Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

kutcher
2. dub 2011

48cm a taková pěkná váha? Tak tos měla štěstíčko, náš to měl s výškou taky tak a 3030g, jen ten vag. porod jaksi nebyl, tak jsem teď jak prvnička, mno :-/

kutcher
2. dub 2011

A vůbec @vendulka vy věříte, že nějakej gel zabere? I když za tu cenu by to měl odrodit za mě:D

vendulka
2. dub 2011

@kutcher já nevím jestli ten gel pomůže nebo ne, proto jsem se ptala...ale zase si to koupit za 2500,- a jít na CŘ,tak jsou to vyhozený peníze

kutcher
2. dub 2011

@vendulka Hmm to jo, já už vlastně ani nevím, jak chci rodit..

vendulka
2. dub 2011

@kutcher tak na výběr asi nemáš, ne?pokud nebüdou komplikace, tak normálně a jinak na CŘ nebo si můžeš vybrat?
Já pokud by byl zase vaginální budu jen a jedině ráda z CŘ mám panickou hrůzu

kutcher
2. dub 2011

@vendulka Tak já cř proďála a až na tu následnou týdenní bolest ok - vybrat si není možné, ale mám tam protekci, takže by to šlo

vendulka
2. dub 2011

@kutcher no já si myslím, že je nejlepší to nechat tak, jak to půjde samo

silente
2. dub 2011

@kutcher - ahojky, jsem Tě dlouho neviděla! A gratuluji k těhu 😉 Jen trošku nechápu to psaní v Tvém pase a dočítat nezvládám 😅 Doufám, že je vše ok 🙂

A co ta Mata? 😨

kutcher
2. dub 2011

@silente Ahojík, nebylo, ale už je. Nebilo nám srdíčko a poslali mě na revizi, naštěstí jsem se nedala a vydupkala jsem si krevní testy + odklad a ejhle... prosím tě, co ta mata nebo co?

wjerushka
2. dub 2011

@vendulka No krásný fotky, N.měla úpně luxusní šatičky. Akoukala jsem, že odrážedlo se dostává k 2. narozeniám i u vás 😀 A dortk luxusní 😉 Můžeš mi napsat do IP, kde jste pořdili (nebo někdo pořídil) ten domeček? Máme v pokojíku vymalovanýho krtečka a ten domeček s emi ted alíbil moc, tak že bych se zaopičila, jeslti neva

vendulka
2. dub 2011

@wjerushka díky moc, ten domeček dostla od babičky, takže nevím ,kde jej pořídit,ale určo v nějakém hračkářství jako je pompo či sparkys bude a nebo jsem ho viděla i na netu 😉

mataharyy
3. dub 2011

tak jsme doma, včera nás pustili a tcánovcům trvalo přesně 45 minut po nečekaném návratu dom, než mě dohnali k slzám, jsem tak nasratá 😔 Každopádně jináč je nám fajn Benito se narodil 30.3. ve 21:50 3500g a 51cm 😵

lucie.krajcarova
3. dub 2011

@mataharyy Moc a moc gratuluji a ať jste oba zdraví 🙂 Budu se těšit na popis porodu. a na tchánovce kašli 😝

lucie.krajcarova
3. dub 2011

@mataharyy Moc a moc gratuluji a ať jste oba zdraví 🙂 Budu se těšit na popis porodu. a na tchánovce kašli 😝

pajcula
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendulka
3. dub 2011

@mataharyy ahojky a vítek doma,pěkné míry 🙂

mataharyy
3. dub 2011

@lucie.krajcarova Popis porodu: v 19:31 jsem měla první kontrakci, hned mi naběhli po dvou minutách a minutu dlouhé a ve 21:50 byl malej na světě 😀 Já bych na ně kašlala, ale řekli jsme jim že jestli chtějí vidět malého tak mají přijít do porodnice a že doma chcem mít pár týdnů klid a včera jsme byli doma sotva třičtvrtě hodiny a už tu byl nalitej tchán, no a dnes sem dojde tchýně (v porodnici nebyli, protč, že když ta kráva /to jako já/ to tak chtěla...) ☹ Jsem KO, malej spí pár minut pak se chce nosit, druhej malej je nemocnej, takže paráda a do toho přijde tchýně... No není nad klidný návarat domů a to nutno podotknout že nás pouštěli o den dřív, měli málo místa, takže jsme jim to ani nestihli říct, takže museli volat do porodnice aby zjistili zda už nás pustili... Je toto normální?? 😕 😢 Takže momentálně jsem na tom tak že mě všechno rozbrečí, když malej brečí (sice mi mléko teče, ale mám strach že má hlad, pořád něco chce sát), když druhej malej brečí a já nevím koho dřív chovat... Jsem na odstřel ☹

