Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
28. únor 2010

dijanka, tak já můžu doporučit Mallorcu, bylo to hodně podobné té vaší druhé dovče v tunisu. my si slíbili, že až bude víc dětí, že tam pojedem znova!!

rioko
28. únor 2010

ahoj holky tak my na dovču pojedeme max. někde u nás, možná do Beskyd do nějaké chatky, ale nejvíc se mi líbilo v Řecku, tam bych chtěla jet někdy i s Vojtíškem
luci nechám si zavést dvě, pokud vydrží,zamrazené máme 3
Vendy no záleží na tom, jestli přežijou rozmrazení a pak jestli se uchytí, bohužel i ta to se platí, naštěstí podstatně míň než za celé IVF

julie123
28. únor 2010

Jee, to je hezke tema 😵

Ja sem chtela druhe miminko uz v porodnici 🙂 Mame 11ti mesicniho raubire a radi bychom druheho ... a pak i tretiho 😵 Snazit se budemem moci ale az tak v lete/na podzim. Tak se moc tesim 🙂

lucie.krajcarova
28. únor 2010

nazdar Julie, odkud jsi? to je super, že je nás tu tolik, co máme mimi 10-15 měsíců 🙂

vendulka
1. bře 2010

hezke pondeli, dneska u nas krasne sviti slunicko uz od rana 😵

vendulka
1. bře 2010

jinak cekam na dva balicky, ktere by mely dneska dorazit,tak super 🙂

vendulka
1. bře 2010

pristi vikend se u nas bude slavit,Nath ma UZ rok, tak se tsim,ale rada bych to male miminko 😀

veruska007
1. bře 2010

Ahoj, ditko ma 11 mesicu, 75 cm, 8,3 kg, takze docela drobek. Na dovcu chceme na prelomu kvetna/ cervna. V Tunisku myslim, ze zalezi na lokalite. V Hammametu to byl fakt trapnej lov na turisty, ale byli jsme v Mahdii, coz je kouzelne male mestecko s furou pamatek a bylo to skvele, porad jsme lezli po zriceninach, v mori jsme byli trikrat. Byli jsme tam moc spokojeni. Hotel Topkapi Beach - tehdy byl prvni na ceste Mahdia - hotelova ctvrt. Nahodou jsme dostali nejluxusnejsi pokoj s obrovskou terasou... no, parada to byla. S malym bych chtela mozna spis na Djerbu, ale do hotelu zamereneho na deti. Okoukli jsme to v tom Hammametu a bylo to v pohode. Sunar + inst. kasi pro pripad prujmu. Uz to mam pekne promyslene.

lucie.krajcarova
1. bře 2010

nazdárek, Veru, tak to jo, skoro jako to naše: v 10 měs. neměl ani 8 kg. a 73 cm. tak mě těší, že není jako holčička, když váš je na tom podobně 🙂 na dovču se už začínám těšit, když to tak slyším. akorát že my pojedem po sezoně, takže až v září. na mallorce jsme byli na přelomu srpna a září a bylo tam stále ještě hodně horko na miminko.
Vendulko, to je prima, co Nath dostane k narozkám? a nějaký dortík?

vendulka
1. bře 2010

Luci, tak od nas dostane zlaty retizek s priveskem, balicek obleceni NEXT(dovezeno z anglie),potom tu sadu se sadrou na obtisk rucicky a nozicky a mikrosystem s DVD a mozna jeste od fisher price robotka Tomaska a mluvici housenku a jednu knizecku od FP s tvary a cislama....ale ty hracky mozna bude kupovat tchan, jeste se nevyjadril jestli bude neco kupovat sam a nebo jestli bude chtit poradit
a dort bude mit zirafu 🙂

vendulka
1. bře 2010

jo a jeste k anrozeninam dostala pokojicek,ale ten ma uz asi skoro 2 mesice hotovej,ale ma to k tomu 😉

lucie.krajcarova
1. bře 2010

Vendulko, spousta dárků, ale radost asi bude mít jen z hraček ne? my dostali zlatý řetízek u vítání občánků, ale nevím, kdy ho dát malému na krk..

lucie.krajcarova
1. bře 2010

halo, kde jste kdo?

dijanka
1. bře 2010

luci, a cez akú ck ste boli na Mallorce?a v akom hoteli?My sme boli hrozne-hrozne dávno..možno tak 11-12 rokov dozadu v Španielsku v meste Loret de Mar...teda neviem ako sa to píše...no tiež bolo fajn,len bolo strašne ďaleko more, tak cca 30 min. peši.

vendulka
1. bře 2010

no jo no, kdyz jsem tu tak tu nikdo a naopak 😀

evulina77
1. bře 2010

ahojte holky, teda vy jste ale ukecaný 😀

evulina77
1. bře 2010

jejda, teď sem to nelogicky odklikla.
Sem zvědavá, kam nakonec na tu dovolenou pojedeme, protože čekáme na last minit
Ale už se úplně těším, malá bude mít už rok a půl a myslím, že to už bude úplně v pohodě s jídlem.
Jasně, že ji nebudu dávat všechno, ale už se dá vybrat z normálního jídla.
Jenom ať už je teplo a dlouho vydrží, zimy mám už dost!!!

