Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

axi81
5. dub 2010

Holky, prostě nějaké erupce na slunci, u nás poslední dobou taky nějaká blbá nálada. Ale velikonoce proběhly v pohodě... 🙂

Luci, já pořád taky nic 😒 Kontryhel, vitamíny a nic... 😖

lucie.krajcarova
6. dub 2010

ahojky. tak u nás dobrý, jen já jsem taková podrážděná a líná a nic se mi nechce dělat.. ale musím se přemoct. v sobotu děláme malému narozeninovou oslavu, tak mám co dělat.

brumdinka
6. dub 2010

ahojte, tak u nás byly nakonec super velikonoce

axi - že by 🙂

luci - jo lenora, s tou já bojuju neustále 😀

jinak já se včera dozvěděla, že moje dlouholetá kamarádka a svědkyně na naší svatbě čeká druhý mimčo 😵 a vzkazovala mýmu Jirkovi at´se kouká činit, at´máme taky mimi a má s kym jezdit s kočárkem na procházky 😀

vendulka
6. dub 2010

ahojky, tak konecne trosku jarni pocasi, jak to jde, tak jsme venku nebo na cviceni a plavani a o vikendech prevazne na vychazkach s tatou 😵

vendulka
6. dub 2010

jinak ja jsem lina pernamentne 😀

lucie.krajcarova
6. dub 2010

tak nám taťka odjíždí na 3 dny pryč a bere si moje autí, tak jsem nepojízdná.. a nikdo k nám nechce na návštěvu, ach jo.
furt nevím, co s tou menzes!!! je to 14 dní, co jsem byla na gyndě, prej se mi to chystá. a nic.. ani nevím, kdy bych si třeba mohla udělat test..

brumdinka
6. dub 2010

luci - a copak se ti chystá 😀 jinak test si udělej kdykoli, zvlášt když fakt nevíš 🙂

lucie.krajcarova
7. dub 2010

Brumdi, no měla ato být menstruace 🙂 ale už vážně pochybuji.

axi81
7. dub 2010

Luci, být tebou, taky zkusím test...14 dní je dlouho i na mě. Já po vyvolávačce většinou čekala max těch 14 dní a myslím si, že jsem hormonální extrém. Já ani netestuju, když tělo nefunguje, tak by to byly zbytečně vyhozené peníze za testy.
My už máme oslavu 1. narozenin za sebou, zvládli jsme to teď o víkendu, když jsme tady měli oba páry prarodičů.
Dnes je u nás krásně, tak jdeme na procházku 🙂

helcenka
7. dub 2010

Dnes je tak krásně, malýho jsem vytáhla na hodinovou procházku a teď spinká, tak mám chvilku pro sebe.
Dneska jsem dostala menzes, s tím jsem i víceméně počítala,mám teď nějak podezřele pravidelné cykly... Tak snad to tenhle měsíc vyjde. Manžel už je v pohodě, jenom bude teď hoooodně pracovně vytížený a ještě v půlce dubna budeme dělat nějaké úpravy v bytě, tak snad mu zbyde ještě sílá na miminko..... 😀

brumdinka
7. dub 2010

luci - to bych taky ten test zkusila, mě přišel menses 5. den po vyvolávačce a ten další měsíc přišla skoro přesně na čas (30 dní cyklus) no uvidíme dál, jak to půjde nebo ne 😝 😀

jinak dnes bylo nádherně, malej se učil jezdit na kole a chvíli sem se stavila i u kámošky co ted´zjistila, že čeká mimi a hltala návod jak že se to dělá 😀 😀 😀 😀

jankakkk
7. dub 2010

ahojte, my by sme tiez chceli druhe babatko. Mam doma rocneho syna - a teraz uz 2. mesiac nekojim. Som si myslela, ze ked prestanem kojit - tak mi normalne nabehne cyklus taky aky som mala pred tehotenstvom - teda 28 dnovy a na 14. den ovulka. No a sice cyklus mam 28 dnovy, ale ovulka bola prvykrat na 20. den a v druhom cykle tiez na 20. den ale uz sa mi trochu predlzil cyklus na 30 dni - teda mam kratku lutealnu fazu...asi sa musi dat moje telo este dokopy. Preto sa Vas chcem spytat - nemali ste nahodou podobny problem ako ja? Alebo ste mali cyklus hned v poriadku.... neviem totiz ci mam este pockat, alebo ist k doktorovi. Zatial mam odsledovane 2 cykly...a prajem Vam, nech sa rychlo dockate dalsieho zdraveho babatka...😉

lucie.krajcarova
7. dub 2010

holky, díky. a co je přesně vyvolávačka? doktorka se jen koukla na ultrazvuk.
my tuměli taky nádherně. malého jsem jen tak vypustila na zahradu, byl v sedmém nebi. vypadal jako čuně, ale s tím jsem počítala. odpoledne jsme vyrazili na hřiště. no a byli jsme tam sami... to je tak divné.. dost tady na vesnici trpím samotou..

