Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

fiallinka
10. únor 2010

lucie: no, cca 10 dní po ovulaci už by něco mělo být vidět, někdy i dřív - jenže kdy přesně ovu byla a kdy se vajíčko oplodnilo, to víš jen u ivf - u přirozeného těhu to tak jasné není a navíc jsem četla, že některým ženským to embryo sestoupí do dělohy o dost později a začíná produkovat hcg později, takže ani v době ms nemusí být test pozitivní...

lucie.krajcarova
10. únor 2010

Fiali, jo to je pravda, chtěla jsem to počítat od styku, ale vlastně to není tak jednoduché 😀 asi se nechám překvapit v termínu menstruace.

fiallinka
10. únor 2010

lucie: no, já bych osobně testovala těch 10 dní po akci, kdybych se nemohla dočkat 🙂

bambulka814
11. únor 2010

caute baby,

cim dalej, tym viac uvazujem a tuzim po dalsom mimi, hoci simonko ma len 8 m. rodila som sekciou, teda chcela by som vediet, naozaj musim cakat 2 roky? neda sa to skor? 🙂

evulina77
11. únor 2010

ahoj bambulko, já sem slyšela, že po císaři aspoň rok, takže za 4 měsíce už můžete zkoušet

bambulka814
11. únor 2010

to asi tak vyjde, lebo zatial kojim a cyklus nemam, takze priroda si to sama riesi.

ok, vdaka. neviem preco ale stale na to musim mysliet, je to divne 😲

dijanka
11. únor 2010

ahojte bambule 😉 dnes som bola na kontrole u dr., tak vám poviem, že tá moja dr. je už zo mňa úplný jeleň...cysta na ľavom vaječníku zmizla 🙂 akoby tam nikdy ani nebola, no na pravom vaječníku mi zas našla 3?5 cm 😢 a mrcha kde nič, tu nič.... 😠 robila mi utz. a hovorila, že z utz. ešte nemôže zistiť, či by som nemohla byť tehu, vraj musí počkať aspoň týždeň...teda ak by som si nechcela urobiť tehu test ....no ja jej na to, že už rok kupujem tehutesty ako šišnutá a vždy je tam len /, že ešte počkám...tak som ešte stále PN 😖 no a navrhla mi, že si máme porozmýšľať nad ivf....ak by sme sa rozhodli, tak mi musí urobiť kompletne vyšetko...nejaké sono či čo, vraj či mám maternici o.k., či tam nemám nejaké zrasty,...tak teraz neviem, čo ďalej....zas čakať týždeň, či mrcha príde, či nie, či pôjdem naskôr na čistenie,či som tehu... 😔

dijanka
11. únor 2010

Evulinka 77, inak ten čaj sa dá kúpiť normálne v lekárni, či?

fiallinka
11. únor 2010

bambulko, já jsem to taky pořád řešila - mrchu jsem dostala po 11 měsících a po roce od císaře by to mělo být ok, pokud tu jizvu máš v pořádku...

chiwule
12. únor 2010

evul, díky, budu se snažit 🙂 jinak poslední dobou vždycky usnu s malou, když jí uspávám a o půlnoci nebo v jednu se vzbudím a nemůžu znovu zaspat 😎
o víkendu přijede tchýně s tchánem i švagrová s přítelem a bude tu i teta, takže dost narváno, to zas bude malá vykolejená, nesnáší tyhle davové návštěvy a hlavně pořád poslouchat - pojď ke mě, nech se pochovat, dej mi tohle, udělej tamto 😒 jak cvičená opice 😖

evulina77
12. únor 2010

teda tady je ale živo 😒 😀
No nic.
Chiwule naštěstí je víkend krátkej a všechno se dá vydržet, jen ať si ty naše pusinky zvykají, že né všechno na tom světě je jenom pohoda 😉
K nám se totiž chystá "tchyňa Jaruna" a už se všichni moc těšíme, jenže ona jede vždycky aspoň na týden. Máme to daleko a ono se to na kratší dobu ani nevyplatí, jenže je to vždycky dost opruz. Musím mamču se synem dostatečně držet daleko od sebe a taky ohlazovat hrany. Oni by se láskou doslova sežrali...
😀

lucie.krajcarova
12. únor 2010

ahoj, tak náš zas návštěvy miluje!! je to společenský tvor. jen já mu nestačím 😠 😀
Jo Evi, u nás zase naše mamka nesnáší tchyni.. je to k zlosti.

evulina77
12. únor 2010

Dijanko, kontryhelovej čas se dá koupit v lékárně, nebo v bylinkářství, případně i na internetu.
Ale určitě se dají koupit i různě namíchané čajíky na podporu cyklu, otěhotnění apod. Já piju ten kontryhel, protože ještě kojím a proto nemůžu moc bylinky a kontryhel prej neva.
Lucko, teď to po sobě čtu a asi to vypadá, že můj muž nesnáší moji mamku. To ne, ti dva se mají rádi a dost spolu vychází. On nesnáší svoji vlastní maminku. No moc se teda nedivím...

bambulka814
12. únor 2010

diky baby,

no akurat dn es som si namatkovo zmerala bazalnu teplotu a mam ju 36,5, takze bude cakam druhu poporodnu menstruaciu, alebo uvidime 🙂 akokolvek, je to vsetko v Bozich rukach, clovek tam moc nenariesi.

