Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

dijanka
1. únor 2010

jeeeeeeeeeej, paajinka, ty si našla // na teste? 😉 no, to je super...gratulujem 🙂

meleri
1. únor 2010

čaute holky,

tak jsem moc štastná, malý začal chodit, sice zatím trochu ale aspon konečně začal! jinak mu ted rostou stoličky, tak jsem zvědavá co nás čeká..zatím je v pohodě, s manželem prospí celou noc, jen tam nesmím být já..

Fiallinko,

držím palce hlavně at ti to čekání rychle uteče..brala jsi puregon? mě teda čeká toto, a moc senetěším...

paajinka
1. únor 2010

dijanko, díky 🙂 , no jo, jsou tam, pořád tomu nevěřím, ale byly tam i dnes... 😀

dijanka
1. únor 2010

no to je niečo...a podarilo sa na prvý šup, či?

lucie.krajcarova
1. únor 2010

ahojky, holky!!
neějak nestíhám!! moc gratuluji všem těhulím 🙂
u mně aspo%n jedna novinka, už mám menzes, takže se na to můžeme vrhnout. no a přišlo to samo, i když kojím i v noci. takže gynekoložka neměla pravdu, že musím přestat kojit. jsem ráda, malý mě ještě potřebuje. jo a ode dneška sedí, tak jsem ráda.! když on zvládl dřív chodit kolem nábytku než sedět 😀

evulina77
1. únor 2010

paajinko, velká gratulace. Tiše závidím 🙂
Tak ať je všechno v pořádku a trošku nás taky nakaž těma // 😀

evulina77
1. únor 2010

Lucko, tak to je fajn. Tak teď jenom vychytat ovulaci a bude tady další těhule!!!

sonicka25
1. únor 2010

Ahojte.
Chcela by som poprosit o radu.Mavam bolestivu ovulaciu,ktoru viem podla priznakov presne urcit.Tentokrat som ju mala medzi 10-13-tym januarom.Mens mam nepravidelnu,kedze este kojim...Pred par dnami som dostala vsetky priznaky menstruacie-strasne bolesti prs,nafuknute brucho,nervozita a podobne..Namiesto menstruacie som mala ale asi pät dni kazde rano silny biely neutralny vytok,nepachol a bolo ho moc...Vcera to zrazu prestalo,toto som este nezazila...Od nedele som zacala byt citliva na pachy,zrazu nemozem citit mäso a rybu.Pred troma dnami som testovala a test bol negativny.Neviem si toto vsetko vysvetlit. 🙄

mirip
1. únor 2010

aj ked je test negtívny moežš byť tehotná kamarátka bola tehotná termín sme mali spolu a test jej nikd neukázal // ani ked skúsila v 10tt aj tak bol bez druhej čiarky

paajinka
2. únor 2010

holky díky.. taky bych vám to moc přála... 🙂
dijanko, podařilo se vlastně napodruhé.. měla jsem 3 MS, ale po první jsme se nesnažili...
soni, pravda, i pokud je test negativní, můžeš být těhu, určitě bychsi zašla k MUDr. a řekla mu to, udělá ti krevní test...

lucie.krajcarova
2. únor 2010

ahjky. soničko, testni ještě za pár dní. nebo jiný druh testu. já byhc ještě za mudr nešla.

veruska007
2. únor 2010

Caute, uz jsem zas tu, chvili jsem vas necetla. Ja dostala ms po 45 dnech, a rozhodla jsem se, ze ted uz se nam to povede 🙂. Beru Sarapis a merim BT. Minule jsem si aspon spravne otypovala ovulku, ale byli jsme u nasich, tak to bylo na houby 😉. Ted uz to vyjde. Musi! Nechci byt tehule pres zimu, jednou mi to stacilo. Byla jsem v tehotenstvi priserne zimomriva. Tak at mam vetsinu v lete 🙂.

lucie.krajcarova
2. únor 2010

Verusko, tak držím palečky 🙂 taky by e mi to teď líbilo přes léto 😀

evulina77
3. únor 2010

no mě by se líbilo, aby to bylo tentokrát stejně jako minule. Malá se narodila v listopadu a šlo to. Když už byla šikovná bylo léto a to jsme si dost užily i užili. Tak snad se brzo zadaří jak vám tak i mě 🙂

lucie.krajcarova
4. únor 2010

kde jste všechny? škoda že tu je tak mrvo ☹

evulina77
5. únor 2010

Ahoj holky, kde všechny jste?

fiallinka
6. únor 2010

tak já hlásím, že druhé mímo hned tak nebude, ket nevyšel - mel, chiw, doufám, že budete úspěšnější. Na jednu stranu vím, že zas tak o moc nešlo, ještě máme dva pokusy ivf, ale je mi to líto, mám strach, aby ten druhý mazlík ještě někdy byl...

