Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
21. črc 2010

Holky,tak tenhle měsíc to opět nevyšlo,dostala jsem MS. Ach jo ☹

starhys
21. črc 2010

Ahoj holky,tak já jsem mrchu ještě nedostala a dneska jsem si dělala testík a jsou tam / / .Mám velkou radost,ale hrozně bojím a radči to nechci nikomu říct,abych to nezakřikla,ale vám snad můžu,ale potichoučku,aby se něco nepokazilo. 😵

brumdinka
21. črc 2010

starhys, tak super a pšt 😉

julie123
21. črc 2010

Starhys, gratulace!!! 😵 Tak rada bych se k tobe pridala 😉 🙂

mataharyy
21. črc 2010

starhys tak gratulace obrovská 😵
nlenka, to je mi líto, ale neboj klapne to příště 😉

nlenka
21. črc 2010

Jj,já taky starhys gratuluji,ať to vydrží. 🙂
Já to budu už muset začít nějak řešit. Už je to rok a tři měsíce co se snažíme a nic. Zavolám Mudrovi a až bude po MS,tak za ním vyrazím.

starhys
21. črc 2010

Mockrát vám všem děkuji,jen aby se něco nepokazilo a příští týden pofrčím k doktorovi,aby mě to potvrdil. Doufám,že se ke mně brzy připojíte,aby to tady zářilo radostí!! 😵

mataharyy
21. črc 2010

@starhys tak si u Dr budem držet palce vzájemně, já se jdu v pátek objednat a začátkem měsíce jdu taky 😵

mataharyy
25. črc 2010

Ahoj, tak jsem v pátek byla u Dr. a je vidět že se tam něco rýsuje, ale ještě je dost brzo, takže 6.8. jdu znovu a pokud vše bude OK, tak dostanu průkazku 😵

brumdinka
25. črc 2010

maty - to dostaneš průkazku tak brzo 😅 vždyt´ ta se dává až někdy po 10.tejdnu, né 🙂 jinak já jdu na sono 2.srpna - tak sem zvědavá co bude a nebude vidět 😀

lucie.krajcarova
25. črc 2010

starhys, mataharyy, gratulace!!!! brumdi, a ty máš taky podezření?
Leni, určitě bych to doktorovi řekla, aby s vámi už něco dělal... my musíme čekat tři měsíce, ale pak na to vlítnem!!!!! jo a začínám brát listovku a femigard, doporučuji ti to taky.

mataharyy
25. črc 2010

brum, no nevím říkal že po tom šestým když bude vše v pořádku, už by mělo být vidět i srdce, tak jí dostanu. Když jsem byla těhu prvně tak jsem jí dostala taky hned a byla jsem v 4-5tt 🙂 Jináč pak dej hned vědět jak jsi dopadla, budu držet palce 😵

brumdinka
25. črc 2010

luci - já nemám podezření, já už tam toho bobečka mám ---- jen sem to tu na MK a brms nechtěla šířit 😎

jinak doufám, že už si v lepší psychické i fyzické pohodě, osobně si nechci nic takového ani představit, ale asi to tak mělo být než aby z něj vyrostl další klient mého muže (pracuje v ústavu pro mentálně a zdravotně postižené) - co by pak mělo za život 😔

brumdinka
25. črc 2010

maty - no já taky nevim, tvrdil mi, že toho druhýho už by mělo být vidět srdíčko, ale o průkazce nic neříkal, ale je fakt, že když sem tam byla s Jiříkem tak sem jí dostala hned nebo snad po druhé návštěvě - jenže tehdy když sem tam byla že sem asi těhotná mi řekl, no jste a už skoro ve 3.měsíci 😀

mataharyy
25. črc 2010

Jaj, tak to se skoro až nedivím že ti jí hned dal 😀 Tak uvidíš, ono asi co doktor to postup, mě se zeptal zda je to želané těhotenstvo, tak jsem řekla že ano a on že teda toho šestého uvidíme a když to bude dobrý tak hned dá průkazku 😵 Tak doufám že se nic nestane 😨 Kdyby to vše bylo v pohodě, tak bude taky dubnovej a termín bude stejnej/hodně podobnej jak u prvního 😵 A podle toho čínského kalendáře početí a ještě nějakého, nám to píše že bude holka, u Adriána se to trefilo, tak snad i teď 😵

