Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
15. zář 2011

ahojky,
@vendulka tak jsem včera psala do fotoateliéru a popsala kolik je klukům,jestli to nebude problém.Tak prý vůbec né,máme přijít buď v pátek nebo po neděli.Tak ještě nevím.
@wjerushka ,to je fajn že kojíš. Já sem si taky myslela že mám mlíka dost,ale měla sem přesně samý problém,že byl Kuba drobnej a tak se brzo vyčerpal saáním.No,týden jsem to vydržela a teď jsem ráda že má flajdu 🙂 .
To je dneska den,sice manžovi přišla výplata,ale všechno jsem poplatila a skoro nic nezbylo.Myslela jsem že dostane mrtvici,když se mu to volala. Ach jo,asi odpojíme elektriku a nebudeme topit 😖

wjerushka
15. zář 2011

@vendulka neee je to fotografický ateliér, s fotolabem to nemá nic společnýho. Fotky máme pěkný mě se líbí, ale právě fotí asi jen v ateliéru. Zkusím se tam poptat, jestli by nešel i ven. A právě ten fotograf chce fotit až starší děti ne úplná miminka, že už se snimi dá něco dělat, třeba si sundávají kloubouk, drží si hračku nebo tak
@nlenka tak pak jsem zvědavá na fotky taky. No kojím no, je to jak píšeš, on něco vypije, pak musím odsát a dát mu stříkačkou. Někdy teda vypije hodně a stříkačku nechce a prso mám prázdný a někdy zase vypije malinko. Taky tomu dávám jen čas, co bude manžel doma, protože se věnuje staršímu a mám tad yna ty serepetičky prostor. Pokud se pak nerozpije, taky přejdu na flanděru a bez výčitek

vendulka
15. zář 2011

@nlenka tak sem zvědavá na fotečky...

@wjerushka no tak ono ty fotografický ateloéry nic moc, aspoň pro mě teda, co sme byli když sem byla prvně těhu, tak jako fotky pěkný,ale nic moc, bez nápadu, prostě takový jako má každej kdo tam jde...já mám ráda fotografky/fotografy na volné noze nebo jak to napsat, prostě jestli znáš ywonn,marcelu Jarošovou, prostě někoho, kdo má nápady a miminka se mi právě líbí, když na fotkách jsou co nejmenší a spinkají, na co si sundávat klobouk?Stačí když má nějakou čelenku na hlavě,čepičku a spinká...to se mi líbí...ale každýmu se líbí něco jiného a o tom to je..

vendulka
15. zář 2011

prostě něco takového bych chtěla

wjerushka
15. zář 2011

@vendulka souhlasím, proto mám už vyhlídnutýho fotografa🙂 Ale mě se právě líbí ty fotky venku něco jak máš s Nathy, tak to s miminkem nenafotíme 😉 Musí si do tý trávy aspoň kecnout. Ale neříkám, že fotky miminek nejosu pěkný, jsou
No nic jdu utřít prach vysát vytřít, dokud Vojta chrní

vendulka
15. zář 2011

@wjerushka jo tak to já mám taky raději fotky venku než v ateliéru,ale s tím miminkem které je v zimě to jinak nejde, s letním to venku jde, prostě se ty dekorace vezmou vena může se fotit venku, v trávě na dece, v košíku a tak 😉

já mám už uklizeno...hurááá 😀

nlenka
15. zář 2011

@vendulka ,ty fotky jsou krásný.Ukázala bych vám fotky co má v albu ta naše fotografka,jenže tu nejhezčí tam nemá.Byla podobná té první,taky leželo spící miminko na bříšku a mělo na zádech křídla.Když jsem to viděla tak jsem se úplně rozbrečela.Pokusím se něco sem dát,pokud to bude mít přístupný.
Jinak sem nás objednala na pondělí a už se nemůžu dočkat.Určitě chci mít kluky vyfocené v košilích a džínech 🙂

vendulka
15. zář 2011

@nlenka to se moc těším na vaše fotečky a máš aspoň odkaz na tu fotografku?

