Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
3. únor 2011

@wjerushka všechno nejlepší Kryštůvkovi k druhým narozeninám.... 😵

wjerushka
3. únor 2011

@vendulka Moc děkujeme, hrozně to letí, před chvílí jsme slavili rok

vendulka
3. únor 2011

@wjerushka to mi ani neříkej, zrovna nedávno jsem si na to vzpoměla a za chvilku tu je už druhý...tak objednávám dort, fontánu na dort a přemýšlím nad detailema a hlavně nad dárkem/dárkama....co dostal malej všechno?nebo ještě jste neslavili?

wjerushka
3. únor 2011

@vendulka Ne, slavit budeme v sobotu. Dostane to odrážedlo s přilbou a pak drobnosti - kostky ten ikeáckej vláček, knížku o zvířátkách a pastelky. Co dotáhne přibuzenstvo, to nevím. No a dort, bude to medvídek

vendulka
3. únor 2011

@wjerushka tak to je prima...hoď pak fotečku dortu 🙂

mataharyy
3. únor 2011

@wjerushka Jéé tak to přejeme malému také vše nej 🙂

wjerushka
3. únor 2011

@mataharyy Moc děkuji🙂

mataharyy
3. únor 2011

@wjerushka Jak ty dítka rostou, nás to čeká v dubnu a přitom je to před nedávnem co jsme si ho nesli domů 😅 A dort pečeš, či objednáváš? A jaký bude, ovocný, či potahovaný/krémový? Potřebuji se inspirovat 😀

wjerushka
3. únor 2011

@mataharyy Však Ty si za chvíli poneseš z porodnice bráchu🙂 Dort nechávám dělat, na dorty jsem fakt levaso. Měl by být krémový medvídek. Pak sem hodím fotečky z oslavy🙂

mataharyy
3. únor 2011

@wjerushka No jo, ale i ten brácha rychle poroste, pak teda ještě tu holčičku a co potom, budu doma mít tři drzé klacky 😀 Já jsem taky levoň, ale protože nemám ráda ten cukrářský krém, tak to vždy nějak spachtím... No co do krás nic moc, ale jíst se to většinou i dá 😀

wjerushka
3. únor 2011

@mataharyy Pak budeš doufat, že rychle vyrostou, vypadnou z baráku a Ty si budeš užívat zaslouženýho klidu v důchodu 😀 😀 😀
No moje dorty se právě ani jíst nedají. 😅 A my tu máme rodinou cukrárničku, kde pečou z másla, takže krémy jsou výborný. Sice oproti těm velkocurkárnám si připlatíš, ale a to to rozhodně stojí

mataharyy
3. únor 2011

@wjerushka No já mám do důchodu poněkud dále, takže i při nejlepším když vypadnou, tak před sebou budu mít ještě tak dvacet let v práci 😀 Navíc jak to tak pozoruju důchodu se nedožiju 😎
Jo pokud je to taková cukrárnička, tak si taky ráda připlatím 😵

dana3262
3. únor 2011

Ahoj! Tak jak se mate? @mataharyy jak se citis? Ja jsem pred chvili mela pozitivni test.. Jeste jsem to neplanovala, ale co.. Jen je mi divne, ze jsem minuly tyden byla u gyn. a delal mi ultrazvuk a nic mi nerekl. To to nevidi kdyz to primo nehleda? Jsem trochu prekvapena a zmatena 😅

vean
3. únor 2011

mohu se k vam pridat.mohu se zeptat jak dlouho jste cekali na miminko nez se vam zadarilo a druhe mimi vam trvalo dele,drive??? jinak vsem preji vytouzene 2carecky na testiku a hlavne zdravicko.....

mataharyy
3. únor 2011

@dana3262 Ahoj, no je mi tak nějak na rozpadnutí 😀 Ale až na fakt že nemůžu pořádně spát je to zatím dobrý 🙂 Jináč předběžně a tiše gratuluji 😉 A nemusel to vidět pokud se nezaměřoval přímo na fakt že by jsi mohla být těhu, většinou ti s jistotou řeknou až kolem pátého týdne zda se tam něco nachází 😉
@vean Ahoj vítej 🙂 No první bylo honem, začli jsme se snažit 1.6. a 14.7. už jsem (dle doktora) byla těhu, dá se říct hop na to a bylo 😎 U druhého to bylo déle, začali jsem se snažit v březnu a doktor mi těhu potvrdil v červenci... Bylo to asi proto že u prvního jsme připravovali svatbu, tak nebylo tolik času si s tím lámat hlavu, kdežto u druhého jsem si co chvíli dělala test (taky jsem protestovala jiný peníze 😅 ).

lucie.krajcarova
4. únor 2011

@dana3262 Ahojky, myslím, že na utz bylo ještě brzy. úplně první testy se dělají z krve, protože prostě na utz ještě toho moc není. ale gratuluji 🙂
@vean čauky, my se snažili asi 4 měsíce a nic. ale teď si dáváme pauzu.