lucie.krajcarova
25. črc 2010

brumdi, tak taky veliká gratulace!!! tak tu asi zůstanem sami s Lenkou 😖 a máš pravdu s tím ústavem... my si mysleli, že dítě bude "jen" pozadu, ale je to spojeno i se spoustou zdr. problémů a operací 😖
jo a já průkazku dostala jedno ve 12tt a pak v 10tt. a dřív bych ji ani nechtěla, až po prvních testech....
matahary, podle čínského kal. měl být martin holčička... ale to druhé opravdu holčička byla 😔

mataharyy
25. črc 2010

S těma postiženíma je to takové, že člověk nikdy neví co se ještě objeví a je to dost náročné, jak pro to miminko/dítě tak pro rodinu. Máme v rodině takové dítko a nikdo neví dne ani hodiny... Je to těžké 😢
Jináč s tím čínským mě je jedno zda to bude holčička nebo kluk, hlavně ať je vše v pořádku, jen si říkám že když Adrán měl být podle doktorů holčička, tak by to teď mohlo klapnout, tatínek by totiž rád holku, v konečném důsledku je mu to asi taky jedno a bude šťastnej i za kluka, ale 😉
S tou průkazkou to je asi tak nějak jedno, stát se může cokoliv i později... Takovej je život. Ale doufám že nebude problém 😵

lucie.krajcarova
25. črc 2010

matahary, to máš pravdu... člověk nikdy neví u zdravého dítěte, natož u nemocného 😒
taky bych moc chtěla tu holčičku... říkám si, jestli to nebylo znamení, že to byla holčička a my ji nechtěli 😔 pořád říkáme, že třetí dítě už ne... ale kdybych měla dva kluky, tak fakt nevím.. ☹ odjakživa jsem chtěla holčičku. manža má kluka, může ho spoustu věcí naučit. ale na mazlení není..

tyrisa
25. črc 2010

Ahoj,dnes jsem se vrátila z Tater.....začala jsem tam brát tu proveru, tak nevím jestli mám nebo nemám si dávat pozor,na netu píšou všude něco jiného a dr.mi nic neříkala a ví,že se ted snažíme 😕
Luci,je mi líto,že to nevyšlo,mě se stalo něco podobného před Michalkou, v 16.týdnu mi mimi zemřelo....chjo,nic příjemného.Jinak doufám,že vám to všem holky vyjde držím palečky.

mataharyy
26. črc 2010

tak s tím neporadím, zkus zavolat Dr. ať ti řekne jestli můžete, nebo ne 😉
luci neboj kluci jsou taky mazlové 😵 a ono to klapne, nesmíš zoufat 😉

starhys
26. črc 2010

ahojky Lucii,moje sousedka si taky prošla něčím podobným jako ty jen s tím rozdílem,že oni se nemuseli rozhodovat,protože když přišli na Ult.,tak ji dr. už řekl,že srdíčko netluče,tak se to trápení rozhodlo za ně,ale stejně to hodně bolelo.A teď je taky těhotná o 14 dní dřív než já.Docela ti rozumím,taky si moc přeju holčičku od jakživa,ale když to bude zase kluk,tak budu hlavně ráda,že je zdravé. Mám velký strach,jak mě píchne v podbřišku nebo zabolí,že o to zase přijdu,tak už se těším ve středu k dr.,aby mě tak trochu uklidnil a řekl,že je to zatím ok. 🙂

lucie.krajcarova
26. črc 2010

Tyris, jak dlouhou jste měli pauzu doteď? my plánujem tři měsíce.. ale jak víš, u nás to musí být delší.. příští týden jdu na gyndu na kontrolu..
mataharry, díky za podporu 🙂
Starhys.. taky jsem slyšela o takových případech.. a nejhorší bylo, že mě vůbec nic nebylo, nic mě nebolelo, nebála jsem se... to jsou extrémy... a který tt asi seš?

