Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

evulina77
21. pro 2009

Fiallinko na úplný odstavení se ještě necítím, ale vím, že to musím nějak začít řešit. Malá je ale fakt neoblomná a když ji nedám, dokáže řvát jak tur a hodně dlouho. Byla zvyklá, že jsem ji v tom nijak neomezovala a dala když chtěla a nějak to nechápe. Jak si odstavovala ty? S prsama problém nebyl? No ráda bych otěhotněla i při kojení , myslím, že bych zvládla i tandemové kojení, zásob mám hodně (ještě nemám váhu jako před otěhotněním 🙂)

veruska007
22. pro 2009

Ja bych taky rada otehotnela pri kojeni, ale nevim nevim.
Ja pri kojeni bohuzel vubec nezhubla. Jeste mam 3 kg hore ☹. Navic jsem pred otehotnenim kvuli hormonalnim problemum pribrala 15 kg. A ted si pripadam jak Fiona 😠 . No, uz se tesim, jak si na to brisko navliknu tehu triko a budu tvrdit, ze nejsem tlusta, ale tehotna 😀 .

jabluncanka
22. pro 2009

Veru,

neboj,dočkáš se...Já taky teď řeším odstavování = léčím se se štítkou,takže kojení při dalším těhu bych nedala.Takže mám v plánu odstavit,dát se trochu do kupy a zkusit druhé... 😉

fiallinka
22. pro 2009

Evulina: mám kámošku, co při kojení v pohodě otěhotněla, kojila celé těhu a ještě teď dá občas napít tomu staršímu - určitě to jde, ale ona holt je ten typ, co otěhotní okamžitě, takže ta to řešit nemusela....dost záleží na hormonální hladině, někomu to kojení v otěhotnění brání, někomu ne...

Jinak já jsem zkoušela v průběhu dvou měsíců odstavovat tak třikrát, nejdřív jsem chtěla odnaučit ho pít aspoň v noci, protože se hodně často budil a usnul jen u toho prsa - připadalo mi, že už je to spíš zvyk než žízeň...ale řval hystericky třeba hodinu, tak jsem to párkrát vzdala a až teď se to povedlo, prostě neřval až tolik a dal se uhladit ke spánku... prsa ok, téměř žádná změna, neteče nic, ale já už jsem kojila jen v noci...

bubla87
26. pro 2009

ahojky holky, od ovulace je mě pořád nějak divně, jsem taková celá unavená, bolí mě prsa jako ďas. 29.to mám dostat, ale udělala jsem si těhu test, už minulý týden, byl to test 7day, objevila jsem na něm úplně slaboučkou druhou čárku. Myslíte, že to může být těhu?? strašně bych si ho přála!!

fiallinka
26. pro 2009

bubla: nevím, proč to teda píšeš tady, ale určitě to těhu být může a skoro určitě je 🙂

gejbule1
27. pro 2009

Ahoj holky,přidávám se k vám s přáním o miminko 🙂 Letos už jsem 2xpotratila tak jsem si nechala udělat imunologii.Našli mi EB virus a prý to je možná příčina.Máte s tím některá zkušenosti?

lucie.krajcarova
27. pro 2009

ahoj!!! Bubla, mě je taky divně... smrdí mi maso a je mi na omdlení a jsem děsně unavená.. ale dnes mě tak píchá kolem vaječníků, že si myslím, že z toho nic nebude..

bubla87
27. pro 2009

lucie, já se modlím, abych to nedostala, mě taky tak někak vždycky píchne v podbříšku☹

lucie.krajcarova
28. pro 2009

Dneska mi opět nechutnalo maso.. to jsem měla při prvním těhu.. ale v břichu mě nepíchá, ani jsem to nedostala... a to od konce listopadu neberu prášky. dřív jsem ale měla poměrně dlouhý cyklus - více než 30 dní.. tak se uvidí. už jsme si na téma těhotenství párkrát zažertovali s manžou i před rodinou 😅

gejbule1
28. pro 2009

To by bylo prima kdyby se vám tak brzy zadařilo 🙂 .Já MS teprve čekám.

veruska007
28. pro 2009

Taky cekam... mam dlouhe cykly a kdy mam plodne dny uz vubec neodhadnu. Manzel uz by druhe mimco moc chtel, tak uvidime, jestli to to stihneme jeste letos 😉 . Jo, ja pri tehotenstvi taky maso nemohla ani citit, natoz snist 🙂.

fiallinka
28. pro 2009

tak to mně maso chutnalo, dokonce jsem na něj měla strašnou chuť 🙂

gejbule1
28. pro 2009

To mě chutě začaly mnohem později až tak 6tt.
Podle astroložky je prorsinec hodně plodný měsíc tak uvidíme kolika z nás se to podaří 🙂

lucie.krajcarova
29. pro 2009

Veruško, to je zajímavé s tím masem.. a máš taky kluka. já doufám, že u druhého těhu to bude jiné, bo chci holčičku 😀 Veruško, nechceš si napsat, město, kde bydlíte, do profilu?
Gejbule, fakt tak plodný? tak to s manžou asi ještě zkusíme, abysme to stihli 😉

