Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
25. dub 2010

Julie, náš taky vše strká do pusy, písek, kamínky, dřevo.. ale nechávám ho 🙂 snad mu brzy dojde, že to není dobré. my ekzem nemáme, tak nemusím tak hlídat. ale sám chodit nechce. je to zvláštní, kolem nábytku už chodí 4 měsíce, ale pustit se moc nechce.. za ruku ťape taky, ale ne vždy, občas vzdoruje a chce rovnou na kolena. na těch je totiž nejrychlejší... takže asi nemá moc tendenci k vlastním krůčkům..
Ahoj Pompo, doplníš si nějaké info do pasu, ať o tobě něco víme? čekáš trojčata??

axi81
26. dub 2010

Ahoj po víkendu holky! 🙂

Luci, naprogramovala ses na mě, viď? 😀 Super zprávy!! Tak třeba ti ten kontryhel pomůže. Já zobu nějaké vitamíny, tak uvidím.
Naše malá ještě nechodí, jen za obě ručičky a okolo nábytku...ale už se docela těším. Jakmile zastavím s kočárkem a zakecám se, tak se jí to nelíbí a nudí se. Až bude chodit, tak se třeba zabaví sama 🙂

lucie.krajcarova
26. dub 2010

Axi, jj díky za poslání dobrých poslů 🙂 vitamínky si taky dávám. zase asi malého vypustím ven, on si tam všude leze a je tak šťastný 😀

tyrisa
26. dub 2010

Ahoj,včera v noci jsem si přes internet objednala ovulační tester ze slin,nemá s tím někdo zkušenost?
Doufám,že jsem nekoupila nějakou blbos.... 😕

lucie.krajcarova
26. dub 2010

ahoj Tyri bohužel ne... zatím to snad nepotřebujem. ale vím, že se to používá, proč to nezkusit. 🙂

helcenka
26. dub 2010

Ahoj, víkend jsme si užili na zahradě u našich, bylo fakt krásně. Zato dneska jsme zmokli 🤐 .
Příští víkend budeme měnit okno u lodžie, na jednu stranu se těším, na druhou při představě toho bince je mi špatně.

S ovulačním testem ze slin osobní zkušenost nemám, ale jsem v jedné soukromé diskuzi a tam ho některá děvčata používají. Jsou víceméně spokojené, ale občas se stane, že neukáže přesně a ony neví, jestli už je to ovulka nebo ne. Stejně jako těhotenský test, kde na se občas druhá čárka ukáže a stejně těhu není, nebo je jen slaboučká... Tu spolehlivost přirovnávaly právě k těhotenským testům.

tyrisa
26. dub 2010

Tak uvidím,měl by dojít do konce týdne,pak vám poreferuji,jestlli to bude funkční.
Ale bylo by to fajn,protože nejsem typ co by poctivě měřil BT a vyhodnocoval grafy.... 😀

julie123
28. dub 2010

Ahoj holciny 🙂 mrtvo mrtvo 😠

Byla jsem u gyndr a rikala mi, ze kdyz je cyklus takhle dlouhy (mela jsem ho 47dni) tak to znamena ze je anovulacni 😅 Co si o tom myslite? Me to prijde nejaky divny 😕
Jinak mi sdelila, ze se mnou nic delat nebude, ze holt musim cekat, pry ani ovulaci zjistit nemuze, ze se to neda....to je blbost ne? No neprisla mi moc ochotna teda ☹

axi81
28. dub 2010

Juli, i u dlouhého cyklu může být ovulace. A to, že se nedá zjistit je kravina. Na to je ultrazvuk, hormonální profil a asi i jiné. Vyměň doktorku 😒

julie123
28. dub 2010

jj uz na to koukam na netu...nevim proc mi to povidala 😅

a ze muze byt ovulace, ze jo? 😵 ..no takhle me desit! 😠 😉

Axi a jak a ty ms po skonceni kojeni? Ok? Snad se to u me nejak casem ustali 🙂

brumdinka
28. dub 2010

tyris - jasně referuj, taky nejsem na grafy a to mám vystudovanou ekonomku 😀 😀 😀 mě by pro začátek zajímalo jak tu ovulku vůbec poznám 😀

