Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
26. srp 2010

@kutcher Aha, vidíš, tak to jsem nevědla, že je roztok na tyhle barvy. No mě se to právě moc líbilo taky, manža byl pak proti, tak co se s ním budu dohadovat zbytečně
@nlenka Tak třeba to pak půjde ráz naráz. Tak femík dobrý, ju? Já začala s užíváním tento měsíc, tak uvidíme. Měla jsem celkem nepravidelný cyklus, tak kdyby se mi takhle krásně upravil, tak super

lucie.krajcarova
26. srp 2010

@nlenka tak to ti doktor moc neporadil... ach jo. zas jsme v tom sami.. a který femík bereš? já mám femigard. jsem na to zvědavá... první menzes už po 20 dnech od zákroku, tak kdoví, kdy další..

vendulka
27. srp 2010

ahoj holky

kutcher
27. srp 2010

@vendulka Aaahoooj

vendulka
27. srp 2010

dneska nikdo? 😀
@kutcher je ted sjem si vsimla, jak jsi mlada 🙂

lucie.krajcarova
27. srp 2010

čauky, já jsem tu. dnes jsem byla u zubařky kvůli bolesti rostoucí osmičky, no mám radost, bude muset ven, roste úplně nakřivo.. 😢

kutcher
27. srp 2010

@vendulka Hmm mladá a blbá xD

vendulka
27. srp 2010

@lucie.krajcarova to je mi lito, mne rostly 3 osmicky za raz a uplne v pohode

vendulka
27. srp 2010

@kutcher proc blba 😀

lucie.krajcarova
27. srp 2010

@vendulka dvě mi vyrostly taky bez problémů, ale tato až toto léto. a zatím je venku půlka. ještě ž nejsem těhotná,neumím si představit, že si nevezmu brufen, nebo že mi nedají narkozu..

vendulka
27. srp 2010

@lucie.krajcarova a kdy jdes na trhani?

kutcher
27. srp 2010

Ále, že občas mám ještě trochu hovězí nápady a MM do mě musí trknout, abych si to uvědomila. A promiňte, že jsem tak pomalá, mám dotykovej telefon s novou klávesnicí, takže ta písmenka jen marně hledám.

kutcher
27. srp 2010

@lucie.krajcarova Já jsem na zubaře děsnej srab xD

kutcher
27. srp 2010

Á koukám, že čučíte na ulici co? 😀

lucie.krajcarova
27. srp 2010

@vendulka ještě nevím, mám tam zánět a ten bolí, takže ten se musí nejdřív zahojit..
kutcher, pomalá nejsi, však tady není žádné velké tempo 🙂 ale je hezké, jak jsi krásně mladá. a určitě plná energie 😉

kutcher
27. srp 2010

@lucie.krajcarova Jsem ráda, že ti to připadá krásné - já jsem samozřejmě ráda mladá, ale v mateřských vodách je to silně diskriminační. Hodně maminek na mě kouká shora, jako že jsem asi neschopná vychovávat dítě a málo která mi věří, že byl malej plánovanej, přitom ještě nedávno to nic divnýho nebylo. Mno, už se těším, až si zítra nasbírám mnišský pepř na ovulku.

kutcher
27. srp 2010

A vůbec, děláš, jako bys byla stará bába bez života 🙂)

vendulka
27. srp 2010

@kutcher no je to takove nezvykle mit v dnesni dobe tak malda dite,ale co ja ho mela v 25...taky docela brzo na dnesni dobu...ale myslim, ze cim je zena mladsi na dite, tim je asi vic akcni, vic toho vydrzi 😀

wjerushka
27. srp 2010

@kutcher Tak mě to přijde fajn, maldý maminky. Jsou asi víc v pohodě já si přijdu orpoti nim děsně ustrašená, co tak poznávám. A navíc děti Ti odrostou a budeš si ještě maldá užívat života. 🙂
@lucie.krajcarova Ty chudáku malej, já mám osmičky naštěstí v pohodě, ale manža s nima čas od času má trápení a skučí jako pes. Jenže se zubaře děsně bojí, takže vythnout si je nechce nechat

lucie.krajcarova
27. srp 2010

@kutcher jj asi to máš těžší, ale co, taky znám mladé maminky, já jsem z nich děsně nejstarší 🙂 co je to za pepř na ovulaci????

