Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

matusaci
13. kvě 2011

ahoj maminky a snazilky.tak jsem myslelaze bych manzela opatrune natrkla na to druhy abychom zacaly drive a neuspelo to porad chce az bud na konci roku nebo nekdy dalsi rok.a ja bych uz nejradeji aby to bylo.na kazdym rohu sama tehulka a miminka a manzel kdyz je vidi tak je to je krasny apod.vi ze me tim zlobi.tak doufam ze zmeni nazor co nejdrive.jelikoz nam zatinez zacak jezdit ted na tyden pryc a vikend doma a jednou v mesici je pryc na 14 dni.a to jestli otehotnim tak to bude velky zazrak a kort s mym manzelem 😀

nlenka
17. kvě 2011

Ahoj holky,jak se máte?
Dnešní poradna dopadla vcelku dobře,ale přibrala jsem skoro 2 kila!!!Doktor nic neřekl,ale pro jistotu už budu žít převážně na zelenině.Občasné koláčky nebo koblih se neblaze projevili 😖

@vendulka ,jak ti dopadlo dnešní vyšetření? 🙂

vendulka
17. kvě 2011

@nlenka ahojky...
dopadla jsem takto:
všechno je v pořádku, teď mi volali, je to tak minuta a prý vše v pořádku a to riziko je 1:7600 (tuším že to takto říkala) a prej doporučuje i TT,ale na to já nejdu ani omylem 😝 ,dle utz to vypadá taky na zdravé a živé (v tom smylu jako divoké) miminko a dr.Vlašín mě překvapil svým v tipkováním i když jsem z něho měla strach a pohlaví nám řekla, že 50:50 😠 😠 😠 a že prej co by sme chtěli, co má hledat...no takže si musím počkat min. 7 týdnů na velký utz
mimčo je 11cm veliké a jsem 12+4 a TP je posunut na 25.11., jsem to říkala a prej sjem musela otěhotnět hnedka po MS a prej to mám teda zajímavé s tím termínem porodu a velikostí, že by mu prej pomohlo, kdybych mu řekla kdy jsem otěhu...ha ha ha

wjerushka
17. kvě 2011

@vendulka @nlenka gratulka ke KO 🙂
Vendy já dle termínu bych musela otěhotnět, když jsme měla MS nebo jsme měla ovulku dřív asi. leni 2 kila to není žádná hrůza ne? Kdy si budeš moct dopřád koblihy bez výčitek?
No já jdu zítra, tak jsem zvědavá

vendulka
17. kvě 2011

@wjerushka tak jako po MS bylo sexu dost, tak bych aji řekla, že je to možný, tak nevím proč jsem se předtím snažila hlavně v půlce cyklu 😀

nlenka
18. kvě 2011

Nazdárek.

@vendulka ,to jsem zvědavá co ti řekne doktorka,jestli ti ty TT doporučí.Mě to naštěstí nikdo neřikal,ale taky máš riziko vysoký,já jsem teda měla asi 1:15500,což je skoro dvakrát tolik,ale myslím že to tvoje je v pohodě. No a na pohlaví si budeš muset ještě počkat,pár týdnů.My jsme byli v Praze u Apolináře a ukazovali nám to na velké obrazovce.To mimčo bylo hrozně veliký,ale krásný 😀

@wjerushka ,tak jak si dopadla dneska ty?
Vím že dvě kila nic není,ale kdybych tam chodila pokaždý s dvěma kilama navíc,tak neprojdu dveřma.Řikala jsem doktorovi že mě pálí hrozně žáha,když si večer lehnu do postele.No jo,co sem mohla čekat,poradil mi pít dvojku plzeňskýho piva.A doma z toho mají děsnou prču,řikali mi to už dávno,ale nechtěla jsem jim moc věřit.A táta mi řekl,že nemusim chodit k doktorovi a ušetřím zdravotní pojišťovně 😅
Dneska je venku krásně,tak jsem šla sekat trávu.Jenže z těch našich plantáží mám dva puchýře a stejně sem se neopálila 😠 ,budu zase jak ředitelka vápenky