Janka, ahojky. já měla menzes jen jednou.. asi opravdu budu muset přestat kojit, nebo se z toho zcvoknu. náš Martínek je navíc fakt drobeček, málo papá, tak mu možná to moje mlíko ani nestačí. Janka, a kdy měl malý narozeniny?

brumdinka
7. dub 2010

luci - vyvolávačka je, že ti injekcí doktor vyvolá menses ale pokud ještě kojíš, tak to bych fakt nejdřív počkala než přestaneš 🙂

lucie.krajcarova
8. dub 2010

brumdi, jo počkáme. v pondělí jdu s malýmna roční kontrolu a třeba mi doktor doporučí přestat kojit.

jankakkk
8. dub 2010

lucka : nas maly sa narodil presne ako Vas Martinko - 12.4.2009 o 22:22 hodine s mierami 4030 g a 51 cm. Isiel sekciou, lebo bol naopak otoceny. Ja som prestala kojit ked mal maly necelych 11 mesiacov - odmietal mi flasku a stale bol na mne nacucnuty. Ked sme sa kojili, tak sa mi v noci budil na jedenie aj 5 krat a teraz prespi celu noc. Vsetko ma svoje vyhody a nevyhody - predsa je to materske mliecko najlepsie - ale ja si myslim, ze tych 11 mesiacov mu stacilo. Ked som kojila - mala som menzes len 1 krat a ako som prestala - tak uz teraz taham 3. cyklus - no myslela som si, ze to bude jednoduchsie. Asi sa naozaj tie nase tela po kojeni musia trochu spamatat a dat dokopy - uvidim ako to pojde dalej.
Takze v pondelok maju nasi maly chlapci rok - ako to strasne rychlo leti. Uzite si oslavu a Martinkovi prajem hlavne vela zdravia a stastia - nech je stale usmiaty a poslucha maminku. 😉

brumdinka
8. dub 2010

Holky já kojila Jiříka do jeho 20 měsíců, pak už sem ho odstavila jelikož mě začal kousat do bradavek potvůrka 😀 a celou dobu sem nevěděla co to menses je 🙂 😀

lucie.krajcarova
8. dub 2010

Janka, taak to máme stejně staré chlapečky, paráda!!! jak se jmenuje váš???? náš je taky císařem, akorát ve 20,32. a míry měl trochu menší, asi tak o kilo 😀 a jaký máš problém s cyklem po kojení? jo a co váš chlapeček - beránek, taky je občas vzteklý? jinak mě už spí krásně, protože cca ve 22 hodin dostane hami hajaju a spí až do 7. a díky za přáníčko. taky posíláme pozdravy!! škoda že tu nemáš fotky, koukla bych se!

Brumdi, a měla jsi u toho kojení cyklus?

brumdinka
8. dub 2010

lucie - no to fakt nevim - já se nikdy nesledovala to až ted´co čtu tyhle stránky tak se začínám pozorovat 😀 😀 ale ne menstruaci sem fakt neměla, ta přišla až když sem přestala kojit 🙂

zabka1003
8. dub 2010

Ahojte babulky,
mohla by som sa k vám pridať?
Mám vyše dvojročnú dcérku Nelinku a momentálne sa snažíme o súrodenca 😵

lucie.krajcarova
8. dub 2010

zabka, ahoj 🙂

mscat
8. dub 2010

ahojte holky

tak my máme neštovice 😅 🙄

jak já,tak i malý!! 😒
Mám dodrbkaný celý "ksicht" 🙄 ...jsem totiž v nedeli když mi vyrašily pupínky na obličeji,nevěděla že to budou neštovice,no tak jsem si to pěkně rozrýpala...a ted tam mám pěkné napuchlé díry do kůže ☹ oj to budou jizvy! 😅
jsem osypaná celá..4 dny je mi už tak zle..ale dnes večer už lepší teda.ale dopoledne mamka myslela že mi bude volat sanitku.docela masakr u dospělého člověka...zle a zle 😒

