyby to vyšlo tento měsíc,TP bych měla 12.1.Takže,chápu to zprávně,že máš týden zpoždění,když já mám dnes první den?