nlenka
19. zář 2011

@vendulka ,odkaz nemá.Měla jen stránku na FCB,ale tu snad renovuje či co.
Jinak z focení nic nebude,Jurka od pátku blindí.Asi dostal úpal,takže víkend byl docela zajímavý,v jednu chvíli měl 38,7 a fakt mu nebylo dobře.Už sem myslela i na zábal,ale to by se snad pomátnul,takže naštěstí panadol zabral a už je zas bez teplot.Jen mu tatínek dal včera ráno napít coly,kterou v zápětí vyhodil.Teť už jí normálně,jen má ještě trochu rýmu.
Do školky nešel,tak snad ho to přejde.
Jo a dotoho jsem si ještě užívala přítomnost tchána s tchýní a švagra.No a co čert nechtěl,manžel v sobotu přišel až v 8 večer a včera jsem tady s nima byla dokonce sama.Takže bezva víkend za námi a snad lepší před námi 😖

vendulka
19. zář 2011

@nlenka to mě mrzí, tak ať je prdelkovi brzo dobře, chudák malej 😒 to znám tady ta trápení s blitím...je to na prd, tak pevný nervy a termín si na focení domluvíte určo jinej 😉

wjerushka
19. zář 2011

@nlenka ať je jUrkovi brzo líp, chudákovi
U nás je pro změnu nachcplej Kryštof, soplí a kašle jako tuberák. Manžels ním byl pro sichr u doktorky, ta mu řekla, že to je jen nachlazení. No já si to myslela, ale manžel chtěl jít k doktorce, tak si šel. Snad ho to brzy přejde, noci jso hrozný, jak ho budí kašel ze spaní, tak je nevyspalej a protivnej

vendulka
19. zář 2011

no já od zítřa začnu dávat malé nějaké vitamíny v sirupu bo to teď prská všude...

vendulka
19. zář 2011

Jede zajíc ve vlaku a začne si zpívat: "Hej pane diskžokej, nečumte na hokej, hraje tam Kanada a Ruský hovada!"
Pán, který s ním sedí v kupé mu říká: "Zajíčku, ještě jednou a vyhodím ti kufr z okna"
Zajíček zpívá dál: "Hej pane diskžokej, nečumte na hokej, hraje tam Kanada a Ruský hovada!"
Pán vezme kufr a vyhodí ho z okna.
A zajíček: "Hej pane, vy jste vůl, ten kufr nebyl můj, ten byl toho pána, co stojí za váma.

nlenka
20. zář 2011

@vendulka 😀

nlenka
30. zář 2011

Ahoj holky,jak se daří?Koukám že to tady nějak upadá.. .☹
My jsme dneska byli s Kubou na převážení,je mu 7 týdnů a je to pěknej macek,má 4480 gramů,od minula přibral zase 3/4 kila a to jsme tam byli před 3 týdny.
Ale co mě trápí je,že mi doktorka řekla že slyší nějaký šelest na srdci.Prý se nemám děsit.Jak se nemám děsit? Když mi v jedný větě řekne takou hrůzu a hned ať se neděsím??? No a ještě jobovka na závěr,opět se jí zdá žlutý,jestli prý nemá žloutenku.ALe že je žlutý jen po těle,když se mu dala plínu,tak že je takou tmavej.Každopádně tam 12.října jdeme znovu,tentokrát kůli té žloutence,pokud by se to nezlepšovalo,tak bude dělat odběry.Kdyby měl přeci žloutenku,tak by nepřibíral né?
Nevim jak mu mám pomoct,jen se mi chce zevšeho brečet. ☹
A manžel věčně v práci 😒 😠

wjerushka
2. říj 2011

@nlenka teda máš zvláštní doktorku. Kdby měl žloutenku, tak je unavenej a nechce pít, jen by spal. To je zvláštní, proč mu neudělala ty odběry rovnou, když se jí nelíbí. Neboj, určitě to bude v pořádku. A k tomu šelestu nic víc neřekla?
Tak my už jsme komplet, manžel dnes přivezl Kryštůfka od tchánovců a prý tam skáčou, jak Kryštof píská a bude rozně rozmazlenej. No potěš teda 😝

maximka33
2. říj 2011

ahoj holky, tak jak se máte? u mně nic nového, čekám na ms a zdá se, že ani po léčbě se s cyklem nic nelepší.

maximka33
2. říj 2011

@peggi jsi tady?

