Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
19. bře 2011

@mataharyy držím palec 🙂

vendulka
19. bře 2011

- já jdu hledat nějaké bývání 🙄

mataharyy
19. bře 2011

@vendulka chcete se stěhovat 😕
Jináč hlásám kontrakce více méně pravidelné, ale krátké a slabé, tak jsem zvědavá, po třech hodinách hopsání na míči mám tak akorát namožené svalstvo 😀

vendulka
20. bře 2011

@mataharyy -ahojky, jo rádi bychom se přestěhovali do domečku v našem velice oblíbeném městečku 5km od Brna

mataharyy
20. bře 2011

@vendulka Tak to budu držet palce 😵 Já taky chtěla do domečku a zkončila jsem v domečku na slovensku 😀 Ale nestěžuji si, zatím, až budu hledat práci, tak se asi půjdu odstřelit, ale co už 😎
U nás se věci zatím mají tak že noc byla v pohodě, kolem třetí nějak ustali kontrakce, ráno zas začli, tak nevím co si ze mě to dítko dělá srandu... Takže se chystáme na dlouhou procházku a uvidíme 😅

wjerushka
20. bře 2011

@mataharyy Koukej to přestat okecávat a začni rodit 😀 😀 😀
@vendulka Do domečku jo? No při těch cenách v Brně se tam skoro nevyplatí být kkupovat, za ty prachy domeček určitě pořídítě. Tak přejipevné nervy a ať něco najdete co nejdříve

vendulka
20. bře 2011

@wjerushka tak zatím sondujeme a kalkulujeme a pak se rozhodneme definitivně 😉 ,ale díky

mataharyy
20. bře 2011

@wjerushka Jéé kdyby to bylo tak snadné 😀 😀 Já mám pravidelné kontrakce, dnes jsem se šli projít a stále nic 🙄

silente
20. bře 2011

@mataharyy - šmarjá, co tu strašíš, mazej do porodnice rodit 😀 😀 😀

mataharyy
21. bře 2011

@silente Já závodím se slonicema, kdo potáhne déle 🙄
K mému velkému "štěstí" jsem dnes byla na poradně a myslíte že ty sic slabé kontrakce, ale aspoň nějaké totálně ustoupili... 😠 Takže jsem ukecala s velkou námahou doktora, aby mi dal čas do pondělí, kdy jdu na kontrolu a pokud do té doby neporodím, tak mám nástup na vyvolávačku 😠 A to mám poslední termín v pátek, tady prostě přenášet nenechají 😔 Takže jsem dnes hodila maraton po lékárnách, sehnala si ricinovej olej a pokud do čtvrtka nic, tak si udělám ten "moloťák" a budu doufat, manža má už na pátek volno, takže ve čtvrtek večer bude doma a na příští týden už oznámil že se nedostaví 😅 Je to děs

lucie.krajcarova
21. bře 2011

@mataharyy ahojky, a proč nesmíš přenášet? koukám, malému se ven nějak nechce 🙂

holky, když máte ovulaci, za jak dlouho pak dostanete ms? já mívám kolem 20. dne a plus minus za 14 dní ms. ale nevím,jestli se to tak dá počítat a spolehnout se na to. ms mám nepravidelně dlouhou, takže nevím. zato ovulaci cítím v podbřišku jako malou bolest.

mataharyy
22. bře 2011

@lucie.krajcarova Nevím, tady je to nějaké globální, málo koho nechali přenášet 😒 Jo nechce, ale v noci už jsem si (zase) říkala že by, dokonce jsem zbalila malému věci k sousedům, ve tři ráno jsem se plazila po stropě jak mi bylo "báječně" a pak zas nic... Tak já nevím co toto je 😅

lucie.krajcarova
22. bře 2011

@mataharyy TEda, malej tě pěkně napíná 🙂 🙂 🙂 snad si počká, až bude tatínek doma. a proč sis odstranila z profilu týden těhotenství? jsi teď 38tt:?

mataharyy
22. bře 2011

@lucie.krajcarova ne on mě normálně záměrně štve 😀 Tak smázla jsem vše z profilu, kdyby náhodou... Teď jsem 39+4 😒 takže už hurá jsem měla rodit 😎 Kde je můj vytouženej 38tt a rychlej porod 😀

vendulka
23. bře 2011

@mataharyy tak jak to vypadá? 😀

mataharyy
23. bře 2011

@vendulka ale pořád nic, ještě zítra a pak nastupuje ricinovej moloťák 😀

nlenka
24. bře 2011

Ahoj holky,koukám že @mataharyy stále v celku,to je trápení.
V úterý jsem byla na prohlídce u zubaře a trhala mi šestku.Dala mi 4 injekce.Sice to bolelo,ale prášek a dvě zmrzky to zpravily.
Jen sem měla pocit,že se mimčo moc nehýbe.Nevíte někdo,jestli může mít ta injekce vliv i na mrňouska?
Dneska už je to mohem lepší,pohybuje se celkem dost,jakoby "vystřízlivelo".

