Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

tyrisa
1. kvě 2011

@feb13 Tak 13 jdu na ultrzvuk a na pregnyl jestli bude nějaké vajíčko....tak uvidíme jak se zadaří tentokrát..🙂

@keenfan 😝

silente
2. kvě 2011

Ahojte ženy,
u nás nic nového. Ale mám i pozitivní zprávu - cyklus se mi zkrátil na 29 dní ze 35 😀 😀 😀
Přeji krásné jarní dny 😵

andelka
2. kvě 2011

@silente To je super - jak se to povedlo? Samo?

U mě nového, že možná byla ovulka, mám teď druhý den trošku vyšší teplotu, tak čekám na zítřek, jestli se potvrdí. Byla by v tom případě 22DC, což byl u mě vlastně ten lepší případ (někdy byla i 31DC 😝 ) Tak uvidíme.

andelka
2. kvě 2011

@tyrisa to je dobře že MS přišla, vypadá to nadějně, držím palce 🙂

tebi
2. kvě 2011

Ahojte tak chcela by som ešte poradiť ...používam rapi clear ovul.testy no a minulý týždeň som mala v stredu rovnaké farebné čiarky a vo štvrtok test. bola silnejšia ako kontrolná takže mi prebiehala ovulka že.🙂.....no a dnes som si robila test o 15.00 hod. a test. čiaka nie je síce silnejšia ale je taka ako kontrolná.....nemala by byť už slabšia? mňa z toho raz porazí.....vopred ďakujem...

tyrisa
2. kvě 2011

@tebi Já jsem si kupovala jedny testy,ted nevím jak se jmenovaly,ale nebyly to proužky- balení po 5ti a ty byly pořád pozitivní,kterýkoliv den v měsíci jsem si je dělala měla jsem obě čárky stejné.....takže stát se to může,ale nevím proč....

denda29
2. kvě 2011

@tebi ahoj. LH v tele kolise. Ja som dnes 10DPO a ovu test som vcera vecer mala pozitvny a dnes iba slaba druha ciarka. robila som iba zo zvedavost. Najlepsie je merat BT ak teplota stupla tak ovu urcite prebehla. Merias?? a ak si mala vo stvrtok test pozitivny tak ovu pravdepodobne bola v piatok 🙂

tebi
2. kvě 2011

@tyrisa ale ja som nemala celý mesiac bud žiadna alebo len slabulinká...len minulý víkend som mala ovulku podľa testu že bola test. silnejšia ako kontrolná tak myslím že sú v pohode...len teraz neviem že je 6 deň po ovulke a je ešte stále silná...

tebi
2. kvě 2011

@tyrisa ale ja som nemala celý mesiac bud žiadna alebo len slabulinká...len minulý týždeň vo štvrtok som mala ovulku podľa testu že bola test. silnejšia ako kontrolná tak myslím že sú v pohode...len teraz neviem že je 6 deň po ovulke a je ešte stále silná...

tebi
2. kvě 2011

@denda29 veď to že nemeriam...nejak sa neviem k tomu donútiť...ja už mám jedno dieťatko ale aj to sme sa ,,nadreli "...snažili sme sa 9 mesiacov tak som myslela že to druhé pôjde nejak rýchlo......a moja bambula sa hneď ako sazobudí pýta k nám do postele taknejak si to neviem predstaviť....a pri nej som nič nerobila ani nemerala BT ani testy.....

denda29
3. kvě 2011

@tebi no ved asi aj ja prestanem merat aj testy. zbytocne ma to iba deprimuje. Aj dnes tehu test negativny. My sa snazime asi 1rok ☹ . A znova to asi nevyslo ☹

andelka
3. kvě 2011

Tak mně už se potvrdila ovulka, hurá. Měřím kolem 6h, když si ještě s prckem hrajeme v posteli. Vstává po 5h, pak kojím a pak měřím. Na ovutesty bych neměla nervy, lepší je se sledovat, i na dovči třeba, nemusí si člověk s sebou nic brát kromě teploměru a někdy ani to ne, stačí se sledovat.