starhys
26. črc 2010

já si myslím,že v 5 tt a proto mám takový strach,protože poprvé jsem v 5 tt potratila. a u Filípka mě taky vyšli tripel špatně,ale ne tak moc,abych musela na plodovku,ale od té doby jsem až do osmého měsíce zvlacela,co mě to udělalo s nervama.Ono to chce čas a to všechno přebolí!!! 😵

starhys
26. črc 2010

jj a sousedka byla ve 15tt a stalo se jí to v dubnu a teď už je i těhotná,takže to nebylo ani ty tři měsíce. Tak se drž! 😉

petronelie
26. črc 2010

Ahoj holky,
jak se máte?

Lucinko, já si myslím,že to žádné znamení nebylo, prostě je to neovlivnitelné, takové věci se stávají častěji než se k nám donese a je to smutné a bolestivé. Moc Vám přeju brzy další miminko a třeba právě holčičku.

Mě začíná myšlenka na druhé mimi vrtat v hlavě, Davídkovi je rok a půl a je hrozně fajn a hodný dítě, prostě mám naprostou pohodu, že můžu chodit do práce na půl úvazku, když mám volno, vyspáváme spolu celé dopolko.......ale tak nějak je mi už 32 a myšlenka na druhé miminko se mi začíná zamlouvat. Realizace ještě není aktuální, ale jestli můžu, zapojím se mezi vás a budu vám moc fandit 🙂

nlenka
26. črc 2010

Ahoj petronelie.
Myslím,že budu mluvit za nás všechny,když řeknu,že jsme rádi,když se k nám přidáš. Vlastně jsme tady netěhotné už jen s Luckou. Ale to doženeme, viď Luci? 🙂

Jinak bych vás chtěla požádat o názor. Jestli ste četly předchozí příspěvky,tak jsem minul týden dostala MS. Ale už pár dní je mi vždy po ránu špatně od žaludku,nezvracím,ale není mi O.K..
Tak jsem si udělala test a jsou tam dvě čárky. Nevím co to má být,proto jsem se vás chtěla zeptat,co by stě si myslely být v mé situaci?
Jsou to možná jen hormony,ale co kdyby?Je možné být těhotná a zároveň mít MS? 😖

petronelie
26. črc 2010

nleni,

děkuji za přivítání.....třeba si počkám na Lucku 🙂

Jinak...já nevím, nejsem odborník, ale moje mamka "menstruovala" do 4. měsíce. A liší se nějak průbeh ms? Zkusila si víc testů?

starhys
26. črc 2010

Ahoj petronelie a vítáme tě mezi nás. Já si myslím,že můžeš být klidně těhotná,dr.mi říkal,že můžeš mýt první měsíce klidně menses i být těhotná,asi bych si udělala ještě jeden test a pak zkusila dr. Ale tak to by bylo super,budu držet pěstičky. 😵

mataharyy
26. črc 2010

@nlenka, že by to přece jen jistil ten červenec? 😵 Známá, bude rodit koncem září se prosím pěkně dověděla že je těhotná v pátém měsíci, při normální kontrole, MS měla normálně tak jak vždy, nic jí nebylo a když přišla na roční prohlídku tak jí doktor říká vy jste těhotná, ona že těžko a on v pátém měsíci... Takže možné je vše 😎 Pokud si dobře pamatuji, tak na prvním testu nebylo nic, na druhém duch a teď dvě... No já nevím, udělala bych si ještě asi jeden a pak bych si zašla k Dr. pro těhu knížku 😀

@petronelie ahoj, vítám tě 🙂

nlenka
26. črc 2010

Nezkusila,kdyby mi nebylo po ránu špatně,tak bych ho ani nezkoušela.Můj doktor má teď dovolenou,takže to nebudu zatím nijak řešit. Hledala jsem na netu a taky jsem si přečetla,že je to možné. Myslím,že se tato MS od normální vůbec ničím neměnila.
Možná za pár dní zkusím další a uvidím,jestli čárka sílí. Ale díky moc za názor. 🙂