vendulka
24. bře 2011

@nlenka ahojky, tak to nevím, to bohužel neporadím, tak máš aspoň klid od zubu 😉

nlenka
24. bře 2011

Mě to nějak netrápilo,jen mi občas natekla dáseň.
Dala mi na výběr ho zkusit zachránit nebo vyrvat.Už mi ho zkoušela léčit minulá doktorka a žádnej výsledek.Stálo to hodně času a ještě víc peněz.Když ho vytrhla,tak řikala,že je tam velký váček a že by to stejně nešlo.
Teď tam mám díru ,jak vjezd do pískovny 😀

vendulka
24. bře 2011

@nlenka ale aspoň máš klid...já mám ze zubařů panickou hrůzu, raději bych 100x rodila než šla jednou k zubařovi 😅

nlenka
24. bře 2011

to sned né,vždyť to není tak hrozný.
Můj brácha na zubaře totálně kašlal,od základky tam nechodil.A minulý rok mu otekla tam příšerně pusa,že vypadal jak když dostal přes hubu(omlouvám se za ten výraz).Obličej mu hrát všema barvama,hlavně pod očima a nateklej byl jak když prošel včelím úlem. Nakonec mu až na chirurgii zjistili,že mu uhnil zub a zbytek mu tlačil na kost a měl tam zánět jako p..se.Od té doby je se zubařem nejlepší kamarád.

vendulka
24. bře 2011

@nlenka no pro mě to je teda tak hrozný ☹

nlenka
24. bře 2011

@vendulka 😀 😀 😀

mataharyy
24. bře 2011

@nlenka Jo může to mimčo lehce ztlumit, ale ublížit by to nemělo, dávají nějaké spešl pro těhule 😉 Já půjdu k zubaři až porodím, v létě se mi ulomil zub a zůstal mi tam kořen a v těhu jsem tam nechtěla, pač bych se nemohla pořádně zpráškovat 😀
@vendulka Já taky nemusím zubaře, ale někdy je lepší jít než pak mlátit hlavou do zdi 😎
Jináč já jsem nerozložitelná, za chvíli trumfnu slonice 😀 Ale tak dnes dorazí manžel, dopachtím daňe, požehlím, třeba dojde i na ten sex a kdyby nic tak zítra po ránu riciňák a děj se co děj... 😅

vendulka
24. bře 2011

@mataharyy já byla naposledy u zubaře tak v 17-ti a nemám problém, tak co bych tam lezla 😀

mataharyy
24. bře 2011

@vendulka Já chodila pravidelně u prvního těhu, nejdřív jsem potřebovala jen razítko a ona mě hned začla opravovat tlamu 😀 No dala mi jí dohromady, více méně a na kontrolu po porodu už jsem nějak nedorazila, nejdřív měla dovolenou a pak jsem se vracela na slovensko a nějak to už nedopadlo, pak se mi rozpadl ten zub a teď začíná lehce bolet, takže po porodu budu muset naklusat ať mi taky gezicht za chvíli nehraje duhou 😀

vendulka
24. bře 2011

@mataharyy já tam nebyla ani v těhu a nikomu nevadilo, že tam nemám razítko

mataharyy
24. bře 2011

@vendulka No to já nevěděla že to nevadí, sestra vždy tak zkoumala co tam mám za razítka, že jsem si říkala že by mě třeba pak chtěla utlouct průkazkou, tak jsem raději šla 😀 Ale teď jsem taky nebyla 😅 Ale fakt po porodu půjdu, nerada bych aby mě chytil zbu někdy v týdnu a já byla doma s dvěma dětma a nateklou hubou sama 🤐

vendulka
24. bře 2011

@mataharyy já si teda na zuby fakt stěžovat nemůžu, mám jen jednu plombu a tu mi snad dělali někdy v deseti nebo kdy...

mataharyy
24. bře 2011

@vendulka ty se máš, já prohlašovala že je to nespravedlnost že si zbuy čistím a mám s nima trable, zatím co bratři (jako děti) do huby kartáček nevrazili a zuby měli v pohodě 😠