tyrisa
28. dub 2010

😀 No mě na těch grafech štve,že ovulaci zjistíš až zpětně...což je mě na .......Ty papírkové testy jsou fajn,ale nejsem milionář,takže toto je alternativa - uvidím,třeba se mimi už povedlo,já to zjistím příští týden a Lady Q je mi taky na :houby.
JInak,já jsem si všechno prostudovala na netu(ovulaci atd...) ,sice vše vím,ale na druhou stranu se moc sleduju a mám pocit,že mám každý měsíc těhu příznaky....je to prča. 😅

axi81
29. dub 2010

Juli, já jsem to měla jak před těhotenstvím tak i teď blbé. Mě prostě hormony nefungují, takže 3měsíční cyklus je u mě normální, o ovulaci si můžu nechat zdát. Malou jsme měli přes hormonální stimulaci, takže při druhém to vidím stejně tak. prostě budu muset zajít za doktorem, aby mi na chvilku zase něco dal.

helcenka
29. dub 2010

Ahoj, konečně někdo.
Já ovulaci bezpečně poznám, tak den dopředu mi začne pobolívat trochu podbřišek, ale nepatrně a v den ovulace si připadám, jako bych si každou chvilku krůpla (jiný výraz mě nenapadl).
A k tomu, jestli ovu může být i když je cyklus tak dlouhý, to je jasný, že může. Jsem v jedné soukromé diskuzi, tam zrovna jedna holčina teď otěhotněla, cykly mívala i 49denní a teď když otěhotněla, tak měla ovulku 37 DC. Ale některé anovulační také měla. Ale fakt to záleží na doktorovi, já už bych byla dávno jinde.....
Jedeme na zahradu, tak hezký den.

julie123
30. dub 2010

Halcenka, me takhle divne pobolivaval podbrisek 42,43DC, to asi tezko byla ovulace ze? 😒 Tak jako na ms, nebo kdyz se mi rozjizdeli kontrakce pred porodem, podobna bolest.. Pred porodem jsem to nemivala 😅

Axi, jaky horm.leky si mela? Cim jste stimulovali?

helcenka
30. dub 2010

Ahoj,
při ovulaci mně pobolívá podbřišek přesně jako pedi MS, takže to ovulka klidně být mohla.
Letím nakoupit.

lucie.krajcarova
30. dub 2010

holky, tak jsem na testu našla dvě čárky!!! vzhledem k mé ne - menstruaci jsem malinko v šoku 😝 takže vůbec nevím který jsem týden 😅

brumdinka
30. dub 2010

lucie - jé no nekecej 😀 😀 fakt, no to je super 🙂

tyrisa
30. dub 2010

jééé,to gratuluji,super.

julie123
30. dub 2010

Lucko gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! 😵 😵 Ses moje nadeje 😉 Ty jsi taky nejakych 6,7 DC ze? ...a pry ze to nejde 🙂

vendulka
30. dub 2010

Lucinko, gratuluji a drzim palecky 😵

lucie.krajcarova
30. dub 2010

Holky, díky moc.
Juli, no já asi cyklus vůbec neměla.. jako v sobotu jsem trochu krvácela, ale bylo to jen chvíli...

mscat
1. kvě 2010

lucie:moc moc gratuluji..to je super zpráva 😉 😵

tyrisa
1. kvě 2010

Já budu vědět ve středu jestli se zadařilo..... 😝 .Tester přišel včera,tak jsem ho zkoušela,zatím funguje.5 dní před očekávanou MS ukázal neplodné dny,takže o.k.

vendulka
1. kvě 2010

tyrisa, budu drzet palecky 🙂

lucie.krajcarova
1. kvě 2010

tyris, taky držím palečky. ale když si vzpomenu na svoje první těhu... už jsem dávno měla dostat druhou menzes a přišla jsem do toho 😀 proto taky byl plod o 2 týdny mladší než měl být podle menzes 🙂 takže si myslím, že zkoušet se to může kdykoliv 😅

vendulka
1. kvě 2010

lucie, to je zajimave 😀

tyrisa
1. kvě 2010

Hmmmm,tak to je fakt zajímavý......to já zas vím že jsme mimi mohli udělat jen 18 a 19tého,od té doby nic ☹ .
No příští měsíc to snad bude lepší 😵

brumdinka
1. kvě 2010

lucie - já dodám, že ne může ale musí se to zkoušeet kdykoli 😀 prostě si užívejte 😉

vendulka
1. kvě 2010

hlavne na to nemyslet a podari se to ani nebudete vedet jak, chce se to zamestat i rtosku jinak a ne jen myslet na to mimi,ale tezko se to dela no, ja vim 😀