Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
22. únor 2011

@kolebka jo jo, ještě pohromadě, ale už ne na dlouho 😉

wjerushka
22. únor 2011

@mataharyy No tak to rozhodně, mě se teda hrozně líbil. My letos karnevaly odpískali. Je tu chřipková epidemie laryngitida. A Kryštof se sotva vyhrabal ze zánětu průdůšek, tak jsem enchtěla, aby chytl něco dalšího. Snad si to příští rok vynahradí

mataharyy
22. únor 2011

@wjerushka No tady taky nebylo tolik dětí, půlka školky scházela 😖 je to děs s těma chorobama... Už aby se počasí nějak rozhodlo, buď teplo nebo zima, ale toto chvíli tak a chvíli onak jen přidává, já už mám zas rýmu, ale jak dlouho v kuse a Adrián to samé 🙄

nlenka
23. únor 2011

ahoj holky.
Tak včerejší UTZ nepřinesl nic nového,mimčo je ještě malé.A jak pravila sestra,tak už máme jednoho kluka doma,takže si máme užívat sladké nevědomosti.Manža byl trošku napruženej,ale jen chvíli.
No a v dnešní poradně byl odběr krve.O půl kila zase méně,ale dr. je spokojenej,vše je jak má být.

mataharyy
23. únor 2011

@nlenka tak příště a s tím úbytekm váhy, neboj já půl roku jen hubla, ale mimčo prospívalo 😀

nlenka
23. únor 2011

@mataharyy ,ale to já si vůbec neztěžuju.Zrovna jsem si řikala,že by bylo nejlepší,kdybych byla těhotná neustále 😀 😀 😀
Jen sestra občas držkuje,ale co si budeme povídat,kůli ní tam nechodím! 😎

mataharyy
23. únor 2011

@nlenka u mě teď sestra měla potíže že se jí zdálo že moc přibírám (no jako dost jsem nabrala, ale tlak a vše v pohodě) tak jsem jí řekla že jí to může být putna pač ona to po porodu schazovat nebude 😎 a mám klid 🙂

wjerushka
23. únor 2011

@nlenka koukám, žw ty sestry jsou všude stejný. Hrozně chytrý

mataharyy
23. únor 2011

@wjerushka Jo to asi jsou 😅

vendulka
23. únor 2011

ahojky holky
tak já jsem v těhu ubývala na vazé a sestřičce se to taky nelíbilo,ale to je pochopitelné, nakonec jsem něco málo připrala ,ale ne to co jsem zhubla
taky bych potřebovala být zase těhu,aby šla kila dolů, nějak to co jsem zhubla při porodu rychle naskákalo zpět a to dvojnásobně 😢 Ale kdo ví, jaké bude to druhé těhu

@nlenka
@wjerushka
@mataharyy
máte stejné těhu jako to první a nebo se v něčem liší?Myslím tím únava, nevolnosti, přibívání na váze,otoky...

vendulka
23. únor 2011

a teď když na to tak koukám, tak je to tu samá těhule a jen já jsem nesnažilka netěhulka 😅

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka no mě toto těhu přijde horší než první, tak nevím čím to je... Víc unavená a celkově mi je tak nějak na pytel, ale asi to bude tím že mi do toho skáče po hlavě Adrián 🙂

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy no právě jsem myslea, že když do toho nezapočítáš péči o první dítě, tak jestli je to stejné nebo jiné?Je jasné, že je to horší v tom, že když je to zle nebo si potřebuješ odpočinout,tak to nejde, že je tu to dítě...

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka I tak bych řekla že je to horší, ráno se hrabu z postele jak důchodce z hrobu, bojem mě záda, totálně se mi zasekla... hůř se mi dejchá... takže i když pominu to vyčerpání tak mi to přijde teď horší 😅

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy oj oj...tak za chvilku to máš za sebou a bude klid, o i když, to si člověk už tuplem nedáchne 😅

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka ale budu mít šanci si pořádně lehnout a když se mi seknou záda, budu se moct protáhnout bez dojmu že si lámu miminko 😵

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy jo to je pravda 😀
a kde že to budeš rodit?

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka Na slovensku... nechtělo se mi jezdit do čech na kontrolu, to šlo když jsem neměla malého, teď by to byl horor 🙄

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy a malej je v česku?

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka Malej se narodil v čechách, ale jináč ho mám tady, skáče mi po zádech 😀

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy tak to je dobré, jeden bude čech a druhý slovák , nebude s tím do budoucna třeba problém?

vendulka
23. únor 2011

vím jaký měl děda problémy s příslušenstvím/národností nebo jak se to nazývá bo je narozený na Slovensku ale už několik desítek let žije v Čechách a vím, že s tím byl problém

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka Ne u nás všechny děti mají dvojí občanství, protože jsme smíšené manželství a děti obě občanství získávají narozením, což umožňují oba státy 🙂 Takže to máme v pohodě, naštěstí 😵

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy aha, tak o této možnosti jsem nevěděla...to je potom prima 😉
a co máš strach z porodu a nebo už víš do čeho jdeš a jsi v "klidu"?

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka jsem v pohodě porod mě neděsí, jen mě děsí že začnu rodit a nebudu mít kam dát adriána 😅

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy tak vždycky ho někde dáš, ne? 😅

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka No to asi jo, jsem domluvená se sousedkou a s kamarádkou, i manžel snad zvládne v mezičase dorazit a navíc přece budu rodit v sobotu 😀

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy no tak vidíš, máš to tak pěkně naplánované 😀
mmch, já rodila v sobotu a po porodu manžel jel na fotbal 😅 😀

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka Já taky rodila v sobotu, tak hádám to zas klapne 😀

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy tak držím palec...v kolik se malej narodil?N. v 12:58