peggi
3. říj 2011

@maximka33 ahoj. Akosi som dlhšie nemala čas ísť na net. Ja som nakoniec po 5. dňoch meškania menštruáciu predsa dostala 😖 . Tak "sa snažíme" už druhý mesiac,uvidíme o týždeň,či sme boli úspešní. Dúfam,že tentokrát to vyjde. 😎 . A ty si ako na tom?

maximka33
3. říj 2011

@peggi asi jsem to dostala, ale je to tak slabé, že čekám, jestli se to rozjede..

nemo1985
3. říj 2011

Ahojky holky.
Tak 32DC a ms stále nikde , Počkám do středy, jinak testnu
¨Bolí jen prsa, jinak nic, a žáha pálí

mataharyy
3. říj 2011

@nlenka nezoufej, já byla s Benem v pátek na kardiologii kvůli šelestu 😉 Pokud byl po porodu v pohodě, tedy pokud tě neupozorňovali na nějaké anomálie, tak má pravděpodobně tzv. novorozeneckej šelest, což je zapříčiněné rychlejma změnama v organismu, malé děti to mají celkem často (já taky byla jak z jara, ale opravdu se neděs, dopředu není čeho 😉 ). No a v pátek mladému natočili EKG, změřili saturaci kyslíku, poslechli šelest, ubezpečil mě že nevidí důvod k obavám, ale budeme ve sledování, tzn. v roce jdeme na kontrolu. Známá takhle chodila s holkou na kontrolu do šesti, nebo pěti let a je naprosto v pohodě. U nás to bylo tak že já jsem po operaci, tak kdyby náhodou... Ale neboj, nebreč a hlavu vzhůru a žloutenka klasická to asi spíš nebude, to by měl žluté bělmo 😉 to by jsi poznala doma sama a kdyby to tak bylo, tak doktorka nelení a žene vás do nemocnice, tohle by si na triko nevzala, takže taky není důvod k převelkým obavám, neboj 🙂

Jináč já se tu teď zdržuji velmi málo, zatím máme pěkné počasí tak užíváme poslední slunečné a teplé dny, od středy má být přes den do třinácti stupňů tak počítám že zas dostanou rýmu, když se z ní Ben v sobotu konečně vylízal 🙄 A navíc mám zapůjčenej šicí stroj, tak se učím s ním pracovat 😀

nlenka
5. říj 2011

ahoj holky,dík za rady. Pár kamarádek mi taky řikalo,že šelest je někdy do několika let apak samovolně vymizí.
@wjerushka ,odběr mu neudělal protože byl pátek dopoledne a výsledky by měla až v pondělí.Proto si nás objednala na příští středu,kdyby mu ty odběry dělali tak aby to laborka stačila zpracovat.
No jinak já mám angínu jako prase,v neděli mě lehce začalo pobolívat v krku a na podělí už jse měla 39. Myslela jsem že to vyléčim paralenem a kapkami do krku,ale prdlajs.Takže mám antibiotika,ale je fakt že už zabrali,jen to polykání a jídlo je problém.Hlavně abych nenakazila kluky.

mataharyy
5. říj 2011

@nlenka No kdyby to mělo být něco vážného tak tě žene na odběr rovnou někam do laborky, nebo jdete hned v pondělí, takže se neboj, buď v klidu a pěkně se léči 😉

wjerushka
5. říj 2011

@nlenka já si právě myslm co @mataharyy. Mi byli na odběruv úterý, v pátek budou výsledky. Je to kontrolní odběr kvůli žloutence co Vojta měl. A začal konečně pořádně přibírat, tak nemusíme běhat každý týden, jdme za 14 dní

peggi
8. říj 2011

@maximka33 Ahoj. No vyzerá to tak, že sme neboli úspešní ani na druhýkrát. Dnes mám 27 DC a už mám krvavý výtok. 😔 Tak budem čakať,či sa to rozbehne a dostanem MS,ale pravdepodobne ano. 😢 A ty ako?

maximka33
8. říj 2011

@peggi no taky nic, už pomalu počítám dny do ovulace...

peggi
13. říj 2011

@maximka33 V noci som to dostala,tak ide sa odznova. Vela stastia vsetkym snazilkam. 😉

nlenka
21. říj 2011

Ahoj dámy,jak se všem daří?
@vendulka a co ty,jak zvládáš poslední týdny do porodu?Uteklo to jako voda co?