.danda.
29. pro 2009

Ahojky, můžu se k vám taky přidat? 🙂
Právě jsem dobrala poslední platíčko prášků a .... Chtěla bych druhé miminko, ale nějak se to zatím ve mě hádá. Zase bych chtěla mít ten nádherný pocit - dvě čárky, srdíčko, rostoucí bříško. Ale na druhou stranu si říkám, že bych ještě chtěla počkat, až syn ještě povyroste a bude mi více k ruce. Možná je to blbost, nevím no 😕 😅

lucie.krajcarova
29. pro 2009

ahoj Dando, tak to ještě sama nevíš.. no je nás tu víc, co máme mladší mimi a stejně chceme druhé 😀

.danda.
29. pro 2009

Ahojky Luci koukám, že ty máš ještě mladší mimi a už se snažílkujete 🙂
Asi to necháme s manželem osudu 😉 I tak mohla bych tu s váma pobýt? 😉
Jen si nebudu psát snaž, páč to tu čete hodně mých známých 😉

lucie.krajcarova
29. pro 2009

¨Dando, jj chtěla bych to stihnout do dvou let prcka, uvidíme, jak to vyjde.
holky, dotaz, jakou máte jídelní židličku a jste spokojená??????

.danda.
29. pro 2009

Lucik tak to hodně štěstí! 😵
My máme Antilop z Ikei a nemůžu si ji vynachválit! 😉

evulina77
29. pro 2009

Tak už máme konečně opravený počítač 🙂
Jinak my máme taky Antilop z Ikea a sem s ní hodně spokojená. Malá je v ní taky OK a cena je víc než příjemná.
Dá se vyzkoušet na různých místech, mají ji hodně v herničkách, restauracích apod.

gejbule1
29. pro 2009

Pěkný večer holky jdu se s vámi rozloučit protože zítra ráno odjíždíme na hory a ještě jsem vám chtěla popřát 😲 KRASNÝ NOVÝ ROK 😲 .V Novém roce ať se každé z vás splní tajné přáníčko 😉 .Hezky si to užijte a moc se neopijte.Pa pa 2.1.2010 😀 😀 😀 .

fiallinka
29. pro 2009

taky máme ikeáckou, je v pohodě, lehko se udržuje, akorát se mi tam Jurču nechce pásat a on mi z ní pořád vylézá, nejradši si tam stoupne, já ho pak jednou rukou chytnu a on mi tu druhou vrazí celou do misky s jídlem a je veselo 🙂

lucie.krajcarova
30. pro 2009

ahojky, díky za tipy na židličku!!!
jinak mám úžasnou zprávu, prosinec a hlavně jeho konec má být dost plodný, tak si to nezapomeňte párkrát pojistit 😀
Fialinka, já budu muset pásat, máme velice živé dítě - v osmi měsících už chce pomalu chodit, takže proto sháním tipy. my máme doma dřevěnou, ale bez pásů..

fiallinka
30. pro 2009

lucie: včera jsme to teda pojistili, co kdyby se stal zázrak, že 😉
jinak mně se právě na té ikea židličce zdá to připásání nejhorší, existují jiné s lepšíma pá
sama, ale zase ta ikeácká je fakt cenově nej...

lucie.krajcarova
30. pro 2009

fiali, díky, tak já ještě o té židli popřemýšlím..

lucie.krajcarova
1. led 2010

🙂 Všechny vítám v novém roce 🙂 a přeji ať máte miminka plné ruce 🙂

chiwule
3. led 2010

ahojda babušky, jakpak se vede? já mám stále rozbitou napáječku k pc, takže se musím vetřít k manžovo občas večer...
jsem objednaná na únor na kontrolní celodenní přeměření tlaku, tak když to bude ok, hned poté se vrhneme na mimi. Není na co čekat. Nijak výrazně lépe na tom zdravotně asi už nebudu, s přibývajícím věkem bude jen hůř. Tak mi držte palce.
A co vy fial a mel?

fiallinka
3. led 2010

chiw: no, kolem půlky ledny bych měla dostat krámy, tak pomažu do Car a začnu stimulovat na KET, snad mi to nic nepokazí 🙂. Mojžíšovou cvičím...

veruska007
4. led 2010

Caute, mame zidlicku Babypoint Fabula a je super, byla sice drazsi, ale mame v kuchyni vyssi stul pod oknem s barovyma zidlickama a z jine zidle by nam prcek nevidel na stul.

Jsem z Brna a taky si preju holcicku. Tak jsem zvedava. Jenze porad jeste kojim, tak ani netusim, jak dlouhy budu mit cyklus a zda ovulacni ci ne. Kazdopadne ms ci // cekam kazdym dnem...

Jo, a piju kontryhel, cca prvni pulku cyklu, ale kdy mam ovulku nevim, tak typuju.

Vse nej do Nove roku i od nas!