Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

amona
16. únor 2012

@maximka33 Ahojky, jj, snažíme se, ale zatím bez úspěchu...Tak snad to brzo prolomíme... 😉 Držím všem snažilkám pěsti! 😉

maximka33
16. únor 2012

@amona ahojky, tak to je fajn, máme skoro stejně staré děti 🙂

pospes
16. únor 2012

Ahoj holky. Já se taky přidávám mezi vás 🙂 Teď máme na měsíc bohužel snažení zakázáno, ale to uteče a jdeme zase na to 😉

annulinka
16. únor 2012

Ahojky ve spolek , mužu se přidat ?? Sice mam teprve 9 ti mesicni slecnu ale moc bych si prala druhe mimi .. 🙂

amona
17. únor 2012

@maximka33
@pospes Jů my jsme s těma drobkama skutečně pěkně nastejno! Máte určitě 3-letý rodičák co já...řešíte už nějak práci? Nastupovat zpět, něnastupovat....:/ Pospes a proč tento měsíc nee, nějaký komplikace? ☹

@annulinka Z vlastní zkušenosti teď vím, že je určitě začít plánovat a snažit se dřív a né čekat až na druhé narozeniny prvního dítěte.... 😖

Holky pěkný den! 😀

annulinka
17. únor 2012

@amona taky myslím první nám trvalo lehce přez rok ... A tím že ještě kojím druhé taky nebude hned .. Takže jsme se do toho pustili naostro ;) tedy ne ze bychom na sebe meli s manzelem cas nejak casto .. Ake co se da dělat 🙂

pospes
17. únor 2012

Ahoj holky 🙂
@amona Máme teď zákaz jelikož po sexu krvácím, takže mám nasazeny antibiotika a další dvoje prášky. Výsledky stěrů jsou ok, za 14 dní jdu na kontrolu, tak pak snad budeme moci pokračovat...

Jinak rodičák mám taky na 3 roky, bohužel nastoupit zpět nemůžu, jelikož školka je od září a nikoho na hlídání do té doby nemáme, takže holt půjdu na pracák :-/
A máš pravdu, taky si teď říkám, že kdyby jsme začli dřív, mohlo mi to pěkně navazovat, ale zase na druhou stranu jsem ještě v létě moc druhé mimčo nechtěla, začla jsme o něm uvažovat až na začátku září, takže to tak asi mělo být a jsem zvědavá, kdy se zadaří 🙂

discreet
17. únor 2012

Ahojky, narazila jsem na vaší diskuzi 😉 My chceme druhé mimi a moc! Ale náš příběh je složitější...já nemám ovu vůbec, první těhu bylo s Clostilbegytem... v srpnu 2011 jsem přestala kojit, ať dorazí konečně MS a můžeme se začít snažit... a od té doby je to všechno na prd... každý měsíc MS nikde a testy negativní, opět jsem bez cyklu, dr. nasadila špatné prášky a minulý týden jsem se u jiného dr. dozvěděla, že musíme začít od znova ☹ ☹ moc jsem to obrečela... rodičák mám na 2 roky, chtěla jsem děti hned po sobě... ale už si na tu myšlenku začínám zvykat, ale ráda se k vám přidám!

gabca84
17. únor 2012

Ahojky jsem po trech potratech a nejak vzdy jsem o to prisla ve 2 mesici ,ted je to rok a nejak uz jse nam nedari 1 decko jsem mela bez problemu a bez potizi chtela jsem se zeptat jestly nekdo skousel ovulacni testy a nebo jak poznam kdy je ten spravny den na to abych otehotnela dekuji 🙂

marketa97
17. únor 2012

@gabca84 já jsem před první těhotenstvím ovu testy zkoušela a moc mi pomohly, díky nim jsem zjistila kdy mám ovulaci a hned další cyklus se nám zadařilo, takže za mě ti je můžu určitě doporučit

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 market ja to prsve nikdy neskousel akamaradk a mi rikala ze to mam skusit malej uz je 6 a chtel abych pro ni sourozence jenze nedari se proste do toho nemohu prijit jak presne ty testy funguji

marketa97
17. únor 2012

je to něco jako těhotenský test, v balení je přesný návod k použití. Balení tuším obsahuje pět těch pásků, začneš se třeba testovat 10. den cyklu (počítáno od 1. dne poslední menstruace) a pak každý další den provedeš test, dělala jsem je vždy ve stejnou denní dobu a tuším, že mě se už 12. den objevila slabá druhá čárka, tak jsem poznala, že se ovu blíží, čárka pak sílila čím blíž ovu byla

pospes
17. únor 2012

@gabca84 Ahoj. Já jsem si minulý měsíc taky nakoupila zásobu ovu testíků, začla jsem testovat 13DC a 17DC byl test pozitivní. Takže já věřím, že fungují.