tebi
3. kvě 2011

@denda29 veď možno to je horšie keď sa taksnažíme...ja som s malou otehotnela na svad. ceste...nejak som nad tým nepremýšlala že teraz sa ideme snažiť o bábätko...a aj sa zadarilo....len keby to bolo také jednoduché.......budem vám držať palce nechvám to v najbližšej dobe vyjde......

nlenka
3. kvě 2011

Ahojky holky,
wjerushko,Lucko.k...,vendulko,a jiné "staré snažilky" ,vy už sem nechodíte? Je tady poslední dobou nějak těsno,ale jak se vám vede? 🙂

lucie.krajcarova
3. kvě 2011

@nlenka Ahoj Leni, to víš, mám teď míň času, jak jsem zpátky v práci. ale sleduju vás 🙂 zrovna dnes jsem si dělala test, ale bohužel nic... zase se mi ta ms loudá.. a co ty, jak se cítíš, už ti za chvíli začne třetí trimestr 🙂

vendulka
3. kvě 2011

@nlenka ahojky, no tak nějak jsou tu nové tváře a já se tu už moc neorientuji...jinak se mám tak nějak dobře, být to lepší, tak nevím nevím 😀 😀

nlenka
3. kvě 2011

@vendulka ,já už sem ztratila niť tak před třema stránkama,akorát sleduju tyrisu. To je fajn,že je ti dobře,to si jedna z mála šťastných. 😀

@lucie.krajcarova ,to je jasný,že už seš jinak zaměstnaná. Ale nezoufej,brzy se ti dvě čárky objeví. 😉

Já se mám dobře,za dva týdny je třetí trimestr tady,ale nějak to nevnímám.Pořád jsem v jednom kole,jen si začínám čím dál víc uvědomovat,jaká se ze mě stává kvočna.Pořád všude uklízím,nejradši bych si zbalila i tašku do porodnice,prostě chci mít všechno připravené.Manža ze mě někdy šílí,včera jsem ho donutila zvednout pelest postýlky. On to moc nechápe,ale radši se chystám na vše,kdyby se náhodou něco dělo a já musela do nemocnice nebo tak,chápete né? Na mámě ani tchýni to nechávat nechci.

vendulka
3. kvě 2011

@nlenka právě že se nemám dobře, jako takto jo,ale mám nevolnosti až běda, vyzvracím kde co a tak jsem pořád hladná a z toho je mi blbě, když se najím,t ak jídlo za chvilku vidím opět 😀
jinak dneska manžel doveze kočárek, tak se na něj těším a už bych ráda do něj to miminko.... 😵

denda29
3. kvě 2011

@tebi No ved uvidime co bude. aj ja tebe drzim place 😉

lucie.krajcarova
3. kvě 2011

@vendulka nenechávala sis kočárek po dcerce? a a jsi ještě v prvním trimestru, nebo tě to trápí iv tom dalíšm?

vendulka
3. kvě 2011

@lucie.krajcarova ne nenechala, má ho švagrová a ptala se jestli ho hceme ,tak jsem řekla, že ne, vybra¨la jsem si lepší a hezčí 😀 , no jsme v 11tt a u prvního těhu mě to trápilo až do porodu

tyrisa
4. kvě 2011

@nlenka No,to jsem ráda,že mě sleduješ.....🙂Neboj,já na tebe taky dohlížím 😀 Jinak MS mi končí a já se chystám na Clostil....včera mi přítel říká,že by se mnou chtěl i trojčata jak mě má rád.....mě to tááák zahřálo u srdíčka a hned mám energii na další pokus ....

