Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
16. bře 2011

čaute, tak mě zemřel net, takže jsem se sem nedostal... Každopádně rodím už i ve snu, ale to je tak jediné, včera jsem usla ve vaně probudila mě kontrakce, tak jsem zajásala, no proběhli ještě dvě a šlus, dnes v autobuse to mě drželo asi hodinu, ale jak jsem kecala se sousedkou tak to taky přešlo... No já nevím, ale tomu zvěřátku se prostě ven nechce 😀 Ale už toho začínám mít dost, vše mě bolí, sotva se vleču... No jedinou útěchou mi může být že nejpozději za dva týdny touto dobou už to budu mít za sebou chtě/nechtě 😎

mataharyy
17. bře 2011

@nlenka bude ti tkaničky zavazovat manžel 😀

vendulka
17. bře 2011

@mataharyy - to přijde až to budeš nejméně očekávat 😀

hanysek.hanysek
17. bře 2011

Ahoj holky, sem tady nová. Snažíme se o druhé dítě. Myslela sem si, že s výrobou druhého miminka to bude rychlejší, než s prvním synem, ale nějak sem se spletla. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou nejlepší ovulační testy- zřejmě u mě ani tento cyklus nedošla ovulace, tak se chci zeptat, s kterým máte nejlepší zkušenost a jestli opravdu fungují. děkuji

mataharyy
17. bře 2011

@vendulka tak v tom případě od teď vůůůbec nečekám že budu rodit 😀 😀
@hanysek.hanysek ahoj, vítej 🙂 no s ovu testama neporadím nikdy jsem to nepoužila 😅

vendulka
17. bře 2011

@hanysek.hanysek -ahojky, tak já OVU testy taky nikdy nedělala a pokud máš pochybnosti, jestli máš OVU,tak bych možná zkusila chodit na utz k dr., ten ti řekne, jestli k ovu dochází a je to určitě levnější než ovu testy 😉

@mataharyy -tak jsem na tebe zvědavá 😀

mataharyy
17. bře 2011

@vendulka já taky 😀 Jdu si udělat už konečně ty špagety s boloňskou, pořádně se nadlábnu a pak budu myslet jen a jen na spánek 😀 😀 😀

wjerushka
17. bře 2011

@mataharyy Ty nás hrozně napínáš, tonám určitě děláš schválně. 😉
@hanysek.hanysek Taky vůbec netuším, nikdy jsme si ovu testy nedělala

mataharyy
17. bře 2011

@wjerushka Jasný že to dělám schválně 😀 😀 Ael ne vám, spíš sobě 😝 😀 😀

silente
18. bře 2011

@hanysek.hanysek - já zkoušela ovu testy z levnetesty.cz, dají se tak koupit hodně výhodně. Lepší x horší jsem neřešila, nevím, čím by ty lepší mohly být tak strašně lepší 😀 😀 😀 A mně se spíš vyplácí sledovat polohu čípku http://www.rodina.cz/clanek3775.htm.

@mataharyy - jak sis smazala pas, tak nevidím TP. Tak co, uuuuuuuž? 😀 😀 😀

mataharyy
18. bře 2011

@silente eště nééé 😀 Ale jsem naštvaná sestřenice která měla termín začátkem dubna, už je v porodnici, v noci jí rupla voda 😒

silente
18. bře 2011

@mataharyy - sakryš, předbíhá, mrcha jedna 😀 😀 😀 Tak vydrž do zítřka, ať nemají stejné datum narození 😀 😀 😀

nlenka
18. bře 2011

Nazdárek holky.
@mataharyy ,koukám,že tě humor neopouští a to je fajn.A pokud to nepůjde samo,tak máš nějaký termín na nástup do nemocnice?
@hanysek.hanysek ,já jsem si ovu testy kupovala.Víš,oni jsou docela drahý,takže když to vezmu zpětně,tak to byly zbytečně vyhozené peníze a taky větší stres.Já vím,že to bude znít divně,ale moje osvědčená metoda byla,že jsme sexovali každý den(samozdřejmě mimo MS) a většinou 2x i víckrát denně.A vyplatilo se 😀 !!!
Taky jsem si dříve psala ovu dny do kalendáře a to byla opět chyba:manžovi nic neříct a hlavně na to nemyslet 😉
@vendulka ,tak je se tý tvojí berušce vede?