vendulka
18. kvě 2011

@nlenka jak jako vysoký riziko, nikdo nic neříkal

nlenka
18. kvě 2011

jako že máš malou pravděpodobnost postižení dítěte

vendulka
18. kvě 2011

aha takto, myslím, že podobné jsem to měla i u malé, jen teda nevím, kde mám od toho papír, jestli sem teda nějaký měla

nlenka
18. kvě 2011

já jsem to u Jurku nepodstupovala,tohle bylo prvně a taky jsem z toho byla docela vyplašená.A přede mnou tam šla mladá holčina a vyšla celá uplakaná,takže moc příjemné to nebylo.
O kolik se ti posunul termín porodu a dopředu nebo dozadu?

vendulka
18. kvě 2011

@nlenka posunul se mi dopředu či jako že dřív, že podle MS 5.12.ale podle utz 25.11.

nlenka
18. kvě 2011

ono je to asi jedno,mimčo si stejně příjde na svět kdy se mu bude chtít.
O víkendu jsme se s manžou bavili,jestli už není čas objednat kočár.Jenže pohlaví mimča na ultrazvuku doktor řekl jsem jednou,tak jsem celá netrpělivá kdy mě pozvě na další.Nerada bych ho potom vracela 😝

wjerushka
18. kvě 2011

@nlenka Leni dobře, akorát jsem hodinu zkysla v čekárně a miminu se asi nelbilo, jak sedm, tak do mě pěkně šilo. No aspoň se má k světu. Doktro mi zkontoloval čípek, miminu srdíčko a koukl na něj rychle uz, jesltije v pořádku po těch mých virozách a střevní chřipce. Mimčo s ev pořádku a má se dobře. Rovnou jsem dostala žádanku na tu těhu cukrovku, tak jsme se objednala na pondělí, ať to mám z krku. Snad ji mít nebudu, u Kryštofa jsem ji neměla.
S otu žáhou to moc dobře znám. Pivo mi nikdo neradil🙂 Brala jsem rennie, ale tchýně mi u nich dala jedlou sodu a to zabralo rychle a natrvalo. Takže už jedu na jedlé sodě 😀

vendulka
18. kvě 2011

@nlenka sem myslela, že je to kluk

vendulka
18. kvě 2011

@nlenka tak sem mluvila s paní doktorkou z prenatalu a moc mě teda neuklidnila, říkala, že je vše v pořádku, že jen jednu hodnotu mám trošku zvýšenou a to HCG a tudíž by bylo dobré jít na ty TT pro vyvrácení down.syndromu,takže se musím domluvit ještě s mojí dr.chjooo, teď z toho mám akorát nervy

wjerushka
18. kvě 2011

@vendulka nenrevuj se zbytečně. Kdyby to bylo nějak špatný, takuž by se to začalo řešit, Proto se topřece dělá takhle dřív. spoust alékařů na tt posílá prostě proto, ž eje to standartní test hrazený pojišťovnou. Takže buď v klidu, všechno bude v pořádku

vendulka
18. kvě 2011

@wjerushka díky, pokusím se 😉 ,ale jedna holčina mi to nějak vysvětlila, trochu tomu rozumí, tak mě uklidnila, tak se zítra domluvím s moji dr., kdy mě tam pošle

vendulka
18. kvě 2011

holky my byli v cirkuse a bylo to naprosto supeeeeeeer 😵 😵 😵

nlenka
20. kvě 2011

ahojky holky,
jak se vám daří?
Já sem včera byla doprovodit mojeho taťku k očnímu a tomu zjistili šedý zákal.No bylo to hrozný,tak jsme letěli do Prahy kde jsme strávili 4 hodiny než mu dodělali všechny potřebné vyšetření. A 15. června jde na zákrok,už aby to měl chudák za sebou.
Dneska jdeme slavit ke kamarádům narozky,tak se docela těším.Jinak všem hezký víkend 😎

wjerushka
23. kvě 2011

@nlenka Tak a´t ten zákrok dopadne dobře a tátovi pomůže.
Já byla dnes na tý těhotenský cukrovce 😝 Jsem ráda, že to mám za sebou, přišel mi ten roztok mnohem hnusnějš než když jsem čekala Krýšu. 😝

nlenka
23. kvě 2011

Ahojky,

@wjerushka ,děkuju bude trošku toho štěstí potřebovat.
Ten roztok je hnusnej,ale zase se to dá vypít,je to prostě přeslazená limonáda. A kolikátý týden přesně seš?