vendulka
3. dub 2011

@mataharyy teda to byl rychlej porod, druhej chci taky tak rychlej 😀 si z nich nic nedělej, já nevím jak to máte, ale já bych jim prostě u dveří řekla, že je tam nechcu, a hotovo, že chci mít klid, že jsem teď přijela z porodnice a nejsem na návštěvy žvědavá 😝

mataharyy
3. dub 2011

@vendulka jo to věřím, kde kdo mi záviděl 😀
Jo on je trochu problém že jim můžeme říkat co chcem a přísahám i šutr by dřív zareagoval... Ale už se na ní chystám, však jí to dám patřičně sežrat 😅

wjerushka
3. dub 2011

@mataharyy Jééé moc moc gratuluju kdruhým klučkovi. porod jsi měla parádní a časem se sžijete a malej se uklidní a druhej malej se sand brzy uzdraví bude fit. To ti věřím, že Ti to bylo nepříjemný s tchyní a je jasný, jak se cítíš. Hlavně teď mysli na sebe, aby byla v cajku a na ostatnís e vyprdni

mataharyy
3. dub 2011

😵 😵 😵

berenika39
3. dub 2011

@mataharyy moc gratuluju, krásnej..... 😉

mataharyy
3. dub 2011

@berenika39 Děkujem 😵

wjerushka
3. dub 2011

@mataharyy zlatíčko, úplně i závidím, že už to máš za sebou

mataharyy
3. dub 2011

@wjerushka Jo to chápu, taky jsem ráda, ale neboj za chvíli to budeš mít taky za sebou 😵

nlenka
4. dub 2011

Ahojky.
@mataharyy moc,moc a moc gratuluji.Pomalu jsme se tady s holkama vsázely jestli už to máš za sebou nebo si musela na vyvolávačku.Ale podle data narození ses bez ní asi neobešla co?
Malej je moc hezkej a kolik má vlásků,co Adrian,jak ten na něj reaguje?
Jak já ti závidím,už aby ten náš had byl taky na světě.Jo a ty to asi nevíš,ale opičím se po tobě,taky budu mít druhýho kluka!

silente
4. dub 2011

@mataharyy - moc moc moc blahopřeji k druhému pokládku! 😵 Šmarjá ... já už se taky tak těším na druhoče 😵 Jo a na tchýni se vyser (dámy prominou, ostatní jsou zvyklé 😉 )
@kutcher - ufff, ještě že tak. Tak teď už bude vše jen ok 😵

kutcher
4. dub 2011

@silente No, asi se na to radši neupínat, ale když tohle těhu výjde, budu hrozně šťastná.

hanysek.hanysek
4. dub 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit. Dneska je to 14dní, co jsem dostala menzes a dnes mě bolí břicho jako bych to měla každou chvíli dostat. Opravdu je to jako by měla přijít každou vteřinu mrcha, tak nevím. Včera mi bylo zle od žaludku - když jsem viděla manžela jak večeří, tak se udělala hrozně špatně, že se mi chtělo blinkat, ale ustála sem to. Takže mě to od včerejška ta nevolnost nějak drží a dneska se do toho přidalo ještě bolení břicha jako na menstruaci. Co by to mohlo být?

nlenka
4. dub 2011

@hanysek.hanysek ,já si osobně myslím,že buďto je to velmi ranné těhotnství nebo plodné dny,ovulka. Většinou to ženský ani nepostřehnou,ale vnímavější mají pocity jako ty.Takže není na co čekat a hurá na snažení 😀

silente
4. dub 2011

@hanysek.hanysek - souhlas s nlenka. Já mám ovu kolikrát bolestivější než mrchu 😉

@kutcher - co se má stát, stane se 😉