Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

helcenka
16. dub 2010

Mirko, jak vám dlouho trvaly ty neštovice? Malýmu vyskakují ještě dnes a už je to čtvrtý den. Taky máme jednu velikou v koutku očíčka, no a i když se snaží si nic neškrábat, tak tohle si pořád mne... A za jak dlouho začnout schnout? A taky by mě zajímalo, jestli jste používali pudr nebo genciánku.
Luci, teď řádí šílený střevní chřipky, u mojí sestry v práci to měli všichni, trvalo jim to asi 3 dny, než se z toho dostali. Tak to zvládněte.

lucie.krajcarova
16. dub 2010

tak jo, u nás je to střevního původu. já jsem dobrá, manža moc ne, malý má dost řídkou stolici. naštěstí jen 2x denně. snad se to zítra zase zlepší..

Helči, ty pupínky asi nějakou dobu potrvají..

helcenka
19. dub 2010

Ahoj, tak kdepak všechny jste. Malej měl o víkendu skoro 40 horečku, dneska už je to dobrý. Začínají se mu dělat stroupky.
Dneska jsem měla šílený křeče v podbřišku, takže by přišel menzes, to se mi nezdá, protože takhle to nemívám. Tak uvidím, kdyžtak budu musek k doktorovi. 😢

vendulka
19. dub 2010

helcenka, je chudak malej, to me moc mrzi takove horecky prdolka ☹

lucie.krajcarova
19. dub 2010

Helči, tak teda vy si užíváte, oba dva.... mně přijeli rodiče, tak snad budu mít chvíli i pro sebe. zítra je vyexpeduju na zahradu 🙂

tyrisa
19. dub 2010

Ahojky,tak se přidávám,doma mám tříletou dcerku a chceme ještě jedno mimi.Antikoncepci jsem vysadila v únoru,tak se snažíme 🙂 Doufám,že to brzy výjde mě,i Vám.

lucie.krajcarova
20. dub 2010

ahoj Tyrisa, zdravím Ostravu 🙂 ve které čáasti bydlíte? já bydlela ve výškovicích.

vendulka
20. dub 2010

ahojky, dneska to vypada, ze bude zase hezky 😵

tyrisa
20. dub 2010

Ahoj Luci,bydlíme v Porubě,ale vyrostla jsem v Zábřehu 🙂 A kde bydlíte teďka?
Dneska hezky má být,ale zítra prý bude kosa.(podle slov meteorologů se výrazně ochladí).

vendulka
20. dub 2010

no uvidime az zitra, ja tem jejich predpovedim neverim 😀

brumdinka
20. dub 2010

ahojte u nás zatim furt hezky

vendul - já jim taky nevěřim, my totiž meteorologicky patříme do Němec - takže když chci vědět jak u nás opravdu bude musim se podívat na německý počasí 😀 - pravidelně je u nás uplně jinak než ve zbytku republiky 😀

helcenka
20. dub 2010

Ahoj, u nás je krásně. Byla jsem poprvé po týdnu venku, tak jsem si užila sluníčka. Malej tak smutně koukal a chtěl jít se mnou. Tak doufám, že se to zkazí, aby pár dnů doma ještě vydržel...

tyrisa
20. dub 2010

Tak snad se spletou a bude ještě hezky 😉
U nás sečou trávu, musíme vydržet doma(teda já nemůžu ven ☹ jinak ...hepčíííí...),ale Michalka byla alespoň se školkou venku,tak jí to doufám nebude vadit.Hrajeme člověče nezlob se - pořád hází samé šestky potvůrka.

julie123
20. dub 2010

Ahoj, muzu se k Vam pridat?? 🙂 Take se snazime a zatim teda neuspesne ☹

Nejak mi ted ani nedorazila ms. Mate nektera zkusenosti s vyvolavackou? Za jak dlouho na ni musim jit? Nebo nevadi kdyz proste nemam ms? Se ptam jak pako 😅 Dik 😵

helcenka
20. dub 2010

Vítejte Tyrisa a Julie.
Já teda s vyvolávačkou zkušenosti nemám, ale po tom, co jsem přestala kojit a dostavila se mi ms, tak jsem v cyklu měla pěkný bordel. Cyklus jsem šíleně nepravidelný, od tří neděl a 36 dní nebyl žádný problém. Srovnalo se mi to tak do půl roku. Tak nevím, jak dlouho nekojíš? A jak máš dlouhé zpoždění? Nemůžeš být náhodou těhotná?
To je otázek co?
Naopak teď po vysazení HA mám ten nejpravidelnější cyklus, co jsem kdy měla, jenom plus mínus jeden den.

julie123
20. dub 2010

Halcenka, no prave ja nekojim jen asi 10 dni 🙂 Ale posledni ms jsem mela 10.3., od te doby nic 😨 a tehu test negativ ☹ No ale nesmim byt tak nedoskava 😉

lucie.krajcarova
20. dub 2010

tyrisa, my bydlíme u Mělníka. manžel je z Prahy. Julie, čauky, kdy měl malý narozky?
no já to mám s tím kojením takové divné. dnes jsem kojila jen ráno.. asi to fakt brzy odpískáme a taky půjdeme na vyvolávačku. Julie, já měla ms jen jednou - v lednu..

helcenka
20. dub 2010

A ty jsi měla ms, i když jsi kojila? Já ji tedy dostala, až když jsem přestala kojit. Já bych ještě pár dní počkala a zkusila ještě jednou ten test a pak zavolala doktorovi co a jak.