nlenka
4. kvě 2011

AHoj holky,

@vendulka ,aha,tak já jsem se domívala,že je ti dobře.Mě bylo taky blbě,jediné co sem mohla byl suchý rohlík,suchá rýže a takový blafy.Pak mi občas pomohly zázvorový lízátka,s nima to docela šlo.
To jste si pospíšili s kočárkem,já ho budu objednávat přes net,ale doma ho mít nechci,tak mám zatím dost času.Píší tam,že ho dodají do 5 dnů. Když sem si ho byla koupit při Jurkovi,to bylo asi v 37 týdnu,tak jsme si ho nechali u nich ve skladu a až se to narodí ,tak se přiveze.Jenže co čert nechtěl,ten samý den sem byla na grafu a mimčo se nehýbalo jak chtěli,tak mě nechali týden na pozorování.Takže teď už sem docela pověrčivá 😖 .Sice ho objednám dřív,ale nechci ho ani vidět,poprosíme kamarády a schováme to u nich.Stejně budu objednávat ten samý co sem už měla,tak mě nemůže nic překvapit a kámoška to kdyžtak ozkouší.

vendulka
4. kvě 2011

@nlenka no mě ze začátku bylo dobře,ale kolem toho 8-9tt to začalo, jako já bych taky nespěchala,ale byl to super kup na aukru a tam se nedá čekat a kočárek je v kočárkárně, ne doma a pověrčivá nejsem, na malou jsem ho měla taky celkem brzo 🙂 a vy jste si neschovávali kočárek?a jakej budete mít?

nlenka
4. kvě 2011

na barvě jsme se ještě nedohodli,ale bude to Roan Marita,mám ho v albu.Byla jsem s ním moc spokojená a protože v něm Jurka spal skoro do 2,5 let ,tak je i zátěžově ozkoušen 😀 .
Ke konci se ulomila plastová část korbičky,ale tu jsem objednala u výrobce.Manža to nahradil za nový díl a kočár povezeme ke tchánovcům na jih Čech.Sice máme velké auto,ale přeci jen ten kočár zabere spoustu místa a oni mají velký statek,tak tam se taky někam vejde.
Copak dneska vaříš k obídku?

vendulka
4. kvě 2011

@nlenka jo to jsou pělné kočárky 😉
no já envařím nic, já nic moc neposřu a malá má skleničku polívky

nlenka
4. kvě 2011

úplně mi mě připomínáš.U nás se taky nevařilo,manža s Jurkou chodili jíst k mojí mámě a když nebylo zbití,tak došlo i na topinky.
Já dneska dělám zelňačku a zapečený brambory na smetaně s kuřetem.
A jakou značku sis vybrala ty,máš ho taky v albu?

vendulka
4. kvě 2011

@nlenka jo taky teď nejsem schopná vařit, tak malá chudák baští skleničky a o víkendu vaří manžel a po práci jak přijde dělá večeře 😀 . jo mám ho v albu 😉

nlenka
4. kvě 2011

o to těm tatínkům vůbec nezaškodí když se chvíli starají o chod domácnosti.
Já sem zrovna o víkendu řikala manželovi,že mi ani nepříjde že sem těhotná,protože žádné "úlevy" nemám.Dělám pořád to samé,žádné "počkej já ti s tím pomůžu "nebo "já to udělám" nezmám.Leda když ho o to poprosim.Proto dostane k večeři květám a brokolici,to bude pomstička 😀 .
Kočár je to hezký,takový víc do města ale nedokážu si ho představit v těch našich polních podmínkách.A to je i se spoťákem?Kolik stál?

vendulka
4. kvě 2011

@nlenka no manžel když vidí jak vypadám a jak mi je, tak celkem i sám od sebe a i nakoupí...sice někdy něco utrousí a nebo poznamená,ale chápu ho,chodí do práce a ještě se musí starat o mě 😀
jo je to hluboký sporťák a autosedačka a vyšel na 5500,-
no my nikam moc do terénu jako je tankodrom nechodíme, tak to bude snad dobrý a v zimě se ani nikam moc s tak malým mimčem nechystám