Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

petronelie
5. kvě 2010

Ahoj holky, zdravím Lucku.
Nemám tu asi co pohledávat...já bych moc chtěla druhé miminko,ale manžel ne a teď si ho ani asi nemůžeme dovolit. Snad za rok....
Jinak Lucko, já jsem také manžela potkala ve 29, hned jsem si ho vzala, ve 30 jsem otěhotněla a měsíc po 31.narozkách porodila Davídka 🙂 A také se mi vyplatilo čekat 🙂

helcenka
5. kvě 2010

Hezký den všem,
dnes jsem měla dostat MS, v noci se mi zdálo, že držím v ruce test s //, tak jsem ho ráno víceméně ze zvědavosti udělala a fakt tam byly. Mně se zdá, že ještě snad spím, nebo co. Obě byly skoro stejně tlusté. Tenhle měsíc jsem s tím fakt vůbec nepočítala. Snažení bylo den po ovu. Doufám, že to není jenom nějaký psychický výmysl nebo stav mysli... 😀

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

Ahoj Petronelie, tak to máme pdoobný příběh, akorát my mezitím začali stavět, tak se to pak těhotenstvím urychlilo 😀 a budeš sem chodit?

Tyri, to je ale dilema 🙂)) já to vůbec neznám zamlouvat si dovolenou takhle brzy, my vždy jezdíme na poslední chvíli - cca 10 dní před odjezdem kupujeme zájezd. mě to vychází, že budu na konci druhého trimestru - tak musíme jet v září.

Heli, no neke 😉 to je úžasné!!!!! takže máte zaděláno na holku 😀

helcenka
5. kvě 2010

Luci, já snad ještě sním. Mám ještě jeden test, tak ho udělám zítra a pak zavolám a objednám se k dr.
Já manželovi taky říkala, aby pracoval na holčičce, aby jsme měli páreček. Ale dnes, když viděl ty //, tak první co řekl bylo, že ale nepracoval na holčičce, protože jsme den po ovu s miminkem nepočítali, takže jsme se vlastně o mimi ani nesnažili, milovali jsme se jen tak pro radost. Tak o to je to lepší.
A jestli to fakt vyšlo, tak se to povedlo napoprvé. Skoro stejně jako u prvního prcka. Nějak tomu ještě nemůžu uvěřit.

petronelie
5. kvě 2010

Lucko, my začali stavět v dubnu 2008 a otěhotněla jsem v květnu 🙂

julie123
5. kvě 2010

Halcenka !!!!!!!!!!!!!! Gratulace 😵 😉

vendulka
5. kvě 2010

helacenka,moc gratuluji, je to suepr, a to ze to bylo den po ovu je uplnme jedno, spermie vydrzi az 3dny a tak to se klido mohlo to vajisko se spermii potkat, parada 😵

brumdinka
5. kvě 2010

ahojte, teda dejte pokoj s těma // - já chci taky 🙂

helcenka - jen tak pro radost je to nejlepší - to děláme skoro denně a furt nic 😝 😀

tyris - to vůbec neřeš klidně jed, to že ti bylo při prvnim špatně neznamená, že bude znova - každý těhotenství je jiný 🙂

helcenka
5. kvě 2010

Holky díky, zítra udělám ten druhý test. Mám pořád příznaky MS a to docela dost, mívám je každý měsíc. A právě s prvním prckem jsem je před očekávanou MS neměla, takže jsem si říkala, že by to mohlo být. Ale teď je mám už čtyři dny, tak se pořád bojím, aby ta MS nedorazila. I když čárky jsou skoro stejně viditelné, takže žádní duchové. Zítra ráno uvidím. 😉
Jo a včera jsem posílala všem kamarádky pošmudlaný bříško, tak posílám ještě jednou specielně brumdince.

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

Petronelie, já zas otěhotněla při vožení cihel 🙂 těch hodně těžkých 🙂 prostě byla to těžká práce.
Heli, to je zvláštní, jak máš ty příznaky MS..ale moc držím palečky 🙂

mataharyy
5. kvě 2010

helcenka, tak moc gratuluju, držím palce a tiše závidím 😉
Já byla dnes v lékárně, jen tak jsme šli na pár kilometrovou procházku a zkončili jsme tam 😀 Koupila jsem test, nevydržela a hned jsem šla testovat a nic 🙄 A femigard taky nemají, tak v pátek ve městě uvidíme... 😎

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

Matahary, píšeš česky a bydlíš na Slovensku? a kdy přesně se narodil Adrián?

axi81
5. kvě 2010

Helči, velká gratulace a držím pěsti!! Neboj se těch menstruačních příznaků, já je měla na začátku taky, asi do 6tt. Furt jsem se bála, že to dostanu...neboj, bude to ok!! 😵

mataharyy
5. kvě 2010

Jsem češka, ale odstěhovali jsme se na slováč 🙂 Adrián se narodil 11.4. loni, takže už je to velkej klacek 😀

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

Matahary, paráda, Adrián je přesne o den starší než náš Martínek!
JInak v tématu leden 2010 máme ještě jednu snažilku odsud, janka, jestli si pamatujete, její kluk je přesne na den starý jako náš Martin. tak to byl teda sakra úrodný červenec 2008 🙂 😀

helcenka
5. kvě 2010

Jéé, jak se bavíte o tom, jak jsou dětičky staré, tak já si uvědomila, že jsem si tady dělala legraci z toho, že Kubík je počatý v dubnu a jestli to tenhle měsíc vyjde, tak si dáme repete. A jestli těhu vyšlo, tak se nám to povedlo taky v dubnu. A vždycky kolem půlky dubna.... 😀

helcenka
5. kvě 2010

Dobrou noc všem.