vendulka
18. bře 2011

@nlenka -nic moc, byla jsem s ní dneska raději u dr, když je víkend na krku a dostala ATB bo má herpesovou stomatitidu, takže zase min. týden doma 😠 ,ale tak horečky už nemá, tak aspoň něco

vendulka
18. bře 2011

@nlenka teda každej den 2x 😀 , to se ani nedoporučuje, prý je tak optimální ob den, ob dva a hlavně netlačit na pilu 😉 😀

nlenka
18. bře 2011

@vendulka ,vysvětluj to manželovi.Ale můžu ti říci,že jsem byla ráda když už to skončilo a povedlo se to v prvním sexuálním maratonu 😀 😀 😀

mataharyy
18. bře 2011

@silente Ona bude asi zas rodit dlouho, včera bylo kolem jedenácté když jí praskla voda a pořád nic... Naposled si hodila čtyři a dvacítku... 😀 Jo sobota to jistí... ale mám dojem že ne tato 😅
@nlenka No v pondělí jdu na kontrolu a pokud nic, tak mě v pátek na 100% pošle... Ale kdyby bylo nejhůř pokusím se to ukecat na pondělí 🤐 Ale hádám se to hne a porodím 😎

nlenka
18. bře 2011

@mataharyy budu ti držet pěsti aby to vyšlo. Já sem sama měla vyvolávaný porod a není to nic co bych si chtěla ještě jednou vyzkoušet.Nastupovala jsem v pátek a poodila až v neděli ráno.Ale vše bylo umělé,od tablet,infuzí až po napíchnutí vody. 😖

mataharyy
18. bře 2011

@nlenka No právě a tomu se chci vyhnout 😖 ale říkám si ještě mám minimálně týden, tak snad se cvrček umoudří a vyleze sám 😎

wjerushka
18. bře 2011

@nlenka dvakrát denně jo? No to si s Kryštofem ani nedovedu představit, jak bychom to prováděli 🙂 Ale nažel měl asi radost, co?
@vendulka Jéé tak to je nepříjemný, to měl kryšto loni taky. Ale ty ATB mu rychle zabraly a během dvou dnů byl sice takovej přejetej,ale už dobrej. Aspoň ž ehorečky malé povolily, to je náznak, že se to lepší
@mataharyy Uvidíš no, asi má prcek zkrátka svoji hlavu. Ale už se fakt těším na to, až tu bude o Tebe, že je konečně venku 🙂

vendulka
18. bře 2011

@wjerushka - kéž by jsi měla pravdu,ale asi na tom něco je bo si teď dokonce už sama hraje, postavila si dráhu pro vláček a trošku tu už skotačí, co mě štve, že je to infekční a tak zase příští týden nemůžeme do cvičení a ani do školky a to už budou dvě náhrady, což ve cvíču celekm jde,ale ve školce se to blbě omlouvá, bo za 2 absense to mají udělaný tak, že buď si nahradíš tu jednu lekci a druhá ti propadne a nebo se jde rodina v sobotu na 40 minut vykoupat k nim do bazénu, což se mi nelíbí ani jedno, nechat propadnout za ty prachy je děsný a koupat se někde to můžu jet taky někam , mám tu školku kvůli tomu,aby byla mezi dětma a ne aby šla s rodičama plavat 😒

mataharyy
18. bře 2011

@wjerushka Jo je tvrdohlavej jak mezek... To bude zas zážitek až se naučí to používat 😀 Se půjdu odstřelit a bude 😎 Jináč taky se těším že už brzo budu psát že je po všem a máme doma mládě, tenhle stav je strašně únavnej a dnes mi odešlo koleno, tak doufám že se to zas "nějak" samo opraví 😅
@vendulka To je zvláštní postup náhrad... 😕 😅

vendulka
19. bře 2011

@mataharyy - to je snad všude ,bohužel

mataharyy
19. bře 2011

Tak mám dojem že do zítra je po všem, hodinu a půl mě berou křeče, ale naprosto jiné než do teď, žaludek jak na vodě a mám dojem že jsem posnídala projímadlo 😅

vendulka
19. bře 2011

@mataharyy -tak že by konečně? 😵 držím palce

mataharyy
19. bře 2011

@vendulka No jestli jo, tak mě trefí šlak a mé spolužáky taky, protože se domlouval třídní sraz, ještě před vánocema a já říkala že je to od nich "pěkné" že já budu rodit a oni chlastat... No a hádej kdy mají třídní sraz... dnes 😀

vendulka
19. bře 2011

@mataharyy 😀 ,tak vidíš, přece jen ti něco co jsi si naplánovala vyšlo 😀

mataharyy
19. bře 2011

@vendulka no asi jo... 😀 někde jsem se trefit musela 😀 😀 Jdu vařit, nemůžu sedět 😎

vendulka
19. bře 2011

@mataharyy - rodila pár hodin po slučáku, tak třeba to tak taky budeš mít... 😉

mataharyy
19. bře 2011

@vendulka No já tam nejdu, mám to krapet z ruky, zhruba jen nějakých čtyřista kilometrů 😀 😀 Ale už jsme ohlásili a jdem do hospody na kofolu, ať unavíme děti 😎 Tak pokud se budu držet tradice, tak hospoda, procházka, rychlej porod a hotovo 😀 😎