Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucbra06
9. čer 2009

ahoj,ja jsem čerstvě po mimoděložním tehotenství.a taky počítam dny nebo spíš měsíce do dalšího snažení.Mam doma 3letou Nelinkou.Moc ti držím palečky,kdy maš další pokus??

janik8774
autor
9. čer 2009

Další pokus mohu mít začátkem srpna.Škoda že to nemůže být dřív.I když si říkám,že dřív by to asi psychycky nevzládla.Nejhorší je že si chceme nechat zavést pouze jedno,protože nechcema riskovat dvojčata.Tím naděje na uspěch se snižuje.U syna jsem měla zavedené dvě a byl z toho pouze jeden mimíšek.
To je mi líto,že to bylo mimo. ☹ Ty si to asi měla přirozenou cestu?

lucbra06
10. čer 2009

ahojky,jo ja to mela prirozenou cestou.Jsem nam tom psychycky blbe,nemužu se kouknout na kočárek hned mam plny oči slz.Začnem se snažilkovaním asi v zaři,tak tobe budu drzet palečky v srpnu.A co risknout dvě?Ja jsem si říkala dvojčátka nééééééé,ale co bych za ně ted dala 🙂 Kolik je roku synovi?

sonca78
10. čer 2009

Ahoj!
Tak já mam doma taky malýho raubíře - po IUI a rádi bychom ještě malou princezničku. Dvojčátkům bych se asi taky nebránila 🙂
Teď jsme se začali snažilkovat přirozeně a pokud se nezadaří do podzimu,půjdem do CARu.

dckami
10. čer 2009

ahoj holčiny,
my se snažíme o druhé mimi již 3 roky, z toho 1,5 roku přes Pronatal. Má za sebou 6x IUI, 2.IVF a nic, mrazáčky nemáme. Údajně jsme oba zdraví, já špatně reaguji na stimulace, tvoří se mi málo vajíček. Asi to bude i věkem... 😒
Dneska má naše dcerka 7. narozeniny, tak doufám, že k ní přibude jednou i sourozenec. 😉 Moje mamka byla minulý týden u kartářky, která jí řekla, že budu mít 2 děti, tak mi to udělalo radost. Prostě musím věřit, že tu smůlu jendou prolomíme a na testíku uvidím //. 😵

lucbra06
10. čer 2009

DCKAMI NO TO JE SUPER ZPRÁVA,MAM UPLNĚ HUSÍ KUŽI MOC DRŽIM PALCE 🙂 TAKY JSEM UŽ PŘEMÝŠLELA NAD KARTÁŘKOU.

janik8774
autor
10. čer 2009

ahoj,
synovi je ted 2,5 roků.Řikala jsem si že když první mimi šlo hned na první pokus tak druhé půjde také.Pondělní negativní testy mě dost nečekaně rozhodily.Přitom jsem byla při KET relativně pohodě s pozitivním myšlením,počítala jsem s tím jako s hotovou věcí.A ono nic.
Taky jsem měla jeden čas období že jsem se vyhýbala kamarádkám,které měli malé děti.Bylo mi do breku.Doufám,že se do toho stavu nedostanu.Těžko se z něj dostává.
Já bych spíš doporučila nějakou astrologickou psycholožku než kartářku.Nechávala jsem si dělat náhled na horoskop a mohu říct,že mi docela srovnala hlavu.Měla jsem problemy v manželství a nemohla jsem se na nic soustředit a stále jsem na to musela myslet a nevěděla jsem jak ty problemy vyřešit.Popovídala jsem si s psycholožkou a bylo vše vyřešené.Poradí jak si hlavu nezatěžovat "blbostma".
Holčiny, nejste někdo z okolí Liberce?

lucbra06
10. čer 2009

ja jsem z litoměřic,no muj případ,mam kamaradku v 6měsíci,přišla jsem z nemocnice domu a ona mi poslala na mejl fotky jak si fotí břicho a to mě teda dostala ☹ věděla co se mi stalo a takhle to pohnojila jsem z toho špatná.

janik8774
autor
10. čer 2009

Jo, to znám taky.Oni vůbec nepřemýšlí,že by mohly někomu ublížit.Ona zato nemůže,ona to prostě má už dané od narození ve hvězdách.Prostě jí to nedochází,že ublíží a jiná nebude.Takhle mi to vysvětlila psycholožka.
Že jseš z Litoměřic to vůbec nevadí.Dá se to udělat přes skajp(asi skype).Pokud ho máš a byla by si ochotná do toho jít.

lucbra06
10. čer 2009

skype asi nemam,ale mam ICQ?