tyrisa
5. kvě 2010

Helcenka,gratuluji moc.
Já jsem byla těhotná 2x,poprvé jsem potratila v 16tém týdnu chlapečka a bylo mi taky zle,vlastně do 15. týdne.S Michalkou jsem byla 2x v nemocnici na kapačkách,nic jsem neudržela do17.týdne,takže si myslím,že napotřetí to bude podobné.
Já mám teďka radost,vyhráli jsme titul dvanáctý v házené,takže doma trošku slavíme- já bez alkoholu samozřejmě.
Přeju Vám dobrou noc.

axi81
5. kvě 2010

Adrianek je přesně stejně starý jako naše malá 🙂

mataharyy
5. kvě 2010

To je ale vrstevníků 😀 koukám že to léto je kouzelný 😵 tak doufám že když ne dřív tak nám to pojistí 😉

lucie.krajcarova
6. kvě 2010

axi, vždyť to říkám, je nás tu plno 🙂 Heli, takže budeš mít obě děti kozorohy? to bude ale tvrdohlavých 😀 no neboj, my máme doma berana a ten je ještě horší 😀 ale kozorohy znám, vˇždyť jsem to i já.

tyri, to je mi strašně líto, co se ti to stalo.. našlo se nějaké vysvětlení? vždyť se ti to stalo až v druhém trimestru, to není v pořádku. budu na tebe moc myslet!!!!

julie123
6. kvě 2010

No my jsme taky zadelali na jakuba cerven/cervenec 2008 🙂

Syn je taky beran a je to teda znat 😀 😉

julie123
6. kvě 2010

tyri, prave naopak, treti tehotenstvi bude uplne v pohode!!! Jako odmena za vsechno to trapeni 🙂 drzim palce!

tyrisa
6. kvě 2010

Jee,děkuji jste moc hodné 🙂
Nenašlo se nic,podle zprávy z patologie prý bylo vše o.k.Už je to za mnou,3 roky jsem se z toho vzpamatovávala. Michalka mě z toho dostala.Mamka mi říkala,že všechny tři těhotenství měla taky stejné a do 4.měsíce jí bylo zle,tak je to asi dědičné.
JInak já jsem taky kozoroh 😉

vendulka
6. kvě 2010

My teda mame doma rybicku i kdyz to mel byt puvodne taky beran,ale jelikoz mala prisla na svet driv, tak mame rybicku 😵
No ja cele tehu skoro prozvracela az do konce, k tomu jsem dostala zlucnikove zachvaty, ktere jsem emla tak 2-3x do tydne, tak taky nic moc no, shubla jsem v tehu 9kg, i kdyz ve finale jen jedno kilo 😀
Tyrisa, to je mi lito, cim jsi musela projit...ale Michalka ti to vynahradila...a preji dalsi tehu uplne bezproblemove a pohodove 😵

lucie.krajcarova
6. kvě 2010

Tyri, jsi mladá, určitě to půjde samo, uvidíš!
Vendulko, neměla jsi zrovna jednoduché těhu, to se ti nedivím, že na druhé nespěcháš.. mně teda vůbec nic nebylo, jen únava a občas těžké břicho, máme to v rodině, žádné zvracení. 🙂

vendulka
6. kvě 2010

tak bylo to takove tehu v pohode az na ty zachvaty, jsem nejdrive, kdyz to bylo prvne nevedela co se deje, sjem myslela, ze snad rodim, to byly bolesti, jsem se svijela na postely,ale nikam jsem jet nechtela, pak to bylo castejsi, tak jsem to rikala v poradne dr a ta ze je to urcite zaha, jak mam vse nacpane nahore (vnitrnosti) a po porodu jsme sla k me obvodni a ta ze je to zlucnik, tak jsem rada, ze budu mit konecne novou gyndarku, kdyz je tak blba a ani pdoel toho co jsem ji posala a kde me to boli rekne, ze je to zaha 😠
no do druheho tolika nespecham,ale rady bych aby to bylo nez bude male 3 roky 😀

mataharyy
6. kvě 2010

Ahojte,
tak mám nějaké nachlazené záda (bolí jak ...), takže je jasný proč test nic neukazuje a MS nikde 😖
Vendulko, tak to opravdu nespěcháte 😀

tyrisa
6. kvě 2010

Ještě jednou děkuji holky.Zítra udělám další testík,kdyby náhodou a pak uvidím.Kdyby nic,na dovči na to nebudu myslet a třeba to vyjde tam,slyšela jsem,že dovolená tomu hodně pomáhá,člověk se uvolní a tak.....
Jede s námi mamča,takže nám malou třeba pohlídá 😀

brumdinka
6. kvě 2010

ahojte, helci díky že to tu tak posíláš, ještě aby to vyšlo 🙂

tyris - to mi mrzí co si zažila, neumim si to ani představit, takhle přijít o mimi; ale přesně tak nemysli na to, třeba se zrovna na dovče povede 😉

vendulka - teda no to je gyndařka fakt uplně blbá 😠 no já gyndařku taky změnila - když šla na mateřskou zastupoval ji jinej doktor a když se vrátila, tak sem u něj zůstala, jelikož je lepší než ona 🙂

no je fakt, že já u malýho dlouho netušila, že sem těhotná, příznaky nic, těhotenství i porod naprosto v pohodě, neblinkala sem, jen proto, že sem druhej měsíc nedostala menses tak sem to zjistila a když sem pak šla k doktorovi, tak mi vpodstatě hned dal průkazku, že už sem skoro ve 3.měsíci 😀 - takže jestli to u druhýho bude podobně, tak neklesám na mysli i když sem ted´25.měla menses 🙂