malý ten je na tom naštestí lépe..to dítě to snáší líp,nemá jich tolik...přes den se ani nedrbká,ale v noci.hlavně ted před chvílí...řev a řev že ho to kouše a bolí a raplil a vztekal se..no paráda teda..od března jsme furt nemocní.tak snad už to bude tímto konec 😅

jinak já čekám marně na ovulaci i na menstruaci ☹
jsem už asi 39DC...a zatím nic..a tak jsme se snažili že co kdyby náhodou když byl ted můj doma. 😅 tak zase nic...musím si zajít k dr aby mi dal něco na zkrácení cyklu nebo takto by jsme se sourozence pro Adrianka fakt nedočkali nikdy 😅 🙄

lucie.krajcarova
9. dub 2010

Mscat, neštovice, to je děs!!! říkala jsem, že řádí, ach jo.. ať se z toho brzydostanete!!!! nevěděla jsem, že to dospělý takhle špatně prožívá... držím palečky!!

axi81
9. dub 2010

zabka - ahoj a ať se brzy zadaří!! 😵

mscat - tak brzké uzdravení!!! Pamatuju si, že když (kdysi dávno 😀 ) měla před maturitou, řádily po škole neštovice a ten, kdo je ještě neměl, je zaručeně chytil. A ta 18ti letá děcka to popisovala taky jako pěkný masakr. Asi je opravdu lepší, když se to odbude v dětství. Já se na čele pyšním asi 3 malými jizvičkami po neštovicích, jsou srandovní, taková pravidelná kolečka, jako bych si na čelo otlačila propisku (zacvaknutou 😀 )
A na ms čekám už nějaký 3. měsíc...grrrrrr!!! 😠 Ale taky to doma pro jistotu neflákáme... 😅
Holky, sháním pro sebe plavky na léto...nedoporučíte mi nějaký šikovný odkaz...? Jsem z toho už zoufalá...buď blbý střih, nebo hrozné vzory... 🙄

brumdinka
9. dub 2010

ahojte vítám nové tváře, aspon nás tu bude víc 😎

mscat - jejda tak to nezávidim, tak at´jste brzo zdraví 🙂

neštovice jsou dětská nemoc a maj se odbýt v dětství právě proto, že v dospělosti můžou napáchat hodně škody 😝 já je měla naštěstí v dětství, ted´bych potřebovala aby je někde chytl Jiřík, aby si to taky odbyl dokud je malej 😅 tak jak zjistím, že je někde v okolí maj tak asi pudem něco nachytat 😀

zabka1003
9. dub 2010

Ahojte,
dakujem za privítanie 😉

mscat to nezávidím..dospelí to vraj znášajú omnoho horšie ako deti...tak nech ste čím skôr fit 🙂

lucie.krajcarova
9. dub 2010

Axi, tak nejenže máme děti přes kopírák, ale i ten menzes!!! fakt sranda 🙂 já to měla poprvé a naposled 26. ledna..

axi81
9. dub 2010

Luci, já asi o týden dřív 😀 Jenže narozdíl od tebe už teda nekojím - už půl roku 😒 No nic, bude líp. Však pan doktor si s tím určitě zase poradí. Aspoň do té doby, než budou //. Pak už mi to bude zase na chvilku jedno 😉 Tak teď jen, která z nás je najde dřív!!! Každopádně, ať je to u obou co nejdřív, no ne..? 🙂
Dobrou noc, holky 🙂

lucie.krajcarova
9. dub 2010

Axi, jojo přesně tak, co nejdřív. hlavně před létem, nebo až po něm. Beránka už raději nechci 😀 no uvidím, jak to dopadne u pediatra. možná si pak brnknu na gyndu na vyvolání cyklu.

holky, tak zítra slavíme narozky, bude to šílené 16 lidí a 4 děti, ale snad to půjde. dort jsem ještě neviděla, peče babička, určitě bude super. a ne za 600 jako z cukrárny 🙂) tak dobrou

lucie.krajcarova
9. dub 2010

jo Axi, napíšš mi míry vaší A? teďa neívm, jak se holčička jmenuje. nebo až po kontrole? kdy jdete na roční?