eloana
10. čer 2009

ahoj holky🙂 mam doma triletou slecnu a taky bychom chteli sourozence.Mala je prirozene,ale druhe uz je problem -byla jsme 2x na IUI a nic:(( ted cekam vysledek nad 3 a uvidime co dal.
lucbra06 -u kartarky jsem byla a rekla mi, ze otehotnim v dubnu a v dubnu jsem sla na prvni iui no a stejen nic, takze kartarkku uz neee🙂
Jinak kazdy rika ,ze mam malou at jsem v pohode, ze nekdo nema ani to -maji pravdu,ale stejne kazdou tehuli v kol orvu

lucbra06
10. čer 2009

Stihla jsem na to nakouknout,Nelinka se mi vzbudila.Pujdem ven to zas budu jak blázen koukat po bříškách atd....pak jsem ztoho na bodu mrazu 😠

janik8774
autor
10. čer 2009

Ted si mě dostala.Já nemám ani jedno,nepotřebuji.Skype je na volání přes net a ICQ na psaní.(alespon si to tak myslím)Našla jsem na netu ,že se dá skype stáhnout zdarma.Dívala ses na ty stránky? - odkaz

eloana
10. čer 2009

skype je taky na psani🙂 kdyz das stahuj icq tak si muzes stahnout icq i skype

janik8774
autor
10. čer 2009

Ještě spíme,ale taky asi půjdem ven .Ted tech maminek,ale je.Vím jak ti je.Je mi tě líto.

lucbra06
10. čer 2009

jo podívam se večer v klidku až Nelča pujde spát at mam klidek na to,dekuju 🙂 ja tomu taky moc neholduju ICQ mam jen na mamku mam to čerstvě zapojený.

janik8774
autor
10. čer 2009

Dík eloano.
Ted jsem o něco chytřejší.Jak jsem psala,já ho nepotřebuji a tak ani nevím na co to je.Jenom slýchávám.

eloana
10. čer 2009

ja to mma jen na povidani s rateli je to rychlejsi konverzace.Jinak bych na materske zlbla🙂

lucbra06
10. čer 2009

eloana to taky každý říká,maš nelinku tak at jsem v klidu,že to přijde.No,ale když ono to nejde bejt v klidu 😢 Nelinka je přirozeně asi po 4měsících snažení,tedko to bylo hned a jak to dopadlo ☹

eloana
10. čer 2009

🙂 to my malou taky po 5 mesicich snazeni🙂) a ted rok a pul nic ,ale vime problem. ale stejne nic:(((
v pohode nejsme vubec -mozna kdybych sla do prace a prisla na jine myslenky

janik8774
autor
10. čer 2009

lucbra 06 - tak to nechápu z čeho máš nervy 🙂 Bud v klidu.Ono to přijde.Tak to jsem na tom hůř než ty.Mě nezbývá nic jiného než spoléhat na doktory.Přirozená cesta pro mě není. ☹ A ted za každý pokus KET se platí 7tis.
A když je člověk na mateřský tak to je docela síla.

janik8774
autor
10. čer 2009

eloana - to je přesně ono.Jít mezi lidi a mít" normální "starosti.Jo,jo na mateřský se blbne.Když člověk se pořád motá kolem dětí a mezi dětma a nic jiného než plíny,odpolední spaní,papání,nočník....... člověk nezná tak prostě zblbne.Manžel ze začátku mi záviděl.že jsem doma a ted by nebyl doma ani za milion. 🙂

janik8774
autor
10. čer 2009

Tohle jsem našla.
To vám musím překopírovat.Docela mě to rozesmálo apozitivně naladilo. 🙂

Pravidlo č. 1 Test bude vždy pozitivní
Pravidlo č. 2 MY budeme taky vždy pozitivní
Pravidlo č. 3 Zprávy budou vždycky pozitivní
Pravidlo č. 4 VŠECHNO bude pozitivnííííí!!
Pravidlo č. 5 Když něco nebude pozitivní, najdeme na tom něco pozitivního

eloana
10. čer 2009

🙂 no prave - kazdou tehuli musim rozdychat🙂)

janik8774
autor
10. čer 2009

eloana - našla jsem si co znamená IUI a to mi připadá ještě obtížnější než když se zavede 4denní embryo do dělohy.
Nepřemýšleli jste o IVF?

eloana
10. čer 2009

no pokud nevyjde 3 pujdu jeste na jednu a pak mozna ivf ,ale nevim zda na to budou finance. mam v patek sezeni s doktorem a chci to s nim probrat .

janik8774
autor
10. čer 2009

eloana - nic levného to není.Nás první dítě vyšlo na 20tis.
Tak budu držet palečky.Kdy že budeš a nebo máš třetí pokus? Taky něco platíš?

eloana
10. čer 2009

platim 1000 kc.ted jsem po 3 pokusu a pristi stredu jdu na krev

lucbra06
10. čer 2009

janik taky to nemam tak jednoduchý,muže se stát že budu podruhé mimoděložně a nebudu mít žádný vejcovod ☹ eloana taky píše první přirozeně a ted to nejde,je to těžký se stim vyrovnat.

janik8774
autor
10. čer 2009

eloana-tak to ti držím palečky at ti to vyjde.
lucbra06 - takhle nemůžeš přemýšlet.Musíš věřit že to bude v pohodě.To by si pak třeba nemohla ani jít ven,protože by sis řikala,že tě může srazit auto.
Nemáme to jednoduchý.