kutcher
27. srp 2010

@vendulka No já jsem taková napůl děsně akční - adrenalin mně leze z uší a pak mně v tý škebli cvakne a najednou jsem flegmouš 1. kategorie - ale jak tady píšete, tak jsem opravdu, co se výchovy týče, trošku víc bezstarostná. Už jen ten mnišák a budu mít i 2. starůstku z krku 😉

kutcher
27. srp 2010

@lucie.krajcarova Drmek obecný alias mnišský pepř obsahuje věřte tomu nebo ne ženské pohlavní hormony, zlepší sílu a načasování ovulace - přírodní hormon babky kořenářky bez nutnosti mít recept od Dr. 🙂)

silente
27. srp 2010

Jé, náhodou jsem nakoukla a vidím, že probíráte mou milovanou bylinku! Pro ty, co nechtějí sbírat po lesích, doporučuji Mastodynon 😉 Jemu vděčím za moji malou holčičku. A teď jsem ho tento cyklus opět nasadila ... no uvidíme ..... Každopádně přeji všem hodně zdaru a štěstí! 🙂

lucie.krajcarova
27. srp 2010

zajímavé, zkusím si o tom něco přečíst!!

wjerushka
28. srp 2010

Tak o tom slyším poprvé. No jdu hledat na netu a sbírat informace 🙂

Jinak jedeme dnes na pouť a je táááááák hnusně, že nevím, jeslti z ní budeme něco mít. Aspoň Krýšu jsem chtěla povozit na kolotoči

silente
28. srp 2010

Latinsky je drmek Agnus castus, pod tím se Vám to bude asi lépe hledat. Mně tehdy ty kapičky doporučila kamarádka a jsem jí moc vděčná a moc jim věřím 🙂
http://www.asiprag.cz/index.php?pg=mastodynon&P...

kutcher
28. srp 2010

Tak já si drmek pěstím ve velkým sama a suším ho na čaje nebo z něj dělám kapky - domácí je účinější, než ten filtrovanej...

wjerushka
29. srp 2010

Ahoj holky, tak jsme vypouťovaní doma. Nakonec to počasí úplně nejhorší nebylo. V So jsme odjížděli za deště, ale pak se vyčasilo, že jsme šli odpoledne omrknout s Kryštůfkem pouť a večer jsme zvládli i zábavu. Sice jsme měli propostku jen do půlnoci a děda hlídal Kryštůfka, ale i tak jsme si podlouhé době někam vyrazili. Zábava byla na zámku venku na nádvoří, takže jsem šla nabalená jak někdy v listopadu, ale jinak dobrý,vyjasnilo se, nepršelo. Oproti něktrým -náctkám, co tam byli v tílečku a mini jsem vypadala, jak snžný muž 😀 Brácha tu kapelu zvučí, tak nám nechal zahrát písničku, když jsme došli 😉 V Ne jsme vyrazili ráno na morový průvod, co tam byl po 6ti letech a to teda byla kosa, hrozně foukalo. Po průvodu jsme domů valili pro deku do kočárku pro kryštůfka a zase na pu´t. V SO i V Ne se dvakrát svezl na kolotoči a shoupl se na houpačkách. Moc se mu to líbilo, hrozně se smál, kopal nožičkama a užíval si to. Nakonec nám ta pouť přece jenom klapla.

lucie.krajcarova
29. srp 2010

holky, to je zajímavé s tím drnkem. co přesně způsobuje nebo léčí?
wjerushka, to jste měli moc hezký víkend. já taky, včera se malý vzbudil až v devět, pak jsem sama jela kámošce na svatbu a potkala tam lidi, co jsem 4 roky neviděla. super relax bez rodiny 🙂 pak večer přišly sousedky, tak jsme si udělaly bezva babský a dětský dýchánek. a martínek byl celý den moc hodný, asi proto, že jsme byli oba doma. moc hezký den. a dnes to bylo taky prima, i když ne tak akční 🙂

kutcher
29. srp 2010

@lucie.krajcarova No prave ze tim, ze ma v sobe hormon, tak upravuje MS, Ovulaci a tu ovulaci i zesili, takze je vetsi pravdepodobnost, ze otehotnis!