blandik
1. bře 2010

taky bychom rádi druhé miminko a taky máme doma malého klučíka a chtěli malou princeznu. Od léta se snažíme a zatím nic. Přidaly se k tomu nějaké stresy..zatím jsem na žádném vyšetření nebyla. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemá nějaká maminka zkušenost s tím, jak to je, když člověku skončí rodičovská (dala jsem si ji do dvou let věku dítěte) a chci zůstat doma do tří let věku dítěte a jsem zaměstaná (tedy nemusím na pracák). Nevíet, jestli je nutné si platit socku, zdravku? Budu muset u zaměstnavatele na neplacené volno?

lucie.krajcarova
1. bře 2010

dijanka, bohužel si tu cestovku nepamatuju, ale koupili jsme to přes Invia.cz. zkusím to najít a dát sem odkaz.

vítej, blandik. takže vy už to zkoušíte relativně dlouho.. s tou rodičovskou ti neporadím.. ale hrozí to, že by sis musela platit socku.. když bys byla na pracáku, tak ti zas budou nabízet práci... ovšem máš naději, že v té době budeš už těhotná a půjdeš třeba na rizikovku ne? já to mám taky takhle v plánu, taky mám jen 2letou RD.

veruska007
1. bře 2010

Taky mam dvouletou dovcu, ale jeste mame cas. Snazilkujeme od zari, ale ne nijak moc... a tento mesic jsem zjistila, ze jsme se ani jednou nesnazilkovali v dobe, kdy to melo smysl 😅 . Az ted... tak jsem zvedava. Docela me boli bricho, to mi obvykle nedela... Ale zas mam predplaceny aerobic na pul roku 😝 .

lucie.krajcarova
1. bře 2010

Veruško, a zjistila jsi to pomocí měření b. teploty jo? to máš dobré s tím aerobicem, já zas měla jet na redukční pobyt s kámoškama - v červnu 😀

veruska007
2. bře 2010

Jj, merim BT a sleduju hlen.

vendulka
2. bře 2010

ahojky, dneska se tu zase vyskytuje slunicko, to je hendka lip po tech dnech plnych mraku 😵

vendulka
2. bře 2010

ja jsem u prvniho snazeni taky merila BT a docela me to stresovalo, bo jako milovat se tak nejak na povel 😝 u druheho snazeni bych tomu chtela nechat nejakou dobu volny prubeh a kdyz to nepujde, tak budu merit

lucie.krajcarova
2. bře 2010

VEndulko, tak u nás to bude přesně naopak, u druhého jsem nic nehlídala, stavěli jsme barák, tak byly jiné starosti 😀 nakonec jsem asi otěhotněla o víkendu, co jsem manželovi vozila cihly 😅 ovšem to se u druhého nemůže stát.. bylo by krásné mít i to druhé těhu tak nějak bezstarostné a nehlídat každou MS 😢

děvčata, čekám na svou druhou MS, dnes je to 32. den, tak jsem zvědavá!!! ale nedivila bych se, kdybych měla cyklus celý rozhozený.. vždy´t jsem rok a půl nemestruovala vůbec. tak nevím, co si o tom myslet...

vendulka
2. bře 2010

takze envis, jak mas dlouhe cykly...ja kdyz vysadila HA u prvnihoi snazeni, tak mi MS nedorazila vubec a musela jsem asi po 60 dnech na vyvolani...

vendulka
2. bře 2010

a dneska dojidam posledni piluli HA 😀 ,ale jeste se snazit teda nebudeme, jen me uz nebavi to zobat 😀

lucie.krajcarova
2. bře 2010

Vendy, mě po vysazení první přišla hned, druhá taky včas a třetí už ne, takže prakticky jen jedna, protože ta první byla důsledkem hormonů z HA. takže to bylo bez problémů. co se narodil Martínek, brala jsem spec. HA pro kojící matky. ale taky mě to nebavilo a nebylo zas tolik důvodů, tak jen tři měsíce.

evulina77
2. bře 2010

Holky, nám malá trvala 10 měsíců. Vysadila jsem antiko po 10 letech a první tři menstruace byly relativně v pohodě po 32 dnech (byla jsem ještě pod vlivem antikoncepce). Pak se mi cyklus úplně rozhodil, měla sem délku 45 i 52 dnů. Byla sem dvakrát na vyvolání a pak sem to nechala na přírodě a začala pít kontryhelový čaj. Docela se mi zpravidelnil cyklus a docela rychle sem otěhotněla. Teď jsem začala pít kontryhelový čaj taky a tak doufám, že se to nějak povede taky. Ale teď už druhý cyklus poznám ovulaci, teda aspoň si to myslím, že je to ono. Bolí mě tak čtyři dny podbříšek a podle BT to je ovulace. Jo a po porodu jsem si nenechala napast žádnou antikoncepci, už to nechci nikdy brát. Docela dlouho jsem se z toho dostávala, po vysazení sem měla hodně výkyvy nálad a problémy s pletí apod. Už nikdy více!!!

mima9
2. bře 2010

Ahojte,chcela by som sa niektorej z vas spytat, ci sa vam po prvom dietati(prirodzenou cestou),nasledne opakovanych potratoch,podarilo vynosit babo po umelom oplodneni,rozhodujeme sa prave ci podstupit tento zakrok.dakujem za odpoved 🙂