vendulka
23. kvě 2011

ahojky
mně teda chutná ta srajda sladká 😀

nlenka
23. kvě 2011

@vendulka ,lae já sem neřekla že mi to chutnalo.Kdo má rád sladké pití tak s tím problém určitě nemá,ale já piju skoro jen vodu,takže mi přišlo jak když se mi tam vys..e labuť!!! 😀
Koukala jsem,že jste měli akční víkend 🙂

vendulka
23. kvě 2011

@nlenka já jsem nepsala, že Tobě chutná, já psala, že mně to chutná

wjerushka
23. kvě 2011

@nlenka Leni jsem ve 25tt
Jinak mě třeba s Krýšou ten roztok nevadil, až mě to překvapilo. No dneska mi přišel ultrahnusnej a navíc jsem z toho dopoledne byla celý den vyřízená. Naštěstí dneska Standa přišel už ve 4, tak jsme si šla lehnout a číst v časopise.

silente
24. kvě 2011

Ahojte ženy,
tak jak se máte? Nějaká nová těhule? U nás nic nového, ale chystáme teď malé oslavu na víkend, já pak začnu trošku chodit do práce, takže nemám čas na smutnění (kecám, čas se najde vždy, ale znáte to 😉 ).
Tak užívejte sluníčka!

renarik
24. kvě 2011

Ahojte,

chcela by som povzbudit vsetky snazilky o druhe mimi. Mam jedneho syna (2roky), o ktoreho sme sa pokusali 4 roky az som nakoniec po prvom IUI otehotnela. Vsade nas posielali len na IVF, ale ja som nechcela a vraveli, ze mame sancu len 10 percent a vyslo to vtedy!!! Obaja mame svoje diagnozy........ Avsak, akonahle sme sa zacali snazit o druhe OTEHOTNELA som, samozrejme ze som tomu vobec neverila........az ked som uvidela........som v 7 tt. Zazraky sa deju a drzim vsetkym palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nlenka
26. kvě 2011

Ahoj holky,všechny zdravím.
Já jsem od úterý marod.Nechali jsme s manžou otevřený z pondělí na úterý balkon asi do půl třetí do rána a profukoval vítr celým bytem.Spalo se dobře,ale zato ráno.Probudit se s rýmou,bolestí v krku není moc hezký.Takže se léčíme,já samozdřejmě nic nesmím,taže beru jen jitrocelovej sirup,hnusnej jak prase a manža se nadopoval je vO.K..V sobotu máme dětský den,tak snad budu už v pohodě.
Užívejte dnešního sluníčka a vyhřevejte pupíky 😎 ,zítra má opět pršet.Zatím Ahoj

wjerushka
29. kvě 2011

@nlenka tak co zdravotní stav? A dětskej den?
Tady bylo v pátek a sobotu vyloženě hnusně. V pátek za Kryštofem přišla kamarádka, tak nám to uteklo. večer jsme šli s manžou na véču. Jídlo bylo moc dobrý, akorát mě drobek pořád šťoural pod žebra , nelíbilo se mu dlouhý sezení na židli, takže jsme co chvíli obíhala restauraci. V sobotu jsem s Krýšou pekli 🙂 Aby nám to uteklo. Pak nakonec nafasoval holínky, pláštěnku a šlijsme naproti tátovi na hřiště

nlenka
30. kvě 2011

@wjerushka ,ahojky,
díky za optání,už je to lepší. I když mám teda pocit,že sem si už vysmrkala i mozek. Ono je t nějak nechce pustit,manža taky chrchlá jak tuberák.Ještě že je to dítě zdravý.
Dětský den byl bezvadnej,dám do alba fotky.U nás bylo v sobotu vcelku hezky,ani nepršelo.Takže to bylo pár hezkých chvil zase spolu 🙂