nunca
6. únor 2010

Ahojky, Fialli, právě jsem to četla, je mi to líto, ale netrap se tím, chápu, že to mrzí, ale jeden úspěch máš za sebou a to je velká pravděpodobnost, že další dopadne také dobře a Ty se toho druhého bobka dočkáš. Přebolí to a Ty se budeš brzy těšit na další IVF a mimi, které z něj určitě vzejde 😉 😉 😉 , věřím tomu!!!

sonicka25
7. únor 2010

Tak menzes sa vcera dostavil,meskanie bolo asi stresom,akurat sa stahujeme 😉
Mozno sa nam v novom byte zadari hned ako darcek k "novemu zaciatku"

Fialinka to je mi luto ☹ Verim ale,ze sa ti splni aj tvoj sen...

dijanka
7. únor 2010

ahoj kočky, fialinka, to je mi moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc ľúto, že sa to nepodarilo na prvý šup, ale neboj,veď máš ešte dva pokusy....určite to vyjde teraz,som si tým istá 😉 kedy máte ísť zas?
ja som mala dostať mrchu v piatok, ale doteraz neprišla...neviem, čo si mám o tom myslieť, lebo včera som mala také bolesti, akoby už-už mala prísť a nič...vo štvrtok idem k dr., tak som zvedavá, čo mi povie...určite mi dá zas nejakú vyvolávačku alebo nejaké lieky na vyvolanie mrchy a zas pôjdeme do ďalšieho kola.... 😖

chiwule
7. únor 2010

ahoj holky, po delší době se zas hlásím.

fial, je mi líto, že se nepovedlo, ale alespoň nemusíte řešit co se zbylými 😉 😵 u mě zatím nic nového, čekám na tu únorovou kontrolu, ale už se to pomalu blíží 😎

jinak beruška nám dělá jen radost, z poslední doby má nová slova a znaky - prosím, auto a jejda 🙂 a zvlášť jejda říká moc hezky až komicky, zvlášť když něco provede je to moc legrační 😅

veruska007
7. únor 2010

Jo, Honzik rika Ajejejej, a to je taky suprovy. Ja zatim nic, ale nejak verim, ze to tento mesic proste vyjde...
😅

mirip
7. únor 2010

Ahojte aj my sa snažíme už druhý mesiac, tento si ale tam hore zo mna poriadne vystrelili, som mala v stredu na teste // vo štvrtok / a v piatko krámy ako hrom som nestíhala vložky meniť, a to cyklus že 25dnový taký som nemala nikdy v živote a predtým bol 32dnový tak sa možem "tešiť" aký dlhý bude další 😒

evulina77
7. únor 2010

Fiallinko moc mě to mrzí, ten příští určitě dopadne

evulina77
8. únor 2010

Ahoj Mirip, teď sem se dívala a vy máte úplně malinkatou holčičku. To je teda odvaha 😀
Chci se zeptat jestli kojíš, nmestruaci už asi máš, jak píšeš.
Já naši malou ještě kojím a menstruaci jsem měla zatím jen 3x a nejsem si jistá jestli to otěhotnění, kvůli kojení, vůbec půjde. Jen doufám, že jo 😎
Jinak Dianko já sem před prvním těhotěnstvím taky měla problémy s menstruací. Byla sem 2x na vyvolávačce a nakonec jsem začala pít pravidelně kontryhelový čaj. Cyklus se mi upravil a do 4 měsíců jsem otěhotněla. Ale fakt to začalo pomáhat. Dostala jsem se z nějakých 50 až 43 dnů na pěkných a pravidelných 35 apod. Šlo to fakt rychle ani sem tomu nechtěla věřit. Ty vyvolávačky většinou nic neřeší 😉

chiwule
9. únor 2010

tak jsem začala obíhat postupně zas všechna kontrolní vyšetření, ještě musím na oční pozadí a ten celodenní tlak. Už mám i termín na nefrologii, kde se to všechno sejde a kde se pak dozvím konečný ortel, zda můžeme jít do mimi nebo ne....Únor bude rozhodující, už se to všechno blíží. Začínám být dooost nervní 😉
Jinak koukám, že tady je všechno taky ve stavu očekávání, tak všem držím palečky 😎

evulina77
10. únor 2010

chiwule, držím pěsti. Jen to s tou nervozitou nepřeháněj, aby jsi měla pěkný tlak 🙂
Všechno bude v pořádku!

lucie.krajcarova
10. únor 2010

ahoj kočky, Fiali, to je mi moc líto.. my teď máme v dubńátkách Janičku, co jí to vyšlo, zatím to vypadá na dvojčátka 🙂 a to neměla žádné příznaky těhu..
u nás zatím nic, je brzy,. holky jak nejdřív se dá udělat těhu test?

lucie.krajcarova
10. únor 2010

holky, s těma kombinézkama, tak kupte větší velikost, my máme 74 a ještě bych potřebovala 80, myslíím, že zima bude dlouhá, nebo spíš jako neppřijde brzy... u srpnového mimi bych vzala tak 68. jsou nádherené. akorát já chtěla třeba hnědou, ty světlé se dost špiní.

lucie.krajcarova
10. únor 2010

pardon, to mělo být jinam..