Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

amona
26. únor 2012

@zuzana84 čekala jsem dneska, ale v poslední době jsem měla spíše nepravidelný cyklus

amona
27. únor 2012

a je to v pytli.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/amona/grafy?...

amona
27. únor 2012

@zuzana84 Tak MS právě dorazila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

maximka33
27. únor 2012

@amona tak to je škoda ☹

amona
27. únor 2012

@maximka33 ano to je..:(

zuzana84
27. únor 2012

@amona to mi je luto, u mna zatial nic, ale uz od vcera mam mierne krce obcas ako ked sa hlasi ms. Tak uvidim, ci v stredu dojde. Mam este jeden test doma, ale mam normalne strach ho pouzit... 😒

ivanajelinek
27. únor 2012

Ahojte 😉 Mohla by som sa k vam pridat? Tiez by sme chceli druhe mimi. Obavy z toho ze ci budem mat tolko lasky aj pre druhe dieta mam tiez. Ale ako som tu citala, tak to hadam prejde 😉
Ale tento mesiac uz z toho nic nebude, lebo som dnes zasa dostala mrchu 😠

amona
28. únor 2012

@zuzana84 No Zuzi držím moc a moc pěsti!!!!! Do zítřka už to nějak vydržíš a zítra ráno hnedkom testni a písni! Ale já se vsadím, že tam bude // 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@ivanajelinek tak s tou mrchou jsme na tom stejně....ach jo.... ☹ ☹

zuzana84
28. únor 2012

@amona dakujem, snad do zajtra nepride, prsia sa mi zacinaju riadne nalievat, uz aj boliet zacinaju. A v podbrusku ani nie krce uz ale dost neprijemne pichanie. Mam obavy, ze mrcha predsa len dorazi. V kazdom pripade dam zajtra urcite vediet. 🙂

@ivanajelinek Obavy mam, ale na druhej strane ten pocit, ze znova ti bude pod srdieckom rast novy zivot, ktory ta po par mesiacoch bude objimat a bozkavat.... je to silnejsie. Drzim palce, nech to co najskor vyjde 😉

ivanajelinek
28. únor 2012

@amona No hadam buduci mesiac sa nam zadari 😉
@zuzana84 Zuzi pozeram, ze nase deti su skoro rovnako stare 😉 S tym pocitom mas pravdu 🙂

amona
28. únor 2012

@ivanajelinek MUSÍ!!!!!!!!!! 😉

zuzana84
29. únor 2012

@amona
@ivanajelinek takze baby, ani nemusim testovat, vcera vecer som zacala malinko spinit, dnes je to sice este menej, skoro uz nic, ale teplota klesla, takze som v ocakavani ms ☹

ivanajelinek
29. únor 2012

@zuzana84 Juj, skoda... ☹
Neboj, ale buduci mesiac to isti 🙂

zuzana84
29. únor 2012

@ivanajelinek co uz, snad to nebude trvat tolko kolko pri prvej dcerke. Takze buduci mesiac to ist... 🙂

kocka5
29. únor 2012

Hojte, taky se k vám přidám. Snažíme se tedy už skoro 3/4 roku a nic. U prvního to bylo cca 10měsíců a byl to duben, kdy to vyšlo. Takže do dubna vkládám velké naděje😀

Od zítra začnu měřit bazálku.....moc na to nespěchám.....ale budu se asi muset víc snažit😀..... u nás na druhé více tlačí MM.

amona
29. únor 2012

@zuzana84 ☹ ☹ ☹ ☹ to je škoda! ☹ ☹ ☹ ☹

amona
29. únor 2012

@ivanajelinek
@zuzana84 Holky tak v březnu nám to MUSÍ klapnout!!!!!!

amona
29. únor 2012

@kocka5 jj BT hodně napoví a zkus ovulační testy!!! Já až z ovu testů zjistila, že mám ovulaci o týden později než jsem myslela.... 😖

ivanajelinek
29. únor 2012

No dufajme ze to klapne. Pri prvom sme to nejak neriesila, hned po svadbe som vysadila antikoncepciu, a az viac ako roka nam to trvalo. Lenze mi to nevadilo. Ale teraz to vidim inak. Predsa roky utekaju, a normalne uz v novembri by som sa mala vratit do prace, takze by som to chcela stihnut este pred tym. A az potom zacat zasa pracovat.

@amona No tie ovu testy si asi kupim aj ja.

maximka33
2. bře 2012

@amona
@ivanajelinek
holky, ovulační testy doporučuji, pokud to přesně u sebe nepoznáte. dnes jem si to udělala, a hned dvě čárky, tak víme, kdy na to skočit! hlavně tedy obden 🙂 u mně ta ovulace fakt není přesná, v posledních třech měsících 25dc, 19 dc, 22dc. jako pravidelnost fakt mizerná. a teď mě ani podbřišek nebolí, tak bych to sama ani nepoznala.

pospes
4. bře 2012

Ahoj holky 🙂 Jak se máte při neděli? U nás bylo krásně, takže jsem trajdali po venku. Ty ovu testy taky schvaluju, aspoň se se spermijkama neplýtvá zbytečně 😎 Zítra si jdu pro výsledky posledních stěrů, tak se modlím, ať jsou ok a můžeme se zase vrhnout do snažení...

ivanajelinek
4. bře 2012

@maximka33 No ja tiez nejak nepoznam kedy je ovulacia 🤐 ...Normalne sa hovori ze na 14-ty den,ale asi to ma kazdy inak, ze?

labut
5. bře 2012

ahoj holky, tak se přidávám......s manžou chceme taky druhé miminko. Tento měsíc to ale asi nevyjde...čekám mrchu každým dnem.A podle měření ovulace asi ani neproběhla, i když by ovutest pozitivní, ale žádné zvýšení teploty nenastalo....tak snad další měsíč.držím všem palečky. 😵

silente
5. bře 2012

Ahojte 🙂
Už jsem tu dlouho nebyla.
Moc všem přeji brzy druhého mimíska 😉

maximka33
5. bře 2012

@labut ahojky, vítám tě. fakt myslíš, že ovulace neproběhla, když byla na testu?

maximka33
5. bře 2012

@silente Gratuluji k Honzíkovi 🙂 má taky dvě jména?

labut
5. bře 2012

maximka: asi opravdu nebyla, protože se mi potom teplota nezvedla. každopádně se to brzo ukáže. mrchu čekám každou chvíli. 😠

maximka33
6. bře 2012

@labut tak to jsem z těch ovulačních testů teda blázen..

amona
6. bře 2012

Ahoj holky, v pondělí jdu na vyšetření k mudr. tak snad něco vymyslíme na v příští ovu na "TO" vyzrajeme... 😉

discreet
6. bře 2012

Taky zdravím po čase, koukám, že se tu pořád menstruuje... u nás taky, dr. mi změnil léky a 2 měsíce máme snažící se pauzu, možná se povede normálně ale pochybuju...
@ivanajelinek My máme ale úplně stejně staré děti 😀