gabca84
17. únor 2012

@pospes takze kdyz mi skonci menstruace tak pak muzu zacit s testama a kdyz se obevi na testu 2 carky tak je cas pokouset se kolik tak stoji ty ovu testy zatim stim skusenost nemam

marketa97
17. únor 2012

@gabca84 já bych počkala asi na ten desátý den abys nezačala moc brzy a nedošly ti pak proužky, byla by to škoda peněz. Já jsem tenkrát za jedno balení dávala něco kolem 150,- ale jsou to dva roky zpátky, nevím jak je to teď

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 tak ja prave slysela ze nejplozdnejsi dny jsou 3 dny pred menstruaci a 3 dny po menstruaci to mi rekl i doktor ale nikdy to tak nebylo ale skum ten test a ty testy se delaji nejak po sobe

marketa97
17. únor 2012

@gabca84 Cože? To bývají právě ty neplodné... Plodné dny bývají většinou uprostřed cyklu, to znamená +- 14tý den, samozřejmě jsou i výjimky, divím se že ti lékař něco takového řekl.

gabca84
17. únor 2012

tak ted za 2 dny bych to mela dostat tak si ty testy poridim a skusim je snad se zadari jen mam zase strachabych o to neprisla jelikoz loni jsem 3x po sobe potratila ceka me jeste geneticke vysetreni treba kamaradk apotracela a zjistily ze ma malo kyseliny listove tak ja jeste z nicim skusenost nemam brala jsem jen gastroten nebo tak nejak byly to nejake bile kulicky na udrzeni a na plodnost

marketa97
17. únor 2012

tady je kopie článku o ovulaci tedy plodných dnech:
Ovulace nastává přibližně 12 dní od prvního dne menstruačního krvácení, ale existují u každé ženy mírné odchylky v závislosti na hormonálních hladinách. Nejpravděpodobnější oplodnění je tedy v době mezi 10. a 17. dnem od prvního dne menstruace.

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 prave ze to mi rekl muj gynekolog kamaradka mi poslala odkaz na tuto stranku tak jsem si rikala ze se sem k vam do diskuze pridam a teba mi nekdo poradi

marketa97
17. únor 2012

@gabca84 to bych pana doktora vyměnila 🙂 taková hovadina. Každopádně ty testy zkus, třeba ti pomůžou jako mně

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 tak on zase nejni spatnej a jak jse to jmenuje ovulacni test

marketa97
17. únor 2012

jo ovulační testy, v lékárně ti poradí když se zeptáš

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 dekuji dam urcite vedet jak jsem pokrocila a jestly se dari

marketa97
17. únor 2012

@gabca84 jasně 🙂 určitě se zadaří

gabca84
17. únor 2012

taky tomu verim ze to bude uz dobre a ze se nic nestane

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 http://www.zbozi.cz/vyrobek/ovulacni-test-prouz... tady jsem nasla take ovolucni testy 6+2 a ta cena je super jenze je jich vic druhu a tak nevim asi se budu muset zeptat v lekarne

marketa97
17. únor 2012

@gabca84 určitě se zeptej pokud si nejsi jistá a taky pak čti důkladně návod 🙂

gabca84
17. únor 2012

@marketa97 jj ted jsem koukala ale radsi se zeptam

amona
17. únor 2012

Ahoj holky, s testíkama jsem tento cyklus začala také. Testovala jsem od 10 DC (10-tý den od prvního dne menstruace) a 15 DC se mi objevil uplně slabulinký dušík, který mě pronásledoval až do 21DC a pak mi najednou vyletěly // (zrovna když byl manžel pracovně mimo město). Takže holky, tyto testíky opravdu fungují!! První dítko jsme počali 15 DC, takže sjem byla přesvěčená, že musíme mít sexík v rozmezí 13-16DC no a pak jsem se divila, že se pořád nic neděje. Takže testy mi teď ukázaly, že v mém případě měl být sexík 21-22 DC. Kupuju uplně obyčejné testíky http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-life-light-... 2proužky stojí kolem 30,- (mám je v albíčku) Příští měsíc se chystám měřit i bazální teplotu. To by v tom byl čert abych na to nepřišla... 😀