vidim, ze su tu same mamicky malickych deti, kt chcu mat druhe baby. to je super 🙂 ja si pripadam trochu divna, ze uz tak skoro na to myslim, vsak mam doma este jedno cerstve, sama nechapem preco uz vlastne tuzbu po druhom mam.

bambulka814
12. únor 2010

ale teda aspon nie som sama 🙂

evulina77
12. únor 2010

Jasně že nejsi sama, je nás tady hodně.
Ono je to tím, že máme právě teď všechny takový tzv.rodící okno (jak říká můj muž), jsme v určitým věku a chceme víc dětí 😉
No já sama sem zatím měla jenom tři (nebo už?!) menstruace a druhý chci hodně. Ale to je tak všechno, co pro to můžeme udělat, že? V rukách to má někdo jinej 😀 Tak snad nám bude přát 🙂

lucie.krajcarova
12. únor 2010

a navíc, já jsem zvyklá na mladší ségru - o rok a půl, tak to už ani nestihnem, děti si v takovém věku spolu úžasně vyhrajou 😉

evulina77
12. únor 2010

a hlavně nás ty děti baví, no ne?
Občas si říkám, co to (pokud se zadaří) bude malá říkat, najednou se jí doma bude roztahovat nějaký miminko. Někdy si říkám, že se jí ani tomu druhýmu nebudu moct tolik věnovat. Teď s malou chodím plavat, na dětské cvičení, do různých herniček apod. Máme každý den nějakou činnost. Malá má strašně ráda společnost, už má svoji dětskou partičku. Až bude druhý, tak nevím, jak to právě s tímhle bude. Ale kdo se bojí nesmí do lesa

lucie.krajcarova
12. únor 2010

Evu, takhle se na to nesmí myslet. vem si, co by tomu řeklo druhé mimi? to už v životě nikdy nebude mít tolik pozornosti jako to první..

bambulka814
14. únor 2010

presne tak, aj ja to tak vidim, ze uz to druhe nebude mat nikdy tolko pozornosti, vidim to na viacdetnym kamaratkach, ale zasa si hovorim, ze tomu druhemu sa to vrati v inom...bude doma veselo, od narodenia bude mat partaka, proste su tam aj velke vyhody.

co vidim ako problem je surodenecka rivalita, hlavne u takychto malickych deti, je to pre toh starsieho dost bolestive, ale prejde to ako vsetko.

tak nam vsetkym velmi drzim palce nech skoro tehulkujeme 🙂

bambulka814
14. únor 2010

evulina, to si vystihla s tym "rodiacim oknom" 😀 😀 😀 je to presne tak. zacnes jednym a skoncis pro stvrtom 😀

evulina77
14. únor 2010

pěknou neděli, tak kde všechny jste?
Jak tak koukám ven, začíná zase sněžit, já už nechci. Ať už je aspoň 20°C a nejlépe tak kolem třicítky. Já chci létoooooooooooooooooo!!!!

lucie.krajcarova
14. únor 2010

ahoj, já jsem tu 🙂

lucie.krajcarova
15. únor 2010

tak co novýho, děvčata? u nás nic, akorát jsem nějak furt nas...á, dítě zlobí, nejí, ječí, mrčí... a mně se nijak extra nedaří. ještě že tu je Petr a občas se o malého postará..

chiwule
15. únor 2010

ahoj holky, tak jsem dostala mrchu. A spočítala jsem si, že na KET budeme moct jít až na konci března a to v ideálním případě. Páč mám teď cyklus tak blbě, že mi ovulka vychází na období, kdy mi teprve budou dělat to celodenní měření tlaku. A pak se teprve uvidí co a jak, takže možná ani březen ne ☹ Takže jsem trochu zklamaná, že se to zas celé bude muset posunout. Už jsem se trochu psychicky připravovala a zas nic....

dijanka
16. únor 2010

ahojte kočky, taaaaaaaaak v nedeľu dorazila mrcha 😠 takže úúúúúúúúúúúúúúžasný, romantický Valentín....s mm a mrchou... 😠 ...žiadna romantika vo dvojici....ale v trojici....malú sme dali na víkend k mojim rodičom..., že si to troška užijeme....tak sme si užili....zajtra idem na kontrolu k dr...len dúfam, že tam tie cysty už nebudú..... 😔 , teda neviem, či mi bude môcť robiť utz. ak budem mať mrchu...či mi zas nedá iný termín....držte mi palce, už teraz som akási nervózna,čo mi zas povie.... 😖

lucie.krajcarova
16. únor 2010

Jé, chiwule, to je mi moc líto, že se to tak oddaluje ☹((
dijanka, no teda, takže žádná romantika... no co naděláš.. 😔

dijanka
16. únor 2010

Luci, to ja mám vždy takú smolu.... 😠 vždy keď moc, moc, niečo chcem, tak sa to obráti proti mne 😠 😖 😝 😠 !!!!

lucie.krajcarova
16. únor 2010

dijanka, něco na tom bude.. někdy je lepší na to tolik nemyslet a zaměstnat se něčím jiným 😉

dijanka
17. únor 2010

ahojte, dnes som bola u dr.a cysty zmizli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , juj ani si neviete predstaviť, aká som šťastná....
teraz musím čakať do ďalšej mrchy, no a keď ju dostanem, dr. mi bude brať krv na hormonálny profil....takže zas sa niekam pohneme 😉 😉 no a dala som sa aj vypísať do roboty, nech som medzi ľuďmi, lebo keď som doma sama, tak mi z tej samoty už hrabe.....