wjerushka
4. únor 2011

@dana3262 Souhlas s holkama. Mě v nemocnici v létě říkali, že utz je viditelný až od nějaké hodnoty hcg (to číslo si samozřejmě nepamatuju), takže takhle v brzké fázi ještě nic být vidět nemusí. Ale z krve by Ti to potvrdili. Tak ať to dopadne dobře a mám tu další tehulku 😉
@mataharyy Tak to budeš maldá baba, až Ti děti vyrostou,t o si budeš užívat všelijakých kosmetik, manikůr, pedikůr a dovolenýcha budeš za vodou 😉

mataharyy
4. únor 2011

@wjerushka No jen abych pak nebyla pod vodou 😀 Ale zas budu třeba jednou moderní babička 😀

vean
4. únor 2011

@mataharyy aha,tak to jo.tak celkove jste u obou moc dlouho necekali.tk vam vsem prejeme hlavne hodne zdravicka....dekuji za odpoved

vean
4. únor 2011

@lucie.krajcarova ahojicek.zdravim.dekuji za odpoved.tak ted o druhe se zatim nepokousite?

lucie.krajcarova
4. únor 2011

@vean jj teď budem mít tři měsíce pauzu. na jaře se do toho znova pustíme. a co vy, jak dlouho se snažíte,

vean
4. únor 2011

@lucie.krajcarova snad nic vazneho,že si davate pauzu,nic zdravotniho?
jinak my se snazime cca od pulky listopadu-lepe se to pocita ze od prosince a zatim nic....
tak snad se vam pak zadari,napoprve.....

lucie.krajcarova
4. únor 2011

@vean v dubnu nastupuju do práce, tak nechci být těhotná. ale klidně už za pár dní po nástupu 😀

vean
4. únor 2011

@lucie.krajcarova tak to mas hezky vymysleno....jinak ja take hledam praci u nas moc ji neni nejblizzsi mesto10km a auto nemam a jinak vetsi mesto30km......tak at ti to vyjde...po nastupu aby se povedlo co nejdrive.....

mataharyy
4. únor 2011

@vean Jo bylo to celkem fofrem, ale u toho druhého se to zdálo jako věčnost 😅 Jináč teda chápu taky nemám auto a do města daleko, navíc se nevejdeme s kočárkem do autobusu tak je to vždy zážitek 😎

vean
4. únor 2011

@mataharyy tak nekdo kdo je na tom stejne.....tak me -nam se povest mimi nejake3-4mesice tak to bych byla stastna......me prvni mimi dceruska cekala jsem na ni16mesicu.......

vean
4. únor 2011

@mataharyy a jak se citis pomaluse ti blizi termin porodu koukam....????a u obou deticek jsi vedela hned ze jsi tehulka nejake priznaky?????nebo u kazdeho mimi jsi mela jine priznaky tehotenstvi,cute,pachy atd....??

mataharyy
4. únor 2011

@vean blíží, tak začínám být na palici, protože manžel jezdí domu jen na víkend, tak si ten porod zas musíme "naplánovat" na sobotu 😀
Tak ano je to krátká doba, ale jak je čas nad tím dumat, tak i těch pár měsíců se zdá strašně dlouhejch 😅 No s těma příznakama, u prvního těhu jsem poslední MS dostala v květnu... A dělala jem si testy před svatbou, na dovolené anic... Pak jsem se vraceli v srpnu domů a já ještě pomáhala dvěma holkám hledat hotel, zmokla jsem a strašně mě boleli prsa, tak jsem si druhý den udělala test a // hned jsem se obědnala k Dr. tam jsem šla 19.8. a on mi oznámil že jsem v 5tt 😀 takže už jsem se těhotná vdávala a v mezičase jsem si udělala tolik tesů a na žádném nebyl ani náznak druhé čárky, až 13.8. 😅 No a u druhého jsem testovala pořád a nic, pak jsem jeden měsíc testovala po pár dnech od vynechání a ejhle // nijak zvláštní příznaky jsem neměla (pač od začátku snažení jsem si je vsugerovávala, takže vlastně ani nevím) šla jsem k Dr a ten mi oznámil že tam něco je, ale, no a za pár dní na další kontrole už tlouklo srdíčko 😵

zuzikboc
4. únor 2011

ahojte, mozem sa pridat? prva dcerka sa nam podarila tak rychlo, ze sme o nej ani netusili (popri antikoncepcii) 😀 a druhe mimi stale len planujeme, planujeme a nic. Miska ma uz 11 rokov a stale je jedinacik. nie, za by nam to neslo, ale vzdy do toho pride nejaka komplikacia, tak to odlozime ☹ a mne uz zacina byt vazne smutno. dohodli sme sa s mm, ze rok 2011 uz bude naozaj ten pravy, tak mi drzne palce, lebo som v tomto ohlade nenormalny smoliar... ☹ a pritom po babatku hrozne tuzim... 😅

vean
4. únor 2011

@mataharyy je tak vam to vse takhle krasne vyslo..........tak to je kouzelne.prejeme hlavne hodne zdravicka....a porody jste meli na vikendy tak vam to take vyslo.....clovek ceka ze,nemuze se dockat tesi se.....a nekdy se to protahne.....