Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
10. dub 2011

a kdyby nás náhodou všechny blikli, tak víme kam se odtud odchází 🙂 já tu zůstávám stejně jen kvůli pár diskusím, jináč bych to už zabalila po té první mega blokaci a výhružkách... 😖

lucie.krajcarova
10. dub 2011

@mataharyy jo to máš svatou pravdu, asi tu pro všechny nejsou stejná pravdila 😖
ale kam se odchází,to nevím, my jsme s dub|ňátkama u známé pod jedním rodinným centrem.

mataharyy
10. dub 2011

@lucie.krajcarova většina bloklejch emigrovala na internetové mimino... 😀 a dle posledních info se tam prý (ale nevím co je na tom, pač jsem tam dlouho nebyla) přesunul i původce tohoto rozvratu... 😅

wjerushka
10. dub 2011

@mataharyy jj je to naprostá pravda, je tam. 😝

mataharyy
10. dub 2011

@wjerushka a co tam tak důležitého potřebuje? Snad jí nescházejí lidi co nechala bloknout... 😕 🙄

vendulka
11. dub 2011

ahojky, jo taky jsem o tom slyšela
dneska je tada hnus venku, pod mrakem a snad nebude pršet, musím ještě pro malou do školky a nemáme pláštěnku, bych měla konečně nějakou koupit 😠

silente
11. dub 2011

Tady je 20 stupňů a krásné sluníčko 😨

lucie.krajcarova
12. dub 2011

ahojky, tak jsem už nastoupila do práce. jsem zvědavá, jak dlouho tam budu 🙂

vendulka
13. dub 2011

@lucie.krajcarova jůůů, ty už chodíš do práce?A jaké to je?Hlavně ať se ti tam daří a za chvilku hurá na MD 😵

nlenka
13. dub 2011

@vendulka ,co to čtu? Sotva otevřu facebook a teď tady,tak se nestačím divit.Ty tajnůstkářko jedna!!! 😉
Hlavně pevné zdraví,srdíčko už máte?A těhu průkazku? Rychle sem s informacema,sem napnutá jak struna.

Já jsem dneska byla na testech na cukrovku,tak jsem zvědavá jak to dopadne.Je to hnus jeden sladkej! 😖
@lucie.krajcarova ,hodně štěstí v práci a jak sem zapracovala?

vendulka
13. dub 2011

@nlenka jo, srdíčko bylo hnedka, jak jsem tam byla ve čtvrtek a průkazku mám taky...tak to víš, člověk to už tolika neprožívá,aby to hendka křičel do světa 😀 a hlavně pokud není ještě po testech ve 12tt...ale až do porodu budeme tajit pohlaví a jméno, tak se moc netěš na nějaké žhavé informace 😀

lucie.krajcarova
13. dub 2011

@vendulka tak to gratuluji, to vám to vyšlo na první pokus ne?
v práci dobrý, ještě po mně nic nechtěli. ale to cestování je blbé, dokud musíme jezdit autem do Prahy. teěším se, až mě bude vozit manžel, a zpět vlakem s knížkou 🙂

lucie.krajcarova
13. dub 2011

@vendulka a který týden jsi?

vendulka
13. dub 2011

@lucie.krajcarova ne nevyšlo to na první pokus 😀 , no podle MS 7,ale podle UTZ už 8, tak nevím no 😀

lucie.krajcarova
13. dub 2011

@vendulka a na který? ten čas tak letí a mně to už splývá, kdy jsi napsala, že už třeba jo 🙂

silente
13. dub 2011

Ahojte ženy!

@lucie.krajcarova - páni práce ... no však jen na chvíli, viď 😉

@vendulka - hezky se opatruj, kočko a ať je vše v nejlepším pořádku! 🙂

vendulka
14. dub 2011

@lucie.krajcarova já jsem tu ani myslím nepsala, že bychom už na to vlítli 😀

@silente díky moc

nlenka
14. dub 2011

Ahojky,hltám tady nové informace a přichytila se mi omáčka!Já bych se na to vy......a. 😠
@vendulka ,to úplně chápu,my jsme to taky nikomu neřikali,jen to věděli rodiče,ale do výsledků nikdo nic neřekl.
My jsme si to museli nechat říct,ty věčné denodenní telefonáty kamarádek a příbuzných byli nad moje síly,tak jsme to prostě odtajnili.Ale to nic proto tobě,stejně si myslím,že se třeba někdy prokecneš,teda alespoň doufám.

A je ti dobře nebo mimi zlobí? 🙂

vendulka
14. dub 2011

@nlenka já doufám, že neprokecnu 😀 co je komu co do toho 😝 😀 .jinak mi zle není, jen mám šílenou ale šílenou lenoru a jsem unavená, jinak zatím dobrý, a doufám, že to tak zůstane 😀

vendulka
14. dub 2011

@nlenka co děláš za omáčku?

nlenka
14. dub 2011

Rozlítaný ptáčky s knedlíkem a i rýží.No jo no,hold budu muset drhnout kastrol,bléé 😖

nlenka
14. dub 2011

Víš,ty máš tu svojí princeznu ještě malinkou,ale u našemu Juránkovi už budou v létě 4 roky a tak je každý zvědavý,kdy mu pořídíme sourozence. Máte doma ještě takový miminko,ale ten náš drak se příjde pomazlit jen když něco potřebuje,je normálně vyčůranej 😀

lucie.krajcarova
14. dub 2011

@vendulka ale jo, něco jsi psala, ale to už jsi asi byla těhotná tajnůstkářka 🙂 Myslím, že právě Lenka to tady řekla určitě dříve 🙂 Líbí se mi, jak tady krásně přibývají týdny 😉

vendulka
14. dub 2011

@nlenka rozlítaný ptáčky, co to je? 😀 , no malá zase není až se mimčo narodí bude mít 2r9m 😉 , ale je pravda, že se nás moc neptají...to já jsem s nima pakhendka hotová 😝 😀

vendulka
14. dub 2011

@lucie.krajcarova no možná jsem psala, že se už snažíme oficiálně, já jsem před tím delší dobu nebrala prášky,ale určo kdy jsme to tu psala,tak jsem těhu nebyla 😉

nlenka
14. dub 2011

To jsou normální balený ptáčci(vepřové maso,okurka,atd),ale já je nebalím.Pak tam dám nakrájené naložené okurky,kousky měkkého salámu a vařené vejce.

vendulka
14. dub 2011

@nlenka aha,ale každopádně jsi mě inspirovala na nějaký ten obídek o víkendu 😉

nlenka
15. dub 2011

Ahojky,
holky chtěla jsem se vás zeptat,jestli nevíte,kde by se dal sehnat plastový zásobník na pleny.Na netu jsem bohužel narazila jen na textilní.Ale moc se mi nelíbí a radši bych plastový. Nebo to pak mít v nějakých bedýnečkách,ale to je můžu rovnou nechat v šuplíku 😖

vendulka
15. dub 2011

@nlenka ráda bych ti poradila,ale vůbec nevím co myslíš, jestli je to něco konkrétního?neumím si to představit, kdyžtak mi hoď link na ten látkový

vendulka
15. dub 2011

jinak já mám plínky jak látkové, tak jednorázové vyskládané v prvním šuplíku v komodě a vyhovuje mi to 😀