vendulka
20. dub 2010

jsem byla dneska na KO u dr na gynde a docela maso teda, bolelo to jako cert a dokonce jsem mistama myslela, ze se i rozbrecim mam to tam jakesi divne po tom porodu a boli to jak prase, vzdycky tam trpim, mi prijde, ze me dr pri porodu zasil o trosku vic nez mel 😠 jinak si to neumim vysvetlit...
vitam nove tvare 😵

vendulka
20. dub 2010

jinak ja na vyvolavacce byla a to asi po 64 dnecj, kdy nedosla MS, jsem to resdila tak, ze jsem cekala na dlasi a pak sla k dr 😀

julie123
20. dub 2010

Halcenka, jj mela sem to i pri kojeni. Ted uz od 11.4. nekojime vubec, pred tim jsme kojili jen v noci a rano.

Lucie, maly je 25.3. 🙂

Vendulko, ja taky u gyn docela trpim ☹ Taky sem mela ten pocit buhvi kam me pri tom porodu zasili 😀 😅

Holky, taky mate takovej silenej strach z dalsiho porodu? Dlouho po porodu jsem manzelovi tvrdila, ze priste musi podplatit doktory aby me rizli, ze normalne uz nerodim!!! 😀 😀

.

vendulka
20. dub 2010

julie no docela strach mam bo jak jsem psala, neni to zrovna prijemne jak u dr, tak pri sexu no, nekdy to fakt docela boli, tak si neumi predstavit rodit 😅

vendulka
20. dub 2010

jak jsem u prvniho nechtela CR tak ted bych byla nejspis rada bo je mi jasne, ze em budou muset pomoct a to nastrihnout, jinak to asi nepujde bo me potrha

lucie.krajcarova
20. dub 2010

Juli, dík za info, tak to je o 20 dní starší než náš. teda já bych rodila, až bych brečela.. první porod byl císař, sice v pohodě. ale malého na břicho jsem nedostala, že..

helcenka
20. dub 2010

Jejda holky, já bych taky rodila normálně, první byl akutní císař, tak druhý plánuju určo normálně (teda jestli budu těhu). To tak bývá, každý chce opak toho, co má...
Ale je fakt, že někdo má hrozný přirozenný porod, tak už by do toho nešel a naopak někdo má šílené zážitky u císaře a chce rodit normálně.
Já, ač to byl císař akutní, si nemůžu stěžovat na nějaké problémy. Jen toho malýho jsem viděla až jako poslední..... Ale rozhodně bych šla do přirozeného porodu.

lucie.krajcarova
20. dub 2010

Heli, taky si nemůžu stěžovat na císaře, bylo to přesně podle mého přání, malého jsem si hned chytila za ručku. ale pak mě hodinu šili a já byla bez mimi, to byla věčnost... akorát se bojím jedné věci, že to bude jako první porod, jako že cesty jsou neprošlápnuté, takže docela záhul a dlouhá první doba porodní..

helcenka
21. dub 2010

Já se toho nebojím, porodní bolesti jsem dlouho, z toho posledních 5 hodin po minutě, takže jsem byla úplně vyřízená. Nakonec to skončilo císařem, protože jsem byla dlouho bez plodovky, po peripetiích konečně otevřená, ale malej nesestupoval. To ale taky bylo asi tím, že mě nutili ležet, pokaždé, když jsem vstala, tak jsem začala cítít tlaky, takže kdybych ještě vydržela, možná by to šlo i normálně. Jenže doktoři mi řekli, že by mohlo být ohrožené mimi, kdyby jsme ještě čekali, tak jsem souhlasila s císařem. Příště už budu vědět, do čeho jdu, tak se jen tak nedám. 😀

tyrisa
21. dub 2010

Dobré ranko přeji všem.Já jsem taky poprvé rodila císařem,takže napodruhé bych chtěla normální porod.
Jinak jsem vysadila HA na začátku února a ms mi přišla až 7.3, takže teďka jsem zvědavá jak dlouho se budu dávat dohromady.
Jen doufám,že nebudu mít anovulační cykly,jak to někdy bývá. 😒

axi81
21. dub 2010

Ahoj holky, zdravím i nové tváře 🙂

Tak jsem se tady chvilku neukázala, bohužel z tragických důvodů... ☹ 😢 nebyla nálada, není ještě teď ale život jde dál...

Z těch nervů jsem po 3 měsících v pondělí dostala MS, to je snad jediná pozitivní zpráva. Takže Luci, šup šup, nezapomeň se chytnout do vleku za mě 😀

Ohledně porodu - můj byl 26 hodin od prasknutí vody, z toho 20 hodin kontrakcí, z toho 10 hodin po minutě...ale neměnila bych, byla to nádhera, chci znovu!!! 😀 Akorát jsem malou nedostala na bříško, byla předčasně, takže mi ji jen ukázali zabalenou a pak až asi po hodině mi ji donesli na přisátí. Pár měsíců jsem to ještě dole necítila úplně ok, ale dnes už pohoda 🙂

lucie.krajcarova
21. dub 2010

Axi, to je mi moc líto.. asi se ti o tom nechce mluvit.... díky za naději s MS! už nějak trochu špiním, tak uvidíme. a okolik týdnů dřív se narodila Apolenka?